Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
08.10.2006 11:57
...atbildçðu gan...daudzi no letiòiem automâtiski pâriet uz krievu valodu, ja mana, ka sarunu biedrs ir krievs...atzîstos, ka arî pats grçkoju daþkârt...tikai kâpçc tas pats krievs runâs krieviski,ja manîs, ka pretî letiòð un vçl apvainosies, ja latvietim bûs grûtîbas ar krievu valodu???
Re: Raimonds
08.10.2006 12:33
Tâpçc, ka viòð ir krievs.
Re: Raimonds
08.10.2006 13:14
...âmen...
Re: Raimonds
08.10.2006 13:21
10 gadus straadaaju kolektiivaa, kur aptuveni puse bija krievi. Un nekad nekaadas probleemas par nacionaaliem jautaajumiem nekad neradaas. Arii sveetki tika svineeti kopaa, runaajot kaa kuram eertaak (faktiski visi latviski paarsvaraa).
Un par LV krieviem kaa inteligjentaakiem- man radies iespaids, ka tieshi Krievijas krievi ir inteligjentaaki, protams, izgliitotie, nevis tie melnstraadnieki, kas brauc citur dziivot un kaa jau krieviem raksturiigi savus noteikumus ieviest.
Kas mani paarsteidza- Krievijas krievi (atkal- izgliitotaa dalja) pashi nosoda Baltijas krievus par valodas nemaaciishanos un taas zemes necieniishanu, kuraa dziivo.
Re: Raimonds
08.10.2006 14:07
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
08.10.2006 15:01
LPP lobijs :)
Kas atteicas uz krievisku runâðanu - ja vin''s runâ pietiekami labi, tad var runât, ja nç, ja jâsteidzas, tad kâpçc man jâmâca cilvçks, kurð mâjâs nevar iemâcîties? televiizija, radio, bilibgvâlâs grâmatas - kur vispâr ir problçma, ja gribi mâcîties valodu.

Pret biodegvielu ir masveida kampaòa, ka tâ degviela bezmaz vai tâ izçd motoru, ka kloívârpsta âºâ krîtot ;) :) turir plaòosânas problçmas - kaltes, eïlâs spiestuves, infrastruktûras tuvums, degvielas kvalitâte, sertifikâti jaunâm maðînâm utt

lai kaut ko panâktu, jâbu't ilgtermiòa plânam
problçma ir tâ, ka ja nu pçkðòi te valstî panestos baigâ tranzîtekonomika, Íînas zîda ceïs'un sazin kas vçl, tad no tiem fiziíiem un matemâtiíiem diezgan îsâ laikâ var pârmâcîties par labâkiem vai sliktâkiem ekonomistiem

Pretçjâ virzienâ - ekonomistu nevar pârmâcît par farmâcijas íîmiíi, elektronikas inþenieri, genoma pçtnieku vai motoru konstruktoru. Ðitâds speciâlists jau no 12-14 gadu vecuma ir uzkrâjis bagâþu, apguvis domaðanas veidu, mâcîjies. Nesen redzçju 10 gadîgu katinga èempionu. Protams, ka tad, kad viòam bûs 30, viòam bûs vesela kaudze tehnisku iemaòu, un zinâðanu, nekâ tâdam, kas izdomâ 18 gados studçt motorus. Ðie speciâlisti kaut kâdâ meºâ var paºmâcîties uz radniecîgu speciaïitâti.

kas attiecas uz to, kuras jomas ir perspektîvas - pilnîgi skaidrs, ka visâdas bioìiskâs, gçnu zinâtnes, elektronikas, íîmijas, farmaceitiskâ raþoðana , materiâlu mâcîbas zinâtnes utt.
Lîmenis var bût no tâ, ka speciâlists uzrauga raþoðanas procesus vai arî pats pçta jaunus materiâlus.
Re: Raimonds
08.10.2006 15:13
s



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
08.10.2006 15:42
Nevaru piekrist. Katru gadu apmeklçju visas peejamâs tehno izstâdes un apmçram zinu, kas un kâ notiek.
Ar Krieviju vismaz pagaidâm tas bizness ir sapîts ar politiku, un iekðçjam patçriòam Krievijai ir vajadzîgi bubuïi un nekad nebûs gana centîbas, lai bûtu laba diezgan Latvija.

Ilgtermiòa programmas valstij nav, ja ir apzinâtas problçmas, tad politizçtie ierçdnî nav spçjîìi lemt 20 un 50 gadu termiòôs.
Re: Raimonds
08.10.2006 15:57
"fiziíiem un matemâtiíiem diezgan îsâ laikâ var pârmâcîties par labâkiem vai sliktâkiem ekonomistiem"
"Pretçjâ virzienâ - ekonomistu nevar pârmâcît par farmâcijas íîmiíi, elektronikas inþenieri"
Oi Raimond1, ja ir tik primitîva piegâjiene par ekonomiku kâ zinâtni, tad nav brînums, ka pârçjie Tavi spriedumi ir tâdi kâdi viòi ir. Tad jau tieðâm var ar lozungiem un saukïim uzlabot dzîves kvalitâti.
Re: Raimonds
08.10.2006 16:57
s



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:51 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
08.10.2006 19:45
Repðe - fiziíis, Godmanis arî
vçl piemçrus
nu, varbût ne jau paºis gados, bet katrâ ziòâ pretçjs process ir daudz grûtâks
nu, ja ekonomika ir tik visaptverosâ zinâtne, tad kâ ekonomiski paskaidrot 3 lietas - resursu tçrçðanu un globâlo sasilðanu, eksakto krîzi un treðâs pasaules valst problçmas? ar kâdu ekonomikas teoriju?

.....................
Sacerçju trîs tekstus, ko tautai dungot no rîta un vakarâ Latvijas nâkotnes sakarâ:
1. Vai gudri ïautiòi Saeimâ sçþ, vai dresçti aktieri jokus tur plçð, lai tautai liktos, ka domâ par to, tie nopietnâm sejâm to uzlûko.
2. Kâds þurnâlists teica man kâdreiz tâ: man ziòas ar viedokli jâsamaisa, ja gribu es zinoðs un objektîvs likties, tad neïauju tautai teâtrî vilties.
3. Ko grib tie ïautiòi dzirdçt, mçs pçtam, un to arî apmçram viòiem tad stâstam, lai guï un netraucç ðeptes mums bîdît, jo citâdi domât tie sâks un îdçs.
Re: Raimonds
08.10.2006 21:17
Raimond 1, nu esi Tu jocîgs. No tâ, ka Repðe fiziíis bûdams varçja strâdât par bankas vadîtâju, Tu izspried, ka viegli kïût par ekonomistu ar fiziía diplomu? Tu maz stâdies priekðâ, kas ir ekonomists? Un Tu visâ nopietnîbâ domâ, ka es te tagad Tev òemðos pierâdît, ka dienâm un naktîm domâju par ekonomiskâm teorijâm?
Es ïoti tâlu no medicînas, bet ðíiet Tu tomçr esi staigâjoða diagnoze. Jeb kaut kas notika ar manu humora izjûtu.
Re: Raimonds
08.10.2006 23:46
...visvairâk par sliktajiem valdîbâ brçc kûtrie uz galviòu...raimond, neapvainojies, bet atkal jâpiekrît Plantam...it seviðíi pçc Tava pçdçjâ komenta..
Re: Raimonds
09.10.2006 06:39
Domâju, ka esat kaut kâdi valsts ierçdòi, ja jau tik ïoti aistâvat kompetentos valsts ierçdòus.

Par ekonomistiem - pasaulç diezgan nopietnas organizâcijas ( lai bûtu, arguments ar autoritâti, jo argumenti ar faktiem jau nekotçjas :) ) ir atziniðas, ka ir bijuðas bûtikskas kïudas valstu energçtikas politikâs, neapdomîgi tçrçjot resursus un nedomâjot ilgtermiòâ. Ekonomistu domâðânas shçmað nemaz nav òemti vçrâ bûtiski zinâtniski argumenti, bet strâdâts ar manipulâcijâm ar sabiedrisko domu.

Eksakto priekðmetu krîze. Kâdâ veidâ tad diþie ekonomisti palaida to garâm? Vaiu viòu mâcîbu grâmatâs nav tâdu jçdzineu, kâ inovâcijas un augstas pievienotas vçrtîbas raþoðana. Vai varbût fiksâ ekonomika - uzceïam tirdzniecîbas centru, âtri apgrozam naudu un sveiki. Vai pa lçti sapçrkam zemi, zimnot, ka celsies cenas pçc iestâðanâs ES. Baigi sareþìîtâs, augsti intelektiuâlað shçmas, kas dod labumu visi valstij un nemaz neliek ïauþiem emigrçt.
plants no cita PC
Re: Raimonds
09.10.2006 10:00
Kâds sakars Tevis pieminçtajam ar ekonomiku kâ zinâtni? Tu neesi aizdomâjies, ka ekonomistu aprçíini varçja bût arî pareizi, bet gala lçmumus pieòem pârkvalificçjuðies fiziíi, mediíi un aktieri?
Re: Raimonds
09.10.2006 10:04
Apsveicu Raimondu un viòa kompâniju ar 8 vietâm saeimâ!
Veiksmîgu muldçðanu!

Mçs-no Daugavas kreisâ krasta arî par jums!

...un kad bûs pirâgi? :)



Edited 1 time(s). Last edit at 09.10.2006 10:13 by oga.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
09.10.2006 10:20
...pievienojoties plantam...un ðo jaunizcepto ekonomikas spîdekïu sûdus strebjam ðodien...
Re: Raimonds
09.10.2006 14:24
Labi, pieòemsim ekonomiski zinâtnisku lçmumu :
ekonomikas spîdeklis aizbrauc uz konferenci un tur uzzina, ka tiek piedâvâtas divas augsto tehnoloìiju firmas, kas specializçjaes pusvadîtâju lâzeru (dioþu) raþoðanâ un izpçtç. Viena raþo zilâs un ultravioletâs gaismas ierîces, otra - sarkanâs un infrasarkanâs. Cenas ir apmçram lîdzîgas. Kuru firmu izvçlçties, ja pasaules tirgû ir liels pieprasîjums pçc datu uzkrâðanas ierîcçm. Kâdu lçmumu pieòem ekonomists.
plants no cita PC
Re: Raimonds
09.10.2006 14:40
Ekonomikas spîdekïu konferencçs runâ pavisam par citiem tematiem.
Re: Raimonds
09.10.2006 18:13
Piemçram :) ?????

Internets ir? Ir? google, mamma, webcrawler ir? ir
atrodi atbildi un pamato :)

tur jau ir tâ problçma, ka ir tie pamatziglîtîbas defekti, kas traucç apjçgt, kas un kâ.

Tieði jau tâdas nezinâðanas dçï arî ir tâ globâlâ sasilðana tik liela un kaudze citu problçmu.
Re: Raimonds
09.10.2006 19:10
Raimond 1. katru reizi, kad Tev atbildu, domâju, vai man ar galvu viss ir kârtîbâ, vai te vispâr ir iespçjama atbilde. Ko Tu gribi, lai meklç googlç? Kâdas atsauces uz pamatizglîtîbas trûkumiem?? Tu par ko? Es esmu no tâs paaudzes, kad par pamatizglîtîbas trûkumiem nerunâja. Tad bija labâkâ izglîtîba pasaulç. Un skleroze man attîstîjusies tik tâlu, ka nu jau atceros katru dienu pamatskolâ kâ ðodienu. Vispâr Tu savâs domâs tik jocîgi peldi...
madcynics nospïaujoties
Re: Raimonds
09.10.2006 19:17
...va vells, ku Raimondiòð sabrauca auzâs...
...divi kontroljautâjumi Tavai erudicijai...
...1)..ozona caurumi un globâlâ sasilðana...divas galvenâs teorijas par ðo postu izraisoðajiem faktoriem...
...2)..sestdien pie apaïâ galda Zanders izdirsinâja Domburu...temats...
...tikai bez gara pentera...pamatojumus nevajag...atkâpies no politiíu kaites - daudzvârdîbas un nekonkrçtîbas...:))
Re: Raimonds
09.10.2006 22:09
Vai tad nav neviena paziòas, kam paprasît?
tâtad uz ko ekonomisti liek - uz zilo vai sarkano un kâpçc
saistîts ar informâcijas ierakstîðanu

Noela bija zinâtnes dienâs, varbût viòa zina???

Domburam tieðam bija garð ìîmis, ðis vçl mçìinâja morâli lasît Kalvîtim :)
tak bija iespçja Milþu cîn''as un savos raidîjumos uzdot jautâjumus pçc bûti'bas, par to paðu ekonomiku un zinâtni un nepoadarîto, nevis pusstundu par Lembergu runât:)

Madcynics varçtu piedomât pie tâ, ka viòa domu gâjieni reizçm ir saprotami tikai viòamm paðam un bûtu nepiecieðams piestrâdât pie asociâciju íçdes.
Re: Raimonds
09.10.2006 22:17
es tur biju jo organizeeju. Bet ko tad es, es tak neko nejeedzu.
Re: Raimonds
09.10.2006 22:59
..kâ jau biju paredzçjis...nu ti dajoð, Raimondiò...kur râvi tik gudru teicienu - asociâciju íçde???...tie, kuri erudîtâki, sapratîs...ja nesaprot - nu ko darît...ehhh...i nakû napadareisi...itoda skode...
Re: Raimonds
10.10.2006 06:58
Ar ko atðíiras zila gaisma no sarkanas un kâds tam sakars ar datu ierakstîðanu diskâ? Pieòemsism ekonomiski pamatotu lçmumu - kuru kompâniju pirkt.

Madcynics - jau labâk, visu sapratu :) kas no kâ izriet un kas kam seko. pieturies pie tâ.

plantam - es te pierâdu, ka bez zinâðanâm nevar pieòemt lçmumus.
Re: Raimonds
10.10.2006 08:10
Raimond – tu tieshaam domaa ka te idioti ar augstaakajaam nolasiijushies?
Re: Raimonds
10.10.2006 08:18
Noela
es jau esmu pieòçmusi to kâ patiesîbu, ka tie ir pârcilvçki, vçrtîgâkie, zinoðâkie-
kas BARO! tautu un râda ceïu
ðeit vçl daþi nez kâpçc mçìina pierâdît pretçjo...
Vara tâpat kâ bagâtîba ir liels pârbaudîjums
Re: Raimonds
10.10.2006 08:25
es veel spirinos...
Re: Raimonds
10.10.2006 08:26
Nç, es uzdodu 10.klases fizikas jautâjumu - ar ko atðíiras sarkana gaisma no zilas. Oga, vai tieðâm Tu nezini?
Te gâja runa par to, ka ekonomika ir diþa zinâtne, kur neiesvçti'tajiem nav ko lîst. Nu tad pieòemsim ekonomiski pamatotu lçmumu, lai vai kâds tas bûtu.

Piemçtram, kas pateikts ir te : university has broad experience, expertise and know-how in carrying out the characterisation of different additives used in polymer materials, plasticisers, colorants, pigments and degradation products. The development of new environmentally friendly formulations for packaging has led to the use of biodegradable polymers as base for high-quality and innovative designs. The group seeks research partners (industrial and/or research centres) to prepare proposals for joint research.
Tâtad ir tâdi, kas saprot, kas te rakstîts un tâdi, kas ne.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 13?
Ziņa: