ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:41
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...jautājums paliek spēkā- kāpēc smagi slimu
> cilvēku krāpšana Jums šķiet joks? ... tā ir
> tikai Jūsu personīgā nostāja vai kompānijas
> stils? ...
-------------------------------------------------------

Atbildēšu vēl vienu reizi, ja jau ar vairākām nepietiek:

Nē, man tas nešķiet joks. Jocīgi man liekas tas, ka cilvēks, kas pats sevi sauc par izglītotu, nespēj saprast elementāras lietas. Man pirms pāris gadiem RIMI stāvvietā divi itālieši mēģināja ietirgot Armani uzvalkus un jakas. Nu tad, ko? Man tagad vajadzētu gadiem ilgi noliet ar samazgām Armani kā kompāniju un brendu un pie tam par žuļikiem apsaukāt visus itāliešus???????

Mana personīgā nostāja ir tāda, ka tādi darboņi ir jāsit ar sūdainu koku. Tas, ka viņi ir tik stulbi, ka nesaprot, ka paši sev čakarē biznesu ir viena lieta, bet viņi vēl met ēnu uz simtiem godīgu izplatītāju.

Kompānijas politika stingri aizliedz jebkādas nepatiesas vai pārspīlētas informācijas izplatīšanu un šādi darboņi, ja informācija nonāktu līdz Amway, tiktu vienkārši izmesti no sistēmas.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:41
...diez no kaa tad jamie savus liidzekljus taisa, ka nu galiigi nav kjiimija ;) ...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:43
...saliidzinaajums nekorekts... Tev gribeeja paardot uzvalku... kas tur slikts? neteica tak, ka taa vakarkleita? ...
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:45
kate 21 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un Amway produkcija NAV ķīmija, kā te vienam
> liekas.
------------------------------------------------------------------------

Ak Dies... :)))) Nē, nu protams, ja ir šādi Amway aizstāvji, tad nav nekāds brīnums, ka dažiem liekas, ka Amway izplatītāji ir nozombēti :)))) Kate, aizej un palasi 7.klases ķīmijas grāmatu un Amway produktu sastāvu, pirms sāc te kaut ko rakstīt :))))
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:49
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...saliidzinaajums nekorekts... Tev gribeeja
> paardot uzvalku... kas tur slikts? neteica tak, ka
> taa vakarkleita? ...
-------------------------------------------------------------------------

Manuprāt, diezgan korekts, jo Tu jau nezini, ko viņi man teica. Tāpat kā Tu nezini, ko viņi teica tai vēža slimniecei. Jeb Tu man gribi pateikt, ka viņi tos netirgoja kā vitamīnus un uztura bagātinātājus?
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:53
..kā vitamīnus un uztura bagātinātājus... tikai piedēvējot tiem tiem nepiemītošas īpašības un solot izārstēt to, ko tie izārstēt nespēj...


>>. nu, man ir tik informācijas, cik ir par Taviem uzvalkiem...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 10:54
Nu re :D Lielisks pierādījums iz dzīves, kā noteik :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:05
" tikai piedēvējot tiem tiem nepiemītošas īpašības un solot izārstēt to, ko tie izārstēt nespēj... "

Nu, ja Tev nepietiek veselā saprāta, lai izvērtētu, kas ir kas, tad diez vai Amway tādēļ ir slikts un izplatītāji ir slikti, un prece ir slikta, un tā tālāk un tā jorpojām... Ja Tev ir interese - to var viegli noskaidrot, ieej mājaslapā, pašķirsti katalogus un apskaties pats, kas tur ir iekšā un kas nav. Ja intereses nav un kāda civlēka teiktais Tevi spēj iespaidot vairāk, kā paša pārbaudītais un redzētais.. Nu tad.... Ko tad runāt vispār.
mad smīkņā
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:14
...kā te atlaiž!!!...:)
...klau, katiņ un pārējie amwejisti...mazliet panaivs uzvaicājiens...a kā noteikt,ka amwejs nevaid ķīmija???...vai pēc tā, kas uzrakstīts uz bundulīša???...

...tantiņa redz, ka uz šķūnīša uzrakstīts - x, y, un vēl viens nezināmais burts...vecūksne par spīti sāpēm kaulos pārkrāmēja visu malku, bet kāroto tā arī nesameklēja...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:29
nevajadzēja Silveram Kati nobaidīt, viņa vēl šo to "interesantu" būtu pastāstījusi, un Jūs abi (Silver un Lee) redzētu, kas patiesībā vienam otram jūsējam ir galviņā... turklāt ļoti dzirdēts tas ir.

un Silvers jau iluminēja mani, kur tādi rodas... znač ir starp Jums ļaudis, kas tā sludina. nu i ko... tātad ir, kas arī bija jāpierāda, jo es jau kurla neesmu, kad man ko borē. par vitamīniem man stāstīja, ka tur esot c vitamīns, kas pa taisno izdzīts no Acerola ķiršiem, kuri auguši Alpu pļavās un kur pat neviena govs tuvumā nav drīkstējusi nopirsties. nopietni.

pārējais man vienalga. man gluži kā Alsterei izbeigušos vešpulveri vajag uzreiz. Un par Ls 16 pulverēnu ar nepirkšu... nupat nopirku Kastani, lielo pudeli, iz Dobeles, arī Zilgmi drīz pirkšu traukiem... nedrīkst??? :))) mēģināšu nepirkt drogās, bet citā lielveikalā :P

kafija man garšo viena vienīgā, zortes mainīšana varētu radīt stresu, un makaronus nav vēlams ēst... biezpiena sieriņus taču Amway neizplata? tos es pamēģinātu, bet līdz šim neviens nav izrādījies labāks par Kārumu... zeķbikses man noteikti būtu par mazām:)))

Glster man vienreiz uzdāvināja, nebija slikts, bet es tik dārgu negribu pirkt. Dishdrops par Ls 9 ar negribu... Lai es dabūtu lētāk, man jāiestājas Amway? ai, es jau tik daudz vietās esmu bijusi iestājusies, ka pietiek, pēc tam ātri izstājos...

un vitamīni...un Jūs gribat teikt, ka cena draudzīga? pat ja Jūs nesolītu debesis zemes virsū?
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:41
...atgriežames pie tā, ka izmisušu ļautiņu apkāst nav grēks, ja jau jams pats nevaid infu pārbaudīt... tik tad rodas jautājums- melo tikai par vitamīniem vai par visu pārējo ar infa jāpārbauda pirms pirkšanas? ... un izplatītāji, kā izrādās, nemaz nav slikti tā daroties, labticīgais pircējs pats vainīgs...
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:44
...runcenīt, nesit silveriņam ar lāpstu pa galvu!!!...sasvīdīsi un vēl saaukstēsies...
mad smīkņā
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 11:48
...tā nu sanācis,ka pašlaik ir cieša saskare ar amerikāņu darba manieri...un produkciju...un sekām...:)
...un kurš man tagadiņās varēs ieskaidrot, ka amīši - tā ir kvalitāte???...
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 12:09
" man gluži kā Alsterei izbeigušos vešpulveri vajag uzreiz. Un par Ls 16 pulverēnu ar nepirkšu"

Var jau to pulveri nevilkt garumā, un ieprikt laicīgi, turklāt pulveris der tiešām ļoti ilgam laika periodam, jo viņš ir jāliek nu ļoti mazos daudzumos, tādēļ sanāk lētāk nekā veikalā pirkt Ariel, to pēc pieredzes. Laika un resursu plānošana, nekas cits. Tas pats ir ar trauku mazgājamo. Koncentrāts ir jāšķaida. Zobu pastu.. Tie ir ļoti ekonomiski un jālieto mazos daudzumos, tādēļ pietiek daudz ilgākam laikam. Un tādēļ arī sanāk izdevīgāk. Gan jau kāds to būs teicis. Ja vēlaties, pamēģiniet, paši redzēsiet, ja nē - nemēģiniet. Jūsu izvēle. Es jau nevienam nespiežu.

" ...un kurš man tagadiņās varēs ieskaidrot, ka amīši - tā ir kvalitāte???... "

Mad, ķīnieši, amīši, kāda starpība? Gan Ķīnā, gan Amerikā ražo augtas kvalitātes preces un produktus, tāpat kā, protams, zemas. Tādēļ nu nevajag aprobežoties ar to - Ķīna vai Amerika vai mūsu pašu dzimtā zeme.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 12:16
...bleķis par to zobupastu... tāda pati kā citas...
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 12:26
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...bleķis par to zobupastu... tāda pati kā
> citas...
-------------------------------------------------------

3 dienas pēc tam, kad biju sācis lietot Glister zobupastu (un nevis sazombēts, bet sāku nakšņot pie draudzenes un viņai citas nebija) man pārstāja asiņot smaganas, kas, zobus tīrot, bija asiņojušas nu jau vismaz gadus 20 noteikti. Es nezinu, vai tā ir zobupasta vai zobu birste, jeb abi kopā, kas deva to efektu, bet es citu zobu pastu vairs nelietošu. Tā ir mana personīgā pieredze.
Man ir jautājums Runcenei un visiem tiem, kas kaut ko saprot no vitamīniem:

Kas ir tik neticams faktā, ka C vitamīns tiek iegūts no Acerolas ķiršiem, kas tiek audzēti speciāli šim nolūkam, Nutrilite pārraudzītās plantācijās, nelietojot nekādus pesticīdus, herbicīdus, tikai ar dabiskām metodēm un pēc visaugstākajiem standartiem?
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 12:58
Man te darbā uz galda stāv stāv C vitamīnu bundžiņa šorīt pirkta aptiekā. No acerolas ķiršiem, 250 gab., Ls 5.07, ražots Somijā. Ja arī nepalīdzēs pret ieilgušajām iesnām/klepu, tad vismaz izdotās naudas nebūs žēl.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 12:59
aber ko viņi iesāk ar lietu, kas līst virsū?

turklāt es esmu bijusi Amerikā un tur šito jautājusi, par mani smējās un prasīja, vai es esot tās plantācijas redzējusi... Amway pērkot izejvielas turpat, kur citi vitamīnu ražotāji... tie bij dakteri, kuri iesaistīti arī farmbiznesā.

man pašai bij tādas veselības problēmas tolaik, par kuru izcelsmi neviens ārsts netika jēgā. es biju gatava ēst jelko... tad mani apgaismoja.

un Alpos turklāt... tos pekstiņus par Alpiem bija stāstījuši vienā seminārā, uz kuru gāja kādi 4 (vai pat vairāk) man labi zināmi cilvēki... es redzēju arī, kā viņi visi aplauzās, bet tas jau ir cits stāsts.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 14:05
...silver... to Tu vari stāstīt savai vecmāmiņai... nu, par to smaganu asiņošanu 20 gadu garumā un brīnumaino izveseļošanos pēc 3 dienām... nav tajā zobupastā nekā tāda, kam būtu tāds efekts... tā rodas tie stašti par izārstēto vēzi...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 14:23
ah, un jā...

tais Amway kompleksajos vitamīnos katrs vitamīns esot savā bumbiņā savelts, ar aizsargslāni apkārt... nevis kā "ķīmiskajos", viss sapresēts kopā... tika pārgriezta viena tablete un tad lūrēts ar lupu... visi Amway skolotie redzēja tās "bumbiņas", es ne :) vienkārša poraina masa.

No Glister visiem pārejot asiņošana, to viņi arī stāsta pārdodot. vismaz "vecā skola", jo notīrot zobakmeni tā, ka nemetas, un higiēnists nebūšot vajadzīgs. Teica: to tu tagad vari aizmirst, pati redzēsi... es pieļauju, ka tie placebo tur stipri strādā, viņiem pašiem noteikti.
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 14:55
Tā jau var apšaubīt pilnīgi visu! Viens teiks - Jā, otrs pretī - Nē. Katram savi argumenti, jautājums tikai, kuram pamatoti, kuram ne. Sāk jau kļūt absurdi. Tā nav normāla diskusija, bet māžošanās.
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 14:58
Zobupasta, kura noņem cieto aplikumu... Tur var stāstīt zils palikdams, tā būt nemēdz un viss...

Nē, nu ja puce teiks, ka mēdz, tad moš manas šaubas nedaudz mazināsies...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 15:03
Glisters ir pārāk abrazīvs IMHO
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 15:07
Nu, un var jams noabrazivēt tādu ritīgu zobakmeni? Tas nekas, ka kopā ar emalju...
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 15:33
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā jau var apšaubīt pilnīgi visu! Viens teiks
> - Jā, otrs pretī - Nē. Katram savi argumenti,
> jautājums tikai, kuram pamatoti, kuram ne. Sāk
> jau kļūt absurdi. Tā nav normāla diskusija,
> bet māžošanās.

es gluži nepiekristu...

ja Tu pārdod viena un tā paša nosaukuma preci krietni dārgāk nekā citi un saki, ka Tevis tirgotā prece ir kvalitatīvāka, tad tam tā arī jābut... ar vitamīniem tā nav tiesa, jo tam nav nekāda zinātniska pamatojuma.

ja tas ir veļas pulveris, kurš vienkārši vajadzīgs mazāk un iet ilgāk, bet ir dārgs, tad runa tikai par koncentrātu. kas grib, tas pērk koncentrātu, maksā vairāk, pērk retāk... kas grib, tas pērk parastu pulveri reizi 2 mēnešos... bet Jūs abi te nostādāt lietas tā, ka visi, kuri iepērkas citādi nekā Jūs, ir lūzeri.

zobu pasta tātad vispār ir tikai gaumes jautājums... tāpat kā šampūni, ziepes utt.

Un tas Jums var apnikt, ka ļaudis te min gadījumus ar apkrāptajiem... tāpat Jūs abi nicīgi runājat par "tantēm"... Jums škiet, ka tas ir cienījami šitā darīties ar veciem ļaudīm, kuri dažkārt dzīvo busbadā un ir reizēm bērna prātā? tas neesot zināms, tas nav pierādits.... man tas ir zināms, tāpēc labāk tieciet skaidrībā vispirms, kas Jūsu pašu virtuvē notiek.
Silver
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 15:43
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...silver... to Tu vari stāstīt savai
> vecmāmiņai... nu, par to smaganu asiņošanu 20
> gadu garumā un brīnumaino izveseļošanos pēc 3
> dienām... nav tajā zobupastā nekā tāda, kam
> būtu tāds efekts... tā rodas tie stašti par
> izārstēto vēzi...
--------------------------------------------------------

Nu labi, tad man noteikti tā asiņošana pārgāja no tā, ka pārvācos no Ziepniekkalna uz Centru :)

to Runcene:

Cik reizes man ir jāatkārto, ka es neatzīstu nekādu krāpšanu, lai Tu beidzot izbeigtu uzdot vienu un to pašu jautājumu?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Lee
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 15:48
Runcene, ja paskatīsies atpakaļ, tad galvenā "sāpe" ir ne jau par to, ka jūs nelietojat mūsu produkciju. Galvenā "sāpe" ir par to, ka jūs nesaprotat sistēmu kopumā, nezināt, pēc kādiem principiem mēs darbojamies, kāda tad ir mūsu atlīdzību tabula, galu galā, bet tikai nopeļat. Un ir diezgan kaitinoši lasīt, kā kāds nekompetents cilvēks par šo biznesu runā tā, it kā kaut ko zinātu. To var salīdzināt ar jebkuru uzņēmumu. Tas, ka kāds darbinieks strādā vai pārdod slikti, nenozīmē, ka uzņēmums nemaksā algas, ka produkcija nav laba, ka visi darbinieki ir tādi paši.
Un tagad, pēc Lee komentāra, sekos kaut kas šajā stilā:

"Mums neko nevajag ne lasīt, ne klausīties, ne pirkt, ne pētīt, jo mēs jau tāpat visu zinām - mums Runcene pateica, ka Amway korporatīvā politika ir pakrāpt vecus tantukus" :)))

Nu, kurš būs pirmais?
Re: ko zinat par amway?
28.10.2009 16:04
Lee, nu beidz...

Ja Tev būtu savs uzņēmums un ja kāds visu laiku purgātu tēlu, Tu viņu sen būtu patriekusi... arī šai gadījumā to nav nemaz tik grūti izdarīt. var ielikt sludinājumu un ieviest sūdzību tālruni... jautājums: kāpēc tā nenotiek? varbūt tiešās pārdošanas cena (droši vien nepareizs termins, bet ceru, ka ideju saprati) tomēr ir pārāk uzskrūvēta, bet, lai to attaisnotu, tomēr ir jāpiemet kāds pasakas elemets?

es, godīgi sakot, domāju, ka tad, ja nebūtu krāpšanu, nez vai kāds diži iedziļinātos, kas notiek ar Jūsu finansēm... tikai tad ir jautājums, kā Jūs pastāvētu, jo tās pasakas par ūberkrutumu semināros cilvēkiem ir borētas. ar medicīnu un ķīmiju nesaistīts cilvēks visu mierīgi pūš tālāk.

cilvēkus kaitina nejau tas, kā cits saņem algu, bet krāpšana, kas sit pa emocijām... tāpēc sāk raudzīties dziļāk un atklājas, ka tur arī ir jautājumi, uz kuriem tomēr atbildes ir stipri izvairīgas.

līdz ar to viss pasākums šķiet aizdomīgs no augšas līdz apakšai.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: