ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Amway... IR piramīda. Tiem kas mācijušies
> ekonomiku to saprot, jo zin kas ir MLM.

Kāda starpība, kā to sauc? Ne jau visi ir mācījušies ekonomiku un ne jau visiem ir skaidrs, kas ir MLM. Priekš tiem, kas to nezina, vienkāršāk ir pateikt "piramīda". Tikai "piramīda" uzreiz rada negatīvu asociāciju. Un, ja jau esi tik gudrs un izglītots, tad gan jau pats sapratīsi kāpēc. Tāpat arī pats ļoti labi saproti, ka vārdiņu piramīda šajā gadījumā var lietot kā vien iegribas. Tikai lietas būtība jau no tā nemainās.

> Lielajiem pelnītajiem vienmēr vaicāju - kādu
> čeku man dosi kopā ar preci?

Neskatoties uz visu garo diskusiju, Tev tā arī vēl nav pielecis!? Nu Tu dod! :))) Es neko netirgoju, es rekomendēju citiem interneta veikalu. bet ja nu ļoti gribās, tad ar katru pasūtījumu nāk rēķins/pavadzīme. Krievijā katram pārdevējam ir speciāla čeku/rēķinu grāmatiņa, kuru var lietot šādam nolūkam.

Es SIAi pērku, man vajag
> atskaitīties... Vai arī - uzrādiet lūdzu Jums
> izsniegto atļauju tirgot UB utm lietas.... Jeb
> arī - kur var iepazīties ar jūsu gada bilanci
> (ne jau vadības, bet konkrētā tirgoņa, jo
> katrs taču nodarbojas ar reālu uzņēmej
> darbību).

Nekādu atļauju nav, jo Amway Latvijā nav oficiāli. Kad ienāks, tad arī būs visas atļaujas, vari nesatraukties. Pagaidām gan Tev ir taisnība - Latvijā Nutrilite nav sertificēts, cik man zināms. Tomēr, ņemot vērā to, kas tas IR sertificēts principā visā pārējā Eiropā, tad es pieņemšu, ka Tu vienkārši piekasies, jo produktam kā tādam nav nekādas vainas.

> Da jebkurš VIS vai VDI vai EP Jūs izdrāztu ja
> tikai Jūs noķert varētu. Nodarbojas ar
> nelegālu uzņēmējdarbību, nodokļus nemaksā,
> čekus neizsniedz... nu davai akvejisti un citi
> isti... atspēkojas no juridiskaas puses manis
> teikto. P.S. vēlams atsaukties uz konkrētiem
> likumem un to pantiem.

Līdz noteiktam līmenim visas izmaksas ir virtuālās naudiņās, kuras parādās tikai websaitā un ar kurām var nosegt daļu no nākamajiem pirkumiem. Kad izmaksas sasniedz pietiekamu līmeni, tad tiek dibināts Polijā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas pilnīgi oficiāli, maksājot visus nodokļus. Gan, protams, Polijā un pēc Polijas likumiem. Pagaidām.
Re: ko zinat par amway?
14.07.2009 21:25
...diez kas tas par likumu, ka liidz noteiiktam liimenim nodoklji nav jaamaksaa...
Silver
Re: ko zinat par amway?
14.07.2009 23:16
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...diez kas tas par likumu, ka liidz noteiiktam
> liimenim nodoklji nav jaamaksaa...

Man, kā loģiski domājošam cilvēkam, liekas ka kompānija, kura pusgadsimtu cīnās ar tumsoņu aizspriedumiem un kuru pārbauda uz katra stūra katrs kam nav slinkums, jau nu būs izdomājusi shēmu, kā legāli veidot biznesu. Tā ka es pat nepūlēšos meklēt, kas tas par likumu.

Kas attiecas uz mani personīgi, tad man šī valsts parodija, ko sauc par Latvijas Republiku ir pilnīgi un galīgi pie pakaļas. Es nemaksātu nevienu kapeiku nodokļos, ja man būtu tāda iespēja. Vēl vairāk - man liekas nožēlojami smieklīga un divkosīga dažu indivīdu vēlme pēkšņi sākt rūpēties par nodokļiem :)
Re: ko zinat par amway?
14.07.2009 23:34
...legaali veidot biznesu produktam, kursh valstii nav regjistreets... kamon, ko nu fleitee par legalitaati...
Re: ko zinat par amway?
14.07.2009 23:57
... man kā loģiski domājošam... es kā vēsturniece...
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 09:56
...silvers jau slienainu sburbuļus laiž...
...āža kāja izlīda gan...pamazām parādās sīkpirža dvēselīte...:)
Piedodiet, es naivi biju iedomājies, ka šeit ir cilvēki, kurus patiešām interesē informācija par Amway. Diemžēl izskatās, ka viss ir tieši tāpat kā visos citos forumos - pāris negatīvisma pārsātināti, dzīves nomocīti ciniķi, kuriem nav nekā cita, ko darīt, kā sēdēt forumos, izklaidējas ar to, ka kacina "jauniņos". Nu ko, ceru, ka es jūs labi izklaidēju :)
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 14:12
...informācija, par kuru Tev piķis nāk? ...
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 14:32
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...informācija, par kuru Tev piķis nāk? ...

Nē, vienkārši informāciju. Man neviens nemaksā par to, ka šeit tērēju savu laiku.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 14:36
...izrādās,ka citos forumos silveru arī sūta dirst...klau, ko tad tērē savu dārgo laiku, ko mēģini pārliecināt tumsoņus par amvej slēptās piramīdas labumiem???...
To mad:

Tevi bērnībā daudz sita? No kurienes tāds naids pret cilvēkiem?

Es gribēju paskatīties, ko Latvijas forumos var atrast par Amway. Šeit bija daudz jautājumu un absurdu apgalvojumu, bet nevienas sakarīgas atbildes, tāpēc nolēmu uzrakstīt. Tomēr izrādījās, ka atbildes te nevienam nav vajadzīgas. Ir vajadzīgs tikai nod**** jebkuru citādi domājošo.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 15:05
...domaat Tu driiksti kaa Tev tiik, tik nevajag citiem klajas aplamiibas kaa patiesiibu uzdot...
Un kuras tieši būtu tās "klajās aplamības", kuras es uzdevu kā patiesību?
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 15:32
...beidzamās bija par legālo biznesu nelegālam produktam...
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 15:37
...sita mani, silver, ai kā sita...

...Jezus Marja,kur šādi te ronas...pstrpistiem jāpamācās,kā no visnotaļ sakarīga (savas domas tomēr māk izklāstīt) tautu dēla pāris prezentācijās sapist viņam galvu līdz tādai pakapei, ka baltu uzdod par melnu...sakarīgas atbildes???...atbildes bija, tikai bērnudārza līmenī, šo tuftu vari stumt mazprātīgajiem...sistēma, pēc kuras Tu strādā un kura (kā Tev iebirstēts smadzenēs) ir jauna, diemžēl, ir veca kā mamuta sūds...he, he, ar šādu jau saskāros ( daj bog ņespizdjetj ) 1995 gadā...tātad jau pirmai kāsis Tavos tekstos..tas, ka piramīdu Tavi maizes tēvi ir pārkrustījuši par tīklu, piramīda būtību nemaina...
...Tev līdzīgi darboņi bija apsēduši mani (vienreiz ar pielietu bieti, aiz neuzmanības, nopirku rainbow putekļusūcēju) kā utis - te pletīzeri prezentēja, te segas, te kastroļus, te masāžas krēslus, kkādus tur UB, vitamīnus un citus mēslus, līdz sāku triekt dirst visus šos te mērkaķus...ak jā, un viss par fantastiski izdevīgām cenām!?!...jūs tur kooperējieties visi vienā spietā, ka informācija par klientiem iet no viena andelmaņa otram???...

...un Tu vēl man mēgini kko iebirstēt??...
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 15:57
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...beidzamās bija par legālo biznesu nelegālam
> produktam...

Tas, ka es pārkāpju vienas kompānijas (Amway) iekšējos noteikumus un būvēju biznesu neatvērtā tirgū, vēl nebūt nenozīmē, ka bizness ir nelegāls. Kaut kā neesmu manījis nevienu, kuru uztrauktu citiem tirgiem domāto Apple iPhone tirgošana Latvijā.

to mad:

Tev tā arī nekas nav pielecis :)
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 16:08
...paskaidro durai, kā legāli lv tirgot produktu, kurš te nav reģistrēts, kaut būtu jābūt, čeku par to neviens nedot un nodokļus nemaksā... Tāds tagad ir legāls bizness? ...
Kā durai paskaidroju:

Es netirgoju produktus. NETIRGOJU. Es izplatu informāciju jeb iesaku citiem (izvēlies, kāds formulējums Tev labāk patīk) konkrētu interneta veikalu - www.amway.pl Viss. Kad cilvēks pasūta preci internetā, viņš saņem rēķinu/pavadzīmi kopā ar sūtījumu. Visi nodokļi ir nomaksāti. Kad man tas būs finansiāli izdevīgi, tad es oficiāli dibināšu uzņēmumu Polijā un maksāšu tur nodokļus, jo oficiāli mana komercdarbība notiek Polijā.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 16:23
Nu, Tu to vari saukt par netirgošanu... Sak, ja es piecīti nolieku aiz misenītes, bet Tu turpat iepriekš kāsīti, tad tak tu man to nepārdevi... Es pati viņu paņēmu...
:) Nu labi, pieņemsim ka tā IR tirgošana. Kas no tā mainās? Es nemaksāju nodokļus un esmu sliktais. Tu esi labā un gribi maksāt nodokļus. Uz priekšu! Neviens jau Tev to neliedz darīt. No tā jau nemainās pamata informācija - ka eksistē kompānija, kas maksā naudu par klientu piesaistīšanu un ka uz šīs shēmas pamata var būvēt biznesu.

Var jau diskutēt vai tad, ja es kaimiņam esmu pārdevis pulvera paku un zobubirsti, uzvārot 2 Ls, man vajag iet uz VID un reportēt peļņu vai nē? Tāpat arī par to, vai katram, kas pieslēdzies Amway interneta veikalam, vajag dibināt savu uzņēmumu?

Manuprāt, shēma ir vienkārša un eleganta. Kamēr ienākumi mazi un cilvēks vēl nezina, vai vispār ar to nodarbosies nopietni, viņam izmaksā bonusus virtuālās naudiņās, kas izmantojamas tikai kā atlaides produktiem. Kad ienākumi pieaug, tad cilvēks nodibina firmu un tad jau sākas viss kā jau uzņēmumam pienākas - peļņas nodoklis, kuru samazina, uzrādot visus ikdienas izdevumus: čekus par benzīnu, utt. Nu ne jau man jāskaidro, kā ikdienā funkcionē un finasiāli atskaitās mazs uzņēmums.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 16:48
...tātad tomēr maksā par klientu piesaistīšanu... nesen vēl bija, ka par informēšanu tikai... i čem ņe piramīda?... jo ir tak produkts- may be ne sliktākais, tik ar krutu uzcenojumu? ...

tāds kupi-prodai kā lielākā daļa Latvijas "biznesu"...
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 17:10
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...tātad tomēr maksā par klientu
> piesaistīšanu... nesen vēl bija, ka par
> informēšanu tikai... i čem ņe piramīda?... jo
> ir tak produkts- may be ne sliktākais, tik ar
> krutu uzcenojumu? ...
>
> tāds kupi-prodai kā lielākā daļa Latvijas
> "biznesu"...

Nu nekādi nevari beigt piesieties vārdiem, vai ne? Es lietoju vārdu kombināciju "klientu piesaistīšana" tikai vienkāršības labad. NĒ, par jaunu klientu piesaistīšanu NEMAKSĀ. Maksā par apgrozījumu, ko ģenerē piesaistītie klienti. Tāpat, ja vēlies, vari to vienkāršības pēc saukt arī par piramīdu, jo šajā shēmā neapšaubāmi ir piramīdas elementi, Tikai tā nav piramīda, kas sabruks, tikko kā beigsies jauno klientu plūsma, jo tā ir balstīta uz preces noietu.

Arī uzcenojums nav liels - apmēram 25%. Salīdzinot ar parasto mazumtirdzniecību un citām tīkla kompānijām, tas manuprāt, nav daudz.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 17:27
...un uzcenojums!?!...tika 25 %...pizģec...tad jau ieprieks varu pateikt,ka šī produkta pašizmaksa ir apm 5 % no tās cenas, par kuru Tev rekomendē pārdot...šitādu ekonomisko tupumu sen neesmu manījis...
...jobvašmantelīt, silver, Tu esi dumš vai izliecies???...kāda atšķirība, vai Tu maucies virsū ar - nu nopērc no manis, nu nopērc - jebšu dīc, kā tējkanna - nu iepērcies amvejā, nu iepērcies...tikko tu tautai nosviedīsi tikai infu, pēc 5 min. šī infa būs mizkastē...tas jau ir izkosts etaps...
To mad:

Nu Tu jau sāc blamēties arvien vairāk un vairāk :) Atkārtoju vēlreiz priekš tiem, kas tankā - es neko netirgoju. Kad jūs bļaujat par lielo uzcenojumu, tad es pieņemu, ka runa iet par to uzcenojumu, kas "mākslīgi" tiek radīts, lai samaksātu "izplatītājiem". Par cik man ir zināma Amway bonusu sistēma, tad tas ir apmēram 25%. Produkta pašizmaksa ir zināma tikai ražotājam un to parasti zin tikai nedaudzi cilvēki pašā ražotājā firmā. Tā tas notiek gan Amway, gan lielākajā daļā "parasto" firmu. Jeb Tev liekas, ka ir savādāk?

Atšķirība ir tieši tur - es nevienam virsū nemaucos. Ar mani vēl joprojām runā visi mani draugi un neesmu manījis, ka kāds vairs neceltu klausuli. Ja cilvēks negrib, tad nevajag. Es būvēju savu komandu un izvēlos cilvēkus, kas ir aktīvi un pozitīvi noskaņoti. Tādam, kā Tu, es pat nedomātu kaut ko piedāvāt - ja nu pēkšņi ņemsi un piekritīsi!? Man tādu "laimi" ne par kādu pasaules naudu nevajag.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 17:58
:) nezinu, cik "pozitīvi noskaņotam" jābūt, lai pirktu 1 litru!!! trauku mazgājamā koncentrātu par gandrīz Ls 9.... un nemels, ka ar to pietiks līdz pensijai...
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...jobvašmantelīt, silver, Tu esi dumš vai
> izliecies???...kāda atšķirība, vai Tu maucies
> virsū ar - nu nopērc no manis, nu nopērc -
> jebšu dīc, kā tējkanna - nu iepērcies
> amvejā, nu iepērcies...

Kāda ir atšķirība starp to, ka es piedāvāju nopirkt veļas pulveri un to, ka es piedāvāju konkrētu biznesa plānu ar kura palīdzību cilvēkam ir iespējams kļūt bagātam? Manuprāt, diezgan liela. Bet nu ko nu es no tām lietām saprotu - es jau esmu dumš :)
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 18:19
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> :) nezinu, cik "pozitīvi noskaņotam" jābūt,
> lai pirktu 1 litru!!! trauku mazgājamā
> koncentrātu par gandrīz Ls 9.... un nemels, ka
> ar to pietiks līdz pensijai...

:DDDDDDDDDDDD 9 Ls!? Nu tad es nebrīnos, ka Tu te mauro par augstām cenām! :))))))

Ja būtu noslēgusi līgumu, tad Tev tā pudele maksātu 3,60 Ls. Un tas ir vēl pirms sāk nākt bonusi.
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 18:28
saproties, vecīt, veikalā man nevajag nekādus līgumus :)

turklāt esmu manījusi, kā vienam otram nabadziņam iet ar šo visu...
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 18:41
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> saproties, vecīt, veikalā man nevajag nekādus
> līgumus :)
>
> turklāt esmu manījusi, kā vienam otram
> nabadziņam iet ar šo visu...

Un atkal sākas viss no gala :) Nu ja Tev tik ļoti patīk iet uz veikalu, tad ej. Tā ir Tava izvēle. Tikai nevajag apsaukāt tos, kuru izvēle ir cita.

Es esmu manījis, kā vienam otram nabadziņam iet ar savu parasto SIA - kā nevar naudu nopelnīt, tā nevar. Mans paziņa, piemēram cīnās ar autoservisu. Es domāju, ka autoservisus vajag aizliegt. Tā visa dīvainā automašīnu remontēšanas shēma noteikti ir krāpšana, ja jau viņš nevar neko nopelnīt. Un noteikti vēl, ka nelikumīga. Nodokļus arī nemaksā, varu derēt. Un neoriģinālās daļas tirgo.

Es domāju, ka vajag pieņem lēmumu valdības līmenī lai vienreiz aizliedz šito nelikumību! Nost ar autoservisiem!!!!
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 18:48
hm... cena 3.60... uzcenojums 25%... jaabuut matemaatikas gjeenijam, lai no shaa sanaaktu 9 lati... jaa, man zinaamaa izplatiitaaja ar tirgoja pa 8 latiem ar kapeikaam...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 8?
Ziņa: