ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 18:48
nekas nesākas no gala! kam man jāzvēr uzticība, jāsmērē nezin kādi papīri, lai dabūtu veļas pulveri, poda beržamo un trauku mazgājamo... kaut kas ekskluzīvs tas būtu vai...
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 19:20
es tik tagad fantazēju: vajadzēs kurpes pirkt, tur arī līgums būs jāslēdz... utt. afigenna gudri; tirgo visu par kosmiskām cenām, pēc tam saka — nepatīk, slēdz līgumu, mēs visi gudrie slēdzam līgumus... nu tas tak skaidrs, ka tā ir ievilkšana... 90to gadu sākumos, kad daudzām baznīcām nāca humpalas, ko dalīja tikai draudžu locekļiem, arī makten daudzi kļuva ticīgi :)

sak, šodien nedzeršu, lai rīt varu nokristīties... un man iedos humpalu. un deva jau ar... bijušie zeki tā nožēloja grēkus, ka visas baznīcas tantiņas raudāja par atgrieztajiem pazudušajiem dēliem...



Edited 2 time(s). Last edit at 16.07.2009 00:44 by Runcene.
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 21:27
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
ka es piedāvāju
> konkrētu biznesa plānu ar kura palīdzību
> cilvēkam ir iespējams kļūt bagātam?
> Manuprāt, diezgan liela.

...oi, bļa...
Re: ko zinat par amway?
15.07.2009 23:58
..kāds vēljoprojām tic, ka nauda aug kokos...
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 11:28
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> hm... cena 3.60... uzcenojums 25%... jaabuut
> matemaatikas gjeenijam, lai no shaa sanaaktu 9
> lati... jaa, man zinaamaa izplatiitaaja ar tirgoja
> pa 8 latiem ar kapeikaam...

Paskaidroju vēlreiz, priekš tiem, kuriem lēnām pielec:

3.60 Ls (22,51 PLN ja būsim precīzi) ir cena, par kuru produktu var nopirkt internetā cilvēks, kurš noslēdzis līgumu. Manis pieminētie 25% IETILPST šajos 3.60 Ls, tā ir summa, kuru Amway izmaksā bonusos. Cenai (8Ls, 9Ls), par kuru tirgo izplatītāji/tirgotāji nav nekāda sakara ar Amway. Katrs tirgotājs liek tādu uzcenojumu, kādu grib. Tas ir viņa bizness, ja cilvēki pērk, tad viss ir OK.

Tieši tādēļ jau es te ņemos ar skaidrošanu, ka cilvēki nespēj aptvert vienkāršo faktu, ka viņi tiek apjāti ar milzīgiem 200%, 300% uzcenojumiem un uzmācīgiem tirgotājiem.

Ja cilvēkam patīk produkcija, ja viņam nepatīk uzmācīgie tirgotāji, ja viņam nepatīk augstās cenas un lielie uzcenojumi, tad viņš var pats noslēgt līgumu un pats pirkt preces internetā pa taisno no Amway, bez starpniekiem. Pie tam ar laiku vēl pelnīt bonusus. Nevienam nav jāuzmācas, neviens neuzmāksies jums.

Nu kas šeit ir tik nesaprotams?
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 11:33
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> ka es piedāvāju
> > konkrētu biznesa plānu ar kura palīdzību
> > cilvēkam ir iespējams kļūt bagātam?
> > Manuprāt, diezgan liela.
>
> ...oi, bļa...

Jā, ir iespējams. Pie tam ļoti bagātam. Pat multimiljonāram. Un man ir pilnīgi sparotama Tava neticība, jo Tev vienkārši nav tās informācijas, kas ir man.
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 11:36
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ..kāds vēljoprojām tic, ka nauda aug kokos...

Kādam vēl joprojām liekas, ka viņš zina vairāk par mani :)
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 11:37
...multimiljonārs neko nedarot... tikai informējot, bez nekādas domas par naudu... nu vai nav viens amurikāņu sapnis...
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 12:52
...oi, bļa, ņemogu...
...eu, bet viņš taču svēti tic tam, ko teitan pauž...
...pstrpisti, mācieties no amvejistiem, kā jāsadrātē galviņas...
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 17:50
,,, Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...multimiljonārs neko nedarot... tikai
> informējot, bez nekādas domas par naudu... nu
> vai nav viens amurikāņu sapnis...

Es neteicu, ka neko nedarot. Ir jāiegulda ļoti liels darbs, lai izveidotu tādu organizāciju. Un protams ka tas ir "amerikāņu sapnis". Tikai, redz, letiņiem jau ir liela problēma - nauda nenāk pati no sevis, ir jāstrādā. Tādēļ daudz ērtāk ir sēdēt un nod****.


http://www.businessforhome.org/mlm-500-top-earners/
Silver
Re: ko zinat par amway?
16.07.2009 17:58
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...oi, bļa, ņemogu...
> ...eu, bet viņš taču svēti tic tam, ko teitan
> pauž...
> ...pstrpisti, mācieties no amvejistiem, kā
> jāsadrātē galviņas...

Zini, kas ir Tava problēma? Ka Tu esi tā nobijies no uzmācīgā, sazombētā nenormāli dārgo veļas pulveru tirgotāja, ka no bailēm Tev ir atslēgusies loģiskā domāšana un Tu nespēj saskatīt labu biznesa plānu.

Es zinu, kāds līmenis ir ukraiņu skolotāju pārim, kas atrodas saraksta 161.vietā. Viņu apgrozījums ir vairāk nekā 200 000 Ls mēnesī. Tu domā, ka viņi to ir sasnieguši skraidot apkārt ar rūtainām somām un tirgojot kaimiņiem veļas pulveri!? Tad man būs jāsāk domāt, ka galviņa ir sadrātēta Tev :)
Re: ko zinat par amway?
17.07.2009 22:13
Man labāk patiktu redzēt kā tie antiņi VIDa inspektoram iestāstītu, ka viņš neko netirgo :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Silver
Re: ko zinat par amway?
18.07.2009 11:45
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man labāk patiktu redzēt kā tie antiņi VIDa
> inspektoram iestāstītu, ka viņš neko netirgo
> :D

Manas latviešu valodas zināšanas laikam tomēr nav pietiekami labas, lai es varētu precīzi pateikt to, ko es domāju par šo Tavu komentāru :(

Sākšu ar to, ka par nodokļiem es jau pastāstīju iepriekš, vajadzēja lasīt. Turpināšu ar to, kas mani nošokēja Tavā tekstā:

Valstī, kur var visas sabiedrības priekšā nesodīti zagt nu jau vairs ne miljonus, bet miljardus, valstī, kur var pārdot miljoniem vērtus īpašumus nemaksājot ne kapeiku nodokļos, valstī kur Tavs mīļais VID pārdod "abonementus" nodokļu nemaksāšanai (2000Ls gadā un tavai firmai nekad nebūs audita), valstī, kas atņem cilvēkiem pensiju, ko viņi ir nopelnījuši maksājot nodokļus, Tu atļaujies pārmest cilvēkam, kurš mēģina piepelnīties pārdodot kaimiņam pāris pakas veļas pulvera, nodokļu nemaksāšanu!!!!!!!!!!!!??????

Es atvainojos, bet Tev ir smadzenes (ja tādas vispār ir kādreiz bijušas) pargājušas mīzalos. Tev vajadzētu personīgi atvainoties katram AVON, Amway un Herbalife tirgotājam par to, ko Tu tagad atļāvies pateikt! Tu saproti, ka viņam varbūt tā ir vienīgā cerība savilkt galus kopā??????

Vienkārši nožēlojami... man tiešām trūkst vārdu... :((((((((
Re: ko zinat par amway?
18.07.2009 13:40
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Tu
> atļaujies pārmest cilvēkam, kurš mēģina
> piepelnīties pārdodot kaimiņam pāris pakas
> veļas pulvera, nodokļu
> nemaksāšanu!!!!!!!!!!!!??????
>

...O. labais...:)...tātad pārdošana gan!!!...
Silver
Re: ko zinat par amway?
18.07.2009 14:05
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Silver Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> Tu
> > atļaujies pārmest cilvēkam, kurš mēģina
> > piepelnīties pārdodot kaimiņam pāris pakas
> > veļas pulvera, nodokļu
> > nemaksāšanu!!!!!!!!!!!!??????
> >
>
> ...O. labais...:)...tātad pārdošana gan!!!...

Tu laikam tomēr esi pilnīgs idiots, ne? :) Es izplatu informāciju par interneta veikalu. Ir cilvēki, kuriem nepielec koncepts par tīkla izveidi un viņi saredz lielāku izdevīgumu iepirkt preces un tirgot tālāk ar uzcenojumu (no kurienies arī rodas Tavas bailes no uzmācīgajiem izplatītājiem un vēl citu bļāvieni par augstajām cenām).

Vienam pašam Amway ir apmēram 40 izplatīšanas līnijas. Katrai no tām ir savs koncepts. Ir izplatīšanas līnijas, kuru konceptā pat ir aizliegta tālākpārdošana no rokas rokā. Ir līnijas, kuras tikai un vienīgi tirgo, pat nepūloties pateikt cilvēkiem, ka ir iespējams pašiem noslēgt līgumu.

Tā ka nav ko priecāties, ka esi mani pieķēris, jo tā vienlaikus var būt un arī var nebūt pārdošana. Lai gan neizskatās, ka kāds no šeit rakstošajiem būtu spējīgs aptvert tik sarežģītu koncepciju.
Re: ko zinat par amway?
18.07.2009 17:26
Tā jau ir.. mes te visi idioti, bet Tu vienīgais gudrais... citādi jau nevienu pie prāta nevestu ;)
Katrā ziņā vel tikko Tu teici, ka neko netirgo... ka nodokļi jāmaksā no kaut kādas mistiskas summas (man gan jamaksā no katra santīma)... tagad jau mekle attaisnojumu kādēļ nemaksāt.

Piedod lūzer... ui... silver :D Man VIDa jasamaksā par katru nopelnīto naudiņu un tādēļ... vai es tak aizmirstu visu laiku... Tev tak nav uzņēmuma... Tu nodarbojies ar nelegālu uzņēmēj darbību un vēl pārkāp PVD VDI un vēl daudz noteikumus... tb uz Tevi tas tiešām neattiecas.. Uz Tevi attiecas daudz lielākas maksas, kuru aprēķinašanas gadijumā, līdz mūža beigām gribēdams nenomaksāsi.

Un netaisi par idiotiem cilvēkus, kuri maksā nodokļus par savu biznesu... pats sevi tādā veidā par vel lielāku idiotu padari... es būtu pirmais, kas Tevi nostučītu pie pirmās iespējas un ne jau anonīmi...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ko zinat par amway?
18.07.2009 19:09
...ēēēē, slivers jau vasku dirš!!!...:)

...man šis te ukris sāk iepatikties...te vinš pārdod, te tikai izplata...džekam galīgs sviests galvā...bet sajūta, ka galvu vinš lieto kā aizbāzni, lai putniņi rumpi nepiedirš...te stāsta, ka ukrainā nabadzība, te ukraiņu izplatītāji kāš līdz 150 štukām...tātad - lai nopelnītu censonim šo summu, tarasa buļbas pēctečiem ir jāiegādājas apmēram 200 000 nosacītās vienības ( trauku mazgājamais laikam)...ja ņem vērā, ka ukrainas vidējā alga ir niecīga ( atkal sudrabiņa izteiciens), un par amveja trauciņu ir jasamaksā teju vai pusalgas...kkas nelīmējas, sidrabiņ, kkas nelīmējas...

...un vēl...nomierinies, aizej pie pstrpista, lai tas noņem Tavu spriedzi...gan aizmirsīsi savu grūto bērnību, ratiņus uz trīs riteņiem, no kuriem pastāvīgi Tevi mamma izmeta...gan nejauši, bet precīzi ar galviņu pret asfaltu...utt. utt...

...darbojies, bumbulīt, darbojies gan...mož uzsauksi kādu aliņu, kad būsi sapelnījis vismaz 100 štukas...
Silver
Re: ko zinat par amway?
20.07.2009 11:02
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Katrā ziņā vel tikko Tu teici, ka neko
> netirgo... ka nodokļi jāmaksā no kaut kādas
> mistiskas summas (man gan jamaksā no katra
> santīma)... tagad jau mekle attaisnojumu kādēļ
> nemaksāt.

Tev laikam ir ļoti pagrūti aptvert lietas būtību, jo Tu nemitīgi jauc kopā dažādas lietas. Amway ir ražotājs, kas interneta veikalā piedāvā preces par pazeminātām cenām un godīgu bonusu sistēmu par savu preču apgrozījuma palielināšanu. Punkts. Viss.

Kā cilvēki izmanto šo iespēju, tas jau ir cits jautājums. Vieni tirgo preci ar uzcenojumu, citi netirgo, tikai izplata informāciju par veikalu. Vieni maksā nodokļus, citi varbūt nemaksā. Tu taču neiesi apvainot visus SIA īpašniekus Latvijā, ka viņi ir krāpnieki un nodokļu nemaksātāji? Jeb iesi paziņot, ka SIA izveidošana ir krāpšana un cilvēku zombēšana?

Es, tieši tāpat kā Tu, maksāšu nodokļus, kad saņemšu reālu naudu un būšu nodibinājis uzņēmumu. Pagaidām, tas, ko Tu man pārmet, ir identisks apvainojums tam, ka es par 50 žetoniem esmu dabūjis RIMI pannu par velti un neesmu samaksājis par to nodokļus :)

Tajā pat laikā, ne es, ne Tu, ne Amway nenes atbildību par cilvēku, kas internetā nopirktās preces tirgo ar uzcenojumu un nemaksā nodokļus. Tā ir viņa personīgā atbildība. Ja cilvēks nopērk internetā Samsung televizoru pa 100 Ls un pārdod par 150 Ls un nesamaksā nodokļus, kas pie tā ir vainīgs? Es? Samsung kompānija? Padomā, pirms runā!

Es nemeklēju attaisnojumu nodokļu nemaksāšanai. Man vienkārši liekas smieklīga Tava cepšanās par kaimiņu tantes pāris piepelnītajiem latiem, kad visapkārt tiek nemaksāti miljoni.

> Piedod lūzer... ui... silver :D Man VIDa
> jasamaksā par katru nopelnīto naudiņu un
> tādēļ... vai es tak aizmirstu visu laiku... Tev
> tak nav uzņēmuma... Tu nodarbojies ar nelegālu
> uzņēmēj darbību un vēl pārkāp PVD VDI un
> vēl daudz noteikumus... tb uz Tevi tas tiešām
> neattiecas.. Uz Tevi attiecas daudz lielākas
> maksas, kuru aprēķinašanas gadijumā, līdz
> mūža beigām gribēdams nenomaksāsi.

Jā, man vēl nav uzņēmuma un ar nelegālu uzņēmejdarbību es nenodarbojos. Kā jau teicu, es neko netirgoju. Es vispār nenodarbojos ar uzņēmējdarbību juridiskā izpratnē, tā ka Tavi draudi ir nepamatoti.
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> te vinš pārdod, te tikai izplata...džekam galīgs
> sviests galvā...

Es neko nepārdodu, bet ir cilvēki, kas pārdod. Starp Amway izplatītājiem (sauksim viņus tā, lai Tu saprastu) ir ĻOTI liela atšķirība.

> te stāsta, ka ukrainā nabadzība, te ukraiņu
> izplatītāji kāš līdz 150 štukām...tātad -
> lai nopelnītu censonim šo summu, tarasa buļbas
> pēctečiem ir jāiegādājas apmēram 200 000
> nosacītās vienības ( trauku mazgājamais
> laikam)...ja ņem vērā, ka ukrainas vidējā
> alga ir niecīga ( atkal sudrabiņa izteiciens),
> un par amveja trauciņu ir jasamaksā teju vai
> pusalgas...kkas nelīmējas, sidrabiņ, kkas
> nelīmējas...

Nelīmējas tāpēc, ka Tu vienkārši negribi sadzirdēt, to ko Tev saka :) Nē, viņiem nav jāiegādājas 200 000 nosacītās vienības. Viņiem ir jāiegādājas preces par kopējo summu ~200 000 Ls mēnesī. Par Amway trauciņu nav jāmaksā pusalgas (Tev vēl joprojām nav pielecis, ka Amway produkcija ir lēta, ja to pērk pa taisno, nevis no pārpārdevējiem) un cenas vispār tiek piemērotas konkrētiem tirgiem. Piemēram Krievijas tirgū Amway produkcija ir lētāka, nekā Polijas tirgū. Un tie Tarasa Buļbas pēcnācēji ir uzbūvējuši milzīgu tīklu - tieši tik lielu, lai varētu iegādāties preces par tādu summu. Jā, ar Ukrainas zemo algu viņiem ir jāpiesaista vairāk cilvēku, nekā kaut kur Rietumeiropā, piemēram, bet arī cilvēku atsaucība ir lielāka, jo Amway bonusi viņiem liekas daudz pievilcīgāki (tur neviens nesmiesies par 140 Ls mēnesī).
Re: ko zinat par amway?
20.07.2009 18:18
...amen...
Voļduks
Re: ko zinat par amway?
21.07.2009 16:07
Sveiks, Silver!

Palasot pēdējās lapas, redzams, ka cīnies ar vējdzirnavām! Pieļauju, ka Tavi oponenti sēž valsts darbā (tāpat kā es) un vienkārši gudrējas. Un vismaz kāds regulāri kaut ko pasūta no AVON, FABERLIC, ORIFLAME, TUPPERWARE u.c. katalogiem vai kādam mājās ir ZEPTER, EASTCON, MATERM utt. produkcija - princips produkcijas izplatīšanā ir stipri līdzīgs. Jebkurš konsultants par pasūtīto preci saņem savu peļņas daļu, kura VIDam nav pieejama. Savukārt AMWAY izplatītājiem (pieturēšos pie iepriekš lasītā stila), sasniedzot konkrētu apjoma daudzumu (nezinu kādu, jo tas mani neskar) ir jāreģistrējas kā nodokļu maksātājiem. Bet šī reģistrācija līdz šim notika pārsvarā Čehijā, jo tur zems ienākuma nodoklis. Es te agrāk biju aprakstījis savu AMWAY pieredzi - agrāk pasūtīju produkciju caur reģistrētu parsonu, bet nu jau trešo gadu esmu reģistrējies un regulāri sev un radiem sūtu preci pats. Zem sevis nevienu neesmu iesaistījis un tāds nav mans mērķis. Galvenais ir produkcija. Arī tajos semināros nepiedalos - sākumā gan izgāju cauri visam ciklam, kur katrā saiešanā tika izrunāta kādas produkcijas grupas produkti. Daudz kas ir atkarīgs no cilvēka un man šis cilvēks nesimpatizēja. Bet to pašu es nevaru teikt par piedāvātajiem produktiem - no tiem vairs nespēju atteikties. Starp citu Runcenei un jebkurai daiļa dzimuma pārstāvei iesaku iegādāties zeķu bikses no Amway - nenoželosiet! Pirms par kaut ko sakāt SŪDS! vispirms tomēr ir jāpamēģina. Un kaut kā nez kāpēc sanāk tā, ka tie, kas pamēģina, kaut kā neatsakās no AMWAY produkcijas - tējas vai kafijas, makaroniem, tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļiem, zobu pastas, smaržām, vitamīniem utt. Saistībā ar izmaiņām produkcijas iegādē, cik esmu dzirdējis, vairs nebūs gada licenses, bet ir jāreģistrējas Polijā kā nodokļu maksātājam. Arī tiem, kas reģistrējušies Čehijā. Vai esi lietas kursā par šo procesu un ar ko tajā jārēķinās (grāmatvedība, izmaksas utt.)?
To Voldjuks:

:)))) Es nemaz necīnos :) Drīzāk jau trenēju argumentāciju :) Pa to laiku, kamēr te ņēmos, pats priekš sevis esmu daudz ko uzzinājis un sapratis. Un šie arī nu jau ir tādi kā apklusuši, jo principā jau nav daudz ko teikt - ja patīk, tad patīk, ja nepatīk tad nepatīk.

Tu acīmredzot esi kādā citā izplatīšanas sistēmā, nevis N21, jo mūsējie visi ir reģistrējušies Polijas tirgū. Gan nevis nodokļu dēļ, bet tāpēc, ka vieglāk un tuvāk noorganizēt loģistiku. Man liekas, ka Polija un Čehija ir divi dažādi tirgi un nevarētu būt tā, ka jāpāareģistrējas no viena tirgus otrā. Bet es precīzi nezinu.

Es vēl pagaidām esmu tajā stadijā, kad apgrozījums ir maziņš un es reāli saņemu tikai virtuālos bonusus (kas, kā Tu teici, nav VID pieejami). Kad apgrozījums pieaugs, tad mums jau ir atstrādāta shēma (grāmatvedis Polijā, utt.) kā piereģistrēt Polijas firmu uz saņemt jau reālu naudu uz firmas kontu. Tad, protams, sākas viss parastais čakars - jāmaksā grrāmatvedim, jāmaksā nodokļi, jākrāj čeki, jācenšas norakstīt izdevumi, lai samazinātu nodokļus. Tur ir kat kāda vienkāršota uzņēmejdarbības forma un grāmtvedības uzturēšana maksā ap 80 Ls mēnesī. Bet es nedomāju, ka tas attiecas uz Tevi, kā tikai lietotāju. Labāk gan pajautā tam, kas Tevi pieslēdza sistēmai.

p.s. man pietiek ar skuvekļu asmenīšiem, putām un pēcskūšanās losjonu, lai vairs neatteiktos no Amway :)
elfa
Re: ko zinat par amway?
23.07.2009 12:32
Esmu pamēģinājusi un atteicos, jo ir labāki produkti, ko var nopirkt arī lētāk . Nezinu, kā tas nācās, bet tās zeķubikses saplīsa 1. reizē.......
Silver
Re: ko zinat par amway?
23.07.2009 19:00
elfa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Esmu pamēģinājusi un atteicos, jo ir labāki
> produkti, ko var nopirkt arī lētāk . Nezinu,
> kā tas nācās, bet tās zeķubikses saplīsa 1.
> reizē.......

Biji noslēgusi līgumu jeb pirki no rokas?
elfa
Re: ko zinat par amway?
23.07.2009 19:19
Ar visiem papīriem, zinu, ka var samainīt, bet tas par ilgu.
Samainīšana ir amerikāņu fufelis. Par pasta izdevumiem samaksāsi vairāk nekā par pašām zeķubiksēm. Tas ir tikai mārketinga triks. :) Ne jau par to es gribēju runāt. Es runāju par cenām. Tās var nosaukt par augstām tikai tad, ja pērk no citiem. Ja pasūti pats, tad cenas nu nekādi nav augstas. Tas, ko Tu saki, ir vienkārši dezinformācija.
elfa
Re: ko zinat par amway?
23.07.2009 20:04
Kas ir dezinformācija? Ja visi paši sūtīs, kā tad varēs nopelnīt? Cik tad maksā makaroni , tēja kafija, ar ko tā ir labāka? Tur tāpat visu, ko vajag nevar nopirkt un vispār man šeit pazūd komentāri. Un kā tad ir ar nekvalitatīvām precēm un to apmainīšanu , ja jau tas tik dārgi, tad nav vērts.
Reizē smieklīgi un skumji... tik daudz jau runāts, bet cilvēki, kā nesaprot, tā nesaprot. Tev skaitās viss apgrozījums, ko uztaisa cilvēki zem Tevis. Es šomēnes neesmu darījis principā neko, bet manas komandas apgrozījums ir 1900 Ls. Un es neesmu pat vienu zobu pastas tūbiņu pārdevis. Makaroni (spirāles) maksā ~ 1,70 Ls/kg, tātad 0,85 Ls par standarta paciņu. Tie ir augstākās kvalitātes itāļu makaroni, kas domāti Eiropai, nevis tie sūdi, kurus škūrē Latvijai, kā trešās pasaules valstij. Es gan nezinu, cik maksā makaroni RIMI, bet zinu, ka 0,85 Ls nav dārgi.

Tēja (melnā, maisiņos)... Nesen tieši pētījām. Amway - 10 Ls/kg, Lipton Yellow label - 17.50 Ls/kg, Ahmad english tea - 10.63 Ls, Tetley Earl grey - 15.40 Ls/kg, Dilmah 16.89, Pickwik 17.95... Nemaz jau nerunājot par to, ka es vēl bonusus saņemu.

Par kafiju nezinu... maz lietoju. Amway maltā kafija maksā 12,20 Ls/kg, bet esot ļoti laba.

Preču apmainīšana VISĀM!!!!! firmām ir fufelis, jo pašam jāmaksā par pasta pakalpojumiem. Tas ir reklāmas triks VISĀM pasūtījumu firmām. Varbūt atmaksājas tikai ļoti dārgiem un viegliem pirkumiem...

p.s. visas cenas pārvestas no poļu zlotiem pēc kursa 1 PLN = 0,16 Ls
Paskatījos cenas cenuklubs.lv, kas nu laikam nav pats dārgākais veikals Latvijā: Lavazza - 3.41 Ls, Julius Meinl 3.19 Ls, Merild 2.29 Ls par 250g. Amway ir 3,05 Ls, tātad atkal ne dārgākā, pie tam šīs cenas ir kluba biedriem(?). Pamata cena ir augstāka.

Makaroni AXA 1.21 Ls
elfa
Re: ko zinat par amway?
23.07.2009 23:09
Nu visu laiku zūd komentāri, kurš zin kāpēc?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: