ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:38
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pffffff. Nu ir līmenis cilvēkiem....

zini, vismaz 3 šīs diskusijas dalībniekiem ir augstākā med. izglītība, kā arī pieredze. tā kā vismaz vitamīnu brīnumiedarbību izvērtēt varam :)
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:45
ārsti, pūce, vienmēr slēpj patiesību, lai cilvēki nevarētu izārstēties, bet pie viņiem ietu mūžīgi...

paskaidroju, lai Silveram nav jāpūlas. vot...
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:46
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ... Tu tā ar neko nesaprati... vienalga, kā to
> nosauc, bet, ja tas fakts būtu fakts, tas būtu
> daudz plašāk zināms, nekā dažos
> internetsaitos
-------------------------------------------------------------------

:))) Nu tad beidzot! Redzi tieši to es gribēju teikt, ka ja jau Amway būtu krāpnieki, piramīda un diez kas vēl, tad "tas būtu daudz plašāk zināms, nekā dažos internetsaitos"
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:47
Runcene :DDD
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:51
silver...

nepagriez nu visu kaa Tev izdeviigi... par to, ka jamie bundulji tirgonji ir kraapnieki zin arii cilveeki aarpus interneta... kas ta internetaa to ruukjiishi saraksta? cilvis taads zveers, ka neies pa pasauli klaigaadams- vei, kaa mani piekaasa... jo iipashi, ja suudzeeties nav kam... ne paarstaavnieciibas, nekaa... no rokas nopirkti par bargu naudu...
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:54
puce Rakstīja:
--------------------------------------------------------------------
> zini, vismaz 3 šīs diskusijas dalībniekiem ir
> augstākā med. izglītība, kā arī pieredze.
> tā kā vismaz vitamīnu brīnumiedarbību
> izvērtēt varam :)
--------------------------------------------------------------------

Starp citu, diploms vēl neko nenozīmē un tieši to pierāda šo troļļu tekstu un uztveres līmenis. bet nu ja jau jūs protam vitamīnus izvērtēt, tad varbūt darat to, ko jūs protat un nelieniet ar savu šauri specializēto izglītību tur, kur jūs neko nesaprotat un neizsakiet spriedumus par MLM, Amway, N21, utt.?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:55
Es tā kā lāgā nesaprotu- Tevtak neviens te ne brīdi nav liedzis ar savu N21 nodarboties... jebshu es ko palaidu garaam?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 22:56
Bet par AmWay izteikshu gan, jo vinji ir zhuljiki, kas izmanto cilveeku leetticiibu un izmisumu...
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 23:03
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> silver...
>
> nepagriez nu visu kaa Tev izdeviigi... par to, ka
> jamie bundulji tirgonji ir kraapnieki zin arii
> cilveeki aarpus interneta... kas ta internetaa to
> ruukjiishi saraksta? cilvis taads zveers, ka neies
> pa pasauli klaigaadams- vei, kaa mani piekaasa...
> jo iipashi, ja suudzeeties nav kam... ne
> paarstaavnieciibas, nekaa... no rokas nopirkti par
> bargu naudu...
----------------------------------------------------------------------------

Uz ko balstās Tavs apgalvojums? Es personīgi pazīstu vismaz 100 Amway izplatītājus un neviens no viņiem NAV krāpnieks. Tu esi dzirdējusi par pāris gadījumiem, kas varbūt nemaz nav saistīti ar Amway vai Nutrilite un tomēr apgalvo, ka VISI Amway izplatītāji ir žuļiki un krāpnieki!?

Vai man tikai tā liekas, jeb Tev objektivitāte pieklibo?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 23:09
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
nelieniet ar savu šauri specializēto
> izglītību tur, kur jūs neko nesaprotat un
> neizsakiet spriedumus par MLM, Amway, N21, utt.?

mēs neizsakām spriedumus par MLM un bla-bla-bla, bet izsakām pārliecību, ka apgalvojums "vēzis (psoriāze, impotence utt) ir izārstējams ar Amway vitamīniem" ir MELI

P.S. prieks par Tavu plašo specializāciju...
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 23:11
...edz, man mana neobjektivitāte nekādi dzīves kvalitāti nemaitā... Jūsu bonusu un atlaižu sistēma to tik vien norāda, ka cenas ir nesakarā uzpūstas... man to vajag? ... nevajag... Tev vajag- lieto vesels, nost taču neviens neņem?

Un nē, tie nav pāris gadījumi, darba specifika tāda, ka zinu daudz vairāk... Ja tas Tevi iepriecina, nē, tā nedara tikai Jūsējie- NeWays, Fitline, agrāk Herbalife arī tajā pašā maisā bāžami...

Un Tu visiem 100 liidzi izstaigaajis un zini kaadus makaronus vinji kam karina? :D
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 08:34
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mēs neizsakām spriedumus par MLM un bla-bla-bla,
-------------------------------------------------------------------------------

Lūk, šie tiešām ir atklāti meli (un vēl no moderatora!)!!! Visa šī diskusija ir par to, kā neko nesaprotoši cilvēki aprej Amway un MLM.
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 08:39
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jūsu bonusu un atlaižu
> sistēma to tik vien norāda, ka cenas ir
> nesakarā uzpūstas... man to vajag? ...
> nevajag...
-----------------------------------------------------------

Kārtējo reizi pierādās, ka Tu neko nezini. Jā, daļa no cenas aiziet bonusos un izmaksās, bet tā daļa ir mazāka nekā tā, kas "parastajā" tirdzniecībā tiek iztērēta uz reklāmu un visu vairum/mazum tirdzniecības tīklu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

> Un Tu visiem 100 liidzi izstaigaajis un zini
> kaadus makaronus vinji kam karina? :D

Nē, neesmu. Bet es zinu, pēc kādiem principiem viņi strādā. Pie tam izstaigājis esmu līdzi kādiem 15, vairākus pats apmācījis? Par cik Amway izplatītājiem ir informācija Tev?
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:21
Tas ir kaut kas fantastisks, katrs te cīnās par savu taisnību, zināmā mērā katram jau ir sava taisnība, visiem viena tā nekad nebūs. Bet ieciklēšanās uz vienu lietu un kategoriska nevēlēšanās pat iedomāties, ka arī Amwayisti var būt garīgi līdzsvaroti cilvēki, kuriem turklāt mēdz būt arī taisnība, ir pilnīga muļķība un tie medicīnas diplomi tik ierobežotam prātam laikam arī neko nelīdz, ja cilvēks tikai aizspiež acis un ausis un nevēlas neko ne redzēt, ne dzirdēt. Arī starp mums ir ārsti, tā kā variet paklausīties arī viņu viedoklī. Kaut kā neticās, ja cilvēks nespēj pats ievākt korektu informāciju pat par Amway un tikai kaut ko runāt, cik tad korekti vispār var būt viņa izteikumi par medicīnas lietām, arī droši vien kaut kādos forumos kaut kas pa ausu galam izlasīts... Nu par šitādu medicīnas praksi un pārstāvi, bail pat domāt....
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:36
...arī ārsti mēdz makaronus karināt un būt ar savādiem pasaules uzskatiem, strādāt ar oberoniem un solīt izdzīt neesošus parazītus šūnu līmenī...

...kāda velna pēc man būtu jāinteresējas par lietu, par kuru man ir viedoklis, kuru mainīt man nav nekādas vajadzības? ... ja Tu 2x nopērc iebojātus salātus, Tu pēc tam cītīgi staigāsi pa citiem šā tīkla veikaliem pērkot tos pašus salātus, cerībā uzrauties uz svaigiem, lai reabilitētu veikalu savās acīs? ... es nē...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:40
" Bet par AmWay izteikshu gan, jo vinji ir zhuljiki, kas izmanto cilveeku leetticiibu un izmisumu... "

KĀDĀ VEIDĀ? Stāstu par veco tanti un vitamīniem, lūdzu, neminēt, jo tas vairs NAV nopietni un man jau slikti paliek no šīs muļļāšanas. Mums, principā, ir ne tikai vitamīni, kas ārstē vēzi vecām tantēm ārā (!), mums ir arī šampūni, kas matus tīra, trauku mazgājamie līdzekļi, kas traukus mazgā, skropstu tuša, kas skropstas krāso. Kādā veidā, es, nozombētais žuļiks, nabaga izmisušo upuri piečakarēju, piemēram, notirgojot viņam zobu pastu? Kādā veidā žuļījos, kad viņš iesaistās un var nopirkt preces lētāk, kā pērkot no manis? Kādā veidā, nabadziņš, ir apčakarēts, kad viņš no sava apgrozījuma dabū atpakaļ naudiņu, ko atkal pirkt preces? Turklāt, preces viņš atzīst par labām esam.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:40
...lūdzu vienu argumentu, kāpēc cilvēku muļķošana ar vitamīniem nav nopietna? ...
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:44
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...kāda velna pēc man būtu jāinteresējas par
> lietu, par kuru man ir viedoklis, kuru mainīt man
> nav nekādas vajadzības? ...
----------------------------------------------------------

Nu tad neinteresējies! Neviens taču Tevi nespiež. Tikai tad, kad iet runa par Amway, tad tā arī vari pateikt - man 2x bija slikta pieredze, vairs neinteresējos. Viss. Godīgi, precīzi un korekti. Bet nē, vajag mēnešiem ilgi cepties un nolikt visu sistēmu, vadoties pēc diviem gadījumiem.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:46
...to, ka tie gadījumi ir tikai divi, Tu, silver, pats izdomāji... to ir daudz vairāk...
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:50
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...lūdzu vienu argumentu, kāpēc cilvēku
> muļķošana ar vitamīniem nav nopietna? ...
-----------------------------------------------------------------

Es, piemēram, neredzu iemeslu, kāpēc man būtu jāatspēko kaut kas, kas varbūt nemaz nav noticis. Kad es jau vienreiz lūdzu nossaukt konkrētus faktus, produktu, cenu un solījumus, kas tika doti, tad (kāds pārsteigums!) sekoja tikai klusums.
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:51
" ...lūdzu vienu argumentu, kāpēc cilvēku muļķošana ar vitamīniem nav nopietna? ... "

:D :D :D Cik es saprotu, vairāk par vitamīniem Tev nav ko atbildēt uz maniem uzdotajiem jautājumiem?? :D :D :)))))))))

"KĀDĀ VEIDĀ? Stāstu par veco tanti un vitamīniem, lūdzu, neminēt, jo tas vairs NAV nopietni un man jau slikti paliek no šīs muļļāšanas. Mums, principā, ir ne tikai vitamīni, kas ārstē vēzi vecām tantēm ārā (!), mums ir arī šampūni, kas matus tīra, trauku mazgājamie līdzekļi, kas traukus mazgā, skropstu tuša, kas skropstas krāso. Kādā veidā, es, nozombētais žuļiks, nabaga izmisušo upuri piečakarēju, piemēram, notirgojot viņam zobu pastu? Kādā veidā žuļījos, kad viņš iesaistās un var nopirkt preces lētāk, kā pērkot no manis? Kādā veidā, nabadziņš, ir apčakarēts, kad viņš no sava apgrozījuma dabū atpakaļ naudiņu, ko atkal pirkt preces? Turklāt, preces viņš atzīst par labām esam."
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:53
...jautājums paliek spēkā- kāpēc smagi slimu cilvēku krāpšana Jums šķiet joks? ... tā ir tikai Jūsu personīgā nostāja vai kompānijas stils? ...
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:54
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...to, ka tie gadījumi ir tikai divi, Tu, silver,
> pats izdomāji... to ir daudz vairāk...
-------------------------------------------------------

Par diviem gadījumiem teici Tu pats, ja kas. Daudz vairāk? Tas nozīmē, ka pie Tevis regulāri nāk Amway izplatītāji katru reizi Tevi apkāš ar vitamīniem? :)))

"Daudz vairāk" vispār ir ļoti precīzs termins :) Uz to es varu atbildēt, ka godīgu Amway izplatītāju ir ļoti, ļoti, daudz, daudz reizes vairāk. :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:56
Bet vai uz maniem jautājumiem neplāno vispirms atbildēt?
Es atbildēšu, bet vispirms velētos sagaidīt atbildi no Tevis konkrēti, jo es vienmēr cenšos atbildēt uz visiem man uzdotajiem jautājumiem, bet šķiet, ka šajā gadījumā, kādam tas sagādā grūtības... Vairāk par internetā izlasītām vecām tantēm un vitamīniem, nebūs nekādas atbildes? Es tur 3 jautājumus uzdevu...

Re, kur 3. reizi, iekopēšu:

"Kādā veidā, es, nozombētais žuļiks, nabaga izmisušo upuri piečakarēju, piemēram, notirgojot viņam zobu pastu? Kādā veidā žuļījos, kad viņš iesaistās un var nopirkt preces lētāk, kā pērkot no manis? Kādā veidā, nabadziņš, ir apčakarēts, kad viņš no sava apgrozījuma dabū atpakaļ naudiņu, ko atkal pirkt preces?"
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 09:59
... man pietiek, ka čakarē ar veselības sadaļas produktiem, lai man nebūtu nekādas intereses par pārējo, ko Jūs vēl varat iesmērēt... tā nu tas tirdzniecībā ir- neeju es veikalā, kurā man pārdevēja nepatīk... nav jau vienīgais...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:06
Jā, it sevišķi pašapkalpošanās veikalos, ko? Ieej Maxxximā, nav forša pārdevēja kasē, skrien uz Rimi? Nestāsti nu pekstiņus.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:08
...2x būs neforša, trešo reizi iešu citur... kāpēc kaut kur jāskrien? ...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:15
Tad šeit ir jautājums par preci, nevis pārdevēju, ja jau tā noliec mūs, starp mums ir daudz pārstāvju, lūdzu, vērsies pie kura vēlies, pērc preces no kura vēlies, ja nevēlies iesaistīties. Ja tik traki esi pret un arguments ir tikai pārdevējs.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:28
...vai es kaut vienā vietā teicu, ka man interesē jelkas no Jūsu preces? ...
kate 21
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:39
Gribēju, tikai piebilst, ka kāda diskusija, ja netici šai produkcijai, tad nav ko te muldēt. Ja vēlies zināt, kas ir labs, tad tikai pati par to vari pārliecināties.
un Amway produkcija NAV ķīmija, kā te vienam liekas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 20?
Ziņa: