Seeklvadu nosieshana - par un pret

Aizsāka Spin 

Ir apnicis katru meenesi dziivot stresaa liidz pirmajaam MR paziimeem sievai. Esam izmantojushi dazaadus pretapaugljoshanas liidzekljus, bet kaa noraada gadiijumi pazinju viduu, neviens no tiem neskjiet pietiekoshi dross, jo pat vieniigo reizi, kad izmeegjinaaju lietot izslaveeto prezervatiivu, iistajaa un vajadziigajaa briidii tas sapliisa un sievai naacaas dzert avaarijas pretapauglj. liidzekli, kas nav no tiem patiikamaakajiem pasaakumiem...
Taapeec man ir radusies doma vekt seeklvadu nosieshanu.

Cik noprotu, tad operaacija ir atgriezeniska, kas dotajaa situaacijaa, neskatoties, ka 1 beerns driiz buus pieaudzis, ir svariigs jautaajums.
Sakaraa ar to, ka par shaadu operaaciju esmu tikai "dzirdeejis pa ausu galam", tad interesee visi iespeejamie par un pret, plusi un miinusi.
Kaa tas ietekmee kopeejo kjermenja veseliibu, vai tas ietekmee psihologisko staavokli, dzimumdziives kvalitaati un kvantitaati?

Saprotu, ka visas detaljas taa vai taa buus jaaiet aprunaat ar profesionaali, bet varbuut to nemaz nav veerts dariit, ja ir kaads pietiekoshi negatiivs aspekts shai poeraacijai?

Gaidu juusu komentaarus!
Vai te tieshaam nevienam nav bijusi saskare ar shaadu poeraaciju?
Vai Latvijaa taadas neveic?:)
ievuciic
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 12:25
NU es esmu dzirdçjusi ka tâ ir vairâk NEATGRIEZENISKA nekâ ATGRIEZENISKA. Protams, ka var mçìinât pçc tam viòus atkal atjaunot bet tas nu gan bûs dârgs pasâkums ar nezinâmu rezultâtu. Parasti ðo metodi izmanto vîrieði, kuriem ir jau 5-7 bçrni un ir 100% zinâms, ka nâkotnç vairs nebûs vçlme vçl vienu uzraþot.

Ja tomçr domâ, ka pçc gadiem varçtu sagribçt vçl kâdu sîko, labâk to nedari, jo nav jau zinâms, ko dzîve piespçlçs pçc pâris gadiem.

Ja nemaldos tad ðî manipulâcija saucas vazektomija (ja ir vçlme pameklç i-netâ pçc ðî nosaukuma).

Domâju, ka viòas noteikti veic Linezerâ - lai gan tur jau vairâk nodarbojas ar pretçjo procesu - atjaunoðanu :)
Paldies Ievuciitim par info!
Neatgriezeniskums tieshaam buutu nepatiikams momemts, kas pilniibaa atsit veelmi veikt attieciigo operaaciju.
Taadaa gadiijumaa jautaajums - vai kaadam ir kaada ideja par pietiekoshi atbilstoshaam alternatiivaam?
Jeb vieniigaa iespeeja buut pilniigi drosham ir TAA vietaa dzert padomju laiku armijas kompotu?:)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 17:26
Neviens pretapaugljoshanaas liidzeklis nav ideaals. Nevar 100% droshi izsargaaties, nodarboties ar seksu un saglabaat reproduktiivaas funkcijas. Katrs paaris atrod sev vispienjemamaako un piemeerotaako izsargaashanaas variantu. Variet paskatiities www.kontracepcija.lv un atrast sev tiikamu veidu. Lai veicas!
Daba vienmeer gudraaka par cilveeku :)
med med
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 17:35
Nevajag stâstît pasaciòas par padomju laika kompotu. Nebija tâda kompota.Bija "C" vitaminizâcija. Biju ðajâ procesâ iesaistîts.
Pretapaugïoðanâs pasâkumiem vienmçr jâbût kompleksiem no abâm pusçm. Tikai ne pârtrauktais dzimum akts. Veiksmi.
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 17:39
vispaars saits www.kontracepcija.lv brauc vienos vaartos, sludinot un slaveejot hormonaalo kontracepciju...
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 17:42
shitaa lapa ir labaaka: www.drosssex.lv
izsmeljoshaaka informaacija un arii objektiivaaka man skjiet. Lai veicas ;)
Jaaaa draugs, riskantu soli Juus esat ieprojekteejis ! Pie manis ir griezies peec paliidziibas shaadz pacients ,kuram bija veikta vazektomija ,teikshu atklaati ne vienam nenoveeleetu atrasties vina vietaa ...pirmkaart aciis krita izcilas debilitaates paziimes liidz pat probleemaam kontakteeties .Shis cilveeks izskatiijaas 15-20 gadu vecaaks par saveejiem ... ar smagu faktiski loti gruuti aarsteejamu impotenci un agriino andropauzi respektiivi viirieshu klimaksu ,shos viirieshus tuuliit peec vazektomijas piemeklee citas nepatiikamas lietas - agriinaas komplikaacijas ,loti stipras saapes ssekliniekos ,kaaju un citu veenu tromboze, testosterona liimena kritums - skat maajas lapu www.andrologs.lv sadalju :publikaacijas .
Paldies visiem par idejaam!

Veel paaris jautaajumi...
Cik esmu dzirdeejis, tad no hormonaalajiem liidzekljiem (tos lietojot vairaak kaa 5-8 gadus) peec tam beerni kriit aaraa (tos vairs nav iespeejams izneesaat bez prof. med. apruupes)... Vai tur ir kaada taisniiba?

To "med med":
nespeeju novaldiit zinjkaariibu - kas ir C vitaminizaacija? Kaa taa izpaudaas? Vai tam tieshaam ir kaads sakars ar C vitamiinu?:)
-> med med
cik es padomju laika dzirdeju, tad armija itka kompotiem boru esot berusi klat, bet varbut esmu dzirdejis tikai istaakaas baumas :)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 18:50
1) teorçtiski atgriezeniska, praktiski neatgriezeniska, jo atjaunot sçklas vadu tehniski ïoti sareþìîti, labi rezultâti kâdi 10-15 %
atjaunoðanu valsts neapmaksâ, darît to reâli var tikai mikroíirurgi par ïoti lielâm naudâm
2) sçkliniekiem ir 2 funkcijas - raþot spermatozoîdus un raþot vîrieðu hormonus. daba nav muïíe, ja spermatozoîdi netiek no olâm ârâ, organisms samazina arî hormonâlo darbîbu, ne uzreiz bet lçnâm kâdu 10 gadu garumâ
Operâcija pieïaujama, tikai ja gadu jau pâri 40 un ja esat pârliecinâts, ka nekad bçrnus negribçsiet (tâs manas subjektîvas domas)
Nu peec "pandors" un "otto" komentiem man paargaaja jebkura veeleeshanaas veikt savu iecereeto pasaakumu...

Iztikshu vien ar "parastaakaam" metodem!
Pandors ir stulbs, sorry, bet...
katolju bazniica maaca metodi kura ir 100% drosha ja seko liidzi noteikumiem. ir vairaakas dienas jaaturas, bet paareejaas ir droshas. ar sho pashu metodi arii nosaka dienas kas ir vislabveeliigaakaas beerna ienjemshanai.
pçc ðis metodes esmu divu bçrnu mâte:))
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 20:59
jaa, jaa :)))
katolju bazniica maaca 100% droshu metodi - attureeties 365 dienas gadaa. paareejas varat droshi miileeties :P
to zb:

A ko dariit kameer jaatturas? Jaadzer bora kompots, jeb jaasien pie kaajas?:)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 21:33
dievs jâlûdz
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 21:57
es laikam esu bik par jaunu, bet vai kaads, luudzu, nepateiktu, kas ir C vitaminizaacija un bora kompots????
divu beernu maate - tas noziimee ka nesekoji liidz instrukcijaam.

pluume - nav 365 - ir kaada 1/3 no 365

spin - kaa bora kompots paliidz?
bet ja gribi vari vari siet pie kaajas (kreesla?)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 22:02
par to C vitaminizâciju nezinu
padomju laikos klîda baumas, ka armijâ kompotam pievieno bromu (samazina dzimumtieksmi, ir nomierinoðs efekts) , par bora kompotu neko nezinu
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 22:04
paldies, otto!
beidzot juutos apgaismota ;)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 22:06
Jaa runa bija tieshi par broma izmantoshanu armijaa lai samazinaatu mazaas galvinjas ietekmi uz lielo:)
tas man atgaadina staastu kad divi 80 gadiigi onkulji satiekas un viens saka otram : " atceries taas zilaas tabletes ko vinji mums deva armijaa? taas man tagad saak iedarboties :(((( "
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
22.08.2005 23:51
khmm... man jau liekas, ka broms notrulina ne tikai "mazo galvinju", bet cilveeku kopumaa, ne?....
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
23.08.2005 00:02
Protams ka visu sabremzee bet ko tad vinji lai iesaak ar uzbudinaatu aunu baru tur armijaa. Labaak lai ir sabremzeeti, buuz mazaak kaitiigas iniciatiivas:)
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
23.08.2005 00:05
man tomçr liekas, ka tas "broma kompots" bija tikai baumas
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
23.08.2005 00:35
Taa ir jo es neesmu par to paarliecinaats. Man taa infa arii baumu liimenii.
Re: Seeklvadu nosieshana - par un pret
23.08.2005 09:33
bromu deva 1. Pasaules kara laikâ
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 13?
Ziņa: