ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Silver
Re: ko zinat par amway?
12.10.2009 13:45
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "neliek uzsvaru uz preču tirgošanu"... par ko
> arī visu laiku bija tā runa... āksti tādi...
-------------------------------------------------------
Nesaprotu, uz to tieši un kādā veidā ši bija domāts :)
Re: ko zinat par amway?
12.10.2009 14:03
Iespējams, ka tieši tur arī ir visa tā problēma, ka tu nesaproti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
:) Tev ir problēma?
Re: ko zinat par amway?
12.10.2009 18:26
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > "N21 ir Amway izplatītāju grupa, kas no
> citām
> > atšķiras ar to, ka neliek uzsvaru uz preču
> > tirgošanu,"
> >
> > uzsvars tiek likts uz piramiidas celshanu?
> --------------------------------------------------
> ------
> Nu ja Tev tik ļoti patīk to saukt par piramīdu,
> tad jā - uz piramīdas celšanu.

nu un tas vairs nebija legaali.
Re: ko zinat par amway?
12.10.2009 20:12
asv amwejam tika dota zaljaa gaisma tikai tapeec ka vinji viltiigi iepina iekshaa produktu izplatiishanu savaa piramiidaa, kas dumjajam tiesnesim aptumshoja praatu (vai bija "legaals" iemesls papildus iedotajam kukulim) lai dotu atljauju amvejam celt piramiidas.
Re: ko zinat par amway?
12.10.2009 20:13
vismaz prieks ka esi sapratis ka taa ir piramiida ietiita rozaa papiiriitii.
Silver
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 09:29
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> vismaz prieks ka esi sapratis ka taa ir piramiida
> ietiita rozaa papiiriitii.
-------------------------------------------------------

Es vienkārši piekritu, ka Tu to sauc par piramīdu, vienkāršības labad. Tev vēl joprojām nav pielekusi atšķirība starp divām lietām:

- finansu piramīdas (nelegālas, par tādu būvēšanu sēdina aiz restēm), kur virsotņu peļņa rodas no jaunu cilvēku piesaistīšanas, nav produkta un piramīda sabrūk, līdz ko beidzas jaunu cilvēku pieplūdums.

- daudzlīmeņu mārketinga kompānijas, kas izplata kādu produkciju, daļu peļņas sadalot starp izplatītājiem.

Kamēr Tu spītīgi turpināsi pieskaitīt Amway pie pirmās grupas (sava tupuma, jeb citu iemeslu dēļ), tamēr jebkāda saruna ar Tevi vispār ir bezjēdzīga :)
Amway lietotājs
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 13:02
Pamēģiniet tad arī sapratīsiet
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 13:07
Silver

Tas sadalijums ir tīri nosacīta lieta un priekš tiem kas augšgalā, tā jebkurā gadijumā tā ir finansu piramīda tikai atkarībā no produkta un marketinga politikas tas viss ir vairāk vai mazāk izteikts. Ja, amvejam tas ir mazāk izteikts bet tas nemaina piramīdas būtību, kad uzņemums būvēts izteikti pa vertikāli...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Amway lietotājs
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 13:09
pilnīgi pareizi es Tev pilnībā piekrītu
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 13:11
Silver
Kā veicas biznesā? Progress ir? Tu jau tik sen te strīdies/aģitē, ka gribētos zināt par rezultātiem.
Par Amway kvalitāti gaumes jautājums (kaut ko kādreiz nomēģināju - fui, salīdzinājumā ar solīto un gaidīto).
Kā cilvēki uztver to, ka, pasūtot inetā, jāgaida vismaz nedēļa uz piegādi un jāmaksā papildus piegādes izdevumi. Mani neiedvesmo, ka, beidzoties kafijai vai vešpulverim (un tas vienmēr notiek negaidot), nedēļa paiet gaidīšanas režīmā.
Re: ko zinat par amway?
13.10.2009 18:13
Tieshi par to arii padomaaju. Silver - kaa ar progresu? Tu te biidi tekstus it kaa pieredzeejusi persona kas jau pelna desmitus tuukstoshus (nenjirgaashos par 100000 un miljoniem).
Silver
Re: ko zinat par amway?
14.10.2009 12:11
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver
>
> Tas sadalijums ir tīri nosacīta lieta un priekš
> tiem kas augšgalā, tā jebkurā gadijumā tā ir
> finansu piramīda tikai atkarībā no produkta un
> marketinga politikas tas viss ir vairāk vai
> mazāk izteikts. Ja, amvejam tas ir mazāk
> izteikts bet tas nemaina piramīdas būtību, kad
> uzņemums būvēts izteikti pa vertikāli...
---------------------------------------------------------

Nu par cik atšķirība starp šīm divām lietām ir cietums vienā gadījumā un legāls bizness otrā, tad termins "nosacīts" ir nu ļoti, ļoti... nosacīts :))))

Man nav nekādu pretenziju, ja Amway biznesu sauc par piramīdu, bet tikai tādā gadījumā ja tas tiek uztverts BEZ negatīvas pieskaņas, kas, diemžēl, parasti nāk komplektā ar piramīdas terminu. Starp citu, pats Amway cīnās pret nesamērīgu biznesa būvēšanu "pa vertikāli"
Silver
Re: ko zinat par amway?
14.10.2009 12:24
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver
> Kā veicas biznesā? Progress ir? Tu jau tik sen
> te strīdies/aģitē, ka gribētos zināt par
> rezultātiem.
> Par Amway kvalitāti gaumes jautājums (kaut ko
> kādreiz nomēģināju - fui, salīdzinājumā ar
> solīto un gaidīto).
> Kā cilvēki uztver to, ka, pasūtot inetā,
> jāgaida vismaz nedēļa uz piegādi un jāmaksā
> papildus piegādes izdevumi. Mani neiedvesmo, ka,
> beidzoties kafijai vai vešpulverim (un tas
> vienmēr notiek negaidot), nedēļa paiet
> gaidīšanas režīmā.
-----------------------------------------------------------

Jautājums par produkciju ir ne tikai gaumes, bet arī informācijas jautājums. Piemēram par to pašu veļas pulveri. Parastajiem veļas pulveriem ir mikrodaļinas, kas "aizmālē" netīrumus, tos nenoņemot un drēbes izskatās tīras. Tāpēc gadās, ka, pārejot uz Amway veļas pulveri, traipi parādās vietās, kur tie agrāk nemaz nav bijuši, jo tiek nomazgāts aizmālējums :) Tāpat ir gadījumi, ka Amway pulveris iztīra ar netīrumiem aizaugušās veļas mašīnas trubas un nosmērē pat pilnīgi jaunas drēbes :)

Tāpēc vajag zināt, kā pareizi lietot šo produkciju. Es nekad neesmu teicis vai domājis, ka Amway produkcija ir brīnumlīdzekļi un tāpēc arī nekad neesmu ne solījis, ne gaidījis kādus brīnumus no tiem. Vienkārši vajag uz lietām skatīties objektīvi. Ja turpinām par to pašu veļas pulveri, tad patieso bildi mēs varēsim redzēt tikai tad, kad Ariel un Tide sāks tirgot bezfosfātu pulverus. Tad arī varēs patiešām godīgi salīdzināt. Pagaidām to ir grūti izdarīt.

Nedēļas gaidīšana ir mūsu neatvērtā tirgus problēma. Parasti Amway piegādā preces ar kurjeru vienas dienas laikā. Domāju, ka tā būs arī Latvijā. Bet arī tagad es uzskatu, ka šai pasūtīšanai internetā ir papildus vērtība - tas liek cilvēkiem plānot un apdomāt, kas viņiem ir un būs vajadzīgs, nevis ieskriet Drogās un ķert visu, kam ir akcija vai spožāks iepakojums.
Silver
Re: ko zinat par amway?
14.10.2009 13:02
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tieshi par to arii padomaaju. Silver - kaa ar
> progresu? Tu te biidi tekstus it kaa pieredzeejusi
> persona kas jau pelna desmitus tuukstoshus
> (nenjirgaashos par 100000 un miljoniem).
-------------------------------------------------------

Progresu nopietni bremzē tas, ka Amway, gatavojoties ienākšanai tirgū, ir nopietni ķēries pie tirgus sakārtošanas. Uz vienu Polijas adresi vairs nevar piereģistrēt 20 cilvēkus, bet tikai divus. Līdz ar to mēs nevaram pieslēgt pie sistēmas kuru katru, kas grib pasūtīt produkciju, bet esam spiesti atlasīt tikai tos, kas vēlas nopietni būvēt biznesu.

Neskatoties uz to, progress ir un jauni cilvēki pieslēdzas. Pagājušomēnes mums bija jauns apgrozījuma rekords - 2900 Ls. Protams, tie nav miljoni un pat ne desmiti tūkstošu, bet tie ir reāli skaitļi. Salīdzinot ar to, cik daudz man būtu laika un pūļu jāiegulda, lai šādu apgrozījumu sasniegtu atverot nelielu veikaliņu, tas ir pat ļoti labs sniegums.
Re: ko zinat par amway?
14.10.2009 13:53
...vo, āksts...jautājums bija - cik tu, āzi, esi nopelnījus šajā ienesīgajā biznesā????..

...triperi var izārstēt, bet stulbumu - nekad...silver, pizdec ar Tevi ir.......

http://www.youtube.com/watch?v=ELyco68w5ks Helpless Corpses Enactment;0) mož pieleks, āzi...


http://www.youtube.com/watch?v=7eFd91CXfc0&feature=fvw



Edited 2 time(s). Last edit at 14.10.2009 14:02 by madcynics.
Silver
Re: ko zinat par amway?
15.10.2009 14:24
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vo, āksts...jautājums bija - cik tu, āzi,
> esi nopelnījus šajā ienesīgajā
> biznesā????..
>
> ...triperi var izārstēt, bet stulbumu -
> nekad...silver, pizdec ar Tevi ir.......
--------------------------------------------------------

Tad, kad Tu parādīsi man vietu, kur man tika jautāts cik es esmu nopelnījis, tad arī varēsi atļauties apsaukāties. Pagaidām (kamēr Tu meklē) es palikšu pie uzskata, ka no mums diviem āzis esi Tu! Jauku Tev arī šo dienu!
Re: ko zinat par amway?
15.10.2009 17:22
ok silver kameer esi apvainojies uz mad, pastaasti paareejiem.
tevis celtaa piramiida ienjeema 2900Ls. Cik no taa tev atleca un cik palika paari peec izdevumu apreekjinaashnaas?
Re: ko zinat par amway?
15.10.2009 21:42
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ok silver kameer esi apvainojies uz mad, pastaasti
> paareejiem.

:DDD
Šomēnes ļoti maz - 167 poļu zlotus, jeb apmēram 27 Ls. Izdevumi? 11 Ls par apmācības diskiem. Tātad kopsummā pa septembri esam divatā "uzvārījuši" 16 Ls. :)

Nu, kurš būs pirmais, kurš palaidīs lielo zviedzienu? :)
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 10:47
Un tie diski bija tās naudas vērti?
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 11:11
Visu cieņu Silver par atklātību.
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 11:24
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Un tie diski bija tās naudas vērti?
-------------------------------------------------------
Es Tev atbildēšu ar jautājumu. Es nezinu, kāda ir Tava specialitāte, tāpēc vienkārši iedomājies, ka esi pieņēmis lēmumu izveidot savu firmu, savā specialitātē (lai kas tas arī būtu). Un tagad iedomājies, ka Tu vari pasūtīt katru mēnesi 4xCD, kur pasaules labākie šīs specialitātes pārstāvji, kas šajā specialitātē ir uzbūvējuši milzīgas kompānijas ar miljoniem lielu peļņu, dalās savā pieredzē, dod padomus un stāsta par savām kļūdām. Vai tas būtu noderīgi? Tu, teiksim esi IT speciālists un pats Bils Geitss (Microsoft) un Stīvs Džobss (Apple) māca un dalās pieredzē. Vai būtu vērts maksāt 2,75 Ls par vienu tādu CD?

Īsā atbilde - jā, protams, ir tā vērti.
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 11:27
...nestādos priekšā reālu specialitāti, kur var katru mēnesi sacept 4 diskus ar jaunu un noderīgu! info... nevienā no manējām nevar...
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 11:44
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visu cieņu Silver par atklātību.
-------------------------------------------------------

Paldies, bet man jau nekas nav jāslēpj. It īpaši tāpēc, ka tie ir tikai auksti cipari, kas principā neko neizsaka cilvēkam, kas nav pazīstams ar Amway biznesu. Principā tas ir mans labākais mēnesis un tiešie ienākumi, lai gan apbēdina nedaudz, nav būtiskākais. Lai redzētu bildi kopumā ir jāmin vēl daudz citu faktu, kā piemēram:

- pārmaiņas ģimenes dzīvē, darba maiņa, sadzīves apstākļi u.c. man nav ļāvuši 2 mēnešus neko darīt biznesa labā;
- es neesmu pats pārdevis pat vienu zobupastas tūbiņu;
- mums trūkst Polijas adreses, kur pieslēgt jaunos cilvēkus;
- Amway gatavojas ienākšanai Latvijā sakārto tirgu, kas reāli nozīmē, ka bremzē mūsu nelegālo (pagaidām) darbošanos;
- man ir ne visai pareizi izveidota "piramīda" pagaidām (teorētiski pie šī līmeņa man vajadzētu saņemt vismaz 150 Ls, maksimums ir ~350 Ls);
- viens zem manis esošais cilvēks ir ļoti aktīvs un, kā redzams, noēd gandrīz visus manus bonusus (es esmu saņēmis 130 Ls pie divreiz zemāka apgrozījuma);

Kad to visu ņem vērā, tad iznākums ir loģisks un pat tīri labs.
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 12:01
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...nestādos priekšā reālu specialitāti, kur
> var katru mēnesi sacept 4 diskus ar jaunu un
> noderīgu! info... nevienā no manējām nevar...
--------------------------------------------------------
Nu labi, visās varbūt arī nevar, neiešu strīdēties, bet šis jau arī ir netradicionāls bizness, un tāpēc atšķiras no citiem.
Re: ko zinat par amway?
16.10.2009 19:30
cepuri nost - man nebuutu iekshaas striideeties ar putaam uz luupaaam par sisteemas lieliskumu, meegjinot piesaistiit jaunus celtniekus savai piramiidas celshanai apsolot visaadus labumus un beigaas pazinjot par reaaliem cipariem.
mad jau zviegdams
Re: ko zinat par amway?
17.10.2009 11:58
Helpless Corpses Enactment
mad uzjautrinās bez mēra
Re: ko zinat par amway?
17.10.2009 12:11
http://www.youtube.com/watch?v=ksutNW3HFT8&feature=related

...šeku vēl viens....āzi...

...ja esi spējīgs noskatīties...ak jā, Tev tak kāposts jāpelna.

...es ir uz dirsas:" viens zem manis esošais cilvēks ir ļoti aktīvs un, kā redzams, noēd gandrīz visus manus bonusus (es esmu saņēmis 130 Ls pie divreiz zemāka apgrozījuma);"
Nezinu ka latvija visa ta sistema Amway darbojas, bet Irija es kaut vai zobu pastu pasutu, man konta tiek atpakal atskaititi 25 % no zobu pastas summa,kas maksa lielais iepakojums 3.80 eiro. Un seit cilveki ir par pretalergiskiem un naturaliem tirisanas lidzekliem. Viniem rup sava veseliba.Un man ari,jo man ir mazs delins.
Piemeram,Latvija jau daudzos bernu darzos ir aizliegts lietot trauku mazgajamo feiri. Un cik dzirdeju, tad tagad ari aizliegsot tirgot velas pulveri,kur ir nenormali daudz fosfatu.
Pagajuso ned.man pasutijums bija uz 202 eiro. Tad rekiniet cik mana konta ienaks naudinas???? Man tas ir papildus veids ka nopelnit, jo man vel nav tik daudz klientu ka gribetos,lai pelnitu tikai ar Amway. Bet mums te ir viena latviete, kas tikai ar to nodarbojas un vinas ikmenesa ienakumi sasniedz pari 3000 eiro. Un kas te puksteja,ka jagaida nedelam ilgi lidz tiek piegadats produkst, mes katru otrdienu izdaram pasutijumu un piektdien man jau tiek piegadata prece.
Un ko jus vispar te nematies ka traki, neviens tak tev mad neliek litot tos amway produktus, tas tak atkarigs no cilveka. Pasi neko nedarat lai nopelnitu un citus vel apd....sat. Sezat tik pie neta un runajat gudri......
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 1?
Ziņa: