broniâlâ astma....

Aizsāka star 

broniâlâ astma....
22.08.2005 23:50
Mani ir daþi jautâjumi!
1)Vai no astmas var tik vaïâ?
2)kâpec visi domâ ,ka astma ir psiholoìiska problçma?
3) Kapec Jusu prât ârsts lika iet pie psihoterapeita?? man jau liekas ,ka neesmu traka ,lai pie tâ ietu!!!
Re: broniâlâ astma....
22.08.2005 23:52
1) var
2) taapeec, ka taa arii ir
3) pie psihoterapeita iet ne tikai "trakie"! shito attieksmi dereetu nomainiit!
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:01
ka var tik vaïa??iesaki kaut ko!!! Un kapec tâ arî ir ka ssiholoìiskas problçmas?? nu atieksmi nemainiðu!! pie psiholga esu gajusi... zbet ta pat nerkas nemainas un psihoterapeits mals to pasu gandriz to paðu,ko psihologs... Tas ir apnicîgi!!!
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:03
Pirmo reizi dzirdu ka astma ir psihologhiska probleema!
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:04
ir gan, ku!, turklaat taa uzskata arvien vairaak aarstu... vismaz to, kas ir "atveerti" pret jaunu info. :P
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:06
jebkuras slimîbas gadîjumâ ir arî psiholoìiskas problçmas
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:08
arii taisniiba...
viss atkariigs no taa, kaada ir aarsta pieeja - iedziljinaaties tajaas probleemaas vai iegruust kaarteejo antibiotikji...
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:14
Kaa astmu var izaarsteet? Un ja suudziibas ir reti, vai vispaar taa ir jaaarstee?
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 00:41
Es nenoliedzu ka no astmas var buut psihologhiskas probleemas bet apshaubu ka psihologhiskas probzas var izraisiit astmu. Protams ka tagad ir mode visas kaites saistiit ar visaam kaiteem bet tas tomeer vairaak ir komerciaals triks nekaa mediciiniskas. Ir tachu jauki ka alegologs suuta pie psihologa bet psihologs pie alergologa. Abi apmierinaati.
tese
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 11:27
hmm.. es atkal sapratu taa: ka astmas slimniekam no psihologjiskaam probleemaam rodas astmas leekmes, ne jau veselam cilveekam.
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 11:30
tese - es saprotu taapat.
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 15:41
bet ta jau tas dzive noteiek! ârsts suta pacentu pie pshioterapeite un tas atkla aizsuta pie pulmonologa.. Besi,ka mani rausat uz abam puseem... Un vel te viens mineja,ka vai vaig zâles?? protams,bez zâlçm nevar uzturçt veselîbas stâvokli!!! Un es ari priekritu,ka tas ir komercials noluks!!! ja astma provoce uz nervu sistemu!!! to es pati esmu izbaudijusi,kad ir ijusi stresa situâcija,bet ne debîlisma pazîme,ka jaiet pie pshioterapeita!!!
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 15:45
Protams ka stress pastiprina astmu bet taapeec jau nav vajadziigs psihoterapeits. Ja nu vieniigi streso par katru suudu.
...
Re: broniâlâ astma....
23.08.2005 15:46
Doma, ka pie psihoterapeita ie t tikai "trakie un ar debiilisma paziimeeem" jau pati par sevi ir debiilisma paziime. bet var jau arii neiet un visu muuzhu riit steroiidus. Neviens tachu netraucee, vai ne?
Ja ripas riit/puust inhalatorus tiik labaak- taa ir katra cilveeka briiva izveele.
Re: broniâlâ astma....
24.08.2005 23:17
nu nezinu,vai psihoterapeits var izârstet plauðu slimîbu!! man tas ðíiet muïíigi!!!
...
Re: broniâlâ astma....
24.08.2005 23:27
Nevis plaushu slimiibu, bet emocionaalas dabas probleema,s kuras izpauzhas kjermeniskaas reakcijaas- galvassaapees, veedersaapees, paaugstinaataa asinsspiedienaa, subfebrilaa temperatuuraa, izsitumos, alergjijaas, sirdsleekmees, nemieraa, depresijaa un daudzos citos veidos.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 3?
Ziņa: