partiotisms

Aizsāka curious 

curious
partiotisms
21.08.2006 13:39
hi, vçlos uzzinât, kurð no jums nejûtas patriots, nu, nav tâs "dzimtenes" saj;utas Latvijâ, itkâ esat latvieði, bet nelepojieties ar savu "zemîti" utt.... vnk. gribu zinât, vai esmu vienîgâ?!
tâpat
Re: partiotisms
21.08.2006 13:54
patriotisma manî nekâda nav-kâds ta var bût,ja pati valsts mçìina tevi iedzît zemç(he kâ veca omîte tagad dodu vaïâ:)))0
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 13:56
ne re.... pirmo reizi, goda vârds.. viens cilvçks atradâs... tâ pat. kâ man! bet neviens no apkârtçjiem saprast nevar, droði vien, labi dzîvo..
tâpat
Re: partiotisms
21.08.2006 14:04
tur jau tâ lieta-muïíis nepiekritîs,ka nauda ðodien ir ïoti svarîga lieta-nav naudas,nav labklâjîbas,ir nîgrums pret visu un visiem.Lîdz ar to patriotisma keofic=0,jo kâ sak jâsitas kâ plikam pa nâtrçm,lai izdzîvotu:(
Re: partiotisms
21.08.2006 14:15
Es esmu patriots! Uzskatu, ka valsts pirmkaart veidojas no taas indiviidiem. Pats primitiivaakais ir visaa vainot valsti (parasti to dara cilveeki kuriem nav paaraak veiciem, lai gan liela dalja ir vienkaarshi desu gaidiitaaji). Katrs pats savas laimes kaleejs.
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 14:15
piekrîtu
Re: partiotisms
21.08.2006 14:28
...ak ta naudiòas nav???...ar galviòu arî grûti pastrâdat???...ak ta vainîga Latvija, nevis paða kûtrums???...es milu ðo zemi..un esmu patriots...
Re: partiotisms
21.08.2006 14:30
Es diemzheel neesmu patriots. Necienu cilveekus kas sheit dziivo. Peec devinjdesmito gadu notikumiem es to vairs nespeeju.
plants no cita PC
Re: partiotisms
21.08.2006 14:32
Starp valsti un Dzimteni ir bezdibenis. Þçl ka daþs labs jauc tik vienkârðas lietas. Kâdreiz bija pieòemts sçdçt savâs virtuvçs un lamât padomju savienîbu. Tad es to sapratu, kâ nekâ sveða tâ savienîba. Ko tad Jûs tagad peïat? Tâ taèu ir Jûsu zeme, Jûsu Dzimtene, neatkarîgi no tâ kura partija... Kâds sakars zilajiem ezeriem, miglai virs laukiem, zemu lidojoðâm bezdelîgâm ar to, ka Jums kaut kas kaut kur nepatîk? Kur tad ir tâ vieta uz ðîs zemeslodes kur Jûs gaida?
Un ja jautâtâjiem bûtu saldçjums un koþïenes cik uziet, tad bûtu arî patrioti?
Re: partiotisms
21.08.2006 14:38
plants: respect - zelta veerti vaardi 8)
ziki
Re: partiotisms
21.08.2006 14:40
manuprât ðodien nemaz cilvçki îsti nesaprot,ko nozîmç jçdziens patriotisms-bet var bût arî nav ko tur iedziïinâties-esmu patriots,neesmu....vienkârði dari savu darâmo,mîli Latvijas dabu,ðad tad piedalies kopîgajos pasâkumos tautai un ta jau labi.
Re: partiotisms
21.08.2006 14:42
Nezinu, vai to var nosaukt par patriotismu, bet savu zemi es mîlu :) Ðeit es jûtos kâ mâjâs un nekur citur tâ neesmu jutusies...
Re: partiotisms
21.08.2006 14:43
dabu mîlu...:), bet atkal sçþu virtuvç un lamâju savienîbu...
ziki
Re: partiotisms
21.08.2006 14:46
savienîbas lamâðana pieder pie lietas:))))
Re: partiotisms
21.08.2006 14:53
...lamât un nievât vieglâk nekâ darît...valsts??...varbût ne ideâlâkâ, bet...kamçr neiemâcîsimies cienît paði sevi - katrs cilvçks pats sevi - tik ilgi arî valsts ne pârâk cienîs mûs...
Re: partiotisms
21.08.2006 14:55
Nee, nee, zemiitee nav ne vainas. Es patriotismu saprotu kaa politisku aktu un tieshi taadaa kontekstaa arii izpauzhu savu patriotisma truukumu.
ziki
Re: partiotisms
21.08.2006 14:55
madcynics-kâdas muïíîbas -cienu i, sevi i citus,bet ðauj mani nost cieòu no valsts nejûtu!!!
acid
Re: partiotisms
21.08.2006 15:14
uzskatu, ka tieði valsts un cilvçki veido patriotisma sajûtu. Pirmkârt, tieði VALSTS. Paskatieties, kâ lietas funcionç tajâ paðâ Anglijâ. Cilvçkiem ir ar ko lepoties. Un ðeit.. Nabadzîba-Valsts-Rûgtums. Arî man nekâdas patriotisma saûtas nav.
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 15:15
piekrîtu Ku!
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 15:19
plant, kâda migla, kâdi lauki??!!! Apskaties sev apkârt. likumi, koncepcijas, politiksâs idejas ---> kaut kas, nu KAUT KAS tiek darîts, kas atðíirtu mûsu laiku no padomju?? Ârzemçs ir bûts? Ir redzçts, kâ funkcionç lietas? Ka vismaz KAUT KAS tiek darîts tautas labâ...
Re: partiotisms
21.08.2006 15:25
.. kâda tautas balss teica(vçlçðanu sakarâ)- "viòiem savas problçmas, mums savas"...

Un tâ ir patiesîba, diemþçl!
curios
Re: partiotisms
21.08.2006 15:39
personîgi man riebjas stagnâcija, kas valda visur mûsu "zemîtç". tas ir ðíçrslis, kâpçc lietas mûsu valstî nefuncionç.
Re: partiotisms
21.08.2006 15:48
kâdam stagnâcija, bet kâdam laiks lieliskâm iespçjâm
kam neveicas- tas nav bijis îstâ reizç , îstajâ vietâ

un galvenais - pohuju apgût labâ lîmenî
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 15:50
jâ - pçdçjais ir îpaði svarîgs punkts, dzîvojot Latvijâ
plants no cita PC
Re: partiotisms
21.08.2006 16:31
curious
Ir ir bûts ârzemçs. Ir pieredze saskarsmç gan ar citu valstu kaimiòiem/kolçìiem, gan ierçdòiem. Ierçdòi un valstu birokrâtija ir jçdziens ârpus ìeogrâfijas un vçstures.
Vispâr jocîgi, ja cilvçks no valsts, kura neatkarîga pusotru desmitgadi, prasa tos paðus labumus un pieredzi, kâ vecajâ Eiropâ. Neviens jau te nesalîdzina ar dzîvi kâdâ Degunradþu apvienotajâ republikâ.
Nevar aizmigt drupâs un pamosties pilî.
curios
Re: partiotisms
21.08.2006 17:03
vçl reiz, stagnâcijas pazîmes ir òu ïoti redzamas, un aizòems vçl vismaz kâdus 150 gadus, lai sasniegtu eiropas domâðanu - es nerunâju par lîmenio, bet DOMÂÐANU. Ðobrîd tas vienkârði nav iespçjams.
plants no cita PC
Re: partiotisms
21.08.2006 17:13
Katram cilvçkam ir sava komforta zona no kuras viòu izdabût ïoti grûti. Vieni stagnç, citi iet uz priekðu. Abi uzskata, ka dzîvo pareizi Ir tâdi, kas visu zin labâk par citiem tikai ar varçðanu kaut kâ nesanâk. ir tâdi, kas netçrç enerìiju utu meklçðanâ un dara savu darâmo. Nu domâ eiropeiski un iemâci citiem. Ne no kâ nekas nerodas.
curious
Re: partiotisms
21.08.2006 18:48
nu, mçìinu jau, bet nâku pie secinâjuma kâ pâris paaudzes vçl paies, kamçr kaut kas uz priekðu sâks kustçties.
Re: partiotisms
21.08.2006 20:07
Iespçjams, ka Tev taisnîba.
neteikðu kas
Re: partiotisms
21.08.2006 21:53
Neesmu patriote, bçrnus arî attiecîgi audzinu. Ceru, ka viòi dzîvos citur un mani paòems lîdzi...Îstenîbâ pat nezinu nevienu patriotu. Kur tâdi mît??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: