Nekontrolejama kâre pçc saldumiem:(

Aizsāka Siga 

Par ko tas varçtu liecinât? Nespçju bez tiem ne dienas - kâdreiz tâ uznâca tikai PMS dienâs, tagad jau katru dienu. Ja visu dienu îpaði negribas, tad uz vakarpusi pat fiziski to izjûtu - ja nav nekas salds, ko iemest mutç, kïûstu ârkârtigi nervoza un drûma. Tâ man ir tikai pçdçjos 2 gadus, lîdz tam pret saldumiem biju vienaldziga. Vai tas nav saistits ar cukura limeni asinis vai kadiem hormoniem?

Jutu, ka saldumi baigi iet labumaa - pamazam pienemos svaraa.
Vçlams noteikt cukura lîmeni asinîs, tad jau talâk redzçs. Iemsli var bût arî citi, piem.stress.
Reti, kam nav kâre pçc saldumiem. Darbâ çdam ðokolâdi pçc ðokolâdes:-)))
Man pazinjai maasai pilniigi nopietni esot aarsteejusies no saldumu atkariibas. Man jau tas shkjiet kas ljoti diivains
Man tâ kâre ir patologiska - lidzigi kaa alkoholikim - tad, kad juti, ka vajag, apkart nekas cits neinteresee un vajag par katru cenu. Tada apmatibas sajuta...Gruti izskaidrot.
abc [iistais]
Re: Nekontrolejama kâre pçc saldumiem:(
23.08.2005 23:00
psihologiskaa atkariiba + cukura liimenis zems maybe
Neticu, ka tas ir psihologiski. Kaa jau teicu, izjutas ir fiziskas - uznak peksnji kaut pirms tam par to nemaz neesmu domajusi. Esmu meginajusi est saldus auglus, bet tas isti nepalidz, gribas sokoladi, saldejumu, ðerbertu, nu tadu riktigi saldu kaut ko...Varbut pameginat medu?

Jâ, varbut kads var ieteikt kadu veseligu saldumu, ar ko apmierinat so kari?
Re: Nekontrolejama kâre pçc saldumiem:(
24.08.2005 08:34
Liecinaat tas varetu par miilestiibas truukumu - peec ajuurveedas principiem:)
Es turu pa rokai karameles. Kamçr divas trîs nosûkâ, kâre pçc salda apmierinâta un necik daudz kaloriju arî nesanâk. Galvenais – lai tuvumâ nav citu reâlu kârdinâtâju (ðokolâdes, konfektes, tortes u.c.).
Dzirdçts arî, ka ðai vainai palîdzot hroma tabletes.
bum bum, milestibas man tiesam netrukst, varetu pat citiem aizdot:) Paradoksali, bet tad, kad tiesam jutos nevienam nevajadziga un pati sev riebos, pret saldumiem biju vienaldziga. Tagad man ir laimigas attiecibas un pati esmu pilnigaa mieraa ar sevi...
eredisfunks
Re: Nekontrolejama kâre pçc saldumiem:(
24.08.2005 17:12
Nopçrc 3 litrus medus un pamçìini dienâ pa puslitram vai vairâk noçst. Atsitîsi sev vçlmi uz saldo.
Es kâdreiz palîdzçju medu sviest vairâkas dienas, tâ salaizîjos, ka uz medu dikti maz velk.

Jap runâjot par cukuru, kamçr neeju uz darbu (darbs man nav fiziskais) tikmçr man neko saldu îpaði negribas. Kâ esmu darbâ tâ cukurs tâ vien birst tçjas/kafijas krûzîtç. Dzeru gandrîz vienu pçc otras, mazâk miegs nâk, esmu mundrâks. Atvaïinâjumâ bez tçjoðanâs esmu gana mundrs tâpat :)
Darbu laikam jâmaina.
Siga!

Ïoti pazîstamas sajûtas. Man arî katru dienu gribâs kautko saldu (bulciòu, ðokolâdi, utt.). Saldi svaigi augïi vai þâvçti nepalîdz. Kad man sagribâs ðokolâdi, tad tieðâm ir kâ pîpmanim, kuram aptrûkuðâs cigaretes vai narkomânam, kuram prasâs pçc kârtçjâs devas.
Kafiju un tçju dzeru bez cukura. Bet zinu cilvçkus, kuri arî cukuru nelieto, bet saldumus tâ îpaði nekâro.
Re: Nekontrolejama kâre pçc saldumiem:(
24.08.2005 19:28
var bût slçpti stresi, ko tavs organisms mçìina kompensçt ar ðokolâdç esoðiem "laimes hormoniem" - endorfîniem;

var bût arî vairogdziedzera hiperfunkcija --> svârstâs cukura lîmenis ---> organisms cenðâs to dabût normâ.
"Kaimiòi" organismâ nav? Der pârbaudît.
Kâdus "kaimiòus" Tu domâ?
Zobiòð

neesi dzirdeejis anjuku par peli veederaa ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: