partiotisms

Aizsāka curious 

Re: partiotisms
25.08.2006 13:02
mçs aizsagâjam reto augu un dzîvnieku sugas, to dabiskâs ekoniðas, biotopus,ainavas un vçl ðâdus tâdus dabas objektus, bet nez kâpçc mazâs tautas ne.Nu ir katrai tautai kaut kas unikâls.
Man palicis prâtâ Ziedoòa teksts- ka mçs esam vçrtîgi par tik, cik atðíiramies no citiem.Tas bûtu attiecinâms gam uz indivîdu, gan tautu kopumâ.

Ar kosmopolîtismu nevienam nav jâlepojas.
Re: partiotisms
25.08.2006 13:23
"Diemþçl, uzkatu, ka Latvijai lepoties nav ar ko, un pârsvarâ lepojas tieði aprobeþoti ïaudis, kuriem ir diezgan aprobeþots redzes loks, kas nespçj redzçt tâlâk."

------------

ceru, ka tas ir melnais humors vai vismaz provokaacija...

nee? nu tad izsaku liidzjuutiibu.
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 14:06
Kosmopolîtisms cilvçces vçsturç nav nekas jauns. Vienmçr bija cilvçki, kas par to iestâjâs. Tas ir normâli. Nevar jau visi domât vienâdi. Ðíiet ka ïeòinisms savâ laikâ sludinâja, ka nebûs nâcijas bûs viena liela padomju tauta, pçc tam vispasaules proletariâts. nebûs ìimenes, bûs sabiedrîbas ðuniòa. Kas interesanti, tad tos, kas nepiekrita ðîm idejâm arî sauca par aprobeþotiem, vismaz sâkotnçji. Pçc tam, kad nolçma, ka komunisms var uzvarçt arî vienâ atseviðíi òemtâ valstî, aprobeþotos ekspropriçja un viòu mantu konfiscçja. Tas nu tâ, jaunîbas atmiòas -:)
Nu jâ, ideâlisti bija visos laikos un bez robeþâm.
free
Re: partiotisms
25.08.2006 14:32
1)gh:
vçlos painteresçties, kâdi Tavuprât, ir Latvijai panâkumi? Nu tâ, kopumâ, ar ko Tu varçtu lepoties, valstî?
2)jâ, esmu izteikta kosmpopolîte.
3) uzskatu, ka Padomju laikos, nu, kâdos 70-80.gadu sâkumâ, kosmopolîtiskâ ideja bija ïoti labi îstenojusies (nebija tâds jçdziens zinâms, bet ideja - Padomju vienotîba bija panâkta!) - nu daudz daudz labâk bija sanâcis, nekâ tagad visâm ðíeltajâm tautîbâm, un ðî ðíelðanâs ir notikusi tikai aprobeþoðanas dçï. Agrâk - tajos paðos Padomju laikos, nacionalitâtes problçmas bija stipri ðvakâk izteiktas, nekâ ðobrîd. Pârsvarâ visi konflikti rodas uz nacionâlâ pamata "es esmu latvieties", "es esmu krievs",nu tad jau 70% cilvçkiem, tâdiem, kâ plants, visu izsaka. Esmu pârliecinâta, ka jabkura nâcija kïûs GUDRÂKA, ja atmest identifikâcijas problçmas, un problçmas ar personisko EGO.
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 14:41
free, Vai Tu padomju savienîbâ dzîvoji?
Ja jâ, tad ko Tu saki par anketas p. nr 6 vai 7 neatceros tieði, bet saucâs tas - tautîba. Un ja Tev bija neatzîta tautîba, tas bija ârkârtîgi daudz liegumu.
free
Re: partiotisms
25.08.2006 14:45
birokrâtija ir bijusi tad, un tâ ir bijusi DRAUSMÎGA, bet ðobrîd jau nekas jau nav mainîjies - tagad nav visi tie punkti, bet ir citas lietas, tik pat birokrâtiskas, kuras neïauj justies, kâ cilvçkam.
Tad bija daudz lielâka birokrâtija "ûz papîra", bet ïauþu ziòâ, nacionâlo problçmu arî bija daudz daudz mazâk. Tâs visas nâca ar "identity" laikiem. Ar "personîbâm".
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 15:12
free
Pirms kaut ko apgalvo, palasi vçsturi. Tu izvçlçjies visnepateicîgâko tematu diskusijai kâds vien var bût. Tu neatðíir divas lietas nacionâlisms un nâcijas paðapziòa.
Re: partiotisms
25.08.2006 15:35
...lasu free..:))..tâda raita valodiòa...kâ no "Padomju Jaunatnes" un "Cîòas" pirmajâm slejâm...man atgâdina kâda aizgulçjuða padomju poïitrka runu...pat nav vçlçðanâs ðai demagoìijai kkâdâ veidâ pretargumentçt...pie tam miegs nâk...plantam °ðodien noteikti labâk sanâks....
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 15:42
Apspriest jautâjumu par brîvîbâm un harmonisko dzîvi padomju savienîbâ...
Ja es varçtu ðinî lodziòâ aìitâcijas plakâtus sazîmçt, tad vçl kaut kâ noturçtos free patçtisma virsotnçs. Bez tiem nekâ. Un nevajag ar. tas laikam kâds tînis, kuru vecvecâki audzinâja, izaugs pati izdomâs.
???
Re: partiotisms
25.08.2006 15:46
to;plants
Esmu pârliecinâta, ka jabkura nâcija kïûs GUDRÂKA, ja atmest identifikâcijas problçmas, un problçmas ar personisko EGO.
Esi mazliet vçrîgâks!
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 16:04
Nu ja esi tad esi, ko tur lai dara
Re: partiotisms
25.08.2006 16:12
free,

vari iisumaa defineet - kas tev shobriid neapmierina? demokraatija? briiviba?
free
Re: partiotisms
25.08.2006 16:34
gh,
nekâdas demoktrâtijas vai brîvîbas, Latvijâ neeksistç - kâ saprast nevari?
"personîbas" brîvîba, gariskâ brîvîba!
Un lûdzu nepârmest man par Padomju jaunatni - redziet, paði atbildiet uz saviem jautâjumiem... Mûsu tautai ir izteikta problçma - vârdi Padomju, komunisms, utt liek zaudçt pçdçjo prâtu.
Sorry ka tik asi.
Arî neatbalstu Padomju sistçmu. Vçlçjos tikai vçl reiz uzsvçrt, ka tie paði padomju vîri veido jûsu demokrâtiju un nâciju, ar kuru ðobrîd lepojieties!
???
Re: partiotisms
25.08.2006 16:43
Kâdçï Jûsu?
free
Re: partiotisms
25.08.2006 16:50
nu, ja madcynicam, gh utt. patîk, tâdçï arî "jûsu" - tie, kuriem patîk, tiem arî tas tika adresçts.
???
Re: partiotisms
25.08.2006 16:51
Starp citu,Plant.
Nç nçesmu es lasîjusi nekâdu Mazputniòu...un desmit dienas Turcijâ arî neesmu pavadîjusi.Man ir bijusi visai cieða saskare ar ðo tautiòu un viòas kultûru vairâk kâ gadu.Un jâ,viòi ir savas dzimtenes patrioti.Un pieminçju viòus,argumentâjot to,ka dzimtenes mîlestîba pâriet no paaudzes paaudzç,kâ jau teicu - ar mâtes pienu.
Re: partiotisms
25.08.2006 16:57
free,

tad kas tev nepatiik? veelreiz...
padomju sisteema nepatiik - 1ns, Latvija nepatiik - 2, kas veel ?
free
Re: partiotisms
25.08.2006 17:13
un Tu vçl neesi sapratis, gh? slikti tad ar to "mind flexibility", nu bet tas arî ir tas, par ko biju teikusi. Viss, es savu domu pateicu, vairs netçrçðu laiku! Lai veicas!
Re: partiotisms
25.08.2006 17:52
...brīvs jutos lasot Cīņu, brīvs jutos taisot pikniku uz barikādēm, brīvs jūtos tagad...tikai šodien mazliet vairāk jāstrādā ar galvu...nezi, kur tad brīva jūtās free??...
Re: partiotisms
25.08.2006 18:14
...atvaino, vijolît, ka no Tava kompja...
Re: partiotisms
25.08.2006 20:50
Aaaa draugs bija turks?! sapratu, ???,
Mazputniòu gan izlasi, Tev patiks.
???
Re: partiotisms
25.08.2006 23:00
Vai,varbuut,draudzene?Miss Plant?:)
Vai,varbuut,Vinju ir tik daudz visaa pasaulee,ka katraa valstii ,ar labi attiistiitu ekanomiku, ir pilseeta-kuru vareetu nosaukt par mazo Turciju.
Starp citu,ljoti komunikabli ljautinji,protams,ja vinji zin taas valsts valodu kuraa vinji dziivo:)
Patiesiibaa-nezinu,kaadeelj par piemeeru mineeju turkus,tik pat labi tie vareeja buut arii krievi.
Ja Mazputninjs tiks manaas rokaas-izlasiisu.Un padaliisos iespaidos:),ja neesi pret?
Re: partiotisms
26.08.2006 15:10
MAZPUTNIÒÐ - èalikuðu bija labs, lasîju, kad biju padsmitniece. Mazliet palielîjos. Vçl nevarat rimties ar to patriotismu!
curious
Re: partiotisms
27.08.2006 15:16
Jâ, es vçl vçlçjos piebilst, ka mîlestîba uz tukðâs vietas nerodas, arî pret zemi, kurâ esi dzimis.
Re: partiotisms
27.08.2006 21:02
Plantam - tas bija 5. punkts :) Tas labi, ka Tu to neatceries :)
Re: partiotisms
28.08.2006 21:52
Es saprotu ka ir bail no tâ, kas ir savâdâks - ar prâtu. Bet tâs fobijas, kas tagad panesâs - nu tas jau "zaðkaïivajet".
Protams, PSRS bija garâm, bet tas, ko free minçja - es arî tam piekrîtu.
Un vispâr - kâdreiz (kad es vçl biju jauna un zâle bija zaïâka un uzvârds man bija tâds nelatvisks, par ko daïa mani negribçja pieòemt, lai gan latvieðu valoda man dzimtâ (vispâr esmu bilingvâla un manî ir labi ja 12.5% no latvieða, tâ kâ Plant - mçs vienâ laivâ, bet pie daþâdiem bortiem)) pa Mtv bija tâds sauklis "Free your mind and your ass will follow" - novçlu visiem.
free
Re: partiotisms
29.08.2006 11:36
paldies, Noela.
Re: partiotisms
29.08.2006 13:03
...jâââa...ja jau nepatîk, rodas jautajums - tad kâpçc nebraucat uz turieni, kur zâle zaïâka...jeb tur vnk neesat nevienam vajadzîgi..jeb çrtâk ir ðeit - var strâdât uz pus klapi, ðíendçties par neizdevuðos dzîvi, gara kûtrumâ ïaujoties lumpenizâcijas straumei sevi kaut kur nest...kkâ perversi sanâk - ðeit viss slikts, bet uz citurieni braukt strâdât un dzîvot negribas...
free
Re: partiotisms
29.08.2006 14:16
madcynics:
esmu ievçrojusi, ka atkal, mûsu tautai ir tâda parâdîba - ka tikko kaut kas neatbilst "latvju mentalitâtei" - uzreiz "brauciet prom, utt" - tâ jau ir tâda komunistiksâ domâðana, Tev neliekas?!
Jebkurâ demokrâtiskâ sabiedrîbâ ir iespçja izteikt savas domas - kas pa atbildi, ka nav ko atbildçt "brauciet prom"?!
Re: partiotisms
29.08.2006 14:41
...jau minçts piemçrs - Jânît, vai neredzçji, kurð izsita logu??...Jânitis noraustîjies, ierâvis galvu plecos: Es tas nebiju...
...Free, nemani, ka ir atðíiriba starp jautâjumu un atbildi??...kas tâ par kalpu îpaðîbu - vienmçr justies vainigam...
...tatad, kâda ir atbilde uz manis uzdoto jautâjumu pçc bûtîbas??
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 15?
Ziņa: