ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
18.10.2009 10:16
Kur Tu redzi peļņu? Es redzu, ka tu būsu izdevusi 151 eiro par Amwei krāmiem...
Re: ko zinat par amway?
18.10.2009 12:45
vijolīte slinkojot
Re: ko zinat par amway?
18.10.2009 21:36
Nu Īrijā, cik zinu no tiem, kas tur dzīvo, šis izplatīšanas veids ir jauns, tad jau vb var pelnīt...bet pie mums, krīt jau uz nerviem:)
Tiešām neapnīk muldēt par tēmām, par kurām nav nekādas saprašanas? Nu nav tas Īrijā nekas jauns. Visā "vecajā" Eiropā Amway jau ir sen pirms par to uzzināja Latvijā. Ja konkrēti, tad Anglijā Amway ienāca 1973. gadā, Īrijā - 1979.gadā.
Lee
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 10:43
Tādi cilvēki, kam grūti pieņemt kaut ko jaunu un tāpēc uzreiz "noliks" ir bijuši vienmēr. Galvenais jau ir tikai kaut ko nomelnot, nemaz nezinot kā viss notiek patiesībā. Atnāc, pārbaudi un tad runā. Dievs nedod man tādus darbiniekus vai paziņas, kuri tikai čīkst cik ir slikti, nemaz paši nezinot. Aprobežoti ļautiņi, bet tādi jau cilvēki ir bijuši vienmēr un būs, kas vairāk čīkstēs un runās sliktu, nevis darīs. Un mums tādi nav un nebūs vajadzīgi. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk :) Sēžat un burkšķat tālāk veseli.
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 10:55
...kurš te čīkst, ka ir slikti? ... Ja būtu slikti, tad būtu jāiet AmWay izplatīt :D ...
Lee
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 11:19
Kad būs slikti, tad jau būs par vēlu :) Vajag tagad domāt par dienām, kad būs slikti, lai tādas dienas nepienāktu :)
Silver
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 11:40
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...kurš te čīkst, ka ir slikti? ... Ja būtu
> slikti, tad būtu jāiet AmWay izplatīt :D ...
-------------------------------------------------------

:)))) Nepareizi. Ar Amway izplatīšanu ir jāsāk nodarboties tad, kad vēl viss ir kārtībā, jo tas nav ātrs naudas pelnīšanas veids (pieņemot, ka cilvēks negrib skraidīt pa kaimiņiem ar rūtainām somām).
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 12:41
...jā, AmWay noteikti ir panaceja pret sliktām dienām :D ...

Cik ilgi ļauži ticēs, ka nauda aug kokos? Neviens neko nedara, bet visi pelna miljonus... Nu ja... Sorry, ne miljonus, 130 vai cik tur latus...
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 13:26
silver, Tev dzīves problēmas nav bijušas pie pakaļas, tāpēc muldi tik bezjēdzīgi. tās parasti izmāca.
Lee
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 17:53
Runcene, ja nespēj normāli diskutēt un jau sāc ar personiskiem uzbrukumiem mētāties, tad laikam Tavs emocionālais stāvoklis ir pietiekami vājš, lai nespētu visu uztvert mierīgi un ar putām uz lūpām apvainot citus ;) Te notiek diskusija par noteiktu tēmu, nevis cilvēku apvainošana, kurš ir labs, kurš ir slikts ;) Kā 1. klasē :D
Lee
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 17:55
=> Cik ilgi ļauži ticēs, ka nauda aug kokos? Neviens neko nedara, bet visi pelna miljonus... Nu ja... Sorry, ne miljonus, 130 vai cik tur latus...

Kur Tu "izrāvi", ka neviens neko nedara? Lai to nopelnītu, protams, ir jādara, laikam vispār neesi lietas kursā, par ko iet runa.. No sākuma IZLASI, pirms raksti.
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 18:31
Silvers tak te vislaik neko ne dara :) Ne ko pārdod, ne izplata :) Tik naudu gaida :)
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 18:39
Lee

uzbrukumiem? es tikai teicu, ka dzīves sūdi izmāca tukšu nemuldēt. vai nu es to rakstu vai nerakstu, tā notiek ar katru cilvēku viņa dzīvē. manis rakstītais to nenoteiks un neko neizmainīs.

un kam te kāpēc nezin cik daudz jālasa, ja jūsu riebeklības katrs kaut kādā attālumā ir redzējis? ne es diskutēju, ne gribu, ne taisos, ne man interesē...

vienkārši ja vēl kādam manam radam, kam ir nedziedināma slimība ko šitādu uztirgos, apsolot izveseļošanos, tad es rīkošos tais robežās, ko atļauj likums. Silver domāšanas veids rāda, ka šitie nav jātaupa... Ļoti labi, ka to zinu.

nupat medicīnas tēmu sadaļā bij stāsts, ka jūsējie atkal vienu 85 gadus vecu kundzi nodīrājuši ar savām slavas dziesmām, vecu cilvēku bērna prātā. un jūs te runājat par biznesu... baigā māksla vecam cilvēkam nezin ko sapūst... paši taču uzvāraties no tiem rūtaino somu ceļotājiem, lai gan silvers dikten nicīgi par ierindas kalpiem izsakās.
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 18:49
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...jā, AmWay noteikti ir panaceja pret sliktām
> dienām :D ...
>
> Cik ilgi ļauži ticēs, ka nauda aug kokos?
> Neviens neko nedara, bet visi pelna miljonus... Nu
> ja... Sorry, ne miljonus, 130 vai cik tur latus...



16
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 18:51
tas ir DIVATAA. taatad 8Ls uz personu.
Re: ko zinat par amway?
19.10.2009 22:27
meenesii....
to Runcene:

Tev neapnīk kladzināt vienu un to pašu!? Labi, pieņemsim, ka viens izplatītājs tiešām apkāsa Tavu radinieci. Vai pie tā ir vainīgs Amway? Vai tas nozīmē, ka ir jānodirš visi izplatītāji? Nevajag vispārināt... ir ārsti, kas izspiež kukuļus. Tas jau nenozīmē, ka visa medicīnas nozare nekam neder. Ir kretīni ceļu policijā, bet tas jau nenozīmē, ka CP ir jāiznīcina kā organizācija.

to zb:

Tev ir ļoti primitīva, algota darbinieka domāšana, draugs. Aizej pavasarī pie kāda fermera un paprasi, cik viņš šomēnes ir nopelnījis. Viņš pavasarī iegulda (sēj labību) ar domu, ka peļņu saņems vēlāk. Ar Amway biznesu strādā tas pats princips.
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 12:18
Viens apkāsa??? Tepat var čupu čupiem lasīt, ko tik nesola ar brīnumvitamīniem ārstēt... Un jā, tas grauj visas organizācijas tēlu... Ļoti...
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 12:30
Silver varbūt noderēs
Nav prātīgi aplikt (gan pieklājīgā formā) tos, kuri ir tik stulbi un strādā algotu darbu un nebūvē super-truper stabilo un nākotnē lielo peļņu nesošo biznesu, kā arī nelieto fantastiskākos produktus pasaulē. Jāņem vērā arī latviešu mentalitāti. Vismaz lielākā daļa Latvijas sieviešu (arī es) nevar ciest, ka, ieejot veikalā, tūlīt klāt ir pārdevēja ar tekstu "Kā es jums varu palīdzēt". Mums labāk patīk lēnām paskatīties, padomāt un, ja vajag, tad padomu uzprasīt.
Nu jau padsmit gadus apmeklēju pedikīri, kas klusu, mierīgi un piezemēti nodarbojas ar Zepter biznesu. Pati viņa ir veselīgas pārtikas uz Zepter trauku fane. Gatavo un priecājas no sirds. Arī šo to nopārdod. Ne reizi pa šiem gadiem nav mēģinājusi mani aģitēt. Ja mēģinātu, pazaudētu stabilu pedikīra klienti. Procedūras laiks ir ilgs un visu laiku pļāpājam. Vasarā pilnīgi nejauši sanāca runa, ka Zepter tirgo espresso kafijas automātus un ļoti nolaidis cenu krīzes apstāķļos. Par to gan ieinteresējos un pēc mana lūguma man viss tika izstāstīts. Nopirku to automātu un esmu apmierināta.
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 12:51
Silver

Nav runa par vienu kundzi... lai gan nenoliegšu: visu iepriekš dzirdēto un redzēto saistībā ar izplatītājiem vēl varēju uztvert samērā mierīgi kā parastu sektantismu, bet ne to, ka apkāš cilvēku ar metastātisku vēzi... es esmu strādājusi medicīnā un man joprojām ar to ir diezgan cieša saikne: es zinu, ka ļaudīm, kuriem tradicionālā medicīna var palīdzēt diezgan vāji, tūlīt sāk lēkāt apkārt jūsējie jefiņi ar savām divdesmitlatīgajām burkām. teksti ir vieni un tie paši: kā tēvreize. tātad tos izplata viens svētais kantoris. te tikai jāpiebilst, ka šiem ļaudīm parasti nekas vairs nevar palīdzēt vai arī jāārstējas ļoti nopietni, ātri un radikāli, ko cilvēks pats tobrīd vēl nespēj pieņemt, kas ir zināms psiholoģiskais mehānisms, kad pasaule grūst. otrs jūsu iemīļotais lauciņš ir depresijas un citi psihiatrijas lauka slimnieki un viņu radi, kuri vairs nezina, ko iesākt, un cer, ka ir kāds vieglais ceļš.

mani pat pārsteidz spēja "uzost", kur ir kāds cerību zaudējušais... tas ir ko vērts. manuprāt, tas ir vienkārši perversi.

ko te vispār runāt?

P.S. tu tiešām esi tik (pī-pī), ka tici, ka "citi" veļas pulveri "aizkrāso" traipus?
to Alstere:

Es neaplieku nevienu, kurš pirms tam nav sācis aplikt mani. Ko cilvēks dara, tā ir viņa paša izvēle. Tikai ja viņš neatlaidīgi stumj pilnīgu sviestu, kas balstīts uz emocijām un nepareizu vai nepietiekamu informāciju, pie tam, uz šī nestabilā pamata balstoties, vēl apvaino arī mani un kompāniju, kurai ar to ir ļoti mazs sakars, tad nu Tev būtu jāsaprot, ka arī manai pacietībai var pienākt gals.

Par pārējo Tev 100% piekrītu. Man nepatīk uzbāzties un neciešu, ja kāds uzbāžas man.

to Runcene:

Protams, par Tevis pieminētajiem faktiem runāt nav jēgas, jo tas tiešām ir pretīgi. Es tikai ceru, ka saproti arī to, ka Tevis pieminētajiem faktiem nav nekāda sakara ne ar mani, ne ar N21, ne ar Amway. Es arī esmu 100% pārliecināts, ja šādi fakti nonāktu līdz Amway ausīm, tad šis izplatītājs izlidotu no sistēmas tajā pat momentā un neviens pat nepaklausītos, cik gadus viņš ir strādājis un cik naudas kompānijai nopelnījis. Amway ļoti augsti vērtē kompānijas prestižu. Viņi pat panākumus konkrētos tirgos vērtē nevis pēc apgrozījuma, bet pēc tā cik augsts prestižs ir kompānijas vārdam. Un tieši tāpēc arī neatļauj strādāt neatvērtajos tirgos (kā tagad Latvijā, piemēram), jo viņiem nav nekāda veida, kā kontrolēt šeit notiekošo.

P.S. Jā, ticu. Jo savādāk nav loģiska izskaidrojuma tam, ka tīram, baltam palagam, kas ir ticis mazgāts ar parastajiem pulveriem, pēc mazgāšanas ar Amway pulveri parādās blāvi traipi tajā vietā, kur pirms tam bija tjipa izmazgātais traips. Un tas, ka "parastajam" pulverim tiek likti klāt mikrokristāli, kas rada mirdzoša baltuma iespaidu, jau ir vispārzināma patiesība. Ir tiešām jābūt (pī - pī) lai to nezinātu. Un ir jābūt diezgan (pī - pī) lai nesaprastu, ka tie kristāli, paliekot drēbēs, atstāj efektu uz mūsu veselību. Man tas bija zināms ilgi pirms tam, kad saskāros ar Amway, kā ar biznesa iespēju.

Diemžēl pagaidām nebija pietiekami laika, lai uzrakstu kaut kādu dokumentālu apstiprinājumu manis teiktajam. Šo to gan uzraku. Te var palasīt diezgan daudz par produktiem un varbūt ir arī konkrētā informācija. Bet nu vismaz Amway pulveri ir pieskaitīti pie "zaļajiem":


http://laundry.about.com/gi/o.htm?zi=1/XJ&zTi=1&sdn=laundry&cdn=homegarden&tm=21&f=00&su=p948.1.230.ip_p284.9.336.ip_p812.0.336.ip_&tt=2&bt=1&bts=1&zu=http://www.epa.gov/dfe/pubs/projects/formulat/formpartc.htm%23cdetergent
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 14:35
"ja šādi fakti nonāktu līdz Amway ausīm, tad šis izplatītājs izlidotu no sistēmas tajā pat momentā" nu ja...kaa tad...


Jo īpaši, ja ņem vērā, ka tekstus viņi visi bīda vienādus, tad ir pilnīgi skaidrs, ka tā ir viņu pašu iniciatīva, ne kompānijas politika...
Silver
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 14:44
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jo īpaši, ja ņem vērā, ka tekstus viņi visi
> bīda vienādus, tad ir pilnīgi skaidrs, ka tā
> ir viņu pašu iniciatīva, ne kompānijas
> politika...
-------------------------------------------------------

Vari paskaidrot, ko šeit uzrakstīji? Kas ir "viņi visi"? Kādus tekstus?
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 15:18
...viņi visi- AmWay izplatītāji, ar kuriem tieši vai netieši nācies saskarties (arī šepat frorumā- gana daudz)... tekstus- par vitamīnu brīnumdziedinošajām spējām, kas jebkuru no nāves gultas piecels... par to savu piramīdu, kurā naudu pelna neko nepārdodot/neizplatot, vari neturpināt, es savā tumsonībā joprojām neticu, ka nauda aug kokos...
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 15:49
Man patīk visiem vienādais iesaistīšanas scenārijs/tekstu bīdīšana.
1. Draugi/paziņas tiek aicināti pasēdēt parunāties.
2. Svaigi sazombētais zombētājs ir uzvilcis pletkreklu, aizsējis šlipsi, nolicis tāfelīti... Šajā vietā jau skaidrs ar ko darīšana.
3. Ievadlekcija. Pamatdoma: tas ir vienkārši, nekas nav jādara un būs daudz naudas. Jānoturas, lai skaļi nesmietos.
4. Parādās jautājumi (ar to arī izklaidējos - uzdodot jautājumus). Jauniņais mulst. Te pieslēdzas viņa "priekšniecība" un autoritatīvi, bet ne loģiski, cenšas atbildēt. Parasti ne uz to, kas jautāts. Kļūst jautri.
5. Demonstrācija tipa parastais veļas pulveris vs Amway. Tiek pilināts pie ūdeņiem briljantzaļais, bet nekas pierādīts netiek. nu jau garlaicīgi kļūst.
6. Saviesīgā daļa, kurā pieklājīgi, neaizvainojot jauniņo (šajā brīdī viņš svēti tic savam mentoram) jāliek saprast, ka tevi tas neinteresē.
Es jau nemeklēju speciāli šos saietus. Vienkārši sanāk bērniem vai draugiem aizbraukt līdzi. Sk. 1. punktu.
Un visiem ir grāmatiņās, no kurām stāsta pēc iespējas vārds vārdā.
Silver
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 16:32
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...viņi visi- AmWay izplatītāji, ar kuriem
> tieši vai netieši nācies saskarties (arī
> šepat frorumā- gana daudz)... tekstus- par
> vitamīnu brīnumdziedinošajām spējām, kas
> jebkuru no nāves gultas piecels... par to savu
> piramīdu, kurā naudu pelna neko
> nepārdodot/neizplatot, vari neturpināt, es savā
> tumsonībā joprojām neticu, ka nauda aug
> kokos...
---------------------------------------------------------
Tu no manas mutes kaut ko tādu esi dzirdējis? Un kad es esmu teicis, ka nauda aug kokos!? Es godīgi nosaucu, cik esmu nopelnījis pagājušajā mēnesī, neskatoties uz to, ka man ir bijuši mēneši, kad ir bijis pat 6x vairāk. Nē, nauda neaug kokos. Un tieši tāpēc es vairāk ticu tam, ka man kaut kāds amerikāņu Amway nodrošinās vecumdienas, nekā Latvijas Valsts. Amway apgrozījums un peļņa ir augusi 50 gadus pēc kārtas. LV... es labāk nekomentēšu, paši ziniet.

Ja Jūs gribat pārtikt no pensijas vai tā, ko Jums atmetīs bērni, lūdzu! Ja cerat nopelnīt tik daudz, lai pietiktu vecumdienām, tad super, visu cieņu jūsu biznesam, spējām, talantiem, u.c. Man nekā no tā nav. Amway man piedāvā reālu biznesa modeli. Es esmu kārtīgi izpētījis visus tos mēslus, ko par Amway raksta netā un neesmu atradis neko tādu, kas liecinātu, ka tā ir krāpšana. Varbūt nauda nav milzīga, bet nu vismaz ir skaidrs, no kurienes tā nāk un uz kurieni aiziet. Man ar to pietiek.
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 18:38
"to zb:

Tev ir ļoti primitīva, algota darbinieka domāšana, draugs. Aizej pavasarī pie kāda fermera un paprasi, cik viņš šomēnes ir nopelnījis. Viņš pavasarī iegulda (sēj labību) ar domu, ka peļņu saņems vēlāk. Ar Amway biznesu strādā tas pats princips. "

Nu tu atkal te biidi demagogjiskus saliidzinaajumus. Veel neesi sapratis ka amwey bizness pelna uz vientieshu reekjina? lielaakaa pelnja naak no seminaaru organizeeshanas un cd, graamatu paardoshanas. produkti tikai piesedz "biznesu" un piesaista jaunus buratino.
Re: ko zinat par amway?
20.10.2009 18:48
"Es godīgi nosaucu, cik esmu nopelnījis pagājušajā mēnesī, neskatoties uz to, ka man ir bijuši mēneši, kad ir bijis pat 6x vairāk."

nu par tavu godiigumu varu tevi uzslaveet.

"Varbūt nauda nav milzīga, bet nu vismaz ir skaidrs, no kurienes tā nāk un uz kurieni aiziet. Man ar to pietiek."

6x8=48Ls (PAT!) meenesii superiigaa pelnja tieshaam nav milziiga.

Nedomaaju ka Lavijaa sanaaks ieguut daudz vairaak ar sho biznesa modeli. Nav tik daudz maksaatspeejiigas tautas ko mulkot. un starp apmulkjotiem nabagiem zinjas izplatiisies aatri.
to zb:

"lielaakaa pelnja naak no seminaaru organizeeshanas un cd, graamatu paardoshanas. produkti tikai piesedz "biznesu" un piesaista jaunus buratino."

Labi, pieņemsim, ka tā ir. Nu tad es organizēšu seminārus un pārdošu CD. Kur ir problēma? Dažādi kursi, apmācības un grāmatas tagad ir topā. Nesaskatu nekādu problēmu. Man ir pilnīgi skaidrs, ka tas pats N21 ar filiālēm 36 valstīs nestrādā par velti. Pietiek apmeklēt vienu semināru Krievijā, stadionā, kur ir vismaz 7 000 vietas, lai tas būtu skaidrs. Tā ir daļa no MLM biznesa. Tādi semināri ir visām MLM firmām. Pieņem to un nomierinies!

Kas attiecas uz Taviem izteikumiem, ka Amway bizness nestrādā, tad tie ir vienkārši smieklīgi. Es jau kuro reizi atkārtoju, ka regulāri tiekos un tusēju ar saviem radiniekiem, kuri 3 gadu laikā ir uzbūvējuši Amway tīklu, kas viņiem ienes ap 3000 Ls mēnesī. Nu nenāk viņiem nauda, ne no CD, ne no semināriem, ne no grāmatu pārdošanas.

"Nedomaaju ka Lavijaa sanaaks ieguut daudz vairaak ar sho biznesa modeli. Nav tik daudz maksaatspeejiigas tautas ko mulkot. un starp apmulkjotiem nabagiem zinjas izplatiisies aatri."

Nu fakti JAU liecina par pretējo. Un neviens netiek muļķots.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 1?
Ziņa: