partiotisms

Aizsāka curious 

madcynics gulçtejot
Re: partiotisms
22.08.2006 00:22
...no kurienes tad radîsies pârticîba??...no puhujisma, no sevis programmçðanas uz - ðeit slikti, laidîðos prom??...:))katram savs...nespçjîgie domât un darît - uz priekðu, lumpeòi!! uz saulaino citurieni...tur pimpji resnâki un vecenes pupainâkas...da ko runât...un patrioti mît tepat...un dara...un dzîvo noteikti ne sliktâk...labâk...
fcuk
Re: partiotisms
22.08.2006 11:02
Protams madcynics! Protams - tur, kur ir tieði tâ, kâ tu saki. tagad esam Eiropâ, un katram ir tiesîbas izvçlçties, kur ir labâk. Latvija nu nav tâ vieta, viennozîmîgi. Milçt to tikai tâçc, ka esi dzimis ðeit? no way! Tâpçc jau esam homa sapiens, lai domât, kustçties, utt.
Re: partiotisms
22.08.2006 11:52
Jaasaka ka taada nostaaja kaa neteikðu kas ir diezgan daudziem cilvjiem kuriem sheit nav liels biznes. Beerni tiek audzinaati ar doma ka vinjiem buus jaabrauc prom un jaasavaac vecaakus liidz. Es taa nedaru bet tikai taapeec ka man nepatiik beerniem ko uzspiest. Bet citaadi ja buutu iespeeja es noteikti pamestu sho posta zemi. Un taada iespeeja veel var buut.
Re: partiotisms
22.08.2006 12:15
...nja...paeizi viens cilveks izteicâs...muïíu un òergu tauta...
Re: partiotisms
22.08.2006 12:39
tâs ir tautas rûgtâs mieles pçc skaistâs un dziesmotâs atmodas-revolûcijas(?), bet vçsture atkârtojas...Arî 1905.gadâ bija tautas ideâlisti
Re: partiotisms
22.08.2006 14:30
..kâdas mieles??..pçc kâ??...he, es neesmu ideâlists, bet man nepielec ðî nostâja - ðeit slikti, ðo zemi nemîlu...tukða runa...sliníim nepaskaidrosi, kas ir darbs...
Re: partiotisms
22.08.2006 14:38
kas Tev maiss galvâ vai? Kâpçc tavuprât tie cilvçki brauc no Latvijas?
Tests for madcynics:

a) nav kur naudu likt
b) nav patrioti
c)negrib strâdât
c) cits iemesls :)
plants no cita PC
Re: partiotisms
22.08.2006 15:24
Vienmçr ir bijuði cilvçki, kas laimes/peïòas meklçjumos brauca uz tâlâm zemçm. Tâda ir viòu daba. Nenosodu, nesaprotu. Dzîvoju pçc principa, ka labâk bût par muðas galvu nekâ ziloòa pakaïu. Tas, kurð sasniegs sev tîkamo lîmeni Latvijâ neaizbrauks. Ja runa par grâvju rakðanu, tad kâda starpîba, kurâ valstî tas grâvis. Ja cilvçks aizbrauc ar domu nopelnît, atbraukt un sakârtot savu dzîvi ðeit. Tâ ir viena dziesma. Nav viegli mums tagad. Bet gânîties... Kur ir tâ zeme, kur visu dod par brîvu un mannâ putru lej ar karotçm mutç.
Re: partiotisms
22.08.2006 15:40
Vai jûs tieðâm nesaprotat, ka liela daïa NEGRIB braukt, bet ir SPIESTI to darît, jo citâdi NEVAR atrisinât elementâras izdzîvoðanas lietas.
Protams ir arî daïa citâdi motivçtu cilvçku, bet man tieðâm sâp sirds par tiem, kam jâbrauc laimi meklçt pret savu gribu.Es varçtu minçt ïoti konkrçtus piemçrus...
plants no cita PC
Re: partiotisms
22.08.2006 15:55
Tiem, kas spiesti braukt, nav nekâda sakara ar patriotismu vai nepatriotismu. Tiem cilvçkiem tâ dzîve ir iegrozîjusies un bûtu grçks kâdu tiesât. Es drîzâk cienu tos cilvçkus, kas bezizejas situâcijâ nevis òaud un þçlo sevi, bet cînâs.
Mani kaitina tâ daïa, kas, paði neko nedarot, meklç sev attaisnojumus: neesmu patriots, jo ierçdòi stulbi. Oga, apskaties delfu komentâros par jebkuru tematu uzrodas bars, kas zin kâ ir pareizi. Vaktç katra raksta ielikðanu, lai pirmajam iekakâtu da jebkâdâ tçmâ. Tu domâ, ka tie ir tie, kas strâdâ? Domâ ar tâdu attieksmi pret darbu viòi kâdreiz sasniegs kâdas virsotne?
Re: partiotisms
22.08.2006 16:02
neliels sakars tomçr ir-aizbraucçju patriotiskâs jûtas p vairs nav tik spoþas un viòu darbs vairs nav "dzimtenes labâ"
Re: partiotisms
22.08.2006 16:41
nezinu. vakar aizgaju uzliku Slapinam puki, bija vel divas pukes uzliktas. maz. skumji.
madcynics uzjautrinoties
Re: partiotisms
22.08.2006 18:30
...ogai..spiesti darît???..ak ta nevar??...ko nevar??...ar galvu strâdât nevar, vai??...negrib uzòemties elementâru atbildîbu par savu rîcîbu...tas drîzâk...tautas labâkâ daïa..nu, nu...neviens no man pazîstamajiem rumpîðiem nevaid - ak, man nav...varbût nav tik daudz, lai atstâtu kazino pâris simts tûkstoðus, bet cilvçkiem viss ir - vienam vairâk, otram mazâk...tâpat vandâs pa pasauli - vnk apskatîties...un cilvçki dara...patriots nav tas, kurð kviec aleluja, bet tas, kurð dara lietu...
Re: partiotisms
22.08.2006 18:49
Latvija nav tikai Rîga. Latvija ir arî Latgale. Tur tik tieðâm maz darba. Gribçtu darît bet nav ko. Bet latgaïi nepadodâs.
Re: partiotisms
22.08.2006 19:06
madcynics
Tev ne tikai maiss galvâ, bet pats Tu slinks kâ maiss- lielveikalâ ieraudzîju banana split plasmasas kastîtç saldçtavâ gatavu.Un es jau noticçju, ka pats gatavo pçc receptes :))

Bet arî kurzemnieki brauc strâdât ârpus Latvijas
stabs
Re: partiotisms
22.08.2006 19:08
man liekas tâ-iedomâjieties situâciju,ka atnâk pie jums kâds ârzemnieks un sâ nod...st Latviju,to cik visi ðeit stulbi utt.
Es domâju,ka diezzin vai vairums piekrîtoði kratîtu galvu-drîzâk censtos oponçt!
Un te jau ir tas patriotisms-lai kâdos sûdos nebûtu par tiem var vaidçt savçjo starpâ.
Re: partiotisms
22.08.2006 19:11
Manas maajas ir sheit, miilu dabu - juurmalu, saulrietus, mezhus, laukus.. galu galaa, uzskatu, ka tas, kas patieshaam grib un kam galva ir, var arii dziivot sheit, TACHU...
..runaajot par patriotismu, savu tautu, mani VAIRAAK satrauc tas, kaadaa sabiedriibaa jaadziivo- cilveeki, kas vienmeer sevi uzskata par labaakiem; esmu labaaks, jo esmu baltais, esmu labaaks, jo esmu heteroseksuaals, esmu labaaks, jo esmu luteraanis, esmu labaaks, jo esmu latvietis, nevis krievs vai ebrejs... COME ON??!! Luuk sho gan es nekad nesapratiishu!!! Kaadam ir jaabuut cilveekam, lai vinjsh vareetu otru apmeetaat ar olaam tikai taadeelj, ka tas otrs ir citaadaaks, atshkjiras?!!! Vai tad tieshaam ir tik gruuti saprast, ka mees visi esam atshkjiriigi, bet MUUSU PATIESAA NACIONALITAATE IR - CILVEEKS !

dziivojot shaadaa sabiedriibaa (tautaa) kaut kur pieklust arii patriotisms.. ja jaakaunas par cilveekiem, kas apkaart..
Re: partiotisms
22.08.2006 20:57
...odziò, saldais dârza augli...ðeit Tu noðâvi greizi...saldçtos sûdus no lielveikaliem, gadiem stâvçjuðus un neadekvâti dârgus savâm kvlitâtçm, nepçrku...çdmaòu labâk taisu pats, veikli manipulçjot ar savâm strupajâm roíelçm...tâ ja, bumbulît sârto...viens rumpîtis pa ðejieni ganâs, kurð ir baudîjis manis gatavoto...tas par çðanas atkarîbu...
...plantam...par tik, par cik ganos darba lietâs pa Latviju, varu teikt, ka latgaïi beigâs izdrâzîs uzpûtîgos èiuïus...i nadûmoj, ite vyss nûteik...
..parisai..pamatos piekrîtu...par detaïam varu pastrîdçtes...jo - par ko kaunçties???..par citiem??!...vai ir vçrts :))
mâte
Re: partiotisms
22.08.2006 21:37
slinkiem cilvçkçim??? madcynics, e strâdâju 3 darbos, lai varçtu pavilkt sevi un bçrnu... un es TIEÐÂM strâdâju, guïu 6 stundas diennaktî, lai varçtu izdzîvot, un tu saki SLINKA TAUTA???
Tâs ir manas problçmas, bet es tikai vnk.gribçtu pateikt, ka arî man nepiemît ðis patriotisms. Brîvîba??? No kâ? Kur? Citiem pilnîga brîvîba - tiem, kas uzspçjuði savlaicîgi parûpçties=sazagties; parastais cilvçciòð, un ir arî tâds, no jûsu skaistâs dzîves neko neredz, tikai rukâ. Un tas, par ko runâ pâris, tieði tas mani arî satrauc, ka mûsu tautai piemît lieluma mânija. Nu, bet tâ mânija "of the best" piemît visâm mazajâm tautâm, kuras jau ir gatavas lepoties ar to, ka ir "ðî nâcija". Ka pieder pie tâs... Jebkurð gudrs cilvçks varçs gudri novçrtçt, nu ieskatîties realitâtei acîs, nevis bïaut "es esmu latvietis", un no tâ viòam jau ir daudz daudz labâk...
Re: partiotisms
22.08.2006 21:48
ne visi normâli dzîvojoðie cilvçki ir sazaguðies, mât.

laba izglîtîba + normâla galva + neslinkot parasti dod labu rezultâtu.

protams, ir gadîjumi, kad kâds no komponentiem iztrûkst, nu tad jau ir cits stâsts...
Re: partiotisms
22.08.2006 21:55
Taadaa gadiijumaa, jaaatziist, ka diemzheel starp gudriem cilveekiem ir DIEZGAN ne tik gudru (par to, ko rakstiija maate). Es domaaju vairaak par to, kaa gribeetos buut draudziigaakiem. La, braucot piebaaztaa trolejbusaa, nebuutu jaaklausaas "nacionaalajos karos", lai neviens nevienu nenomeetaatu ar olaam.

Madcynics- tas jau kaa kuram, man reizeem ir kauns, jaa, par citiem cilveekiem. Piekriitu, dazhreiz laikam nav veerts bojaat sev nervus, vieglaak uzlikt miiksto.. Bet kur paliek taisniiba?! :(



Edited 1 time(s). Last edit at 22.08.2006 21:56 by paris.
Re: partiotisms
22.08.2006 21:57
......uz zemes nav taisniibas, duurei tik speeks.....
Re: partiotisms
22.08.2006 22:00
...mâtei...protams, atvaino, bet...kâ teica puce:

laba izglîtîba + normâla galva + neslinkot parasti dod labu rezultâtu.

protams, ir gadîjumi, kad kâds no komponentiem iztrûkst, nu tad jau ir cits stâsts...

...par to zagðanu...nebût nezaga...esmu bijis tajâ visâ putrâ..:))..par to zagðanu visvairâk bïauj tie, kuriem trûcis uzòçmîbas, kuri baidîjuðies no atbildîbas, þuïikiem, kuri gaidîja, ka visu ieliks mutç, kuri aiz pârprastas morâles principiem uzskatîja par pazemojoðu karot par vietu zem saules..tagad kas?..sasista sile...tâ gadâs...
Re: partiotisms
22.08.2006 22:09
..un vçl pçdçjais...uzòçmçji, nevis valsts, jûs èakarç ar aplokðòu algâm, nesamaksâtiem nodokïiem, maaziòâm ( eku, ðitâdâm: . ) aldziòâm, da visâdi...pa stûrîem - es viòam pateikðu..visi blçj lîdz - jâ, jâ, mçs arî...pienâk laiks, kad varçtu kârtîgi izdrâzt darba devçju..visi - þvikt, kur kurais...nu kâ ainiòa?..pazîstama??
Re: partiotisms
22.08.2006 22:14
blaviens, par ko juus te runaajat???? vienmeer tacu var atrast 1000 lietas, kas ir slikti. bet patriotisms tacu ir kaut kas daudz dziljaaks, tas ar meteriaalo pasauli nemaz nekrustojas. var dziivot Amerika un buut Latvijas patriots, Latvijas patriots var bût arî sveðtautietis.

es necenðos iedziïinâties politikâ un ekonomikâ, cenðos rûpçties, lai mana ekonomiskâ situâcija bûtu pietiekama [nevis pârpaliktu, bet pietiekama], bet es vienmçr esmu bijusi lepna par to, ka esmu latviete. Man ir tuvs viss, kas ir latvisks, mani dara lepnu, ja kâds latvietis kaut ko sasniedz. man ir pie kâjas visa tâ netîrâ valdîba, bet katru reizi, kad eju garâm brîvîbas piemineklim, es paskatos uz Mildu, vienmçr. Mums tâ brîvîba varçja arî nebût, tad mçs varçtu turpinât slepenîbâ apdirst izpildkomiteju un pârkrievoties tâlâk. Mums noveicâs tâ, kâ reti kuram pasaulç.
Re: partiotisms
22.08.2006 22:17
...daudzi patriotismu jauc ar pilnu putras bïodu...
???
Re: partiotisms
23.08.2006 12:34
Man atkal ðíiet,ka lielâkai daïai latvieðieðu tas patriotisms vienkârði nav 'asinîs'.
Mçs mûþîgi esam kâdam pakaï skrçjuði.Paskat-vâcieðu laikos bija ZAFTE,krievu-SVETAFORS un tagad vienkârði viss ir OKey. Tik âtri tas laiks skrien,nevar tak paspçt pârkrievoties,pâròemt lielo,vareno amerikâòu gudrîbas(mârketings tak nopietna lieta!!!,jâpaspçj vçl pusdienâs kâdu hamburgeru apçst) -un tik daudz to vârdiòu un manieres jâapgûst...Pag un par karjeru jâdomâ...un visam ir jâbût tâ, kâ þurnâlâ kosmopolitens-izskatam,attiecîbâm un dzîvei.
Drîzâk,tas patreotisms nododas caur mâtes pienu.
Hmm...
Re: partiotisms
23.08.2006 12:34
A vot mani briesmigi interese, kas tajas arzemes ir labaks? Acid - nu kas Anglija funkcione labi? Man neviena valsti nav bijis tik daudz problemu, ka Anglija! Tur ir drusku lielaka sakartotiba politiski, ta teikt, vadosajai partijai ir politiska atbildiba, ko stingri uzpase opozicija esosas partijas, bet ikdieniskaja birokratijas limeni tads pats bardaks ka te!
Re: partiotisms
23.08.2006 12:55
labâkas ir darba algas
plants no cita PC
Re: partiotisms
23.08.2006 14:08
???
Var bût no valodniecîbas viedokïa Tev par tiem rusicismiem, ìermânismiem un angïu ismiem ir taisnîba. Bet, no otras puses, diez vai mûsdienâs var izvairîties no citu valodu ietekmes. Ja nu tikai dzîvojot uz vientuïas salas. Attâlumi ta sarûk, informâcijas apjoms palielinâs. Man ðíiet, ka ðâda problçma ir lielâkai daïai valodu. Nu un ko tagad? var bût tâ ir evolûcija?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: