Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
28.09.2006 13:35
he..he..he, ieliktnîði....
un pats lielâkais rçgojas tv katru dienu...he..he..he
Re: Raimonds
28.09.2006 20:01
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:55 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
29.09.2006 10:39
Nu, re, kâ par lietâm zem jostas vietas, tâ uzreiz dialogs panesâs :)
Vispâr jau interesanti, cik lielâ mçrâ deputâtus rausta aiz aukliòas un cik ðie paði lemj valstij par labu, kâ nu to saprot :)
Re: Raimonds
29.09.2006 13:45
Nu ja, Raimond1! A kas ko briiniities? Visiem ljauzhiem jau interesee taas lietas. Tu tak redzi, kas notiek, ja zem jostasvietas ir probleemas. Paska, kaa tauta suudzas. Maajaas un ar draugiem vis shitaa neizrunaasies. No sirds. Zaudeesi savu jauko teelu, a shite... he- he
Re: Raimonds
29.09.2006 13:52
no kurienes òeçmi, ka man tas tçls interesç?
interesanti jau ir, ka notikumu analiize nevienu iipashi neinteresee, bet loabi dziivot grib gan
neesi bijusi Puketas salâ? varçtu kïût slavena, ja kaut vai aizsu'tîtu îsziòu îstajâ brîdi':)
Re: Raimonds
29.09.2006 14:12
Es ne par Tevi, bet in general. a tamaa salaa neesu bijuse... Slaveniiba nespiid...



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2006 14:12 by Runcene.
Re: Raimonds
29.09.2006 14:53
nu bet te ir reâls piemçrs, ka visâdi ano ir kapitâli izgâzuðies un pâris cilvçku varçja izglâbt tûkstoðus, piekrîti?
kâ ari nevaingîgâ blaksusstâvçtâja darbîbas piemçrs
Re: Raimonds
29.09.2006 15:02
ja es redzu konkreetus suu, es zinjoju (ugunsgreex etc, bet nav biezhi gadiijies, par laimi), a par ANO un citiem nenjemos spriest, jo tur apakshaa ir politika, kaadam nepaliidz tikai taapeec, ka taa paliidzeeshana var nepatikt kaadam citam, ar kuru jaauztur labas attieciibas. Priekshaa saka -- vai cik slikti, we're so sorry, a bet aizmuguree -- juus jau saprotat, mees neko nevaram dariit.

Domaa ljaudis un tautas to nezina, ka lielaa politika ir teaatris? Pac jau par ieliktniishiem uzraxtiiji. Taa vish ir. Un naivi, ka kaac domaa -- kad es tur buushu, tad gan tikai visu peec sirdsapzinjas... Nefiga nesanaax, beigta balle...
Re: Raimonds
29.09.2006 15:23
Tik vien kârði jau arî nav. Ja es piemçram, to eksakto jautâjumu gadus 5 visur, kur iespçjams, atgâdinu, tad tik vienkârði to apiet nevar. Tagad par to atgâdina reâlâ dzîvwe, darbaspçka trûkums atsevisíâs specialitâtçs.
Kas attiecas uz to cunami - te ir aptaisîjusies ne tikai ano, bet arî brîvâ prese un ðo faktu jâizmanto.
Re: Raimonds
29.09.2006 21:45
...bet ir ar pacietba pierâdît pierâdîto :))
Re: Raimonds
30.09.2006 11:46
paðam neliekas, ka tas ir svarîgi?
vai varbût viss tagad notiek pareizi
lielâ brâïa klû'das ir viens labs arguments, kâ var ðos notikumus analizçt un saprast.
Re: Raimonds
30.09.2006 20:01
taa jau laikam ir sava veida maanija... shitaa ciiniities pret veeju... i nav zheel resursus teereet...
Re: Raimonds
01.10.2006 12:56
Kâdus resursus - 10 minûtes 3 reiz nedçïâ pie kompja vispârîbas labâ :)
madcynics nospïaujoties
Re: Raimonds
02.10.2006 09:48
...tu sev glaimo...
Re: Raimonds
02.10.2006 09:53
madcynics

pirmdienu nav labi sâkt ar spïaudîðanos:)

vai Tu tieðâm vçl ne saproti, ka Raimonds1 ir neglâbjams
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
02.10.2006 10:30
...odziò, man interesanti bija sekot lîdz íçía spriedelçjumiem...uzjautrinâja viòa secinâjumi, kuri tika balstîti uz agrâs rûsas strîpas intensitâti viòa apakðbiksçs...:))..bat te jau saka - vispâribas labâ...murgs..
Re: Raimonds
02.10.2006 10:49
Okei, pareizi ir no malas noskatîties un smînçt un viss notiks pats no sevis?????
Pârâdâs vçrðanâs pret manu personu, ne pret argumentiem :)
Es tomçr uzskatu, ka piemçrs par to cunami pierâda, kâdâ pasaulç mçs dzîvojam un ka, iespçjams, tie padomi, ko bâleliòi ir no malas saklausîjuðies, iespçjams, nekâdi labie vis nav.
Re: Raimonds
02.10.2006 10:51
mjam.. braukðu copçt..
madcynics skrobîgs
Re: Raimonds
02.10.2006 11:42
...kâdiem argumentiem!!!???...argumentu NAV...ir kaut kâda slovobludstvo...latviski pat apzîmâjuma nav ðâdai pïurkstçðanai...politiíît :))
es jau tev kuro reizi prasu - MEHâNISMU...Kâ ðO MEHâNISMU DARBINâT...Kâ ðIS MEHâNISMS MIJIEDARBOSIES AR VALSTS STRUKTûRâM...UN VISBEIDZOT - KâDAM JâBûT IZNâKUMAM...reâlam..nevis hipotçtiskam...un pats galvenais - uz kâdiem morali etiskiem pamatiem bûtu jabalstâs cilvçku aktîvai lîdzdalîbai...
...virspusçji arî es varu gudri dirst...es vnk reâli daru to, ko uzskatu par pareizu...nevis tukði muldu...
...ir grafomâni...ir kleptomâni...ir politmâni..laikam...:))
Re: Raimonds
02.10.2006 11:51
Vçlos uzlabot likumdoðanu un arî sabiedrîbas iesaistîðanos, jo, lai gan mums ir daudz gudru cilvçku, pieòemtie lçmumi reizçm tâdi nav. Zinâtnes un raþoðanas attîstîbai ar algâm un izglîtîbas politikas izmaiòâm jâsamazina gan kadru trûkums, gan bûtiski jâpalielina zinâtnes finansçjums, gan likumiski jâuzlabo inovâciju un patentu politika. Arî eksaktâs izglîtîbas skolotâju mâcîtais un intereðu pulciòi jebkurâ, ne tikai pilsçtu skolâ, ir tas pamats, uz kura var attîstîties raþoðana, kas dod darbu cilvçkiem un naudu valsts kasei, tâpçc jâpalielina skolotâju algas. Likumiski jâmaina izglîtîbas sistçma, kas attîsta radoðu, aktîvu un domâjoðu cilvçku, nevis tikai izpildîtâju, tad ierçdòu lîmenî nebûs iespçjams bûtiskos valstiskos dokumentos pieïaut tûkstoðkârtîgas skaitïu kïûdas un pieòemt aplamus lçmumus. Esmu sagatavojis priekðlikumus likumdoðanai izglîtîbas, darba droðîbas, darba devçju un darba òçmçju lîgumu jomâ, ierçdòu atlases kritçriju un sabiedrisko organizâciju darbîbas likumos. Centîðos panâkt, ka izglîtîbas un ierçdòu atlases sistçma nodroðina pret rupjâm kïûdâm visos pârvaldes lîmeòos.
Re: Raimonds
02.10.2006 11:54
madcynics - domâjoðais
îsuma'- ja valsts izlemj, ka tînis var izlemt, ka fiziku viÒAm ne pa kam nevajag, tad izglîtîbas sistçma ir tâ sagatavojusi sabiedrîbu, ka protestç visi - skolnieki, vecmâmiÒAs, klases dauzoòas, profesori, darba devçji un arî madcynics un ÐIS LÇMUMS NETIEK PIEÒEMTS
Re: Raimonds
02.10.2006 12:02
ja es, apolitiskâ, pieslçdzos domai tad - lai palielinâtu algas skolotâjiem, ârstiem, zinâtnei utt, tai naudai no kautkurienes jânâk. No kurienes? Òemot vçrâ ka mûsu valstiòa neko neraþo? Atòems kâdam citam? kam?
Un vçl mani jau gadiem interesç - uz kâ reâli balstâs tâ 1 lata cena?
Re: Raimonds
02.10.2006 13:12
1. Gudri cilvçki.
2. Gudri lçmumi.
3. Piemçri - raþoðana, savu resursu labâka izmantoðana, iespçju apzinâðana ( koksnes pilnîga paºstrâde, ne apaïkoki, íîmiskâ, farmâcijas rûpniecîba, elektronika, biodegvielas, zinâtniskas izstrâdnes un inovâcijas - tam visam vajag gudrus cilvçkus un labus, apmâcîtus strâdniekus)
Nodokïi nekustamo îpaðumu tirgonîem, ne tiem, kas dzîvo îpaðumâ.
Nodokïu politika, kas stimulç mazos un vidçjos uzòçmçjus palikt Latvijâ.
Tiklîdz to gudro cilveíu ir par maz vai vinû padomi netike nçmti vçrâ, bet tiek izdabâts visa'diem ârzemju padomdevçjiem ( skat BBaltija revizorus, kas teica, ka viss ir labi), tâ rodas problçmas.

Tas par to atòemðanu tâ ir - cilvçkiem, kas skatâs 1 tv un lasa 1 avîzi ir iestâsti'ts, ka tim bagâtajiem ir tâda muca, kur tâ nauda ir, to vajag atòemt un sadalît un apçst unn visi dzîvos laimîgi.
Re: Raimonds
02.10.2006 13:28
a tâ muca nesaucas valsts budþets? (prièom tur bagâtie un 1 avîze??)
nu tad kâ tur ir ar to 1 lata cenu?
Re: Raimonds
02.10.2006 13:55
augstas pievienotas veertiibas razhshana ir tas, kas dod vçrtîbu, ko var sadaliit
nesen bija tuss, kad Repðe paceela algas ministriem, pusgadu runâja, ka labâk bûtu devuði pensionâriem, tika aprakstîtas tonnas avîz'papîra
lai gan nepiekrîtu, ka tâm algâm uzreiz bija jâbût tâdâm, tomçr no 20 ministru 2 tûkstoðu algâm var ieekonomçt 40tk mçnesî un 480tk gadâ, tas ir latu pensionâram
tâtad par to latu noïurinâjâm stundas çtera laika un aprakstîjâm desmitiem tonnu avîþu, tâ vietâ lai runâtu jau toreiz par pedagogu trûkumu utt
Re: Raimonds
02.10.2006 14:39
Vçrtîbas, nevçrtîbas... ja naudu maksâ valsts, tad tâ nâk no budþeta. budþets ir tik, cik ir, un ja kâdam kautko dod, kâdam kautkas jâatòem.
var, piemçram, necelt bibleni, to naudu izdalît pensionâriem. vai necelt jaunu tiltu. vai nemaksât ministiem lielas algas. vai politiskajâs reklâmâs un tukðâ ïurinâðanâ izðíiesto naudu var sadalît pensionâriem (bet tâ tad partiju nauda, ne valsts)
zin kâ izklausâs - runâ tu "vokrug da okolo" - jçgas nekâdas.
Un cik tad reâli maksâ 1 lats??
Re: Raimonds
02.10.2006 14:56
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:55 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
02.10.2006 15:02
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
02.10.2006 15:05
s



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
02.10.2006 15:12
A es gribçju zinât kâ mûsu topoðais izglîtîbas vai finansu ministrs ðito nopamato :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 4?
Ziņa: