ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 15:29
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...man taapat neslikti maksaa, lai man
> nevajadzeetu maaniit cilveekus... un, kaa jau
> teicu, siiks kupi/prodai manaas acis nee blakus
> nestaav SAVAM biznesam...

Un kā jau es teicu, tas NAV sīks kupi/prodai. Kā jau es teicu tā NAV mānīšana. Un kā jau es teicu, tas ir SAVS bizness.
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 15:30
...tas NAV savs bizness... un tas IR siiks kupi/prodai... un arii maaniishana IR... palasi tepat, ko tik juusu ljautinji nesola- ij veezi dziedinaat i ko veel ne...
Silver
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 15:59
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...tas NAV savs bizness... un tas IR siiks
> kupi/prodai... un arii maaniishana IR... palasi
> tepat, ko tik juusu ljautinji nesola- ij veezi
> dziedinaat i ko veel ne...

Nē, nu protams, Tu jau zini labāk. Būs jāsāk ņemt konsultācijas :)

1) Ja līgums ir noslēgts uz mana vārda vai man pieder uzņēmums, tad tas ir MANS bizness. Es pat nezinu, ko te vēl lai piebilst, jo ir jābūt nedaudz defektīvam, lai apgalvotu ko citu.

2) tikai Latvijas tiešo pārdošanu tirgus uz 2007. gadu bija apmēram 35 milj. USD. Manuprāt, nav diezko sīks bizness, bet nu katram jau savi mērogi. Droši vien ka Tev SAVĀ biznesā apgrozās miljardi.

3) Ne es, ne Tu, ne Amway nav atbildīgs par to, ka kāds mēģina iestāstīt, ka ar vitamīniem (pieņemu, ka ar tiem, jo diezvai runa iet par acu tušu) var izārstēt vēzi un kāds tam arī notic(!?). Pasaulē ir visādi dīvainīši un, šajā gadījumā par nožēlu, MLM ir pieejams arī viņiem.

p.s. starp citu par to vēzi, manuprāt, stāstīja nevis "mūsu(?) ļautiņi", bet Runcene. Tā jau būs vienatanteteica-klases informācija un nav pieņema par ticamu. Lai gan Tev jau droši vien vienalga, ka tikai kaut kas slikts par Amway, vai ne?
> ,,, Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> > ...man taapat neslikti maksaa...

Tīri tā, intereses pēc: cik Tev maksās, kad aiziesi pensijā?
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 19:52
Bet kā jūs, cienījamie cilvēki, varat apgalvot, ka tā nav? Uz kā pamata? Mēs darbojamies un zinām, ko runājam. Jūs runājat no malas, ar patiešām, piedodiet, melīgiem un nepatiesu informāciju saturošiem izteikumiem, kas vispār neatbilst patiesībai. Ja jūs paši atnāktu, paklausītos un painteresētos par visu niansēs, lūdzu, rakstiet šeit forumā, ko vēlaties, bet rakstiet patiesību. Diez vai jūs rakstītu, ko rakstāt tagad. Cilvēki un cilvēku aizspriedumi pret lietām, kuras viņiem nav līdz galam izprastas, ir vienkārši apbrīnojami. Ja jums, tas ir par grūtu, ja jums tas nav pa spēkam, lūdzu, nedariet neko. Bet beidziet vienreiz izplatīt nepatiesu informāciju. Tas ir grūti, paralēli studijām, darbam, hobijiem, ir jāatlicina laiks arī šim. No tā, cik daudz laika velti, arī atkarīgi jūsu rezultāti. Tas ir atkarīgs no mums, no jums. Tie cipari ir korekti, ko Silver minēja. Neviens jums negarantē tādas summas, neviens. Bet jums ir visas iespējas nākt un to sasniegt. Es neceru pelnīt miljonus, bet es vismaz kaut ko daru un arī iegūstu no tā, arī finansiāli, nevis nositu laiku pie datora. Es iegūstu kvalitatīvas preces, papildinu jauku paziņu loku, to cilvēku loku, no kuriem varu daudz mācīties, pārvaru sevi, un tikai iegūstu no tā. Neviens no maniem draugiem mani neuzskata par sektantu, nevienam no maniem draugiem pret mani attieksme nav mainījusies. Es priecājos, ka esmu saskārusies ar šo savā dzīvē, jo tas man ir daudz ko iemācījis un devis tikai labu. Un manās acīs nestāv $ zīmes, skolu un darbu es pamest negrasos :) Tas ir vienkārši vēl viens hobijs. Hobijs, kas dod kolosālu sajūtu. Es saprotu, ka jums ir bail un jums tas nav un pa spēkam :) Tas jau nekas. Tādi cilvēki ir vienmēr, ja jūs apvienotu, iznāktu lieliska sekta :) Padomājiet, tad jūs varētu rakstīt forumos visu ko sliktu par dažādām lietām. Atrastu vēl kaut ko, par ko jūs neko nezinat, un tik uz priekšu! Ceru ar laiku kāds arī jums par to samaksās!
Re: ko zinat par amway?
22.08.2009 23:03
...Runcene kaa reiz neteica, ka Juusu vitamiini aarstee veezi...

...tiesho paardoshanu kopeejais tirgus nekaadaa veidaa neko nepasaka par katra siikaa andelmanja ienaakumu apjomiem...
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 08:08
,,, Rakstīja:
>
> ...tiesho paardoshanu kopeejais tirgus nekaadaa
> veidaa neko nepasaka par katra siikaa andelmanja
> ienaakumu apjomiem...


viss ir ljoti vienkaarshi. siikajiem andeljmanjiem no 99.9% gadiijumiem nesanaaks lielaa pelnja. vinji naaks un ies, ar melnaam muteem meegjinaas piesaistiit jaunos andeljmanjus un pirceejus prieksh augsheejiem slaanjiem kas veederus kasiidami staastiis un raadiis ka nauda naak. peec dazhiem gadiem siikie piekusiis un atmetiis ar roku bet lielie raadis ka bizness jau plaukst n-tos gadus un jauni siikie andeljmanji naaks griezdamies. kad vienaa valstii shamie pietruuks, tad ies uz naakamo mazattiistiito valsti kur par sho briinumu nav dzirdeejushi. kad valstis pietruuks, augshas buus apmirushas vai izdomaas jaunu viltiibu.
delta
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 09:54
Lee, kas te ar tādu aizgrābtību stāsta, cik Amway brīnišķs un cik labi cilvēki, to varbūt arī nezina, bet Silver jau nu noteikti gan zina ļoti labi, ka Amway ir bijušas tiesas prāvas tieši konkrēti par šo fantastisko peļņas iespēju izkropļotu attēlošanu un noteikts aizliegums sagrozīt faktus, un par šā aizlieguma pārkāpumu maksāti arī sodi. Bet katrs var iedomāties, cik "reāli" ir pierādīt faktu sagrozīšanu artelim, kas sastāv no n-tajiem izplatītājiem, kuri pārsvarā sprauž cilvēkiem tos batonus ausīs forumos, uz ielas un draugu lokā. Taču Amway rakstveida materiālos, kā raksturīgi šāda veida arteļiem, viss ir stipri piezemētāks, gan produktu pārdabiskās īpašības, gan fantastiskās paeļņas iespējas. Arī pats Silvers jau atklātības brīdī atzina, ka tāds parasts Amway andelmanis jau neko daudz nopelnīt nevarot, tikai diez vai viņš to tikpat atklāti pasaka arī stādot kādam priekšā vareno biznesa plānu, kurā katram ir iespēja itin drīz kļūt par "labāko Amway pāri", kaut īstenībā vienīgā funkcija ir ar savu apgrozījumu (sliktākajā gadījumā kaut vai ar tik, cik nu šis nopērk savai lietošanai) ieripināt kādu čunguru Silvera kabatā, lai viņš varētu īstenot savu te pāris lapas atpakaļ aprakstīto sapni, kā neko īpaši nedarot, nauda kabatā plūdīs kā pa reni.
Es lasu te šos Silvera tekstus burtiski ar sajūsmu, tas ir tāds fenomens, ka pilnīgi var baudīt kā psiholioģiski antropoloģisku mācību grāmatu. Tikai, vot, nevaru tikt vaļā no žēluma pret tiem apstulbinātajiem, kas atvadīsies no savas pēdējās naudiņas cerībā uz lielo plaukstošo biznesu, lai gan principā jau laikam jāatzīst, ka pat vishumānākajā sabiedrībā nav iespējams apturēt dabiskās izlases likuma darbību un kas ir muļķošanai dzimis, tas savu cirpēju atradīs...
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 12:19
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Es lasu te šos Silvera tekstus burtiski ar
> sajūsmu, tas ir tāds fenomens, ka pilnīgi var
> baudīt kā psiholioģiski antropoloģisku
> mācību grāmatu.

:) Tā ir. Par to ir pat disertācijas aizstāvētas. Turklāt katru nākamo tekstu var prognozēt.

Tikai, vot, nevaru tikt vaļā
> no žēluma pret tiem apstulbinātajiem, kas
> atvadīsies no savas pēdējās naudiņas cerībā
> uz lielo plaukstošo biznesu, lai gan principā
> jau laikam jāatzīst, ka pat vishumānākajā
> sabiedrībā nav iespējams apturēt dabiskās
> izlases likuma darbību un kas ir muļķošanai
> dzimis, tas savu cirpēju atradīs...

Man ir žēl slimnieku, kuri Amway jefiņiem ir noticējuši un pēdējās dienas pavadījuši naivās cerībās. Bet citādi jau neko nevar nedz darīt, nedz pasākt.

Bet cilvēks taču jau sen bez visām antropoloģijām un psiholoģijām zināja: kur avis, tur cirpēji...
Lee
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 17:57
"Tikai, vot, nevaru tikt vaļā no žēluma pret tiem apstulbinātajiem, kas atvadīsies no savas pēdējās naudiņas cerībā uz lielo plaukstošo biznesu"

Par kādu "pēdējo naudiņu" iet runa? Paskaidro, lūdzu! Kur ir jāiegulda tā "pēdējā naudiņa"? Kādēļ no tās ir jāatvadās? Paskaidro, lūdzu, konkrētāk! Jo es patiešām nesaprotu! Pastāsti, pastāsti, to sistēmu, es skatos, ka Tu visu "labi zini"! Pamato savu rakstīto, ja esi spējīga (-s)! Es domāju, ka neesi!

Es zinu par tiesas prāvām, apsūdzībām utt. Ja palasīsi tālāk, tad varēsi izlasīt, kāpēc prāvu vispār iesāka un, ka apsūdzības tika atceltas! Fakti vairs netiek sagrozīti un tiesas noteiktie uzdevumi tiek pildīti.To, ko man pasaka, cik es iegūstu un no kā, tik arī iegūstu. Viss. Kur kas irsagarozīts? Man neviens nebija teicis, ka pelnīšu tūkstošus vai simtus un nupat būšu miljonāre, smieklīgi, es arī nepelnu to naudu. Saņemu tieši tādu % daļu, ar kādu biju rēķinājusies uzsākot. Nu? Kur ir faktu sagrozīšana? Cik man pateica, tik arī dabūju. Viss.

Palasiet paši, kas un kāpēc bija un kāds bija rezultāts!

http://business.timesonline.co.uk/tol/business/industry_sectors/consumer_goods/article2934217.ece
Lee
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 18:03
Jums, dārgie, no apgrozījuma maksā %, cik pārdod, tik arī dabū. Un viss. Vairāk nekas ZOMBĒTS netiek. Reāli ir sasniegt normālu apgrozījumu un arī attīecīgus % dabūt. Viss ir reāli. Pirms tukši muldēt, vajag noskaidrot faktus, nevis salasīties internetā kaut ko vai noklausīties tirgus sievu sarunas un tad ar izriestām krūtīm deklamēt. Goda vārds, kā tādas vistas. Kā viens sāk kladzināt, pie tam, ko nesaprot, tā visi pakaļ. Atnāc, noskaidro faktus, ko Tev piedāvā un tad runā stulbības! Ja runā, ko NEZINI, var ātri aplauzties!
Lee
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 18:09
http://business.timesonline.co.uk/tol/business/industry_sectors/consumer_goods/article3934585.ece?token=null&offset=0

Lūdzu, variet palasīt vēl!
Evijja
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 20:55
Tīkla mārketings sastopas ar cilvēku noraidījumu pateicoties faktam, ka to ir viegli sajaukt ar nelegālajām pirmaīdas vai Ponzi biznesa shēmām (krāpnieciskas investīciju operācijas, kurās cilvēkus iesaista sākotnēji maksājot nepamatoti augstus procentus, kuri tiek maksāti pateicoties jaunu dalībnieku iemaksām, nevis uzņēmuma reālajiem darbības rezultātiem). Amway balstās uz reālajiem darbības rezultātiem. Tā kā tiešām, nejauciet lietas un savāciet faktus PAŠI pirms izsakāt tik stereotipiskus viedokļus.
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 21:02
Ja priekšā stāv viens cilvēks, divi, trīs un degošām acīm klāsta vienu un to pašu, ja Silvers te mokās kā dzemdību sāpēs, tad tas vairs nav stereotipisks viedoklis, bet pieredze...

"Amway balstās uz reālajiem darbības rezultātiem."

Te nu pārsmējos.

Jā, vienai naivai kaimiņienei uztirgots veļas pulveris par Ls 18...
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 21:12
Lee = Evijja
Lee
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 22:09
Ja nav ko rakstīt, neraksti neko, puce.

Runcene, mīļā, jūs degošām acīm visi runājat vienu un to pašu, tikai citā virzienā :) Kāda starpība, kam notirgots un par cik? Ja cilvēki gribēs, viņi pirks, ja negribēs - nepirks. Ļoti vienkārši. Tu ieej veikalā un pērc preces ar 50-150% uzcenojumu un jūties laimīga? Vai tas nav naivi? Maksāt par elektrību veikalā, nomu, algu pārdevējai, vēl par reklāmu samaksā. Vai Tev tas ir vajadzīgs? Ja Tu iesaisties, tad dabū visu par 30-50% lētāk un rezultātā cenas gluži saprātīgas + netērē savu laiku stāvot rindā. Un es tikai diskutēju, mums ir atšķirīgi viedokļi, tas arī viss. Tādēļ, ka tas ir atšķirīgs no Tavējā, tas nav slikts vai nepareizs. Pērcies, kurā veikalā vēlies. Tava brīva izvēle. Ja es esmu "Rimists", bet Tu "Maksimists", tādēļ taču neviens neskatīsies uz otru ar šķību aci. Ja es esmu "Avonists", bet Tu "Oriflamists", tad taču arī cilvēki neskatās viens uz otru un nedomā - sektants. Ir 21. gadsimts. Lietas mainās. Arvien vairāk cilvēki iepērkas internetā un arvien vairāk ir dažādu jaunu iespēju. Šī ir tikai viena no iespējām, kā ieprikties. Kādēļ gan to neizmantot? Turklāt preces ir labas un nemaz ne dārgas. Turklāt ir iespēja nopelnīt, kas atkarīgs no paša spēkiem un motivācijas. Kur ir sekta? Cilvēki iepērkas citā veikalā un viņiem no tā ir finansiāls labums. Man tas liekas forši.
delta
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 22:30
Mīļā Evija-Lee, Amway nejauc ar piramīdām, tā ir piramīda, tikai piesegta ar sekundāras nozīmes un vidējas kvalitātes mazumtirdzniecības produktu. Likums ir apiets, bet būtība saglabājas. Tas daudz neatšķiras no situācijas ar bordeļiem mūsu valstī. Bordeļi ir aizliegti, tāpēc mums zeļ un plaukst masāžas saloni. Vilks paēdis, kaza dzīva, viss notiek, un likuma priekšā visi tīri un labiņi. Tikai diez vai kāds cilvēks, kam smadzenes un sirdsapziņa savā vietā, metīsies ar putām uz lūpām tos salons aizstāvēt un slavēt, jo, redz, pēc likuma burta tur it kā viss kārtībā. Laimīga tas, kuram nav kāds tuvs cilvēks tai zaņķī iekļuvis.
Būtu vairāk laika, pacitētu te dažus ļoooti interesantus faktus par tīkla mārketinga peripetijām, ko gadījies lasīt, bet šobrīd nudien citas svarīgākas lietas, ar ko nodarboties.
Re: ko zinat par amway?
23.08.2009 23:08
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja nav ko rakstīt, neraksti neko, puce.


Laikam nejūties īpaši pārliecināta par to, ko raksti, ja Tev ir nepieciešams pašai sevi atbalstīt zem cita segvārda...
Lee
Re: ko zinat par amway?
24.08.2009 10:09
delta un puce, es vienkārši ignorēšu to, ko jūs tur rakstiet, jo man nav vēlēšanās tērēt laiku, lai atkal uz nepatiesiem apgalvojumiem censtos atbildēt.

es nudien nesaprotu, ko jūs cenšaties pateikt. es samaksāju naudu par preci un to lietoju, par to man nāk kontā bonusa %. viss. kur jūs saskatāt kaut ko krāpniecisku, ja tieši uz šādien nosacījumiem es piekrītu darboties? ja vēl kāds cilvēks dara tāpat, kas ir "zem manis", man par to nāk % no apgrozījuma. paņemu rokā kalkulatoru, sareizinu apgrozījumu ar % likmi,kāda nu kuram pienākas, un re, tieši šī summa ieskaitās manā Amway kontā. KUR IR KRĀPNIECĪBA?
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> viss ir ljoti vienkaarshi. siikajiem andeljmanjiem
> no 99.9% gadiijumiem nesanaaks lielaa pelnja.

Nu un? Tu zini kāds procents no parastajiem uzņēmumiem (SIA, i.u., utt.) saniedz lielu peļņu un izaug par lielu biznesu? 0,07% ! Tas nozīmē, ka parastajā biznesā "sīko andelmaņu" kategorijā paliek 99,3%. Vai tas ir kādu atturējis uzsākt savu biznesu!?
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...Runcene kaa reiz neteica, ka Juusu vitamiini
> aarstee veezi...

Tu lasīt proti!? Ja Tu neproti lasīt, tad pasaki uzreiz un es netērēšu uz Tevi laiku. Runcene apgalvoja, ka kāds amway izplatītājs esot kādam ar vēzi mirstošam kaut ko ietirgojis. Tā ir VTT informācija un nevar tikt uzskatīta par vērā ņemamu.
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 09:44
...nevis KĀDS AMWAY IZPLATĪTĀJS, bet steriem vien viņi te ganījušies un visas pasaules kaites apkarot solījuši, i amveji, i ņūveji, i fitlaini... par reālajā dzīvē sastaptajiem krāpniekiem nemaz nerunājot... un nu apgalvot, ka bezizejā esošais vājinieks pats vainīgs, ka neveica pilnu tekstu expertīzi, neko labu par Tevi neliecina...
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...nevis KĀDS AMWAY IZPLATĪTĀJS, bet steriem
> vien viņi te ganījušies un visas pasaules
> kaites apkarot solījuši, i amveji, i ņūveji, i
> fitlaini... par reālajā dzīvē sastaptajiem
> krāpniekiem nemaz nerunājot... un nu apgalvot,
> ka bezizejā esošais vājinieks pats vainīgs, ka
> neveica pilnu tekstu expertīzi, neko labu par
> Tevi neliecina...

Tu neticēsi, bet esmu izlasījis visu šo tēmu un man palicis atmiņā, ka pārsvarā šeit gānās tie, kam ar Amway nav sakara :) Nevajag jaukt dažādas lietas - nevajag jaukt vienu izplatītāju, kas Tev nav iepaticies ar visu MLM biznesu. Protams, ka ir uzmācīgi izplatītāji, protams, ka ir tādi, kas plēš septiņas ādas, protams, ka ir tādi, kas uzvedas kā nozombēti, protams, ka ir tādi, kam apgrauzti nagi un trūkst zobi. Man žēl, ka jūsu pieredze saistās tieši ar tādiem cilvēkiem, bet vai tad jūs nekad dzīvē neesat sastapuši taksometra šoferi, kas jums krīt uz nerviem? Vai tāpēc jūs vairs nelietojat taksi? Jūs nekad nav apkalpojis rupjš viesmīlis? Neesmu redzējis nevienu, kas dēļ tā pārstātu iet uz restorāniem. Padomājiet, pirms runājiet, savādāk tā pastulbi izskatās...
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 10:43
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> delta un puce, es vienkārši ignorēšu to, ko
> jūs tur rakstiet, jo man nav vēlēšanās
> tērēt laiku, lai atkal uz nepatiesiem
> apgalvojumiem censtos atbildēt.

mjā, cik gudram ir jābūt, lai nesaprastu, ka moderators redz IP adreses...
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> mjā, cik gudram ir jābūt, lai nesaprastu, ka
> moderators redz IP adreses...

LOL, owned :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 15:46
Cik gudram ir jābūt, lai nesaprastu, ka pie viena datora mēdz sēdēt arī vairāki cilvēki!? Vai moderators arī redz, kurš raksta? :)))
Lee
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 15:51
Vēlētos nedaudz izglītot mūsu moderotru un pastāstīt, ka IP adreses nav piesaistītas cilvēkiem. Tādēļ atļaušos palūgt neturpināt izplatīt melīgu informāciju. Jā, es zinu, kas ir Evijja un zinu arī vēl cilvēkus no šī foruma, tā kā Tava teorija jau atkal ir galīgi garām. Paldies! :)))
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 16:04
drīz te atnāks viss Latvijas amway... ko tik kūtri, ka tikai kādi 3 še aizstāv svētu lietu pret tumsoņām?
Lee
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 16:19
Paši sevi tā saucat par tumsoņām, man galvā nav neviena slitka doma par jums, dārgie :) Katrs dzīvo kā vēlas :) Bet, ja jūs kaut ko nesaprotat vai nezinat vai vienkārši nav pieņemams kaut kas, nevajag uzreiz apsaukāties un teikt sliktas lietas :) Īpaši "gaiši" tas arī neliekas :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
25.08.2009 16:43
Truklāt, es nepārstāvu Amway viedokli, bet gan savu personisko. Kāds te sākumā jautāja, ko jūs zinat par Amway. Es pastāstīju, ko es ZINU, nevis, ko esmu dzirdējusi. T'ā kā, ceru, kāds spēs novertēt objektīvi šo informāciju, ja kādam interesē, laipni lūgti. Bija noderīgi padiskutēt :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 11?
Ziņa: