partiotisms

Aizsāka curious 

acid
Re: partiotisms
23.08.2006 15:10
Hmm.... Mçs visu savu dzîvi esam tiekuðies pçc brîvîbas. Mums ir birokratijs, gandrîz tâdâ paðâ lîmenî, kâ Padomju laikos - NU BIÐÍIÒ labâk.. Brîvîba ir îpaði izteikta Anglijâ, Nîderlandç, Vâcijâ. Brîvîba - gariskâ, nevis tâda, par kuru bija iedomâjuðies lielâkâ daïa o cilvçkiem. Mentalitâte cilvçkiem ir citâda, kas nepiemît latvieðiem, kuri savâ ziòâ ir diezgan aprobeþota tauta. Es tieðâm nelepojos ar to, ka man ir tas "gods" bût latvietim.
Re: partiotisms
23.08.2006 15:51
Ko juus teiktu par viirieti, kas seedetu un teiktu taa-aarpraats cik pretiigi, ka es piedzimu par viirieti, sievieteem ir labaak, man riebjas mans izskats, riebjas tas , kas man starp kaajaam karajas, riebjas staavus curaat, riebjas , ka man ir daudz speeka un ka esmu fiziski speeciigaaks par sievieti, riebjas, ka nemaaku stundu runaat pa telefonu, raudaat arii nemaaku. vispaar esmu tizls, ar platiem pleciem, noaudzis ar spalvaam, ar milziigu kurpju izmeeru, un veel man ir riebiiga zema balss.. arpraats arpraats, un veel man ir slikti geeni, mani vecaaki bija alkoholiki, taapeec arii man ir daudz jaadzer un ðo geenu dçï es nevaru tureet, nav meera. veel manai vecmaaminai bija iedzimta muguras vaina, tagad arii man taada ir, visu laiku saap mugura, vecamteevam bija slikti zobi, nu man tagad arii taadi, riebiigi ðíîbi zobiòi. un manas pumpainaas sejas deel mani beerniibaa apsmeeja un apspïaudîja, tagad visi mani aprunaa, jo mana sieva mani kraapj.un veel esmu sausmiigi skaudiigs, man pilniigi kremt, ja kaads ir drusku smukaks, vai bagaataks par mani, man riebjas visas manas mantas, bet patiik tas kas ir citiem. gribeetos, lai arii man buutu taadi sakari kaa citiem, lai vareetu visu nahaïavu dabuut, lai izruèitu, lai paliidzeetu, vislabak kaut ko mantot. un veel tas viss tikai taapeec, ka esmu riebiigs viirietis ar riebiigiem vecakiem un beerni man arii buus riebiigi, kad izaugs.visi ir pret mani. valdiiba negrib man paliidzeet atsperties. tas ir liktenis!
???
Re: partiotisms
23.08.2006 15:55
Varbût ,arî evolûcija,taèu rodas iespaids,ka tâ drîzâk ir pakaïdzîðanâs,jo krievu laikos aizgûtie vârdi lçnâm pazûd un to vietâ nâk jauni.
Vai savas dzimtâs valodas mîlestîba nav pieskaitâma pie patreotisma?
Un izmantojot SVEÐvârdus aizmirstâs dzimtâ,tâtad attîstoties viss paliek vienkârðâks???
Varu derçt,ka turku valodâ ir DAUDZ mazâk aizgûto vârdu.Un viòi jau nu noteikti ir savas zemes patrioti.Un dzîves lîmenis nav augstâks par mûsçjo.
Pat skandâls ap tiem pediòiem!Nu negrib lielâkâ daïa tautas lai viòi sevi popularizç.Bet nçççç eiropa!.Mçs esam eiropieði!Cilvçktiesîbas. PAKAïSKRçJçJI!!!
Un ja pie mûsu valsts valdîba bûtu patriotiski noskaòota,arî tauta tâda bûtu.Un diez vai tad to Latviju tâ bûtu izpârdevuði.
Re: partiotisms
23.08.2006 16:14
nevajag taa izteikties par citiem! Vai tad vinji arii nav cilveeki??? Nevajag atbalstiit, bet vienkaarshi patureet savu viedokli pie sevis un neapmeetaat ar olaam!! Eiropa, Eiropa.. interesanti kursh ta pats balsoja, lai tiktu Eiropaa! Fui!
plants no cita PC
Re: partiotisms
23.08.2006 17:00
???
Tu zini turku valodu? Jeb izlasîji Mazputniòu un 10 dienas pavadîji Turcijâ? no kurienes tik kategoriski spriedumi?
Bezjçgâ lietot sveðvârdus nav tas labâkais. Bet samocîtie latviskojumi...
Nu tad pats/i nelieto sveðvârdus. Nesaki patreotisms (starp citu ir patrIa - dzimtene), saki dzimteniskums.
Re: partiotisms
23.08.2006 17:53
...Latvijas izpârdoðana...:))...atkal valsts vainîga...???...kad lasu ðâdus murgus, rodas vçlçðanâs savilkt pa ...nç, ne jau valdîbai, bet bïâvçjam...ak ta valdîbas vîri atnâca pie patriota, pateica - vecais (jeb vecâ), tu man tîlît uz raso nopârdosi savu zemes pleíi ðiten tam aizjûras kungam...ne kâ...realitâtç - latvieðu mçlç runâjoðais iezemietis, saskatîjies Holivudas filmas, sasagribçja nopirkt sev varen lepnu vâìi, dzert smalkus dzçrienus un mieloties gardiem çdieniem...bet..domât slinkums..darît jau var, bet nu tâ, reflektoriski...beigu beigâs vçl slinkums..vçl kaut kas...un sameklç vîòð visvairâk naudiòas dodoðu íermeni...valsts tâtad???..jeb paði esam visu izpârdevuði???
curious
Re: partiotisms
23.08.2006 19:27
aga - vârds "kompjûters" esot "nelatvisks", labâk esot "dators", kas, starp citu, arî nekâds latvisks nav, bet nâk no Zviedrijas.
Re: partiotisms
23.08.2006 20:59
madcynics

May the force be with you
Lai spâks Tevi naatstoj! :))))
Re: partiotisms
23.08.2006 23:07
...uhu...:)
Re: partiotisms
23.08.2006 23:41
may the force be with you .. for me to poop on
/Truimph the Insult Comic Dog



Edited 1 time(s). Last edit at 24.08.2006 00:19 by Noela.
Hmm...
Re: partiotisms
24.08.2006 00:36
Acid,
Labi, vini ir brivaki emocionali, garigi un citadi. Bet vai tad vini ir labaki par mims? Vai tad tapec var teikt ka Anglija ir labak? Bet Latvija tada briviba varbut bus pec vairakam paaudzem, jo Anglija ir lielvalsts, bijusas imperijas centrs, tapec ari mentalitate tur ir cita. Latvija ta vienkarsi but nevar, jo mes brivibu dabujam tik loti nesen. Brivibai ir janotic!!!!! Bet, ja paskatas, ko cilveki runa, kapec viniem ir slikti, tad to tik vien dzird, ka tautas labklajibas nodrosinasana ir valsts pienakums. Man liekas, ka pasam ir jastrada, nevis jagaida, kad atnaks kada godiga valdiba/partija un iecels visus saulite. A pasam nekas nebus jadara.
Vispirms ir jaatbrivojas no kalpa sajutas sevi, no ta briesmiga pesimisma, janotic, ka esi brivs darit un darboties, tad ari Latvija bus labi.
Tomer, Acid, es loti ceru, ka ta ka Anglija, pie mums nebus.
Re: partiotisms
24.08.2006 08:24
Kas tas tâds patriotisms? Kas tie tâdi valsts svçtki? Vçlçðanâs nepiedalos. Preom nebraucu, dzîvoju it kâ normâli, bet patriote neesmu ne es, ne kâds no manas ìimenes. Bçrns, kad viòam pasç ierakstîja bez prasîðanas tautîbu latvietis bij pârskaities, jo esot kauns.
Re: partiotisms
24.08.2006 08:27
flegma-vajadzeeja paluugt lai ieraksta-krievs, vareetu lepoties ar teeviju:)

interesanti ko tavs dels taadu ir izdariijis valsts labaa, ka izpelniijies Latvijas pilsoniibu?
plants no cita PC
Re: partiotisms
24.08.2006 09:24
Hmm
Pat ja valdîba bûtu kristâlskaidra un godîga paðlaik nav ekonomiskâ pamata, lai iestâtos leiputrija. Vispâr jâsaka, ka ir jâpalasa vecais Marksa tçtiòð. Viòa slavenajâ Kapitâlâ ir aprakstîts viss, kâ skaidrâ bildç. Gan par tirdzniecîbas kapitâla uzkrâðanas posmu, gan par tâ vçlmi kaut kur piemesties, nostiprinâties un vairoties. Tie ir objektîvi ekonomiskie procesi, kurus neviens nespçj atcelt. Labi dzîvo tie, kas to ir sapratuði un izmantojuði savâ labâ.

flegma
Ja Tu tâdas idejas potç saviem bçrniem, tici, tas var novest pie visai ïaunâm sekâm. Katram cilvçkam ir jâbût kaut kam svçtam, kas NEKAD nepievilskaut kâdiem principiem. Pie tâ pieder Dzimtenes mîlestîba. Dzimtenes, ne valdîbas.
Mana mâmiòa 80 gadu vecumâ kârtoja eksâmenus un ieguva Latvijas pilsonîbu.
Re: partiotisms
24.08.2006 10:09
to plants - Kâdas sekas, nevaru iedomâties!
to eziitis - neko nerakstît tautîbas vietâ. Manâ uztverç tautîbas un dzimtenes jçdziens ir atmirstoði. Vai tieðâm jûs ar asarâm acîs dziedat himnu, svinat Latvijas svçtkus, neticu. Man kaut kâ pie kâjas...
plants no cita PC
Re: partiotisms
24.08.2006 10:57
flegma
Nu grûti man to izskaidrot. Cilvçkam ir jâbût kâdam satvaram, kaut kâdiem principiem, iekðçjai sistçmai ap kuru visa dzîve bûvçjas. tas ir tas, kas dzîves laikâ, pie normâliem apstâkïiem maz mainâs, ietekmç globâlu lçmumu pieòemðanu, dod spçkus kristiskâs situâcijâs. Vispârcilvçcîgâs vçrtîbas, kas daïçji definçtas arî dieva bauðïos. Tas ir personîbas spçks, tikumiska pozîcija, sauc kâ gribi. Nu, iedomâjies íînieðu apaïo, saliekamo lukturi- gaismeklis ir, var salocît plakanu, locît, grozît un parasta lustra - bez instrumentiem ne îsaku paòemsi, ne plauktâ noliksi. Mîlestîbâ uz tuvâko,var vilties. Draudzîba var sagâdât nepatîkamus pârsteigumus. jebkuras emocijas var sâpinât. Bet mîlestîba uz Dzimeteni ir tikai paða varâ. Tas ir viens no personîbas stiprinâjumiem. Lamâjam te valdîbu. redz, tur jau tas suns ir apraksts, ka vairumam nepastâv tikumiskâs normas, sveðs patriotisms. Tur domas beidzas ar ðodienu, par nâkotni un sevi cilvçku atmiòâs neviens nesatraucas. Kuru no tâm gaiðâm galvâm kâds atcerçsies pçc 25 gadiem? Nu var bût vçstures fak. studenti ðpikeros iemûþinâs.
Spçju just palîdz izkopt vecâki: nemoki sunîti, viòam sâp, aplej puíîti, viòai slâpst, palîdzi vectçtiòam, viòam ir grûti. Turpat arî patriotisms: nelauz kokus, uzslauki savas mâjas pagalmu, esi lepns ar savu zemes stûrîti. Ja nav iemâcîts, tad paðiem vecâkiem klâsies grûti. Bûs jâizlîdzâs ar indigo bçrnu teorijâm.
Re: partiotisms
24.08.2006 11:14
plants
Labi uzrakstîji.
Man nav, ko piebilst.
Bet es, protams, savos gados vairs nemainîðos.
Dîvainâkais tas, ka mans jaunâkais bçrns ir patriots, skatos un brînos - no kurienes?
plants no cita PC
Re: partiotisms
24.08.2006 11:27
flegma
Tas ko mçs par sevi domâjam, ne vienmçr sakrît ar to, kas ir patiesîbâ. Bçrni ir mûsu spogulis. Tâ ka spried pati, kaut kur sirsniòas stûrîtî, kaut kur dvçseles kaktiòa, vçl ir maza cerîba, ka bûs diena, kad lepnums par....
Re: partiotisms
24.08.2006 11:39
...plants...ka kulaks uz acs..nav ko piebilst...:))
cssssss
Re: partiotisms
24.08.2006 11:43
Juutos pilniigi preteeji- esmu liela patriote, miilu Latviju kaa zemi, jo te ir manas maajas, mana dzimtene. Nevaru saprast, kaa cilveeks var savu dzimteni nemiileet? Skumji, bet...katram savs.
Re: partiotisms
24.08.2006 16:53
ar lielu interesi izlasiiju viedokljus...

arii es kauchko iespamoshu.

kas ir valsts? tas ir kaut kas aarpus muusu saprashanas, aiz sienas, zhoga, esoshss, kam ar mums nav nekaada sakara?
pareizi kaads mineeja saliidzinaajumu ar PSRS... zheel, ka dazhi nav pamaniijushi, ka tie laiki ir pagaajushi un turpina bubinaat savu bubinaamo...

valsts - tie esam mees :D smiekliigi, laikam kaadai partijai, precei vai veel kaut kam bija taads lozungs... BET taa ir patiesiiba. es, aigars kalviitis, pupainaa oga, mees veidojam un esam shii valsts.

kaa kenedijs teica: nejautaa ko valsts var izdariit tavaa labaa - pajautaa, ko tu vari izdariit valsts labaa. smiekliigi ne, aber viedi vaardi.

ne jau valsts ir korumpeeta - bet atsevishkji indiviidi, ne jau valsts ir kreisaa, bet atsevishkjas grupas, ne jau valstij ir po par pensionaariem, bet atsevishkjiem politikjiem.

Tad kaapeec mees shos kropljus identificeejam ar muusu valsti? Un savu attieksmi pret MUUSU valsti veidojam peec sho cilveeku izdariitaa?

skumji, bet mana zvaigzne shajaa paarmainju laikaa ir Gunâra Astras vaardi ""Es ticu, ka ðis laiks izgaisîs kâ ïauns murgs - tas dod man spçku ðeit stâvçt un elpot"...

un man tieshaam ir kauns (un Astra noteikti kapaa apgrieztos, ja dzirdeetu), ka latvietim, briivaa Latvijaa, 15 gadus peec neatkariibas atguushanas, kaut kas tamliidziigs jaasaka.
BET es tieshaam ticu, ka shis laiks paies un naakamaa paaudze varees kasiit pautus, braukaat pa eiropu un dziivot tik pilniigu, paarticiigu un visaadi citaadi sakainu dziivi kaa rietumeiropieshi.
Re: partiotisms
24.08.2006 17:01
BET taa ir patiesiiba. es, aigars kalviitis, pupainaa oga, mees veidojam un esam shii valsts. -


kâ sauksim mûsu partiju?
Re: partiotisms
24.08.2006 17:18
mums atshkjiraas uzskati - diez vai buusim vienaa partijaa.

pïîòers teiktu, ka man ir ïôti nâcionâïîstiski ûzskâti.
Re: partiotisms
24.08.2006 17:39
...gh...!!!...vçl viens darba darîtâjs, ne dirsçjs...man patik :)), ka tomçr ir patrioti...
curious
Re: partiotisms
24.08.2006 18:29
a îpaði patriotisms tâ no visâm malâm arî ðïaksta, kad fani skatâs hokeju - sadzçruðies, lamâjas KRIEVU mâtes valodâ, slavçjot ar asarâm acîs savu zemîti! Fui......
Re: partiotisms
25.08.2006 08:27
gh
nacionâlpatriotiskas aizkustinâjuma asariòas izsprâga, uzplaisknîja atmiòu kambaros TF un Baltijas ceïð, tas liekas tik sen un ðíiet, ka vairs nav taisnîba...


...bet par to "pupaino" Tev virtuâli tieði pa degunu...
Re: partiotisms
25.08.2006 10:01
maj apolodþaiz to misiz oga. aim verî sorî.
Re: partiotisms
25.08.2006 10:49
tas "kautkas savs" kam cilvçkam bûtu jâbût, nav obligâti ir "dzimtene". Drîzâk - "ìimene". Piekrîtu Flegmai ka "dzimtene" un îpaði "tautîba" ir atmirstoðs jçdziens.
un par cînîðanos nâkamo paaudþu labâ - var padomât ka tâm nâkamâm paaudzçm bûs labi, visiem man zinâmiem latvieðiem ir bezmaz asinîs iepotçts, ka viss ir slikti, un visi mûs abiþo. kâpçc lai bçrni bûtu savâdâki?
plants no cita PC
Re: partiotisms
25.08.2006 11:12
Noela,
Neatmirs gan tie jçdzieni. Manî rit èetru tautîbu asinis. Teorçtiski var bût èetras dzimtenes. Ir viena.
free
Re: partiotisms
25.08.2006 12:10
atmirst, atmirst. Eiropa ar savu vçsturi un daudz vairâkâm asinîm katrâ cilvçkâ, nekâ èetras, kïûst arvien flegmâtiska par savu piederîbu. paies kâdi 100-200 gadi, un lietas noteikti mainîsies.
Esmu dzirdçjusi no vairâkiem ârzemniekiem, taj skaitâ arî 50-60-gadîgiem, ka "I am a citizen of Europe", un ðis jedziens ir tas, ka iedzîvosies arvien straujâk un vairâk, un bûs tâ, esmu pârliecinâta! Kad nestrîdçsies cilvçki savu tautîbu dçï, un jâ, piekrîtu, kâds ir teicis, ka mazajâm tautâm piemît tâda stûrgalvîga lepoðanâs praktiski ne ar ko... Tas piemît tieði nelielâm tautâm. Diemþçl, uzkatu, ka Latvijai lepoties nav ar ko, un pârsvarâ lepojas tieði aprobeþoti ïaudis, kuriem ir diezgan aprobeþots redzes loks, kas nespçj redzçt tâlâk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 8?
Ziņa: