ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 09:46
...edz silver, es nevis no nostāstiem dzirdēju, bet blakus stāvēju, kad jamie brīnumus solīja... un izvērtēt, kas ir klajš bleķis es varu...

lee- līdz šim reālais cipars bija 8 lati mēnesī :)
Lee
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 10:03
Kā var nesaprast tik elementāras lietas, vai Tev maz racionālā un loģiskā domāšana kaut cik strādā? Sākumā, protams, tie ir 8 lati, jo Tu jau nenāc uzreiz ar 10 cilvēkiem, bet dabū atpakaļ tikai no sava apgrozījuma, ko tad Tu gribēji? Ar laiku nāk klāt cilvēki, arī cipars aug, man tas liekas diezgan loģiski, ar kaut ko taču ir jāsāk, ko tad Tu, muļķīt, gribēji, lai Tev pa taisno bliež 100 LVL mēnesī ne par ko? Nu gan ir... Izrādās, redz kurš neko nedarot gaida, kad nauda tik birs! Pffffff. Nu ir līmenis cilvēkiem....
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 10:39
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu peedeejaa laikaa argumenti ir apmeeram ka mees
> neko nezinaam jo neesam bijushi lekcijaas,
> pameegjinaajushi produktus utml.
-------------------------------------------------------

Nu bet protams! Un es pat nerunāju par lekcijām, jūs pat Amway mārketinga (biznesa, izmaksu, sauc kā pašam labāk patīk) plānu pilnībā neesat redzējuši! Es saprotu, ka var emocionāli spriedelēt par to, ka nepatīk izplatītāji. Nu OK, uz vienu sliktu uzrāvāties, vairāk nevienu negribat redzēt, saprotu. Saprotu, ka var nepatikt produkti. Nu OK, Colgate ir tik labs, ka nekad dzīvē Glister pat mutei tuvu nelaidīšu, varu arī to saprast.

Bet apgalvot, kaut ko par naudas lietām, kad pašam nav nekādas idejas par ko runā, tas nu, atvainojiet, ir smieklīgi!
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 11:17
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
un izvērtēt, kas ir klajš bleķis es varu...
-------------------------------------------------------

Nāksies tevi sarūgtināt - nevari vis. Nu vai arī negribi.

----------------------------------------------------------
> lee- līdz šim reālais cipars bija 8 lati
> mēnesī :)

Un iemācies lasīt :) 8 lati bija man un tikai par vienu mēnesi. Iepriekšējā Mēnesī bija 82 Ls, mēnesi pirms tam 140, vēl pirms tam 120... un tie ir tikai mani reālie skaitļi.

Es zinu cilvēkus, kuri saņem vairāk par 2000 Ls mēnesī. Pēc 3 gadu darbošanās šajā biznesā.
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 13:49
...nua ja... un taa rodas tie izveerteespeejiigie izplatiitaaji ar intelekta neapgruutinaataams ejaam, kuriem taa sakompostreetas mozgas, ka ticu pat, ka dalja tic, ka vitamiini veezi, astmu un impotenci aarstee... vai Tev pietiek igzliitiibas un pieredzes to izveerteet- ar diezgan lielu paarlieciibu saku, ka nee...
Par vitamīnu iedarbību lai runā tie, kas par tiem vairāk zina. Ja runā par ticību, tad es ticu tam, ka NUTRILITE vitamīni tiek ražoti pēc visaugstākajiem standartiem, modernākajām tehnoloģijām un videi un cilvēkam saudzīgākajiem paņēmieniem. Sīkāk var paskatīties, piemēram, šeit:

http://www.nutrilite.com/
http://www.nutrilitehealth.com/

Kas attiecas uz mani, tad es tos gandrīz nelietoju un nevienam netirgoju. Manuprāt, labāk ir veselīgi ēst.
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 15:04
...bet AmWay izplatītāji tak zina visu :) ... un tieši viņi šos vitamīnus, piedēvējot tiem brīnumspējas, iztirgo par bargu naudu izmisumā esošiem ļautiņiem...
Lee
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 15:34
Ārprāts..............
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 15:44
tiešām....

es piedāvāju visiem izmasēt apkakles zonu un aiziet uz eksorcisma seansu...
Hmmm... ja mēs pieņemam "...", ku!, mad, runcenes & Co pieņēmumus par to, ka viss internetā rakstītais ir "reāli fakti", tad izskatās, ka vitamīni tiešām ārstē vēzi!

http://www.doctoryourself.com/cancer_hoffer.htmlhttp://www.doctoryourself.com/cancer_hoffer.html

Kāds nezin kādu slimu tantuku, kam paprāva "zārka nauda"? Man šomēnes tikai * Ls nopelnīti, būs jāiet celt laukā reālais piķis!
Sry, links kaut kā dubultā iekopējās... laikam no liela uztraukuma... ( nu tik būs piķis! )

/aiziet iečekot BMW X5 cenas internetā/
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 16:08
silver, kā būs ar masāžu, es jūtu, ka Tev ir problēmas ar galvas asinsriti...

ak, un tad vēl BMW nav... :(((
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Es vienmēr esmu teicis, ka man šīs diskusijas palīdz uzzināt daudz ko jaunu. Te ir linki, kurus es burtiski pāris minūšu laikā atradu internetā un visos tajos tiek runāts par vitamīniem un vēža ārstēšanu:

http://www.naturalnews.com/026237_cancer_Vitamin_D_colon_cancer.html

http://www.healthbulletin.org/cancer/cancer33.htm

http://www.vitamindcouncil.org/cancerTreatment.shtml

http://www.cancerfightingstrategies.com/?engine=adwords!800&keyword=(cancer+treatment)&match_type=&gclid=CJXPy9G33Z0CFYKCzAodnzMaOA

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/2961806.stm

http://veganworldwidenews.blogspot.com/2008/08/can-vitamin-c-cure-cancer.html

http://www.cancertruth.net/?gclid=CKmkkLK23Z0CFQWTzAod0X_qOA

http://www.motherearthnews.com/Natural-Health/1978-03-01/Can-Vitamins-Really-Cure-Cancer.aspx

VARBŪT PALASIET UN PADOMĀJIET? VARBŪT TOMĒR, KA VITAMĪNI PALĪDZ ĀRSTĒT VĒZI?

Man sāk izskatīties, ka pat šajā gadījumā jūs būsiet pierādījuši sevi, ka neko nesaprotoši, neizglītoti un, kas ir pats skumjākais, neko jaunu macīties negriboši forumu troļļi. Es vismaz godīgi pateicu, ka par vitamīniem neko nezinu, bet jūs bijāt "speci"...

P.S.Es zinu, par ko spiegs Runcene, tāpēc uzreiz piebildīšu, ka vismaz vienā gadījumā iet runa par par ielaistu ( "terminal" ) stadiju...
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 16:22
Silver, es nelasīšu, ja vari neuztver personiski, nespiegšu arī (Tu esi slikts psihologs, paliek garlaicīgi), jo tuvākajās dienās nevaru atļauties būt bez balss...
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 16:37
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver, es nelasīšu, ja vari neuztver
> personiski, nespiegšu arī (Tu esi slikts
> psihologs, paliek garlaicīgi), jo tuvākajās
> dienās nevaru atļauties būt bez balss...
--------------------------------------------------------

Arī man paliek garlaicīgi, jo Tava reakcija bija 100% prognozējama. "Es nelasīšu" ... nu, protams, ka Tu nelasīsi, jo savādāk vēl sanāks, ka Tev nebija taisnība! Aizbāz ausis un skaļā balsī skandini: "Amway blēži, Amway krāpnieki," :))))

Tava attieksme ir tieši tas, kas mani visvairāk kaitina. Ne jau tas, ka Jums nepatīk Amway, bet tas, ka jūs pat neklausaties.
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 16:48
Silver, neviens nav atbildīgs par to, ka Tevi kaut kas kaitina...

un kāpēc Tu gribi, lai Tevī kāds klausās vai kaut ko lasa? Esmu atlasījusies līdzīgus rakstus citreiz... patlaban man ir slinkuma periods šajā jomā...
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 17:42
silver... kaaapec Tev liekas, ka viss internetaa rakstiitais man liekas reaali fakti? shos soliijumus esmu dzirdeejusi klaatienee... ak jaa, laikam no tiesas no masturbaacijas spalvas aug un muguras smadzenes sazhuust, jo tas ir tikpat ticami, kaa internetaa publiceetie apgalvojummi par veezha aarstnieciibu ar vitamiiniem... visi ir dzirdeejushi, tik neviens nav redzeejis...
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 17:44
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kā var nesaprast tik elementāras lietas, vai Tev
> maz racionālā un loģiskā domāšana kaut cik
> strādā? Sākumā, protams, tie ir 8 lati, jo Tu
> jau nenāc uzreiz ar 10 cilvēkiem,

un tiem 10 cilveekiem lai paliktu piramiidaaa ieintereseetiem(nauda naak no apaksheejiem slaanjiem) vajag veel 10 apakshaa utt. esi pareekjinaajusi kur tu dabuusi tik daudz cilveekus latvijaa? iesi uz krieviju?
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 18:21
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> silver... kaaapec Tev liekas, ka viss internetaa
> rakstiitais man liekas reaali fakti?
------------------------------------------------------

Ā!? Tātad tomēr nav, ja? Tad kāpēc šeit visu laiku tiek postēti kaut kādi linki, kuros itkā tiek pierādīts, ka Amway ir krāpšana, finansu piramīda, sekta un vēl nezin kas? Tad sanāk, ka Amway pretinieku iepostētie linki ir taisnība, bet Silver iepostētie linki nav!?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 18:36
...ja kaads vitamiins no tiesas aarsteetu veezi, tas jau sen buutu patenteets un ierakstiits taa vitamiina oficiaalaja aparakstaa, ne tikai AmWay mutvaardu folkloraa... aiz taa vnk iemesla, ka tas buutu baigais pikjis... ja neviens to nav izdariijis, znachit nav taada fakta... neviens no taadas naudas, kaadu ienes pretveezha liidzeklju tirdznieciiba nu gan neatteiktos...

...taa nu ir sanaacis, ka straadaaju shai sfeeraa...
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 18:37
zb Rakstīja:

> un tiem 10 cilveekiem lai paliktu piramiidaaa
> ieintereseetiem(nauda naak no apaksheejiem
> slaanjiem) vajag veel 10 apakshaa utt. esi
> pareekjinaajusi kur tu dabuusi tik daudz cilveekus
> latvijaa? iesi uz krieviju?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Un sākas viss no gala... Lai cilvēki paliktu "ieinteresēti piramīdā" viņiem pat nevajag nevienu apakšā. Ļoti daudzos gadījumos viņiem pietiek ar to, ka viņi pasūta preci. Lai tiktu līdz "pensijai" cilvēku skaits ir mērāms simtos, nevis tūkstošos un tik daudz cilvēku Latvijā pietiks. Un, ja nu gadījumā nepietiks, tad kas vainas Krievijai? Man, piemēram ir arī Krievijas līgums un arī Krievijas komandā jau pāris cilvēku ir. Nav nekādu problēmu aizbraukt uz Pleskavu (tur gan jau aktīvi darbojas igauņi) vai Kaļiņingradu.

Tas ir starptautisks bizness un ar to var nodarboties gan tajā pašā Īrijā, UK, vai Jaunzelandē. Ja ir vēlme, protams.
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 18:50
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...ja kaads vitamiins no tiesas aarsteetu veezi,
> tas jau sen buutu patenteets
-------------------------------------------------------
Nav slikti teikts :) Un ja tas būtu C vitamīns, tad notekti būtu nopatentēti arī cidonijas un upenes un tās varētu audzēt tikai nopērkot patentu no GlaxoSmithKline :)


"...taa nu ir sanaacis, ka straadaaju shai sfeeraa..."

Patentēšanas birojā, vai?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 18:54
...nekas no Tevis mineetaa pat tuvu nestaav tam, ko vareetu saukt par pretargumentu...
Iespējams. Jo es neesmu speciālists, ne patentos, ne medicīnā, ne vitamīnos. Man gan ir nedaudz veselā saprāta palicis pēc Amway zombēšanas, tāpēc mani māc šaubas par to, vai ir iespējams nopatentēt kaut ko, kas dabā jau pastāv. Bet nu lai paliek...

Runa nav par to. Runa ir par to, ka Tu kaut ko zini "šajā sfērā", tāpēc atļaujies kaut ko teikt. Redzi es arī zinu kaut ko par savu sfēru (šajā gadījumā Amway produkcijas izplatīšanu) un tāpēc es arī atļaujos kaut ko teikt.

Mēs esam līdzīgās izejas pozīcijās. Tikai nez kapēc jūs atļaujaties mani izsmiet, kad es runāju par sfēru, kuru pārzinu, bet man, redziet, ir jātur mute ciet.

Vai nebūtu tikai godīgi, ja es paklusētu un paklausītos, kad Tu runā par vitamīniem un Tu no savas puses paklusētu un paklausītos, kad es runāju par Amway izplatīšanu?
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 19:20
...jaunu indikaaciju noraadiit var vienmeer... ja taas nav- taatad taada fakta nav... tur ir daudz nianshu, kaa kaadu briidi tikai savu vitamiinu tirgot kaa iipashaaku par paareejiem...

...izplatiishanu... Tu nez cik ilgi mums centies iegalvot, ka neko neizplati... un nu klaastiisi par izplatiishanu...
mad jau zviegdams
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 21:07
Lee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Mad uzjautrinās - ja kādam tik izšķirošs
> būtu oponentu viedoklis, tad diez vai kāds ar
> šo biznesu nodarbotos vispār, kā redzi, mani,
> godīgi sakot, Tavs viedoklis pilnīgi neietekmē,
> un, domāju arī Silver nē, ne arī kādu no tiem
> cilvēkiem, kuri ir biznesā, jo mums tomēr ir
> reāls pamatojums tam, ko mēs darām :)

...un jūs, amwejisati esat biznesā???...nu, bļaģ, šito izsmieklu...biznesmeņi!!!...
...biznesā ir tie, kuri savas dirsas liek uz spēles...jūs, mīlīši, tālak par kolportieriem tā arī netiskiet...kaut vai labi apmaksātiem...;0)

...ja būtu tik spīdošs tas jūsu bizneselis, tad tik šūmainām dirsām teitan nevērvelētu, bet mierīgi darītu savas rektes...

...oi, bļa, ņemogu...biznesmeņi...:)
Cik es zinu, tad visi vitamīni ir vielas, kuras ir pastāvējušas ilgi pirms tam, kad tās atklāja un saprata, kā tās ietekmē cilvēka organismā notiekošos procesus. Es nojaušu, kas varētu būt jauna indikācija un ka to var pievienot. Domāju, ka var nopatentēt ārstniecības metodi, bet nopatentēt vitamīnu!? Nu nez, nez...

Kaut kāds jums saprotams termins taču jālieto. Var jau teikt informācijas sponsors vai neatkarīgais uzņēmējs, vai lietot vēl kādu Jums nesaprotamu terminu, bet tas, kā jau pierādījies, tikai izsauc kārtējo ņirgāšanās vilni. Tāpēc nākas lietot, vienkāršus, visiem saprotamus terminus.

Arī preču izplatīšanā notiek progress un daudz kas ir mainījies pēdējo gadu laikā. Es neesmu bijis klāt tam procesam, bet esmu lasījis mārketinga plānu cilvēkiem, kuriem tas bijis lasīts pirms gadiem desmit, un viņi bija pārsteigti par to, cik ļoti viss ir mainījies.
Silver
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 21:41
mad jau zviegdams Rakstīja:
----------------------------------------------------------------------
"biznesā ir tie, kuri savas dirsas liek uz spēles"
----------------------------------------------------------------------

Nu Tu savu dirsu arī vari likt uz spēles :) Man gan sava dirsa ir gana dārga un par cik man bez dirsas ir arī smadzenes, tad man liekas, ka bizness kur NAV ar savu dirsu jāriskē, ir daudz pievilcīgāks.
mad smīkņā
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 21:54
...komatiņ, bliez pa galviņām...:)...visu laiku silveriņš birstēja, ka nav izplatītājs...lee šoto nodarbi jau mēģināja apzīmēt ar biznesu...ei, ļauži, kas tad sanāk???...tad jūs esat amweja kolportieri vai neesat???...jeb tomēr solīdi biznesmeņi???...

...kāds pavecāks atgadījums...acis jau biju pieņēmis pilnas...izdomāju, ka vajadzētu pamainīt ratus, jo pa ceļam patrāpījās autobode...ieslāju veikalā, nesteidzīgi pētīju braucamrīkus, kad nezin no kurienes izleca vīriņš...nja...viņš sagrāva manu pašapziņu, jo itamais ukris bija aplicies rado pulsteni, kājās samaucis smalkas gamašas...tas pirmais, kas iekrita acīs...ūziņas arī it kā no laba materiāla...hm, krekls un šlipse nu tā...
...pēc izmēginājuma brauciena gan džeks izskatījās tāds jocīgāks, jo spiedu no man uzticētā autiņa visas sulas...kgan veiksmīgi atgriezāmies bodē...pie tam ar veseliem ratiem...kad pateicu, ka vāģis manai braukšanas manierei pa jēlu,šis vēl kādu laika man mēgināja iestāstīt, cik aparāts feins...man viņš jau tā bija apnicis ar savu vērvelēšanu, ka svēti nosolījos tajā bodē neiegriezties un šīs markas autiņus nepirkt...kgan autiņi tie nav no sliktajiem...

...jūs man atgādināt šo te vīriņu...viltots rado ar smalkām tupelēm...smalkvilnas bikses kopā ar ceinera kreklu un šlipsi pa to pašu cenu...:un baigā vēlme noandelēt...:)
Re: ko zinat par amway?
27.10.2009 21:56
... Tu tā ar neko nesaprati... vienalga, kā to nosauc, bet, ja tas fakts būtu fakts, tas būtu daudz plašāk zināms, nekā dažos internetsaitos, kas, kā likums, parasti ir saistīti ar kārtējā brīnumlīdzekļa izplatītājiem... tik jūsējie vien nekaunās to cilvēkiem pasniegt kā ticamu informāciju... informācijas sponsori, vai zinies...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 2?
Ziņa: