ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 10:12
...tiek... un kaa veel tiek...
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...tiek... un kaa veel tiek...
-------------------------------------------------------

Kur? Kad? Kādā veidā? Jau pirmajā prezentācijā tiek uzzīmēta izmaksu shēma un cilvēks var pats sekot līdzi skaitļiem. Visas izmaksas, prēmijas un bonusi ir atrodami internetā un ikmēneša izmaksas 100% atbilst solītajam, pie tam vēl pienāk elektroniskas atskaites. Ja nepatīk produkti, tad tos var atgriezt atpakaļ. Var atgriezt atpakaļ pat līgumu un saņemt atpakaļ naudu, ja kādam liekas, ka viņš ir apmuļķots vai apkrāpts.

Ja nezini neko, tad nekladzini..

Vienā lietā ZB bija 100% taisnība - starp apmuļķotiem nabagiem ziņas izplatās ātri. Un tieši šis viņa teiktais var kalpot par apstiprinājumu tam, ka neviens netiek apmuļķots, jo Amway Latvijā jau ir pazīstams vismaz 11 gadus (citi saka, ka pat 15) un kaut kā neesmu dzirdējis, ka kāds būtu apmuļķots.

Jā, kādam var nepatikt tiešās pārdošanas, kādam daudzpakāpju mārketings, kādam krīt uz nerviem bezzobu Jānis no Jelgavas, kas lasa prezentācijas nošņurkātā uzvalkā, kāds ir kādai vecai slimai sievietei sasolījis debesu brīnumus, bet tas nenozīmē, ka Amway muļķo cilvēkus!

Es teiktu, ka tā pati Bite visu laiku muļko cilvēkus, piesaistot ar puspatiesām reklāmām. Protams, mobilais internets maksā 1,99 Ls, tikai jāmaksā vēl ir arī par trafiku. Tā ka iejiet ka jūs maziem solīšiem ar visu savu demagoģiju!
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 10:53
...pircēji tiek muļķoti... solot tiem neiespējamo... un Tu vari kladzināt cik gribi, bet tā nu tas ir...
Ja? Tiešām? Kur? Kad?

Piemēram šajā forumā par apmuļķošanu sūdzējās viena pati Runcene, pie tam nav zināms vai tas vispār bija Amway izplatītājs un vai tā vispār ir taisnība.

Un, starp citu, šis ir medicīnas forums, tāpēc pieņemu, ka šeit ir cilvēki, kas zina par placebo efektu. Tā ka pastāv iespējamība, ka ļoti pārliecinošs izplatītājs ļoti ticošam cilvēkam var, pat tīru ūdeni ietirgojot, palīdzēt vairāk nekā ar antibiotikām. Tas tā... viela pārdomām.
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 14:02
Ou, jau placebo piesaucam :D To arī AmWay atbalsta?
delta
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 15:09
Tepat šajā forumā jau pavisma nesen bija viens tipisks piemērs, kā tas notiek:
http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,347225,347350#msg-347350
Interesanti būtu zināt, vai Silver TIEŠĀM nezina, kā un kādiem paņēmieniem notiek izplatīšana, apzināti tēlo jeb vnk ērti piever uz to acis?
Ir jau ļoti izdevīgi no visa norobežoties, tipa, mans smalkais N21 bizness un TIE tur, kas skraida apkārt pa kaimiņiem rūtainām somām (citējot pašu Silveru).
Tā ir tīkla mārketinga "sāls", ka "tos ar rūtainajām somām" nav iespējams kontrolēt un Silver var bezkaunīgi jautāt: kur, kad, piemērus, lūdzu, jo labi apzinās, ka izplatītāju izdarības neviens nav ar slēpto kameru uzņēmis un visi gali ūdenī. Amway, tāpat kā citiem šāda veida arteļiem, ir aizliegts pūst pīlītes gan par fantastisko peļņu, gan par tirgoto produktu brīnumainajām īpašībām un internetā un drukātajos materiālos viss arī ir ļoti piezemēti, bet vārdos tiek laists pār lūpu uz pilnu klapi. Nožēlojami.
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 16:06
"Piemēram šajā forumā par apmuļķošanu sūdzējās viena pati Runcene, pie tam nav zināms vai tas vispār bija Amway izplatītājs un vai tā vispār ir taisnība."

es neesmu viena pati. turklāt kārtīgi lasīt uz bundžām rakstīto iemāca medicīnas mācību iestādēs. esmu tam sagatavota. turklāt šis forums nav nekāda starptautiska konference, par kuru visiem zināms un kur aicināti piedalīties visi apmuļķotie. cilvēki vienreiz nopērk, izmet kādus Ls 70, sakaunas par savu naivumu, nospļaujas un aizmirst šo kauna traipu savā dzīvē (zinu vismaz 3, kas strādā vienā iestādē, kur rūtainās Amway somas savulaik viesojās). bet lieta turpinās, jo apmuļķotajiem kauns brīdināt citus, lai neatklājas pašu izgāšanās: kā jau te iepriekš norādīts.

manā paziņu lokā (kā jebkuram cilvēkam) ir visādi ļaudis, un daudzi kaut ko zina par Amway blēdībām, tikai ne visiem laiks un interese kasīties. starp viņiem ir arī tādi, kas paši reiz izplatījuši un nu, protams, arī kaunas par to, ka reiz noticējuši instruktāžai (precīzi pēc Alsteres aprakstītā), ka nauda aug kokos.

nesen man labi pazīstamai ārstei paciente bija stāstījusi pilnīgi identisku lietu un rādījusi Amway Acerola C vitamīnu, kas absolūti nepieciešams viņas depresijai... depresija, kā zināms, ārstējama ilgi un dārgi, protams, ka cilvēks cer un notic, jo viņam ir ļoti grūti. turklāt pacientei ir invaliditātes grupa jau, ko izplatītājs zinājis (pabalsts ir ap Ls 100).

kā kāds vīrietis šai sakarā izteicās: es to mērgi izmazgātu rasola bļodā. un, zini, Silver, es vispār esmu piedodošs radījums, bet šeit es laikam ar prieku noskatītos...

es domāju, ka še jau briest materiāls, lai kāds pietuvinātās jomas gudrais (jurists, psihologs) varētu uztaisīt pētniecisko darbu, kā arī aicināt cilvēkus atsaukties. kazi, iznāktu pat krimināllieta. bieži vien apmuļķotie ļaudis negrib neko uzsākt paši, bet labprāt piesakās, ja ir kāds lietas bīdītājs. un šī latviskā inertuma dēļ arī tādi rūtainsomainie var turpināt klejot apkārt.

es domāju, ka tur jaukas lietiņas atklātos. raksti vien, Silver tālāk... pat necerēju, ka sāksies placebo stāsts.

iekarsti vēl...

go diamond...
to Runcene un delta:

Nu paklausieties pašas, ko jūs runājat! Jums liekas, ka tā darbojoties var uzbūvēt NOTURĪGU klientu loku, kuriem patiks un kuri pirks Amway produkciju REGULĀRI?
Silver
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 17:10
delta Rakstīja:
-------------------------------------------------------
vai Silver TIEŠĀM nezina, kā un kādiem paņēmieniem notiek izplatīšana?
------------------------------------------------------

:)))) Vēl stulbāku jautājumu nevarēji izdomāt!? Es te vairākus mēnešus stāstu par izplatīšanu, tiešām neesi pamanījusi? :)))))))))

Es pats nodarbojos ar izplatīšanu! :)))) Visa šī diskusija principā ir par dažādiem veidiem, kā izplatīt produkciju... pamosties tak!


P.S. Ko jūs esiet tā pieķērušies tieši vitamīniem? Vēl jau ir kosmētika piemēram... kafija, makaroni. :P
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 17:19
A to, ka tieši ar tiem ļaužus čakarē visļaunprātīgāk... un viszemiskāk...
delta
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 19:43
Nu paklausieties pašas, ko jūs runājat! Jums liekas, ka tā darbojoties var uzbūvēt NOTURĪGU klientu loku, kuriem patiks un kuri pirks Amway produkciju REGULĀRI?

:)))) Šai gadījumā gan runa galīgi nebija par to, kas man liekas, bet gan par to, kas pēc maniem personiskajiem un pazīstamu cilvēku novērojumiem, notiek.

Un par to izcili stulbo jautājumu...

Vai netiki teicis, ka pats ar produkcijas izplatīšanu tiešā veidā nenodarbojies, tikai informē par "biznesa iespējām"? Slinkums meklēt citātus. Jeb pārpratu? Ja ne, tad kam šis teātrītis?

Un tā nu ir, ka visvairāk žēl ir tos, kas uzķeras uz stāstiem par vitamīnu un uztura bagātinātāju brīnumainajām īpašībām. Kā tas 85gadīgais tantuks iepriekšminētajā foruma tēmā, kā tas cilvēks, par kuru stāsta Runcene - kam iestāstīts, ka ar C vitamīnu izārstēs depresiju... Un tādu stāstu, diemžēl, ir daudz. Var, protams, tēlot, ka nekas tāds nenotiek - ko-o-o-o? kas? kaut kas tāds, no koo-o-o-o jūs!!!!!

Žēl, protams, arī to cilvēciņu, kas sacerējušies uz galvu reibinošo peļņu, atdod pēdējo naudiņu, lai sapirktos Amway produkciju, ko pēc tam nezina, kurā caurumā bāzt, bet pirmo noteikti vairāk.
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:01
Kurš jums teicis, ka nekas nav jādara? Vai jūs patiešām glupi esat vai vienkārši izliekaties? Ja neredzat savu neloģisko teikumu par to, ka NEKAS NAV JĀDARA un būs KAUDZE NAUDAS, tad pastāstiet lūdzu, kur ir loģika man iet uz kādam piedāvāt produkciju, ja jau NEKAS NAV JĀDARA? Vai kļūt par lojālo klientu šai kompānijai, jaunu pastāvīgo klientu piesaiste un produkcijas tiešā pārdošana būtu nekā nedarīšana? Lūdzu, pirms lieciet pirkstiņus uz klaviatūras, apdomājiet vismaz savas glupības. Kā ķērcošs vārnu bars, kas tikai maļ savu. Vitamīni kā vitamīni, kāda starpība, aptiekā pirkti vai Amway interneta veikalā?! Es tikai par to dabūju % atpakaļ! No sērijas - viena tante teica, tagad kladzināšu visu mūžu vienu un to pašu, neko citu negribu ne dzirdēt, ne redzēt! Kāda jums starpība, kur cilvēks iepērkas? Tā ir tiešā pārdošana! Tas ir mārketings! Un tie ir % par realizēto produkciju! Nepatīk - nepērc! Bet nevajag uzreiz apmelot un teikt, ka viss ir slikti, ja kāds kaut ko nav sapratis un kāds nav bijis ar kaut ko apmierināts! Visiem nekad nederēs viss! Nu un? Vai tāpēc, ka jums kaut kas nepatīk vai neder, tāpēc ir slikts? Tāda aprobežotība! It kā taču dzīvojam informācijas laikmetā, daudz maz inteliģentā un izglītotā sabiedrībā, bet... Vēl nesaprotu to jūsu galvu reibinošo peļņu, ko te pieminat... Jūs darbojaties un naudiņa nāk, ne jau miljoni! Vai kādam nauda ir lieka? Nedomāju vis! Cilvēki paralēli darbam, studijām, ģimenei vēl nodarbojas ar šo hobiju un gudri investē savu naudu un no tā iegūst atpakaļ! Ja esat tik slinki un pašiem nav drosmes izmēģināt ko jaunu, tad taču labāk "nolikt", ne? :) Rakstura vājība.
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:18
Silvers neko nepiesaista un neko nepārdod :) tikai informē :) Un nauda nāk...

P.S. Nevienā aptiekā nesola ar vitamīniem vēzi ārstēt...
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:22
Daudzi cilvēki vienkārši nezina, ka eksistē šāds koncerns, daudzi nezina par šādu iespēju. kas gan tur slikts, ka es pastāstu par to, piedāvāju produkciju un dalos ar informāciju? TAVA izvēle ko ar to visu iesākt! Es piedāvāju - Tu izvēlies! Mēs taču dzīvojam informācijas laikmetā! kas jūs uztrauc?! Tas, kā cilvēks šo visu uzņem, ir katra paša darīšana. Ja cilvēkam pauris nestrādā, tad tas nestrādās ne šeit, ne citur! Ja ir veselais saprāts, tad par ko uztraukties?

Vai kāds no jums būtu tik drosmīgs un uzņēmīgs, lai pats pamēģinātu, nevis ietekmētos no citu stāstītā? Es nedomāju vis! :) Pirms nopelt, vienmēr vajag pašam pamēģināt. Tad atnāciet vismaz 1 un pats pamēģiniet! Bet Jūs jau protat tikai īdēt un nolikt normālu biznesu! Jūs redzēsiet, ka pēc gadiem, šāds izplatīšanas veids kļūs tikai arvien populārāks, un tad nu izvēlieties, kur jūs vēlaties būt! Redziet, man ir vienalga, ko kāds domā par mani vai to ko daru Amway biznesā, jo jūs NEVIENS neesat sasniedzis kaut ko tādu, ka spētu kaut kā ietekmēt manu viedokli vai spētu man iemācīt kā labāk izmantot savu brīvo laiku vai nopelnīt naudu. Jūs pat neesat nedēļu bijuši šajā visā. Jūs neko tādu neesat sasnieguši, lai varētu nolikt to, ko citi cilvēki dara, jūs neesat nekas, lai mācītu citus kā dzīvot, apmelotu vai noliktu. Tas liecina tikai par jūsu vājumu un stereotipisko domāšanu un, ticiet man, tā jums nekad neplaīdzēs. Ne šeit, ne citur.
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:25
" P.S. Nevienā aptiekā nesola ar vitamīniem vēzi ārstēt... "

Lūdzu, parādi, kur ir rakstīts, ka Amway vitamīni izārstēs vēzi? Cilvēki var teikt un izdomāt daudz ko. Parādi man, kur tas ir rakstīts? Vari?
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:31
...palasi tepat arhiivaa... ko tik nesola izaarsteet... veeezi, psoriaazi, astmu... jaa, protams, ka sirdzeejs pats vainiigs, ka durakiem tic... bet, tas neliedz citiem shos sirdzeejus briidinaat...

...faktiski jau zheel, ka cilveeks tik sociaali neaizsargaats, ka pie tik netiira biznesa jaakjeras...

P.S. Nez cik naudas izteiksmee ir tie sasniegumi, ko es neesmu sansiegusi, lai pleesu d... ar klaju meloshanu, ka tik nauda naak? :D Taapat kaa silveram- 8 lati? :D
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:52
Vitamīni, protams, palīdz saglabāt veselību, jo nodrošina organismu ar pilnvērtīgām uzturvielām, tādējādi, ja organisms tiek nodrošināts ar tām, tad loģiski, ka tam ir vairāk spēka cīnīties pret dažādām slimībām, manuprāt, par to neviens nešaubās. Ja kāds ir tik emocionāls, ka nespēj normāli par produktu pastāstīt, tas ir tikai viņa subjektīvais viedoklis un veids, kā viņš šo produktu pasniedz. Un tikai. Gan man, gan Tev ir skaidrs, ka brīnumlīdzekļu nav. Ja kāds naivi tic tikai tam ko stāsta vai arī no mušas uzpūš ziloni, tad tā nav mana atbildība ne par to, kā kurš produktu pasniedz, vai pretēji - saprot. Cilvēkiem, kam galva ir īstajā vietā to taču saprot, man šķiet. To saprotu gan es, gan Tu. Tikai man nav skaidrs, kāpēc šādu vienu eksemplāru un starpgadījumu attiecina uz visu kompāniju un visiem pārstāvjiem? Tas ir pilnīgākais sviests. Vai Tu pats/-i to nesaproti?
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:56
Tiešā pārdošana, preču izplatīšana, tīkla mārketings ir tieši tāds pats bizness, kā jebkurš cits. Un tas nav netīrs bizness. Tāpēc, ka tas nav tik izplatīts (pagaidām), cilvēkiem tas šķiet kaut kas nepieņemams. Un vēlreiz - Tev pa punktiem noskaita, tāpat kā līgumā tiek atrunās cik un par ko Tu saņem. Tu to pats paraksti. Visiem viss ir skaidrs, kas darbojas. Tikai brīnumainā kārtā tie cilvēki, kas paši neko nezina, domā, ka zina visvairāk. Atnāc, apskaties, izlasi līgumu, uzzini visu informāciju un tad runā. Vai Tu kaut ko konkrētu vari nosaukt izņemot kaut kādu aptuvenu vāvuļošanu ne gluži par tēmu? Es nedomāju, ka vari. Un ja nezini, ko runā, tad vislabākā opcija ir turēt muti aizvērtu.
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 22:59
...tas veido viedokli par kompāniju.... un izmisis cilvēks nu gan nav tas, kas spēj objektīvi izvērtēt informāciju, un to Jūs izmantojiet... un tas nav smuki... un tas nav viss viens ekspemplārs, kas šādi rīkojas.. šajā portālā vien vismaz desmit ir pāri gājuši, ja pameklētu, kazi i vairāk sanāktu...
a ja pieskaita reālajā dzīvē satiktos....
...taatad- cik ir taa peļņa, deelj kuras man jāpamet nožēlojamais algotais darbs? ...
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 23:01
Ko Tu gribi konkreetu dzirdeet? Ka juuseejie ir zhuljiki? Tas jau te biezaa slaani pateikts :)
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 23:20
tad informējiet savu Svēto Krēslu, ka viena daļa melš... lai nebojā fasādi. ja Jūs būtu godīgi komersanti, tad ņemtu vērā sūdzības.

esmu pati taujājusi, visi izplatītāji ir runājuši vienu murgu.

kur dabūja to infu, visi vienādu? halucinācijās? gan jau svētsapulcēs.

Silver jau tāpat te laiž par vešpulveriem, kas aizkrāso pleķus. tad jau "parastie" ir vispār advancētāki, ja zina, kur tieši jāaizkrāso.
Lee
Re: ko zinat par amway?
22.10.2009 23:42
"...taatad- cik ir taa peļņa, deelj kuras man jāpamet nožēlojamais algotais darbs? ... "

Kādā sakarā ir darbs jāpamet? Īsti nesaprotu. Kurš kurā vietā teica, ka ir jāpamet darbs? Nu gan Tu dod... Mans darbs nav nožēlojams, nezinu, kā Tavējais, pamest arī negrasos tuvākajā laikā.. Dzīvokļi un mājas arī nav jānodod koplietošanai, ja nu vēl kādam prātā iešaujas "spīdoša" doma!

Sūdzības tiek ņemtas vērā. Un, ja uzzina, ka kāds gvelž tādas glupības, tad diemžēl viņam vairs bizness "nespīd", jo viena no augstākajām vērtībām mums ir reputācija - gan kopējā kompānijas, gan mūsu pārstāvju starpā, jo tā ir viegli sagraujama, bet grūti atgūstama lieta un mūsdienās visiem uzņēmumiem viena no svarīgākajām lietām, tādēļ vien, es nestāstīšu labu informāciju par preci, kas patiesībā būtu slikta. Es esmu pārliecināta par šo preci, pati lietoju un uzskatu par ļoti kvalitatīvu. Es nespētu ar šo nodarboties, ja prece nebūtu laba. Es neesmu tas cilvēks, kas ies un melos.Tāpat nav iespējams piestāvēt klāt katram cilvēkam un kontrolēt, ko cilvēki runā. Cilvēki taču ir dažādi. Kādēļ cilvēki runā līdzīgu informāciju? Tā ir tiešā pārdošana. Cilvēki (mērķauditorija) visā pasaulē ir vienādi. Mums notiek apmācības. Nevis svētsapulces. Mums māca par temperamenta tipiem, par veidiem, kā pārdot preci, var visu praktisko. Mēs lasām grāmatas, augam kā personības un iepazīstam dažādus cilvēkus. Un , teikšu godīgi, tā ir patiešām interesanta lieta, jo dod patiešām lielu pieredzi. Ir izstrādāta sistēma, kura ir kompānijas iekšējā sistēma. Un, ja Tu strādā kādā kompānijā, Tu taču strādā pēc sistēmas, vai ne tā? Turklāt, es neesmu speciāliste pārdošanas jomā, es tikai mācos. Man sākumā pret šo visu bija tieši tāda pati skepse kā jums. Tikai es izlēmu pamēģināt. Un nevienu dienu nenožēloju. Un tas, ko citi domā - man ir vienalga.

Turklāt Silver nerunā nepatiesību. Visu ir iespējams sasniegt, un cilvēki tādus ciparus ir sasnieguši, bet ne jau katrs uz to tiecas. Ja manā kontā ik mēnesi pagaidām ieskaitās 100-200 lati, man tas ir pietiekami, un, ticiet man, jūs neko nezaudējat. Protams, ir jāpārvar sevi. Tas nav viegli. Bet tas ir tā vērts.
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 08:41
"Labi, pieņemsim, ka tā ir. Nu tad es organizēšu seminārus un pārdošu CD. Kur ir problēma? Dažādi kursi, apmācības un grāmatas tagad ir topā. Nesaskatu nekādu problēmu."

nu redz, beidzot saac saprast amway iisto peljnas avotu. saac taa dariit - prieksh taa tas mlm bizness ir izveidots.



"Kas attiecas uz Taviem izteikumiem, ka Amway bizness nestrādā, tad tie ir vienkārši smieklīgi"

protams ka straadaa - bet ne prieksh buratino.

"Es jau kuro reizi atkārtoju, ka regulāri tiekos un tusēju ar saviem radiniekiem, kuri 3 gadu laikā ir uzbūvējuši Amway tīklu, kas viņiem ienes ap 3000 Ls mēnesī. Nu nenāk viņiem nauda, ne no CD, ne no semināriem, ne no grāmatu pārdošanas."

vai nav taapataas kaa tev - pelnja 2900ls izdevumi 2884Ls?

kaa juus pamanaties izvairiities no nodokljiem? latvijaa shis bizness kaa staasti ir nelegaals (lai gan pastaav 15 gadus) un polijaa neljauj regjistreeties......
mad smīkņādams
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 08:43
...vēl tie kolportieri te ņemas...

...Lee...ne jau Tava vai silvera piepeļņa ir slikta...par biznesu to nosaukt grūti...bet pasniegšanas maniere un apskaužama argumentu vienveidība nomāc gan...labi jums svētspulcēs ir ietriekts galviņās par jūsu izredzētību un pārākumu......
Lee
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 10:20
Pārākumu saskatāt tikai jūs, mes nejūtamies pārāki, bet jūs acīmredzot kaut kā pārāk sāpīgi un personiski to visu uztverat. No jūsu puses argumentu vienveidība ir tieši tāda pati, kā, acīmredzot, mūsu. Tomēr ir viena joma, kurā es jūtos tomēr pārāka - es nerunāju par lietām, par kurām man nav pilnīgas informācijas un neietekmējos no citu stāstītā vai lasītā, bet spriežu pēc savas pieredzes. Neredzu, ka no jūsu puses kāds nāktu klajā ar oriģinālām idejām un viedokļiem, turklāt - ar konkrētām lietām, kā tikai 100. reizi vienu un to pašu rakstāt, turklāt, pilnīgi nepamatotu informāciju, kas patiesībā parāda, cik nekompetenti esat. Tā ir tāda pat pārdošana, kā ieejot veikalā, tikai cits izplatīšanas veids, citiem ir ērtāk, ka viņiem kaut ko piegādā un nav jātērē laiks stāvot veikalu rindās, citiem patīk atlaides un % par katru vienību, ko var dabūt atpakaļ un izmantot nākamajiem pirkumiem vai saņemt naudā, citiem patīk vienkārši produkcija, tās ekonomiskums un kvalitāte. Vai kāds no jums var nosaukt kaut ko konkrētu, lai pierādītu, ka tā nav un ka tas nedarbojas? Es varu, bet jūs varat? Es jau zinu atbildi.
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 10:44
"viena no augstākajām vērtībām mums ir reputācija""- atļauj pasamidīt :)

Un es pat ticu, ka tie duriki ir tā sazombēti, ka arī tic tam, ko runā... Ka nu vitamīni visu izārstēs... Tik tas nemaina to, ka tie ir klaji meli... Un neizdomā to tās izplatītājtantes pašas, nevajag...
Nu jūs dodat! Es neesmu šeit bijis pus dienu un ir sarakstīts tik daudz glupību, ka uz visām pat nav spēka atbildēt :))))))
Pmēģināsim atbildēt uz acīs krītošakajām:

"nu redz, beidzot saac saprast amway iisto peljnas avotu. saac taa dariit - prieksh taa tas mlm bizness ir izveidots."

Kārtējā būtiskā kļūda, kas apstiprina, ka Tu neko nezini, ne par Amway, ne par MLM, ne N21 un citām izplatītāju organizācijām. Ja kāds arī pelna uz grāmatām un apmācību, tad tas NAV AMWAY, jo Amway vispār neizplata nekādus apmācības diskus (ir pāris oficiālās produktu prezentācijas, piemēram Artistry, bet tie nāk līdzi katalogiem). N21 izveidotāji ir izplatītāji un veido savas sistēmas ar savu apmācību. Pie tam Amway seko, lai viņu darbība atbilstu Amway noteikumiem. Ja tie neatbilst, tad izplatītāji tiek sodīti, vai vispār izslēgti no sistēmas un zaudē savus ienākumus. Ja ir interese, tad var pasekot līdzi, kas notika ar Britt Wordwide. Viņi bija ļoti augsta līmeņa izplatītāji ar simtiem tūkstošu dolāru peļņu mēnesī un vienalga tika izmesti, jo pārkāpa Amway līgumu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"viena no augstākajām vērtībām mums ir reputācija""- atļauj pasamidīt :)

Vari kaut vai zviegt, bet visa šī sarakste to 100x apliecina - pāris izplatītāju sabojā reputāciju tā, ka to grūti izlabot. Ir tāds teiciens par darvas karoti medus mucā... Te nu tas pierādās.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"vai nav taapataas kaa tev - pelnja 2900ls izdevumi 2884Ls?"

Nē, nav. Es maksimālos iespējamos Amway izplatītāja izdevumus jau šeit vienreiz uzskaitīju, tā ka patin vien filmu atpakaļ.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"kaa juus pamanaties izvairiities no nodokljiem? latvijaa shis bizness kaa staasti ir nelegaals (lai gan pastaav 15 gadus) un polijaa neljauj regjistreeties......"

Neviens neizvairās no nodokļiem. Arī tas šeit jau ir n-tās reizes izstāstīts. Iesācēji saņem bonusa punktus elektroniskā formā, kuri uzkrājas un ar kuriem var nosegt 50% (Polijas tirgū, citur ir savādāk) no nākamajiem pirkumiem. Tā ir virtuālā nauda (bonuss, atlaide, sauc kā gribi) un ar nodokļiem neapliekas. Kad bonusi saniedz pietiekamu līmeni, lai nosegtu grāmatvedības izdevumus un nodokļus, tad tiek atvērts Polijā reģistrēts uzņēmums un nauda tiek pārskaitīta uz bankas kontu. Tad tiek maksāti visi (Polijas) nodokļi, krāti čeki, utt. utjpr... ar vienvārdsakot viss, kā normālā mazā uzņēmumā.

Pie tam bizness ir nav nelegāls, jo tā ir visās ES apstiprināta prece un ar tirdzniecību arī vēl ES neviens nav aizliedzis nodarboties. Tas ir nelegāls no tikai Amway viedokļa, jo viņi oficiāli nav šajā tirgū un (kā šeit labi redzams) nevar nodrošināt pienācīgu klientu apkalpošanu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vēl es gribētu piebilst to, ka Amway drīz būs Latvijā oficiāli. Tas nozīmē to, ka izplatītājus jūs sastapsiet arvien biežāk un arī to, ka par katru krāpšanas vai ētikas pārkāpumu jūs varēsiet oficiāļi sūdzēties Amway birojā. Un ticiet man - vainīgie TIKS sodīti.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Silver
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 11:44
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
"...bet pasniegšanas maniere un apskaužama argumentu vienveidība nomāc gan..."

:))))))) Dīvaini, vai ne? Ja Tu pajautāsi jebkuram izglītotam cilvēkam, kāpēc viņš domā, ka Zeme griežas ap Sauli, tad arī viņu atbildēs Tu sadzirdēsi "nomācošu argumentu vienveidību" !!!! :))))
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 12:02
Lee

personiski skarošas lietas vienmēr cilvēks uztvers personiski. pavēlēsi būt tādā situācijā citādi? neesmu sociopāts, kam svešas arī citu sajūtas...

turklāt nevajag prasīt, lai meklēju nez kādu attaisnojumu dīvainiem, vairākkārt dzirdētiem pasaku stāstiem... un šo propagandu (par Amway vitamīnu un minerālvielu sevišķajām spējām) ir pauduši vairāki ļaudis. man nav citas versijas, ka tas ir kolektīvā pasākumā iezombēts, jo jauni ļaudis, kas nezina to, kur aknas atrodas, pilnu muti runā par nezkādām ūberspējām un lieto vienādi īpatnu pseidomedicīnas leksiku. tad iluminējiet mani, no kurienes tas ir...

delta pareizi saka, ka rakstītie teksti ir ļoti piezemēti (bet agrāk tā nebija), jo pēc vairākkārtējiem tračiem ap Amway (ASV ļaudis fiksi tiesājas) no rakstītajiem avotiem šie "brīnumi" ir pazuduši un top pausti stipri piezemētāki solījumi. es zinu/dzirdu par Amway apmēram 10 gadus... un viss vienā mutē.
Silver
Re: ko zinat par amway?
23.10.2009 14:43
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> turklāt nevajag prasīt, lai meklēju nez kādu
> attaisnojumu dīvainiem, vairākkārt dzirdētiem
> pasaku stāstiem... un šo propagandu (par Amway
> vitamīnu un minerālvielu sevišķajām spējām)
> ir pauduši vairāki ļaudis. man nav citas
> versijas, ka tas ir kolektīvā pasākumā
> iezombēts, jo jauni ļaudis, kas nezina to, kur
> aknas atrodas, pilnu muti runā par nezkādām
> ūberspējām un lieto vienādi īpatnu
> pseidomedicīnas leksiku. tad iluminējiet mani,
> no kurienes tas ir...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Iluminēju. Tas nāk no vienas no ~40 Amway izplatītāju grupām. Acīmredzot tās galvgalī ir cilvēki, kas ir sasnieguši labus panākumus tieši šādā veidā un tagad nodod savu pieredzi tālāk citiem. Protams, ka šie cilvēki ir bijuši vienos apmācības semināros pie, visticamāk, vieniem un tiem pašiem cilvēkiem. nezinu, kas tie ir par cilvēkiem, bet (vismaz pēc Taviem vārdiem) tas ir pret Amway līguma noteikumiem un ētikas normām. Es gribu uzsvērt, ka pats Amway vispār neveic izplatītāju apmācību un šādas metodes nenāk no paša Amway.

Vienkāršā valodā runājot, ir "labie" un "sliktie" izplatītāji. Gan viens, gan otrs izplata vienu un to pašu produkciju un saņem vienus un tos pašus bonusus. Tikai metodes ir atšķirīgas. Ļoti atšķirīgas.

Ja kāds no šitiem bļāvējiem spētu uz mirkli aizmirst 10 gadus vecos pāridarījumus, emocijas, sektu stāstus, piramīdu shēmas, brīnumlīdzekļus un vienkārši atnāktu paklausīties prezentāciju un parunāties ar cilvēkiem, kas ar to nodarbojas, tad atklātos, ka Amway izplatītājam var būt arī pavisam cita seja. Atklātos, ka viņš neuzmācas, netirgo brīnumlīdzekļus, nesola miljonus un spēj konkrēti atbildēt uz konkrētiem jautājumiem :)

Tikai tas nenotiks, jo kāds Jums ir sabojājis iespaidu par šo kompāniju un izlabot to vairs nav iespējams... Tā, diemžēl, ir MLM vājā vieta - nav kadru atlases un katrs lohs var ar to nodarboties, rezultātā nodarot milzīgu ļaunumu godprātīgiem izplatītājiem, kas cenšas nedaudz piepelnīties un pamainīt kaut ko savā dzīvē.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 23?
Ziņa: