ko zinat par amway?

Aizsāka laniite 

anisk
Re: ko zinat par amway?
24.07.2009 03:41
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Es šomēnes neesmu darījis
> principā neko, bet manas komandas apgrozījums ir
> 1900 Ls. Un es neesmu pat vienu zobu pastas
> tūbiņu pārdevis.

Malacis! (tas malacis gan nav par to, ka Tu neko neesi darījis, bet gan par to, ka Tev ir tāda komanda; bija laiks, kad Tu investēji savu laiku, naudu un zināšanas)
Tas nozīmē, ka Tava komanda ir sapratusi biznesa plānu!
Tu nepārdod preci, bet gan informāciju pret finansiālo vēzi!
Cilvēki šīs preces pērk citos veikalos TIK UN TĀ un iesaka citiem, tikai neviens viņiem par to nemaksā.:((

GO DIAMOND!
Nu, nekā nedarīšanai man ir nopietni iemesli :) Bet prieks, ka uzrodas vēl kāds "nozombētais" :))))

Go Diamond! :P
elfa
Re: ko zinat par amway?
24.07.2009 12:23
Neapmierina , ka preci nevar nosūtīt atpakaļ.Un es labāk izvēlos vēl kvalitatīvāku preci. Nevarētu cilvēkiem piedāvāt to, kas ir pret manu pārliecību.
mad jau zviegdams
Re: ko zinat par amway?
24.07.2009 16:35
...oooo, te pat slepenie saukļi!!!...go diamond!!!...
anisk
Re: ko zinat par amway?
25.07.2009 23:31
mad jau zviegdams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...oooo, te pat slepenie saukļi!!!...go
> diamond!!!...


Kas tur slepens?
Kāds rej, bet Tu ej tālāk un SASNIEDZ dimanta līmeni!!!
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 00:26
...kas man jāsasniedz???...ak ta dimanta līmenis, ja???...pasaki man kaut vienu iemeslu, kamdēļ man tas būtu jādara, āzi...:)

...gou daimond...nūūūū, kruta, bļa...:)
Preci VAR nosūtīt atpakaļ un dabūt naudu. Nosūtīt atpakaļ var pat Amway līguma paketi un dabūt atpakaļ iemaksāto naudu (ja gadījumā naākamajā dienā pēc līguma parakstīšanas esat sapratis, ka jūs ir nozombējuši).
Silver
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 17:41
mad uzjautrinās Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...kas man jāsasniedz???...ak ta dimanta
> līmenis, ja???...pasaki man kaut vienu iemeslu,
> kamdēļ man tas būtu jādara, āzi...:)
>
> ...gou daimond...nūūūū, kruta, bļa...:)

Nu es varu vienu iemeslu minēt - 8000 EUR mēnesī. Manuprāt, visnotaļ labs iemesls.

p.s. pazems Tev tas līmenītis... krievu lamuvārdiņi un tā... varēji jau vienkārši paklusēt un neblamēties, ja jau vairs neko sakarīgu pateikt nevari :)
mad uzjautrinās
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 18:23
...johaidī, 8000 EUR!!!...
...nu riktīgi kruta...

...bļa..:)
elfa
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 19:13
Bet ,Silver, Tu nemāki atbildēt uz konkrēta patērētāja jautājumiem, bet piepin klāt savas emocijas. Kas ,piemēram, Amwey kosmētikā ir labāks , kā citās?
Tu esi nekorekts -par preču nosūtīšanu atpakaļ - tā ir pavisam normāla padarīšana tirdzniecībā, bet Tu lieto kaut kādus neadekvātus izteicienus!!
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 20:16
go diamond
Re: ko zinat par amway?
26.07.2009 20:25
bet pag, veel tikai silver...

go silver
anisk
Re: ko zinat par amway?
27.07.2009 01:43
elfa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Kas ,piemēram, Amway kosmētikā ir
> labāks , kā citās?

Par kvalitāti nevajadzētu šaubīties, sertifikāti un tā..
Viens no iemesliem ( es domāju, ka pats svarīgākais ) - neviens cits ( vismaz es pagaidām tādu nezinu) nemaksā Tev par to, ka Tu kādam esi pastāstījis par šo iespēju, resp., iegādāties preces ar interneta palīdzību!
Marcello
Re: ko zinat par amway?
01.08.2009 23:00
Silver Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paskatījos cenas cenuklubs.lv, kas nu laikam nav
> pats dārgākais veikals Latvijā: Lavazza - 3.41
> Ls, Julius Meinl 3.19 Ls, Merild 2.29 Ls par 250g.
> Amway ir 3,05 Ls, tātad atkal ne dārgākā, pie
> tam šīs cenas ir kluba biedriem(?). Pamata cena
> ir augstāka.
>
> Makaroni AXA 1.21 Ls


Man ir jautājums, kā Amway kafija var izmaksāt tikai 3.05, ja 1 kg maksā 12,20... Jeb arī tā nav cena par 1 kg?

Runājot par makaroniem, Silver ir pilnīga taisnība. Es šonedēļ pamēģināju un sapratu, ka visus šos gadus esmu ēdis, kaut ko pavisam citu, bet ne makaronus. Toties cena bija ļoti līdzīga (1 amway paciņa ir tikai nedaudz dārgāka par "parastiem" makaroniem, kuri nav no lētā gala). Par citiem produktiem pat nav ko runāt, ja kādam patīk Drogas, uz priekšu :)))

Un noslēgumā, žetons Silveram par lielāko daļu atbilžu (dažas tomēr bija pārāk emocionālas, no tā vajadzētu izvairīties). Kritiķiem - Dievs Jums smadzenes ir devis domāšanai, nevis labu ideju apriešanai...
Silver
Re: ko zinat par amway?
04.08.2009 11:42
> Man ir jautājums, kā Amway kafija var izmaksāt
> tikai 3.05, ja 1 kg maksā 12,20... Jeb arī tā
> nav cena par 1 kg?

Amway tirgo uzreiz 4 iepakojumus pa 250g un tas maksā 12,20 Ls. Par cik tajā interneta veikalā bija minētas 250g iepakojuma cenas, tad lietoju tās.
Re: ko zinat par amway?
04.08.2009 18:05
Marcello Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Runājot par makaroniem, Silver ir pilnīga
> taisnība. Es šonedēļ pamēģināju un sapratu,
> ka visus šos gadus esmu ēdis, kaut ko pavisam
> citu, bet ne makaronus.

...interesē, kurās tad bodēs un kādus mēslus marcello pircis...taisnības labad...par makaroniem sauc tikai vienu noteiktu škirni šā produkta...kopējais nosaukums šiem izstrādajumiem ir pasta...
Re: ko zinat par amway?
04.08.2009 21:07
es laikam no dzīves atpalikusi.. amvejs tagad paiku arī tirgo?
Re: ko zinat par amway?
05.08.2009 00:10
Jā, Amway tirgo arī šo to ēdamu - makaronus, mērci makaroniem, olīveļļu, etiķi, kafiju, tēju. Turklāt tā ir jau vairākus gadus, ne tikai tagad :)
Re: ko zinat par amway?
05.08.2009 19:34
Skaidrs. Vaita ar sadzīves ķīmiju pietiekoši nenopelnīja vai, ka pārtikas lauciņā jāiet iekšā? Drusku smieklīgi tas patiesībā izklausījās - nu tas, ka nezin kādus makaronus pirms tam ēdis, toties amvejs lūk.. Vai nu ar garšas kārpiņām tūdīgi, vai nu pagatavot neprot, vai arī, citējot trako cāli - kurās tad bodēs un kādus mēslus marcello pircis.
Re: ko zinat par amway?
06.08.2009 11:07
ne jau tur ir aakjis: svariigi ir buut krutam, nekaadaa gadiijumaa kaa citi ("kaut kaadas suuda drogas" ir tikai viens, nu jau noietais etaps, tagad arii paikas bodes neder)... "uz mana pimpja staav pasaule..." :D apmeeram no taas seerijas.
Re: ko zinat par amway?
06.08.2009 15:21
Maza gan tā pasaule, ja uz pimpja var nostāvēt :D
Re: ko zinat par amway?
06.08.2009 17:07
Kas gan tur ir slikts, ja kompānija paplašina savu darbību? Man, piemēram, patīk tas, ka es savā internetveikalā varu nopirkt pēc iespējas vairāk man ikdienā nepieciešamo produktu :)
Marcello
Re: ko zinat par amway?
06.08.2009 19:23
Runcene, pasaki godīgi ar ko tev nepatīk Amway? Tu šeit par to cepies jau VAIRĀKUS GADUS NO VIETAS!!! Pati izplatīji un "aplauzies"?

Vājprātīgais (trakais vai pēc Tildes pat trakumsērgas pārņemtais) ciniķi. Neesmu pircis ne mēslus ne arī ko citu, kas saistīts ar liellopu izkārnījumiem. Spriežot pēc tava nika, tas varbūt arī Tev liktos normāli, man nē... Runājot par līdz šim ēstajiem makaroniem. Nekad neesmu centies pirkt ko lētāku par Ls 0.60 iepakojumā (0.5 kg). Ja tev vēl 2009.gada augustā ir šaubas, par to, ka Latvijas tirgum tiek paredzētas lielākoties preces no zemākā kvalitātes gala, tad beidzot būtu laiks pamosties. Gan pārtika, gan arī sadzīves ķīmija Latvijas veikalos kardināli atšķiras no tā ko var nopirkt Rietumeiropā. Amway pašlaik ir gandrīz vienīgais kurš Latvijā piedāvā tādu pašu produkciju, ko piedāvā arī ASV un Rietumeiropā!

Silver - paldies par Taviem komentāriem!
Re: ko zinat par amway?
06.08.2009 21:08
Marcello, Tu man priesteris vai kā būsi... Izplatīju? Nē, neizplatīju.

Esmu kārtīgi dusmīga par to, ko jau rakstīju agrāk — ja jau zini, ka rakstu n-tos gadus, tad varēji palasīt.

Par to, ka Jūs par baisām cenām mirstošiem cilvēkiem tirgojat savus pilnīgi parastos vitamīnus, piedēvējot tiem maģiskas spējas... Turklāt tā ir sistēma. Un nesaki, ka tas nenotiek ar varu: cilvēki, kuriem nav izredžu, ir viegli manipulējami.

Jau teicu: tas ir zemiski. Viss. Ko Tu vēl gribi? Ka teikšu, ka neesat krāpnieki, ja tādi esat?



Edited 2 time(s). Last edit at 06.08.2009 21:38 by Runcene.
Re: ko zinat par amway?
07.08.2009 13:56
...marčello, kasTevi tā aizskāra, ka lec uz ecēšām???...bumbulīt Tu manu saldeno...nebrīnos,ka Tev jālien tildē, lai sameklētu, ko nozīmē mad...garīga atpalicība Tev laikam radusies no tiem sūdīgajiem makaroniem, ko lietoji uzturā...bet tas tā, maza, liriska atkāpe...:)
...zinu gan amveja , gan normālas pastas (ko Tu tik trulā uzstājībā sauc par makaroniem) itāļu izpildījumā, gan roku darba un dārgā gala šo te izstrādājumu garšas īpatnības...un nevajag man stumt, ka amvejs ir kas sevišķs...nekas tāds,stipra viduvējība...bumbulīt...:)
Silver
Re: ko zinat par amway?
11.08.2009 17:00
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par to, ka Jūs par baisām cenām mirstošiem
> cilvēkiem tirgojat savus pilnīgi parastos
> vitamīnus, piedēvējot tiem maģiskas spējas...
> Turklāt tā ir sistēma. Un nesaki, ka tas
> nenotiek ar varu: cilvēki, kuriem nav izredžu,
> ir viegli manipulējami.
>
> Jau teicu: tas ir zemiski. Viss. Ko Tu vēl gribi?
> Ka teikšu, ka neesat krāpnieki, ja tādi esat?

Nu cik var malt vienu un to pašu? Neapnīk? Nu nav Nutrilite vitamīni dārgāki par lidzvērtīgiem vitamīniem aptiekās. Un tam mirstošajam cilvēkam nebija neviena avota, kur pārbaudīt informāciju? Varēja tak paprasīt viszinošajai Runcenei, ne?
Re: ko zinat par amway?
11.08.2009 21:37
Wow! Tas ir arguments! Varēja pirms nāves kādam paprasīt, tas pateiktu, ka bulšits tie AmWay vitamīni... Cepuri nost!
Re: ko zinat par amway?
12.08.2009 00:30
...silveram un līdzīgajiem ar argumentāciju tā sūdīgāk..tā ka nesatraucies, komatiņ...
Re: ko zinat par amway?
12.08.2009 01:15
"Un tam mirstošajam cilvēkam nebija neviena avota, kur pārbaudīt informāciju? "


tipa - pats vainiiigs ka iegraabaas?
Silver
Re: ko zinat par amway?
12.08.2009 13:19
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...silveram un līdzīgajiem ar argumentāciju tā
> sūdīgāk..tā ka nesatraucies, komatiņ...

Visu cieņu, bet man gan vairāk izskatās, ka ar argumentāciju problēmas ir Tev, mad, jo neko vairāk par emocijām un apsaukāšanos vēl no Tevis neesmu sagaidījis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: