ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
05.09.2009 12:05
silveram laikamt ikai viena rieva- tā,kas dala dirsu uz divām pusēm...ja jau pašam nepietiek prāta sākt kko nopietnu...
Silver
Re: ko zinat par amway?
06.09.2009 21:49
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tev un citiem iesaaceejiem parasto veikalu
> protams neatveert. bet kaapeec tiem kas ienjem
> pusmiljonu meenesii to neizdariit? (zinu - cits
> koncepts, bet kaapeec ne?)

Pirmkārt, ja nemaldos, tad Amway līgumā kaut kādā veidā bija formulēts, ka to nedrīkst darīt. Kā tieši, to tagad nepateikšu, slinkums meklēt un pētīt, jo tam nav nozīmes. Tas ir noteikts tāpēc, lai visiem būtu vienādas iespējas.

Otrkārt, paņem un palasi Roberta T.Kijosaki grāmatu "Biznesa Skola" varbūt atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem. Šim biznesam bez naudas ir ļoti daudz citu pozitīvu faktoru.

p.s. Viens no Krievijas augstākajiem līmeņiem, Sergejs Bezkrovnijs, jau bija multimiljonārs PIRMS tam, kad sāka nodarboties ar Amway. Diez kāpēc?
Silver
Re: ko zinat par amway?
06.09.2009 21:54
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> silveram laikamt ikai viena rieva- tā,kas dala
> dirsu uz divām pusēm...ja jau pašam nepietiek
> prāta sākt kko nopietnu...

Aha :) Un to es dzirdu no cilvēka, kas šeit ir pavadījis 3 gadus un sarakstījis 5400 topikus apliekot citus? Njā, varen nopietna nodarbošanās... Cik daudz jau esi tā nopelnījis?
Re: ko zinat par amway?
07.09.2009 07:49
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > tev un citiem iesaaceejiem parasto veikalu
> > protams neatveert. bet kaapeec tiem kas ienjem
> > pusmiljonu meenesii to neizdariit? (zinu - cits
> > koncepts, bet kaapeec ne?)
>
> Pirmkārt, ja nemaldos, tad Amway līgumā kaut
> kādā veidā bija formulēts, ka to nedrīkst
> darīt. Kā tieši, to tagad nepateikšu, slinkums
> meklēt un pētīt, jo tam nav nozīmes. Tas ir
> noteikts tāpēc, lai visiem būtu vienādas
> iespējas.
>


nu vechi kas uzrakstiija sho liigumu var dariit kaa grib - kaapec vinji neatver veikalu?




> Otrkārt, paņem un palasi Roberta T.Kijosaki
> grāmatu "Biznesa Skola" varbūt atradīsi
> atbildes uz saviem jautājumiem. Šim biznesam bez
> naudas ir ļoti daudz citu pozitīvu faktoru.

jebkursh bizness eksistee tikai lai pelniitu naudu. citaadi tas nav bizness. ja vinji jums staasta citaadi - jaasaak domaat ka tiekat uzskatiiti par plaanaa galdinja urbeejiem.

beidz izlociities un suutiit mani lasiit kur VARBUUT atradiishu atbildi. uzraksti dazhos teikumos. peec shitaadu palagu rakstiishanas tas taads nieks vien buutu. ja vien zini atbildi......

>
> p.s. Viens no Krievijas augstākajiem līmeņiem,
> Sergejs Bezkrovnijs, jau bija multimiljonārs
> PIRMS tam, kad sāka nodarboties ar Amway. Diez
> kāpēc?


nozaga? bija mafijaa? iemantoja? nezinu kaapeec vinsh bija multimilionaars.
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu vechi kas uzrakstiija sho liigumu var dariit
> kaa grib - kaapec vinji neatver veikalu?

Tāpēc, ka viņi tic, ka palīdz cilvēkiem, piedāvājot šādu biznesa iespēju. Tāpēc, ka viņi saredz MLM biznesā priekšrocības pār "parasto" biznesu. Piemēram, no ražošanas viedokļa galvenā priekšrocība ir stabilitāte un paredzamība. Ir ļoti viegli paredzēt pieprasījumu un paredzēt vajadzīgās ražošanas jaudas, tādejādi lieki netērējot naudu uz gatavās produkcijas uzglabāšanu. Viņus, piemēram, pilnīgi neskar ekonomiskā krīze.

> jebkursh bizness eksistee tikai lai pelniitu
> naudu. citaadi tas nav bizness.

Tevis teiktajam ir taisnība... tikai attiecībā uz tradicionālo biznesu. Protams, ir arī šeit cilvēki, kas nāk tikai naudas dēļ, bet daudzus citus šeit piesaista tādas lietas kā iespēja iegūt finasiālu brīvību, iespēja būt kopā ar līdzīgi domājošiem, iespēja kļūt par līderi (biznesmenis, firmas īpašnieks ne vienmēr ir arī līderis), pozitīvas emocijas, komandas gars un iespēja pilnveidot sevi kā personību. Nemaz jau nerunājot par ļoti vienkāršu lietu, pēc kuras ilgojas katrs cilvēks un kuru mēs ikdienā tik maz saņemam - atzinību. Kad pēdējo reizi Tu esi dzirdējis uzslavu no priekšniecības? Vispār no kāda?

> beidz izlociities un suutiit mani lasiit kur
> VARBUUT atradiishu atbildi. uzraksti dazhos
> teikumos. peec shitaadu palagu rakstiishanas tas
> taads nieks vien buutu. ja vien zini
> atbildi......

VARBUUT es rakstīju tikai tāpēc, ka ar Tavu negatīvo attieksmi Tu maz ko esi spējīgs uztvert. Tajā grāmatā IR visas atbildes.
>
> p.s. Viens no Krievijas augstākajiem līmeņiem,
> Sergejs Bezkrovnijs, jau bija multimiljonārs
> PIRMS tam, kad sāka nodarboties ar Amway. Diez
> kāpēc?


nozaga? bija mafijaa? iemantoja? nezinu kaapeec vinsh bija multimilionaars.


Vari iemest aci šeit:

http://www.axel.ru/1a/4a/

Šo cilvēku (Sergeju Bezkrovniju) es personīgi esmu dzirdējis uzstājamies N21 semināros, kurus jūs saucat par sektas zombēšanas saietiem. Tāpat viņš ir dzirdams N21 zombēšanas diskos. Es gan kompānijas saitā nekur neatradu, ka viņi pedāvātu plāno galdiņu urbšanas un zombēšanas pakalpojumus... laikam būšu slikti meklējis.
Re: ko zinat par amway?
07.09.2009 19:36
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Tāpēc, ka viņi tic, ka palīdz cilvēkiem,
> piedāvājot šādu biznesa iespēju.

Nu tu gan sasmiidinaaji


Tāpēc, ka
> viņi saredz MLM biznesā priekšrocības pār
> "parasto" biznesu.

Naglai uz galvas


Piemēram, no ražošanas
> viedokļa galvenā priekšrocība ir stabilitāte
> un paredzamība. Ir ļoti viegli paredzēt
> pieprasījumu un paredzēt vajadzīgās
> ražošanas jaudas, tādejādi lieki netērējot
> naudu uz gatavās produkcijas uzglabāšanu.
> Viņus, piemēram, pilnīgi neskar ekonomiskā
> krīze.
>
> > jebkursh bizness eksistee tikai lai pelniitu
> > naudu. citaadi tas nav bizness.
>
> Tevis teiktajam ir taisnība... tikai attiecībā
> uz tradicionālo biznesu. Protams, ir arī šeit
> cilvēki, kas nāk tikai naudas dēļ, bet daudzus
> citus šeit piesaista tādas lietas kā iespēja
> iegūt finasiālu brīvību


finansiaalaa vriiviiba=pietiek naudas kam gribas. ne taa?


, iespēja būt kopā
> ar līdzīgi domājošiem, iespēja kļūt par
> līderi (biznesmenis, firmas īpašnieks ne
> vienmēr ir arī līderis), pozitīvas emocijas,
> komandas gars un iespēja pilnveidot sevi kā
> personību. Nemaz jau nerunājot par ļoti
> vienkāršu lietu, pēc kuras ilgojas katrs
> cilvēks un kuru mēs ikdienā tik maz saņemam -
> atzinību. Kad pēdējo reizi Tu esi dzirdējis
> uzslavu no priekšniecības? Vispār no kāda?

Pats sev priekshnieks. Bet atziniibu/pateiciibu katru dienu. ja tas ko maina un nav praata manipulaacijas jautaajums.



>
> > beidz izlociities un suutiit mani lasiit kur
> > VARBUUT atradiishu atbildi. uzraksti dazhos
> > teikumos. peec shitaadu palagu rakstiishanas
> tas
> > taads nieks vien buutu. ja vien zini
> > atbildi......
>
> VARBUUT es rakstīju tikai tāpēc, ka ar Tavu
> negatīvo attieksmi Tu maz ko esi spējīgs
> uztvert. Tajā grāmatā IR visas atbildes.

nejauc negatiivu attieksmi ar "gruutu" jautaajumu uzdoshanu.
Re: ko zinat par amway?
07.09.2009 19:38
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> >
> > p.s. Viens no Krievijas augstākajiem
> līmeņiem,
> > Sergejs Bezkrovnijs, jau bija multimiljonārs
> > PIRMS tam, kad sāka nodarboties ar Amway. Diez
>
> > kāpēc?
>
>
> nozaga? bija mafijaa? iemantoja? nezinu kaapeec
> vinsh bija multimilionaars.
>
>

> Vari iemest aci šeit:
>
> http://www.axel.ru/1a/4a/
>
> Šo cilvēku (Sergeju Bezkrovniju) es personīgi
> esmu dzirdējis uzstājamies N21 semināros, kurus
> jūs saucat par sektas zombēšanas saietiem.
> Tāpat viņš ir dzirdams N21 zombēšanas diskos.
> Es gan kompānijas saitā nekur neatradu, ka viņi
> pedāvātu plāno galdiņu urbšanas un
> zombēšanas pakalpojumus... laikam būšu slikti
> meklējis.

esi ljoti slikti mekleejis.
patreiz nav laika, bet veelaak ierakstiishu lietas kas vareetu pielikt punktu shai sarunai - izskataas ka ar uzvedinoshiem jautajumiem taalu ar jums nevar tikt.
Re: ko zinat par amway?
07.09.2009 20:34
...Jezzzzus Marja...:)
Re: ko zinat par amway?
07.09.2009 20:35
...Jezzzzus Marja...:)
...silver, viencej šŗač ņe beņzeš???
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tu gan sasmiidinaaji

Nu priekš vidējā latvieša tas tiešām izklausās smieklīgi. Tikai Tu neko nezini par Amway, tās dibinātājiem un uz kādiem pricipiem balstoties ir izveidota šī kompānija. Es esmu šo to papētījis un palasījis, tāpēc man smiekli nenāk.


> finansiaalaa vriiviiba=pietiek naudas kam gribas.
> ne taa?

Apmēram. Es gan vairāk biju domājis to, ka ir iespēja gūt pasīvos ienākumus, t.i. turpināt saņemt naudu arī tad, kad vairs aktīvi strādāts netiek.


> Pats sev priekshnieks. Bet atziniibu/pateiciibu
> katru dienu. ja tas ko maina un nav praata
> manipulaacijas jautaajums.

Nu tad Tev ir paveicies. Pārsvarā cilvēkiem tā nav un viens no iemesliem, kāpēc viņi iesaistās Amway, ir iespēja iegūt atzinību. Ja jau esi biznesa cilvēks ar savu uzņēmumu, tad mani vēl vairāk izbrīna Tava negatīvā nostāja, jo tieši biznesa cilvēkiem parasti ātrāk pielec Amway biznesa modelis. "Zombēšana" ir vajadzīga tikai algotajiem darbiniekiem, jo viņi ne vienmēr spēj uzreiz aptvert konceptu.

> nejauc negatiivu attieksmi ar "gruutu" jautaajumu
> uzdoshanu.

Nesapriecājies, tie jautājumi nemaz nav tik grūti, vienkārši uz tiem ir grūti atbildēt, kontaktējoties caur datoru.
Re: ko zinat par amway?
08.09.2009 17:36
ok.
esmu palasiijies gana gan par Amway gan taas dibinaataajiem gan principiem no visaam puseem. arii kijosaki.

Es te ielikshu linku kur ir skaists kopsavilkums ko visiem palasiities iisumaa kas tas amway un liidziigie par zveeru ir. Lasi kaartiigi neko neizlaizhot. Jaacer ka saproti angliski. jaacer arii ka neesi I kvadrantaa.

http://www.amquix.info/quixtar_neg_cash_quadrant.html
Re: ko zinat par amway?
08.09.2009 23:35
"viņi tic, ka palīdz cilvēkiem"... mans i beigc...
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 10:16
a es visu laiku saku, ka tā ir ticēšana, bet zb ir sadomājies, ka var ko pasākt ar reliģiju...
Silver
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 10:25
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ok.
> esmu palasiijies gana gan par Amway gan taas
> dibinaataajiem gan principiem no visaam puseem.
> arii kijosaki.
>
> Es te ielikshu linku kur ir skaists kopsavilkums
> ko visiem palasiities iisumaa kas tas amway un
> liidziigie par zveeru ir. Lasi kaartiigi neko
> neizlaizhot. Jaacer ka saproti angliski. jaacer
> arii ka neesi I kvadrantaa.
>
> http://www.amquix.info/quixtar_neg_cash_quadrant.h
> tml

Interesanti uzrakstīts :) Protams, tur ir sava daļa taisnības, jo arī es domāju, ka N21 taisa kārtīgu naudu ar semināru organizēšanu. Ir tikai viens BET:

Es tiešām atrodos šīs alternatīvās shēmas I kvadrantā, tikai es JAU ESMU PLUSOS. Tā ka viņa aprēķinos ir "neliela" kļūda, kas liek apšaubīt visa viņa teiktā objektivitāti.

Runājot par "negative cash flow"... vai Tu vari nosaukt kaut vienu tradicionālo biznesa veidu, kur, uzsākot darbību, uzņēmējs neiebrauktu mīnusos!? Man tāds nav zināms. Parasti ir jāiegulda tūkstoši un bieži tos atpelna tikai pēc vairākiem gadiem. Pie tam pastāv liels risks neatpelnīt nekad.

Par rakstā minētajiem faktiem... IBO vidēji tērējot 5000 - 10 000 $ gadā uz materiāliem un transportu!? Tu pats tiešām tici tam sviestam!? Jā, es arī esmu redzējis YouTube interviju ar pāri, kas sauc līdzīgus skaitļus, bet viņi abi izskatījās pēc dauņiem, dzīvoja Havaju salās un uz semināriem LIDOJA AR LIDMAŠĪNU! Ja cilvēks pats nespēj saskaitīt savus izdevumus, tad pie tā jau nav vainīgs Amway!

Reālie skaitļi:

- var pasūtīt ikmēneša apmācības CD paketi, kas sastāv no 4xCD (11 Ls) vai 2xCD (5,50 Ls)
- mazie semināri (2-3 reizes mēnesī) maksā 1,20 Ls no cilvēka
- vietējie semināri (1-2 reizes gadā) maksā 5 Ls no cilvēka
- lielie N21 3-dienu semināri (parasti notiek 3 reizes gadā St.Pēterburgā) maksā 120-140 Ls ieskaitot biļetes, vīzas, ceļu un viesnīcu.

Nu tad parēķini pats! Un salīdzini, cik lielus ieguldījumus man vajadzētu, lai atvērtu pašam savu saimniecības preču tirdzniecības vietu.
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 11:28
...CIK INTERESANTI!!!...
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 20:19
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> a es visu laiku saku, ka tā ir ticēšana, bet zb
> ir sadomājies, ka var ko pasākt ar reliģiju...


mmmm. kur es taa teicu?
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 20:25
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 20:27
silver:

izdevumi sheit buus protams mazaaki saliidzinot ar usa. aafrikaa droshi vien ka veel mazaak. bet PRINCIPU SAPROTI KO VINJI AR JUMS DARA?

reku nedaudz vairaak:

http://www.amquix.info/amway.html

palasi tur citaatus no bijushajiem amway spiidekljiem, forbes zhurnaala uc. domaa vinji arii taadi ietiepiigi latvieshi kaa mees te?
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 21:22
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nekur...


piipee?
Re: ko zinat par amway?
09.09.2009 21:28
Silver
Re: ko zinat par amway?
10.09.2009 10:08
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> izdevumi sheit buus protams mazaaki saliidzinot ar
> usa. aafrikaa droshi vien ka veel mazaak. bet
> PRINCIPU SAPROTI KO VINJI AR JUMS DARA?

Tu laikam mani uzskati par idiotu :) Tev tiešām liekas, ka redzot Krievijā pilnus stadionus ar cilvēkiem, kas maksā ap 35-40 Ls par biļeti uz 3-dienu pasākumu, man varētu ienākt prātā doma, ka ar šiem pasākumiem nekas netiek pelnīts!? Protams, ka tiek! Un lai tiek, jo cilvēki iegulda darbu to organizācijā. Situācijas ironija slēpjas faktā, ka galvenais iemesls, kāpēc ir vajadzīgi šādi pasākumi, ir motivācija. Un motivācija ir vajadzīga, lai būtu pārliecība pārdzīvot tādu cilvēku uzbrukumus, kā tavējos. Un tavi uzbrukumi ir saistīti ar to, ka tiek rīkoti šie motivācijas pasākumi. Apburtais loks...

Šie motivācijas pasākumi ir MLM biznesa sastāvdaļa. Tādi ir visām firmām. Un, jo tie ir labāki, jo labāk veicas tirgošana. Vari uzskatīt tos par reklāmas analogu tradicionālajā biznesā. Parastie cilvēki skatās reklāmu un maksā par to, MLM cilvēki brauc uz semināriem. Kaut kā tā. Tā vienkārši ir biznesa specifika un ir stulbi par to bļaustīties. Ja nepatīk, Tevi neviens nespiež tērēt naudu un uz tiem braukt - izplati tāpat.


> palasi tur citaatus no bijushajiem amway
> spiidekljiem, forbes zhurnaala uc. domaa vinji
> arii taadi ietiepiigi latvieshi kaa mees te?

Tu zini, es palasīju. Un redz ko es atradu:

"I have a lifetime of Amway stories. MOST ARE POSITIVE.

MLM has been good to me inspite of my naive attitude concerning Amway. Most distributors do not attain their initial financial goals in MLM. What they do attain is a healthier life, convenience, and a dream that someday, they just might put in the effort to reach financial freedom. From a healthy standpoint, is it better to dream about winning the lottery or worry about North Korea?

Eight MLM companies do over 1 billion a year each. The industry is over 50 years old. SUCCESS OR FAILURE IN MLM IS NO DIFFERENT THAN ANY OTHER BUSINESS ATTEMPT."

Vai Tu zini, ka pat tie cilvēki, kas tiesā liecināja pret Amway, tajā pat tiesā atzina, ka Amwayā gūtā pieredze ir palīdzējusi viņiem tradicionālajā biznesā jau pēc aiziešanas no Amway?

Viss tur rakstītais spiež uz to, ka cilvēki zaudē naudu. Mana pusgadu ilgā pieredze liecina, ka sākumā cilvēki tiešām zaudē naudu. Tiesa gan nelielu pēc Latvijas mērogiem un pavisam niecīgu, salīdzinot ar parasta biznesa uzsākšanas izdevumiem.

Ko viņi iegūst? Jaunus draugus, līdzīgi domājošus cilvēkus, citu skatu uz dzīvi, jaunas zināšanas par finansēm un sevi, iemācās sapņot un nospraust mērķus, plānot savu dzīvi, vadīt cilvēkus un veidot komandas. Un es esmu 100% pārliecināts, ka tas ir to vērts. Jā arī tad, ja daļu no tā iebāž kabatā semināru rīkotāji.
Re: ko zinat par amway?
10.09.2009 17:12
...savulaik Kašpirovskis arī pigorus strādāja...kustoņi burkas ar ūdeni stellēja tuvāk pie kantainā ekrāna...večiem saauga biksupriekša tā ciet, ka ar tutenu nevarēja atgriezt pogas uin raiferus...i Čumaks pisa prātus ļaužiem...ak,jā, Čumaka kkādas zostes bodēs vēl tagad mētājās...tagad Ļedjajevs birstē smadzenes...gan jāatzīst - profesionāli, brīžam prieks klausīties un vērot viņa labi nostādītos žestus un tejuvaiaizlūzušo balsi...tagad silvers...
Mad, nu ja jau neko prātīgu pateikt nevari, tad varēji arī paklusēt. Man ir informācija, fakti un personīgā pieredze. Jums? No neta izvilktas drazas, viena-tante-teica līmeņa informācija un akls naids pret visu nesaprotamo un savādāko.

Visā šīs tēmas apspriešanas laikā neviens no jums nav izspiedis neko vairāk par "nepatīk". Un tur man jums jāpiekrīt - man arī nepatīk uzmācīgi tirgoņi un starp MLM tirgoņiem tādi ir sastopami. Vairāk argumentu nav.
Re: ko zinat par amway?
10.09.2009 20:04
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mad, nu ja jau neko prātīgu pateikt nevari, tad
> varēji arī paklusēt. Man ir informācija, fakti
> un personīgā pieredze. Jums? No neta izvilktas
> drazas, viena-tante-teica līmeņa informācija un
> akls naids pret visu nesaprotamo un savādāko.
>
> Visā šīs tēmas apspriešanas laikā neviens no
> jums nav izspiedis neko vairāk par "nepatīk". Un
> tur man jums jāpiekrīt - man arī nepatīk
> uzmācīgi tirgoņi un starp MLM tirgoņiem tādi
> ir sastopami. Vairāk argumentu nav.


Pag pag, kaa ar informaaciju linkos ko iedevu? Neizlasiiji? nenjeemi par pilnu?
no kurienes tava informacija, fakti naak? no pasha amway! kas sunim asti cels?
neatkariigos peetiijumus aprakstus skiet ka laid gar ausiim. jaasaak vai tieshaam piekrist par sazombeeshanu.

Buus aitas , buus cirpeeji.

Ceru ka tiksi, ka vismaz plaano tikt citos kvadrantos. Go Silver!





http://www.amquix.info/quixtar_neg_cash_quadrant.h

http://www.amquix.info/amway.html
Silver
Re: ko zinat par amway?
11.09.2009 08:23
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pag pag, kaa ar informaaciju linkos ko iedevu?
> Neizlasiiji? nenjeemi par pilnu?
> no kurienes tava informacija, fakti naak? no pasha
> amway! kas sunim asti cels?

Mani fakti nāk no manas pieredzes. Man ir pilnīgi un absolūti vienalga, kas tur tiek rakstīts, ja man blakus visu laiku ir cilvēki (daži pat tuvi radinieki), kuri pierāda pretējo. Un nevis ar vārdiem vai linkiem no interneta bet ar to, ka galvenais viņu ienākumu avots ir Amway.

Es izlasīju informāciju tajos linkos. Pie tam es to informāciju biju izpētījis jau pirmajās savas darbības nedēļās. Tur nav nekā jauna. Pie tam es šo to iekopēju no tiem linkiem. Tiek malts visu laiku viens un tas pats.

> neatkariigos peetiijumus aprakstus

"Neatkarīgos"! MUAHAHAHA!!!! Kāds naivums Tavā vecumā! :)))))) Internetā var atrast visu, ko vien vēlies. Jautājums ir - ko Tu vēlies atrast.

Es vēlreiz atkārtoju - ir pilnīgi normāli, ka kādam nepatīk šāda veida bizness. Citiem nepatīk apbedīšanas biroju, atkritumu novākšanas vai citi "nesmuki" biznesi. Bet tas ir bizness un ir stulbi mēģināt iegalvot pretējo.

p.s. tajos linkos var atrast tīri sakarīgu Amway biznesa modeli:

http://www.amquix.info/amway_basics.html

infa bišku novecojusi, bet doma principā pareiza
Re: ko zinat par amway?
11.09.2009 16:55
Par amway kopumā ,domāju diezgan labs projekts.
Pati lietoju saimniecibai vajadzigos produktus ,draugs masinai vairak .Ietaupam kādus 20-30% apmeram .
Par produktu pihnishanu neesmu dzirdejusi ,seminaros nav nokodeto ,ja cilveks pelna labu naudu vinsh bus pacilats ,protams.
Bet tie dalibnieki ir dazadi un katrs sho uztver savadak ,kads ietaupa un pelna ,kadam tas pricips piespiest un iepihnjaat kko.
Un produktiem ir 3meneshi garantija ,neskatoties vai esi visu izlietojis vai neesi ,domaju ka te pie vainas informacijas trukums ,9% ir tiri laba peljnja menesi .Ja kadam interese tad katru pirmdienu ir seminaru un tos var paklausities un padomat gribu vai negribu ,ja kads grib paklausities drosi rakstat ,uzrakstishu kur tas notiek ,kad un cikos.
Labums ir visiem no tas produkcijas ,naudas un garantiju zinjaa.Perkot kko domaaju ka labak pajautat pieredzejjusham lietotajam ,nevis iesacejam.
ko zinat par amway?
15.09.2009 09:41
100% garantija ir Amway produkcijai! :) + vēl ir iespēja to 3 mēnešu laikā pārbauīt un, ja neder, tad atdot atpakaļ un apmainīt pret kādu citu preci! :)
Kaut kā visi lielie runātāji apklusuši... laikam daudz citu tēmu, kur kaut ko iepļeckāt :P
Re: ko zinat par amway?
06.10.2009 12:30
Silver, nemeklē kašķi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: