Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
24.09.2006 11:55
protams, ka ne taapeec ;-)
Teicu jau- shaadi ieteikumi ir lieki. Bet mellene nekad neatziis, ka arii aarsts ir cilveeks un arii vinjam ir tiesiibas (teiksim nepienjemt pacientus, kuri nejeedz pierakstiities).
Peec shaada ieteikuma 70% populaacijas jaamaina darbs. Vai vinji to dara?
Re: Raimonds
24.09.2006 11:59
,,,ne jau vienmçr var pierakstîties. Kad esi saslimis un vajadzîga slimîbas lapa, jâiet tâpat. Ko tu ieteiktu darît? Tâ slimîbas lapa taèu ir vajadzîga! Ja mani nepieòem, tad iznâks, ka esmu ïaunprâtîgi kavçjusi darbu...Starp citu, man arî darbâ neprasa, vai neesmu pârstrâdâjusies. Viss darbs, cik ir, ir jâizdara.
Re: Raimonds
24.09.2006 12:07
Vinjai nav taa specialitaate, kur ambulatori vajag akuuti un kas dod slimiibas lapas.
Darbu, kas jaaizdara vinja arii izdara. Un izdara pat to, kas oficiaali jaadara nebuutu (liekie 12 pacienti). Bet cereet, ka vinja smaidiis aiz laimes shos 12 purninjus ieraugot ir, mazaakais, naivi. Un ka nu maajaas veel ceps rakstus aviizei par profilaksi...
Re: Raimonds
24.09.2006 16:37
Par medicînu ir daudz negatîvu raidîjumu, pozitîvie ir vai nu zâïu vai politiskâs reklâmas. Runa ir par to, ka tajâ brîvajâ mikrofonâ raidîjums jau gâja uz beigâm un visa noskaòa, uzdotie jautâjumi un atbildes vilka uz to, ka ìimenes ârsts ir .... ka viòð ne pârâk rûpçjas par pacientu un nesûta, kur vajag. Vidçjâ tante Alma, kas ðito noklausâs, ir pârliecinâta, ka no daktera jâuzmanâs, izdomâ savas kapacitâtes ietvaros savus gâjienus, paðârstçðanos, padomus draudzençm utt utjpr, kas SAREZÌÎ ÂRSTA DZÎVI. Tâda tante pârdomâs, kurð ârsta norâdîjums viòai ir jâievçro, kurð nç. Tâ kâ televîzorâ teica, ka tâds un tâds dakteris òem íepâ, bet radio teica ka ìimenes ârsti nesûta pie speciâlistiem, tad tas ir svarîgâk, nekâ kaut kâds ìimenes ârsts tur runâs par kaut kâdâm tur analîzçm vai zâïu dzerðanas reþîmu, jo viòð noteikti grib sagâdât peïòu firmai. Rezultâtâ ar ðâdu PLAÐAS AUDITORIJAS RAIDÎJUMU netiek uzzinâta pilna aina, ka arî pacientam ir savi pienâkumi, bet gan tiek saòemts stiprinâjums ticîbâ, ka tas ârsts ðmaucas.
Savukârt, ja þurnâlists neuzdod vienkârðu jautâjumu- ko cilvçks pats var darît sevis labâ vai kâpçc jâievçro norâdîjumi vai kas vispâr ir profilakse, ja uzaicinâtais mediíis pats neizdomâ, kâ to pieminçt un zvana tikai Almas tante ar draudzençm, tad no 10 ooo klausîtâju kâds 100 :) izdzird to, ko paði grib dzirdçt- ârsti ir krâpnieki.
Kas atteicas uz pieminçto cunami - brînums , ka ðâda asociâciju íçdîte nekur , tsk. pasaules mçdijos, neparâdîjâs. Latvijas cunami analogi ir 1995.gada humanitârâ izglîtîbas reforma, izpletnïçcçji, 25 minûtes grieztâs dzelzs durvis, alerìiskâs lapsenes, slidenie balkoni, vçtras krîzes zemnieku 4 reiz dârgâkie ìeneratori un daudz kas cits.
Re: Raimonds
24.09.2006 16:45
Pag, nu, a ko tieshi ar taam lapseneem buutu jaadara? Es saprotu, ka man shajos jautaajumos tiek uzticeeta zinaama atbildiiba (jaazvana uz radio utt, tik nezinu, vai Noela zvaniis, ja es guleeshu), bet es neuznjemos kjert alergjiskaas lapsenes, tas nu ir garaam... Paaraak smaga pieredze Latvijaa ar taam lapseneem...
Re: Raimonds
24.09.2006 16:54
nu, pieòemsim, Runcene atpûðas Puketas salâ, aiziet pçc ananasiem un, nâkot atpakaï, ierauga vilni, kas noslîcina pâris simtus ïautinû, Runcene zvana uz Latvijas meteoroloìisko biroju, un prasa- kas tas varçtu bût - tur vinâi paskaidro, ka tas ir cunami, noskaidro pludmales nosaukumu un brîdina visas citas saliòas un Latvija kïûst par glâbçjvalsti
tâ bûtu pilsoniska, pareiza rîcîba
Re: Raimonds
24.09.2006 18:19
...murgs...kas i, ko, videnç pçdçjâs klasçs darît nav ko, vai???...Raimond, mehânismu, kâ reâli iedarboties íçía politikai uz notiekoðajiem procesiem..,pamatkoncepcija...pagaidâm neko citu, kâ pliku dirðanu (atvaino, bet cita apzîmçjuma nav) pat piepûlot galvu, ðajos textos nevaru sameklçt...
Re: Raimonds
24.09.2006 19:13
Raimond - ârstiem po boïðomu ðèotu vienalga, vai slimnieki ievçro viòu norâdîjumus vai nç - tâ ir pacientu paðu personîgâ darîðana. Un ar informçðanu par simptomiem, profilaksi un neatliekamâs palîdzîbas pamatprincipiem viòiem nav laika nodarboties. Ja tante alma baidâs no sava ìimenes ârsta - tâ ir viòas darîðana, lai iet pie dziedniekiem, ja tâ vçlas un viòai liekas ka viòai tur palîdzçs.

Raimond - ja jau tu esi mediíis - ko neej uz veselîbas ministriju un nesâc jamiem smadzenes pravît, vai ko pats nenodarbojies ar tautas mâcîðanu pareizi un veselîgi dzîvot? kâpçc aizgâji no medicînas uz politiku??
Re: Raimonds
25.09.2006 06:49
Es tikai pierâdîju, ka neiesaistîðanâs, vienaldzîba un nespçja prognozçt notikumus dârgi maksâ. Un vçl to, ka tas nav Latvijas fenomens.

Ko konkrçti madcynics nesaproti, kuru teikumu, manuprât, izteicos visai skaidri.

Neesmu îsti aizgâjis uz politiku, es tikai skatos, kâ notiek procesi. Protams, katram paðam jârûpçjas par veseli''ibu, bet tante, kura ir atbildîgâka, respektç darba laiku, norâdîjumus, ieteikumus- manupra't sagâdâ mazâk problçmu.
Re: Raimonds
25.09.2006 08:11
...KUR VISAI SKAIDRI???!!!...da uþ...politiíis...te pat vairâk burtus tçrçt nav nozîmes...kur nu vçl diskutçt...
Re: Raimonds
25.09.2006 08:45
neesi kaut kaads politologs??

kas nav skaidrs- parâdâs ziòa 1995.gadâ- atïaujam tîòiem nemâcîties fiziku, íîmiju matemâtiku- neviens îpaði neprotestç- rezulta'ts- nav, kas bîda ekonomiku delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=15594675

cunami nogalina cilvçkus - neviens tûrists, vçstnieks, politologs nebrîdina pârçjâs salas un valstis - rezultâts- pârsmit tûkstoðu lîíu
Re: Raimonds
25.09.2006 08:51
Raimond,
tad galvenâ Tava doma, lai mçs ejam vçlçt?

Ko Tu saproti ar vârdu"iesaistîties"?
Konkrçti.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
25.09.2006 09:43
...:))..odziò, vçlçt es ieðu...un citiem arî silti iesaku..paklausies radio PIK...VISMAZ DIVAS DIENAS...un sapratîsi, ka ja gribi runât latvieðu mçlç, tad jâbût vismaz vçlçðanu laikâ sabiedriski aktivam...

...Raimond...ir likumdevçja vara...un izpildvara...atðíirîbu mani??

...ir cçloòi - Tavâ piemçrâ - atïaujam tîòiem nemâcîties...
...ir sekas - nav kas bîda ekonomiku

...îstenîbâ cçloòi...?????????
...sekas - atïaujam tîòiem nemâcîties...

...uztvçri???
...nu re kâds malacîtis...

...viss sâkas ar KAPçC...
Re: Raimonds
25.09.2006 10:41
""îstenîbâ cçloòi...?????????
...sekas - atïaujam tîòiem nemâcîties...

...uztvçri???
...nu re kâds malacîtis"""

ðito lûdzu vçlreiz un saprotami :)

Es tikai gribçju teikt, ka mûsu problçmas bûtu mazâkas, ja mçs ðad tad nedaudz padoma'tu un, ja redzam, ka kaut kas valstî iet ðíçrsâm, biðíi kaut ko pateiktu.
Re: Raimonds
25.09.2006 10:48
"biðíi kaut ko pateiktu."


Kur, kam un kâ?
Re: Raimonds
25.09.2006 11:01
sekas un ceïoòi pie tam netiek analizçti
Re: Raimonds
25.09.2006 11:14
masu mçdiji, tsk. diskusiju raidîjumi bieþi vien ir ïoti nekvalitativi - rakstot vai raidot par daþiem jautâjumiem

savukârt interakcijas iespçjas kaut kâdas tomçr ir - tieðais çters, vçstules utt

un ïoti maz ir pamatota, labi zinoða viedokïa.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
25.09.2006 11:54
...viss sâkas ar KAPçC...

...KAPçC atïaujam tîòiem nemâcîties...tas ir cçlonis :))
;;...
Re: Raimonds
25.09.2006 15:02
Lai mâcâs, ko grib ;)
Re: Raimonds
26.09.2006 09:17
Kâpçc atïâvâm - tâs ir arî sekas uzticîbai ârzemju mentoriem!!!!
Tas ir tas pamats, uz kura daudzas kïûdas ir pieïautas.
madcynics nospïaujoties
Re: Raimonds
26.09.2006 09:28
...Raimond, atvaino, bet Tu esi bezcerîgs gvelzçjs...pat ðeit sameklç attaisnojumu - citi vainîgi...ðajâ gadîjuma - mentori...

...vienmçr tracinâjusi ðâda pieeja - citi, citi...sabiedriskâ doma...tfu, tu vells...
Re: Raimonds
26.09.2006 11:19
man ir tâ laika avîzes, Dienâ bija 15 rindiòas par ðo lçmumu

ja par ðodienu - TV1 pieminçja problçmrakstu NRA, ka pçc tikðanâs ar politiíiem uzòçmçji eksaktâs krîzes risinâjumus neatrod, LNT avîþu apskatâ nepieminçja

Ðajâ rakstâ TP un JL pârstâvji noliedz krîzes pastâvçðanas faktu, tv ignorç ðo rakstu. Vai es tur esmu vainîgs????
Re: Raimonds
26.09.2006 14:20
Tev ir vainas sajuuta?
Re: Raimonds
26.09.2006 14:58
parko ?? Nedaudz trauksme par valsts nâkotni.
Parunâsim ka par apkârtçjo pasauli ðoreiz :)
Re: Raimonds
27.09.2006 22:14
d



Edited 6 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:55 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
28.09.2006 00:13
joks no neta par deputa'tiem

Ieliktnîði - 100 mîksto ieliktnîðu sçþ siltâs vietiòâs.

Viòi ir tikuði tur, kur daudzi cer kâdreiz nokïût.

Ieliktnîði domâ, ka ir ïoti svarîgi, bet patiesîbâ, kad tie ir piesûkuðies pilni, tie tiks izmesti miskastç un to vietâ nâks jauni ieliktnîði.

Katrs ieliktnîtis sâkotnçji ir balts un tîrs.

Katrs ieliktnîtis siltajâ vietiòâ kïûst resns un nosmçrçjies.

Ieliktnîtis pats nekad, nekad nenokïûst siltajâ vietiòâ - vienmçr viòð tur tiek ielikts.

Ja ieliktnîtis ir stingrs un principiâls, viòam siltajâ vietiòâ nokïût ir daudz mazâkas izredzes nekâ mîkstam un maigam ieliktnîtim.

Ieliktnîtis domâ, ka sçþ siltajâ vietiòâ, bet îstenîbâ siltâ vietiòa sçþ uz ieliktnîða.

Ieliktnîtis îstenîbâ neko nedara.

Visi ieliktnîði ir stulbi kâ zâbaki, visi bez izòçmuma.

Ieliktnîtis nesaprot, ka sûdi ir turpat aiz stûra.

Ieliktnîtis nesaprot, ka îstenîbâ viòð sçþ pakaïâ.

Ieliktnîði tautai tiek piedâvâti paketçs pa divdesmit vai vairâk.

Ieliktnîðiem ir vienaldzîgi tautas sviedri un asinis.

Îsti dþentlmeòi nepçrk ieliktnîðus.

Ieliktnîðus neizvçlas, ieliktnîðus nopçrk. Ja tu nesamaksâsi, ieliktnîtis nebûs tavs.

Ieliktnîtim nav mugurkaula.

Kaut pilnîbâ sasmçrçjies, ieliktnîtis pats nekad neaizies. Tas vienmçr jâizòem.

Ieliktnîtim neko nenozîmç demokrâtiskâs vçrtîbas.

Ieliktnîtis labprât piedalâs skrçjienos pa Latvijas Republiku. Pieredzçjuðâki ieliktnîði nesmâdç arî velobraucienus.

Ieliktnîtim ir sveðas tautas jûtas. (Jo, kad ir laiks sajûtâm, ieliktnîða vairs nav klât.)

RIMI ieliktnîðiem vienmçr ir speciâlas akcijas un atlaides.

Ieliktnîði ir daudz un daþâdi, bet, kad pienâk laiks tos ievçlçties, nezini îsti ko.

Neviens normâls cilvçks neizvçlas oranþus ieliktnîðus.
Re: Raimonds
28.09.2006 10:41
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:55 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
28.09.2006 10:57
un Raimonds1, ja taps ievçlçts, arî kïûs par ieliktnîti :D
madcynics nospïaujoties
Re: Raimonds
28.09.2006 11:40
...divi principiâlie Raimondi...(_x_)
Re: Raimonds
28.09.2006 11:58
par tiem ieliktnîðiem ir labâkais ko palasît iz Raimonda !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 13?
Ziņa: