ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
05.12.2009 14:49
...eh, uz nostaļģiju parāva... foršie gāzētā ūdens aparāti... bi laiki...
Re: ko zinat par amway?
05.12.2009 19:51
a kas tais Drogās par mošķiem dzīvo, ka tā jābaidās?
Re: ko zinat par amway?
05.12.2009 23:12
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...eh, uz nostaļģiju parāva... foršie
> gāzētā ūdens aparāti... bi laiki...


bez sīrupa 1 kap., ar sīrupu 3 kap. ;D
Re: ko zinat par amway?
06.12.2009 08:44
un ja glāzi parauj nost īstajā brīdī, tad tikai sīrups.. :)
Re: ko zinat par amway?
06.12.2009 09:05
Minvodu lidostā par 5 kap, bet toties zemeņu :))
Re: ko zinat par amway?
06.12.2009 09:54
aga, mēs kā Noela- 6 kap, zato tiiiiiiik salds....
Re: ko zinat par amway?
06.12.2009 11:31
...un ja vēl tas zaraza norija kapeikas, tad varēja tā izlādēties, ka būkšķēja vien...katram terapistam pa gāzētā ūdans automātam...:)
Izlasiju aiz gara laika visus komentarus un nedaudz pasmejos par amwey klientiem tiesi par to sistemu 21!!!
Nedaudz pastāstīšu to,ka viņu jau protams uzaicina un pasaka,ka netirgo produkciju,bet gan nodarbojas ar biznesu utt.. saku tā,jo esmu bijis uz 2 semināriem seminara Rīgā netirgoja,bet te(neteiksu tiesu vietu) atkartota seminara beigas paradija uz galda kas viniem ir par produkciju un uzminiet,kas notika talak ... tas saucas netirgo pff es iegaju un paskatijos cenas taja bode paarrekjinaju uz ls un sapratu,ka 200% cenai ir pielikts tacu viniem ka klientiem jau vel letak tajaa bodee ir viss)!!Smieklīgi ir vēl,ka viņi iestājoties tev nevis uzspiež,bet ķipa iesaka tev pasūtīt diskus un lasīt grāmatu nu tā grāmata tur vēl tā,jo viņu iesaka arī biznesa skolās :D Taču kad esi iestajies (kur ar ir 2 iespejas 1-24 ls ligums 5ls katalogs un 10 ls adrese Polija+11 ls menesi par diskiem,jo redz Latvija nav vel amway tamdēļ jāreģistrējas Polija! 2-vari no tā visu nepirkt,bet gan iepērkoties uzreiz pa 200 ls viņu veikalā tev sanāk atlaides un tu dabū šo te liguma summu ar uzvija it ka atpakal )Bet ne jau nauda,bet gan punktos!!Seit visi aizmirsa amwey klienti pateikt mazu atkapi,ka lai augsejie amwey klienti sanemtu punktus un labumus apaksejiem jatere menesi veikala ap 100 ls nedaudz interesanti vai ne ?(gandriz ka kredits)+japiesaista cilveki utt.. tadejadi ari tu saksi pelnit:D Smiekli parava,jo pelnit sac realo naudu kad ir 21 % tas ir ne mazak ka 50 cilveki + 4000 pointi(4000 ls) pa kuriem apmeram jaieperkas veikala tajaa menesi taviem zemak esosajiem klientiem !!Vēl viņi pieminēja WES semināru 3 dienu garumā Sanktpēterburga njaa un atkal piebilde bez seminara apmeklejuma vel neviens nav neko sasniedzis kjipa(atkartosu vinu 1. plana punktu sapnis,merkjis),ja cilvēkam ir mērķis tad ar bez wes un seminariem var pelnit lielu naudu!!Interesanti,kas notiks ar jums kad ienaks Latvija amway mainisiet adreses?un ko daris tie kam ir jau 21 % un uznemums Polija nez vai mainis!!Domajiet,ka veidojot so sistemu jus neiedomajaties nedaudz paprasit kadam paartulkot ligumu kur skaidri rakstit jebkada darbiba valstis kuras nav amway ir aizliegta un var jums beigties ar 100 % aizliegumu(Līgumi Polija jus neglabj no si punkta jau noskaidroju ar amwey bez jusu konsultantu palidzibas)!!Ā un par tiem kipa izteicieniem mes neskraidam un netirgojam(varbut neskraidat,bet tirgojat gan) labak paklusejiet ne jau jus 100 ls izmetat menesi veikala kura ir it ka 2000 preces ko tad jus tur perkat katru menesi,jo tur katra produkcija ir vai nu koncentrats vai tada kas kalpo nu ne mazak par 6 menesiem !!!AAA gandriz aizmirsu tie kas vel teica ka ta nav piramida nu pamosties tu neesi redzejis sistemu kura jau ir 21 % un kas daras zem vinja tu doma ka tu veido sev so te sistemu :D smiekligi, jaa vins tev var palidzet un sevis piesaistito cilveku var palikt zem tevis ta jus dabunat abi labumus bet var pielikt tev blakus un dabut X2 labumu un tici man tu neta majas lapaa redzeesi tikai kas ir zem tevis :DVēl kas tie kuri ir dzirdējuši tos diskus es labāk klausos tos ticīgos kuri runā par dieva labklājību un ka viņš mūs dzird,jo tonis ir identisks un domu gājiens!!aa un tad jau ja cilveki leciet ieksa taja amweja neaizmirstiet,ka ls taupisanu aizmirstat un tas ka draudzibu ar draugiem un radiem varat sabojat ar daziem zvaniem par to ierunajoties !!!ziniet pirms kaadiem 5 gadiem man piedavaja uz Fitlain laikam taa sauca aiziet nu tad jau tam taa sisteema bija labaaka neka sitam ar to tabletem vismaz vareja uzka4aties dzeki vai uzbaroties vai gluzi otradi tacu te nu nez...Cilveki padomajiet dienas paris pirms nosledziet ligumu,jo ja jus izterejat 200 ls par ligumu 150 kaminimums par wes un 100 ls menesi tad ziniet es jau pec 12 menesiem busus savu sapni piepildijis a jus vel puse netiksiet !!!
Aizmirsu piebilst kad iesiet uz seminaru vini paradis kjipa kad esi sasniedzis 21 % tad tevi nogriz no grupas un maksa 4% no tas grupas kaut kadu summu nezinu bet sanak liela nauda it ka :) kaa juus domajiet,kas notiek kad ta grupa izjuks un nedos naudu vairs tam vekalam ? Paskatieties un palasiet kapec amerika ir pasnavibas cilvekiem kuri jau bija dimant tikai tamdel ka nauda vairs nenaak un straadaat negribaas :) Velu veiksmi tiem kas cinas dzive ar savu legalo darbu un velu veiksmi tiem kas iesastijas amweja un censas sanemt 21 %
Re: ko zinat par amway?
18.12.2009 10:12
nu par shito jau mees te visu laiku teoreetiski apspriedaam no internetaa izlasiitaam lietaam. par to te muus apsaukaaja.

nez ko tagad vinji teiktu no viena kas praksee tam izliidis cauri :D
Re: ko zinat par amway?
18.12.2009 11:57
atnāks Silver un pateiks, ka latīnis negribēja strādāt, nesaprata, ka uzreiz nekas nenotiek, bija iepinies nepareizajā kompānijā utt.

sektās visi ir izdresēti atbildēt. par to zb nebūtu jāraizējas.
mad smīknā
Re: ko zinat par amway?
18.12.2009 15:17
...go silver...:)
Viņi jau var atbildēt un daudz ko vēl pamuldēt,bet reāli,ja viņi tērē tos 100 ls(nevis vāc ar nelegālu tirgošanu) + 200ls no sākuma es varu krājot naudu vairāk sasniekt nekā viņi gada laikā!!!Ja kāds tomēr sasniedz 21 % viņi varēs braukt uz Poliju kur vēl naudiņu vajag grāmatvedim + ja viņiem tā grupa nobruks un nemaksās vairs tos 1500 eiro mēnesī apmēram 4% no .... par to grupu nez no kādas tad naudas viņi maksās grāmatvedim !!! 3 reizes gadā uz WES semināriem + vēl BBS semināri krievijā un skaties gadā vidēji amway izliekam pāri par 2000 ls tas ir 1 gadā :) man liekas,ka neviens no tiem kas ir lekšus ielekuši tajā amweya tā īsti nav parēķinājuši šīs summas !! AAA vēl vien lieta bieži ez dzirdēju no tiem cilvēkiem,kas ir amwey ka nauda nav galvenais faktors uz ko tu vari attaisnoties kad nebrauc ar viņiem kopā!!Un pēdējais punkts uz i ir tas,ka vēl skandina,ka vajag mums klausīties cd un lasīt,lai mēs pareizi sākam domāt (interesanti') viņi paskaidroja,ka mums skolā māca sistēmai kur ejam uz darbu smagi strādājam kāpjam pa karjeras kāpnēm utt.. ,bet viņu sistēma ir tas pats!!Ķipa pateikuši man',ke mēs strādājam 8 hdienā-40hnedēļā-% no sapelnītās summas-40gadus apmēram-200 ls mēnesī pensija,bet viņu plāns 0.5h-1 h dienā-3.5-7h nedēļā utt. un galā pēc 2-5 gadiem 1500 eiro tās viņu stundas nav patiesas ticiet man,jo strādāsiet krietni vairāk!!!!Ar šiem cipariem viņi gribēja mani pievilināt :) ,bet es nekad nekur neskrienu un nepiedalos,ja par to lietu nezinu nu kā min 90 % tā jau ar giljotīnē var uzreiz gulties!!!
forsi
Re: ko zinat par amway?
19.12.2009 12:35
vai jums nav ko darit labaks, ka ar sitadam mulkibam esat pierakstijushi 34 lapas, ne nu patiesham stulbums.. amway vei neamwey, vai nav vienalga ar kadu sudu traukus mazga, ka ti k tiri, vai zobus tiri, ari, ka tik tiri, un sita njemties, Dievs pasargaa no gara vajiem..
Mēs esam pārpārēm pārbāzti ar informāciju. Te šeit, te tur parādās kādi jaunumi. Ir kāda kolosāla sistēma. Jauna sistēma. Veca sistēma. Reāla sistēma. Nereāla sistēma. Un tikai meklējam, meklējam, filozofējam. Sistēma ir laba, bet tikai ne priekš manis. Pa to laiku kāds jau kaut ko priekš sevis labu ir atradis, un sasniedzis.
Draugi mīļie, ir jāsaprot tas, ka svarīga ir sistēma ilgtermiņā. Jebkurā biznesā darbojas trīs lietas - Ātri, Lēti, Kvalitatīvi. Izvēlies divas no šīm. Visas trīs vienlaikus nepastāv. Un tā daudzi cenšas izdarīt savu vienīgo pareizo izvēli, visu dzīvi.
Nevajag sevi mocīt. Kādam ir arī jāstrādā. Lai tie zirgi domā, viņiem lielāka galva. Es labāk turpināšu vilkt savas kamanas rāmā gaitā tālāk.
Bet, ja ir vēlēšanās reāli kaut ko priekš sevis, tad ir jābūt pārliecinātam, ar kādiem cilvēkiem esi gatavs būt kopā - vai Tevi vairāk vilina bomža neatkarīgais statuss vai materiāli nodrošinātā atkarīgais statuss. Mēs visi esam sabiedrība, kurā ir iekšā dažādi domubiedru pulciņi. Anonīmi un publiski. Vai Jūs iedomājieties sevi anonīmā biznesmeņa statusā? Tādu vēl neesmu sastapis. Ar ko esi gatavs būt kopā? Ar filozofiem, teorētiķiem, praktiķiem, sapņotājiem, dīkdieņiem, plānotājiem, citu pēlējiem un savu ideju bīdītājiem, manipulatoriem, plānā galdiņa urbējiem, mācekļiem, meistariem vai nesavtīgām sabiedrības dvēselēm, kam pašiem neko nevajag un kas nav gatavi arī citiem neko dot.
Atrodi savu bariņu atkarībā no savām vēlmēm un savām idejām, ar ko kopā esi gatavs sadzīvot, un izvēlies ilgtermiņā pastāvošas idejas, kas iet laikiem cauri. Izvēlies laikā un telpā pārbaudītas lietas, izvēlies laikā un telpā pārbaudītas sistēmas, izvēlies labākos no labākajiem, ja pats vēlies būt labākais no labākajiem. No kā mācīsies? Tikai no pašiem labākajiem! Kā atrast labākos? Meklējot, caur cēlieniem un kritieniem, caur uzvarām un zaudējumiem. Neatlaidīgie savu sasniedz. Tikai ir nepieciešams laiks.
Un pareizais laiks ir pienācis.
Tas jau bija vakar.
Šodien jau bija jāsāk darīt.
Nu ko, sāksim rīt.
Rītdiena vienmēr ir rītdiena.
Rītdiena nekad nepienāks, tāpat kā šis gads jau atkal ir vecais gads. Mēs gaidam jauno, 2011. gadu. Tad sāksies zelta laikmets.

Veiksmi Jums un veiksmi Mums!
Re: ko zinat par amway?
04.02.2010 22:56
raksti gandriiz kaa joll
Lee
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 04:07
To Latin0:

1) "atkartota seminara beigas paradija uz galda kas viniem ir par produkciju un uzminiet,kas notika talak ... tas saucas netirgo pff"
Amway N21 sistēma balstās uz to, ka Tu slēdz klāt LIETOTĀJUS, nevis tirgotājus. Protams, ja Tev ir vēlme - ej un tirgo. Produktu prezentācija ir priekš lietotājiem, gan pašiem, gan jums;

2) "es iegaju un paskatijos cenas taja bode paarrekjinaju uz ls un sapratu,ka 200% cenai ir pielikts"
Ja esi sistēmā, Tu produkciju dabū ar lielu atlaidi un cenas ir tādas pašas kā pērc veikalā. Un interesanti, vai tur ir rakstīta produkta pašizmaksa, kad nāca apgaismība par 200% uzcenojumu?? :)));

3) "ķipa iesaka tev pasūtīt diskus un lasīt grāmatu nu tā grāmata tur vēl tā,jo viņu iesaka arī biznesa skolās"
Grāmats un diski ir apmācības, par mārketingu, psiholoģiju, cilvēkiem, kā pieaistīt, kā pārdot, kā izprast, kā vadīt utt. Šaubos, vai Tu pats spēsi labāk bez tiem. Turklāt, ja esi saslēdzis zem sevis daudz cilvēkus, Tev viņi reāli ir "jāvada" un jāorganizē pasākumi, semināri utt. pašam, lūk CD un grāmatas tad arī apmāca, KĀ to darīt, ko teikt utt. CD ir praktiski stāsti un 1000 reizes jau ir dzirdēts gan Tavs viedoklis, gan iemesli šajos CD, cilvēki ir vienādi, cilvēku attaisnojumi, iemesli, bailes visā pasaulē ir vienādas, NEKO oriģināu Tu neesi pateicis vai parādījis;

4) "Interesanti,kas notiks ar jums kad ienaks Latvija amway mainisiet adreses"
Nekas nenotiks, Paliksim Polijā kā palikuši (zemāki nodokļi) un tie, kas slēdzas klāt, slēdzas, LV.

5) ".Cilveki padomajiet dienas paris pirms nosledziet ligumu,jo ja jus izterejat 200 ls par ligumu 150 kaminimums par wes un 100 ls menesi tad ziniet es jau pec 12 menesiem busus savu sapni piepildijis a jus vel puse netiksiet !!!"
Tu pasūti sev preces par 200 punktiem, nevis slēdz līgumu par 200 latiem, domā ko raksti.
150 nav par WES, par WES ir maksimums 50 par 3 dienām, pārējā summa ir transports, viesnīca, ēšana, ekskursijas (jā, mums ir arī citas lietas, kas interesē);

6) "1500 eiro tās viņu stundas nav patiesas ticiet man,jo strādāsiet krietni vairāk!!!!Ar šiem cipariem viņi gribēja mani pievilināt"
Tās summas ir patiesas, stundas arī, ja esi izgājis apmācību programmu, ja MĀCIES kā to darīt. Ja baidies strādāt un ceri, ka kāds par brīvu Tev ko dos, neesi īstajā vietā nonācis. Ja Tev papildus ienākumi neinteresē, tā ir Tava problēma, ne Amway un N21 bizness ir slikts.
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 09:29
Kārtējais suņa murgs.
99.9% visu amvejistu, tirgo nemaksājot nekādus nodokļus un principa veicot nelegalu uzņēmējdarbību.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lee
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 17:28
Mateus - nodokļi tiek maksāti, ja cilvēks saņem naudu, viņš MAKSĀ nodokļus. Līdz zināmam līmenim izdevīgāk ir krāt punktus un ar tiem norēķināties par preci. Par preci nauda aiziet līdz ražotājam un nodokļi tiek nomaksāti. Tiklīdz Tu juridiski esi reģistrējies par pašnodarbināto, loģiski, ka maksā arī nodokļus. Kas te nav skaidrs? Vai tiešām tik lielai kompānijai ar 80 miljardu apgrozījumu izdodas nemaksāt nodokļus? Domā! Un raksti komentārus, kas neizraisa smaidu! Nelegāla uzņēmējdarbība attiecībā uz šo ir gadsimta absurdākais teiciens. Cilvēk, domā, ko raksti! Ja Tev nav ne mazākās izpratnes, ja esi bijis uz 2 OPENiem, tad 200% ir skaidrs, ka Tev nav ne mazākās nojausmas, kas ir šis bizness. Tikpat daudz ir cilvēku, kuri tomēr saprot un ja tas nav priekš viņiem, tad vismaz nerunā aplamības. Ja nevari kaut ko darīt, ja nepatīk, ja bailes, sazin kas vēl, tad beidz nomelnot normālus cilvēkus, kuri dara to, kas viņam patīk. Mans uzdevums ir nodot Tev informāciju par šo iespēju, ja Tevi interesē - pievienojies, ja nē - manis pēc nepievienojies. Man ir vienalga! Es izdaru to, kas man ir jāizdara un informēju cilvēkus par šo iespēju. Cilvēki ir dažādi, daži aizspiež acis un ausis un kliedz - neko negribu dzirdēt, neko negribu zināt, Tu esi zombēts un slikts, ir cilvēki, kas ir atvērti un kas to vēlas darīt. Neviens nevienam neko neuzspiež un ar nelegālu uzņēmēdarbību nenodarbojas. Kā es varu zināt, kurš būsi Tu? Nekā. Es piedāvāju - Tu izvēlies. Ja esi atteicies es NEKAD nerunāšu aplamības un sliktas lietas par Tevi, tad jauki būtu pretī sagaidīt to pašu. Paldies!
Lee
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 17:30
Un ziniet, kad jūsu paziņu vai ģimenes lokā būs kāds, kas veiksmīgi ar to darbojas, es gribēšu redzēt, ko tad jūs runāsiet un par 100% esmu pārliecināta, ka pievienosieties. Tas ir laika jautājums! :) Vēlu ātrāk saprast un uzzināt un tad runāt!
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 18:58
kaut kā ļoti sezonāli šitiem tie paasinājumi....
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 19:00
"Par preci nauda aiziet līdz ražotājam un nodokļi tiek nomaksāti." <-- www.likumi.lv
Kaut kā neatminu, ka man ir jāmaksā tikai ASUS un INTEL par saražoto preci, bet no tā ko nopelnu nav jāmaksā. Kā arī pirmo reizi dzirdu, ka drīkst kaut ko pārdot bez EKA vai stingrās uzskaites čeka. Nekad neesmu dzirdējis, ka kāds drīkst tirgot jebko, saņemt naudu, neko nekur nefiksēt un neatskaitīties VID par veikto uzņēmējdarbību. Pat ārvalstu uzņēmumu filealēm nav viss tik vienkārši. Un pat tad ja VISI darbinieki reģistrēti kā štata darbinieki Polijā vai Mozambikā... nu NEDRĪKST te kaut ko tirgot bez veselas gūzmas atļauju (ņemot vērā ko tirgo) un vel jo vairāk bez pirkumu apstiprinoša dokumenta.

Nevajag man mēģināt batonus iebāzt ausīs. Komerclikumu tomēr atļāvos izlasīt pirms sākt kaut ko darīt. Pat cenšoties visu ievērot, sanāk iegrābties sūdos. Reāli skumji, ka tādus kāsējus neviens nevar paņemt pie dziesmas, jo Jūs vnk noķert ir grūti.
Nez vai VIDs dod atlaides ja šitādus nostučī :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lee
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 23:23
Es nopērku preci Polijā, kur samaksāju nodokļus, kā jau vienmēr pērkot preci, jo nodoklis ir preces cenā ietverts. Par maniem izmaksu % maksā "darba devējs", jo es neesmu pašnodarbinātais vēl. Ja esmu pašnodarbinātais, maksāju pats nodokļus Polijā. Nez kur VIDam būtu jāpiekasās. Kad kādam ir līgums ar LV, maksā LV. Kas tur ko nesaprast. Ko tad iesākt ar AVON, ORIFLAME, EBay? Vai tiem ir EKA izsniegti pircējam? Tad jau arī tā ir nelegāla uzņēmējdarbība pēc definīcijas.
Re: ko zinat par amway?
15.03.2010 23:48
Tādu tumsonību es vēl nebiju redzējis :)
Un kurš teica ka Avon un Oriflame darbojas legāli?
Patiesībā daudzi uzņēmēji paši ved preci no ārzemēm. Es arī šo gādāju pa tiešo no ražotājiem ārpus LV. Bet tajā brīdī, kad jebkas ir ievests LV un pārdots LV ir ljoti maz opciju, bet nevienai no tām, neviens no MLM neatbilst ;)

Un protams... JEBKURA sistemātiska rīcība ar mērķi pelnīt = uzņēmējdarbība. Katrā valstī ir sava likumdošana uz attiecīgo procesu.

Pašnodarbinātais Polijā, bet tirgo preci Latvijā? :D

Labi... ej pastāsti to savai vecmammai ;)

Sāc tomēr ar Latvijas likumdošanu. Tas ka Holandee vari legāli nopirkt narkotikas, nenozīmē, ka arī citās valstīs Tevi par to nēsāšanu neiesēdinās cietumā, vai piem Ķīnā Tevi par to nošautu :D Tas lai saprastu - te NAV Polija ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Lee
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 07:41
Ak, kungs, manī tas izraisa vieglu smīnu :) Ja jau tā piesaucam citas valstis, tad nevienā valstī vēl neesmu redzējusi tik absurdu situāciju, ka par 1 preci nodoklis tiek maksāts 2 reizes. Manuprāt, Tevi uztrauca situācija, ka netiek maksāti nodokļi. Redzi - nodokļi tiek maksāti, tāpat kā tiek ieturēts nodoklis no izmaksātajām summām pašnodarbinātajiem. Prece tiek tirgota Polijā, par to maksāts tiek Polijā, kur prece aiziet, to jau vairs nav iespējams kontrolēt nekur, nekad un nevienam :) Mūžīgi mūžos tā ir bijis un būs :) Un neaiziesim galējībās, Latvijā principā MLM nav aizliegts, bet narkotikas ir aizliegtas ar likumdošanu, tāpēc piemērs īsti neder ;))
Lee
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 07:57
Un mani neinteresē, vai te ir Polija vai nav, neviens man nevar aizliegt notirgot preci kam es gribu - krievam, latvietim, igaunim. Un, ja nu gadījumā, piemēra pēc, kāds var uztaisīt biznesu izmantojot likumdošanas robus, tas ir tikai apsveicami, jo, kā mēs zinām, diez vai valsts par mums rūpējas tā, kā Tu rūpejies, lai visi nodokļi budžetā tiktu nomaksāti. Protams, būtu apsveicami veidot sociālo domu par nodokļu nomaksu, bet diez vai mums diviem līdz pensijas vecumam to izdosies izveidot :) Tāpēc mūsu dārgā Valsts ir pēdējā vietā, par ko domāt.
Lee
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 08:02
Un papētot demogrāfisko situāciju un valdības aizņēmumu apjomus, es Tev garantēju, ka par savu pensiju Tu varēsi tikai to vien izdarīt, kā maizi nopirkt. Tāpēc šodien vajag padomāt uz priekšdienām un papūlēties nākotnes labā. Un šis ir viens no labākajiem brīvā laika pavadīšanas un nākotnes nodrosināšanas veidiem, man par to šaubu vairs nav.
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 08:41
" Un šis ir viens no labākajiem brīvā laika pavadīšanas un nākotnes nodrosināšanas veidiem, man par to šaubu vairs nav"

LOL
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 10:47
Skaidrs ar Jums visiem.
Pseidouzņēmēji :D:D:D
Nakotnē - tiks atrasts veids kā arī tādus lohatronus noķert.
Jūs vēl staigājat tikai tādēļ, ka Jums nevienam nav konkrēta vieta kur tirgojat un nav noliktavas kuras uz ausīm uzlikt. Bet drīz Jūs sāks ķert tāpat kā babkas centrāltirgū, kuras nodarbojas ar to pašu, vnk tirgo visādās zeķītes un čībiņas, par kurām Ķīnā jau viss samaksāts.

Kādēļ Tu domā ka visi nodokļi ir tikai pensija?
Tev kaut reizi ir sanācies ielūrēt komerclikumu... nu kaut vai www.vid.lv papētīt?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2010 10:54 by Mateus.
Re: ko zinat par amway?
16.03.2010 10:55
" Un šis ir viens no labākajiem brīvā laika pavadīšanas un nākotnes nodrosināšanas veidiem, man par to šaubu vairs nav"

tiešām.. LOL! Nekā cita cilvēkam dzīvē vairs nav...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 4?
Ziņa: