Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
19.09.2006 12:02
joks ;)
kam tad ir google.lv ???????? http://www.cvk.lv/cgi-bin/wdbcgiw/base/saeima9.cvkand9.sak kaut kur pa vidu
mçìinu apsvçrt to, vai vçlçtâji, kuri te daudzi tomçr ir ar augstâkajâm izglîtîbâm var paði ierosina't kâdas idejas kâ
1. Labâk pârvaldît valsti.
2. Iesaistît arî nepolitiíus lçmumu pieòemðanas procesâ.
3. Uzlabot sabiedrisko diskusiju un priekðvçlçðanu tekstu kvalitâti
un vçl un vçl un vçl
Re: Raimonds
19.09.2006 12:05
Man ir stingra paarlieciiba, ka jebkursh tiekot pie lielaas siles aizmirst par citiem un domaa tik par savu kabatu. Diezgan jau cilveeciigi...
Re: Raimonds
19.09.2006 12:12
nu un vai tad tie, kas ârpus siles nevar runât, raksti't, pulcçties, pieprasaît, dibinâties un nepieïaut ðo to
zelta gabaliòi te viens vai veina vispaº apsmaida dajebko :)
Re: Raimonds
19.09.2006 12:27
Raimonds Pauls Tautas Partija? ;)
Re: Raimonds
19.09.2006 12:46
Raimonds Pauls maak speeleet citu klavieri ;)

Shams buus kaac esoshs vai izbijis koleegjis iz mediciinas aareem. laikam zinu.
Re: Raimonds
19.09.2006 13:07
Pulceeties un pieprasiit ar meerkji tikt pie lielaas siles?
Tavas runas, Raimond, shobriid uz to baigi velk...
Re: Raimonds
19.09.2006 13:16
Nevaru nepiekrist ,,,.
Re: Raimonds
19.09.2006 14:08
vienigais ko vajag ir mainit domashanu. visi blauj, ka vajag apkarot korupciju, bet tajaa pashaa laikaa pasi izmanto lielakus vai mazakus blatinus. jasamaksaa buvdarbu vaditajam, lai atrak pabeidz maju, jamaksaa buuvalde, lai atlauj uzlijt setu, jamaksaa Rigas siltumaa, lai atlauj vilkt gaazi, jamaksaa namuparvaldes prieksniekam, lai atdod maju kopejai privatizacijai. sviests!
Re: Raimonds
19.09.2006 14:13
Perfekti, eziit ;-)
Re: Raimonds
19.09.2006 14:27
es teicu- pa vidu :)

interesanti, KÂPÇC kandidâts nevarçtu domât par valsts ilgtermiòa attîstîbu
vai tad neviens no lîdzðinçjiem to nav darîjis??? :)

ar ilgtermiòa jautâjumiem es saprotu to, ka piemçram eksakto skolotâju jautâjuma risinâðana ar tiem 200 it kâ papildus iekasçtajiem miljoniem
http://www.delfi.lv/news/national/business/article.php?id=15538507

ir tieðâm svarîga valsts problçma
ar to pilsoòu aktîvu piedalîðanos es saprotu ka nebu'tu varçjusi notikt ne Banka Baltija, ne 1995.gada izglîtîbas reforma nu apmçram tâ
Re: Raimonds
19.09.2006 14:33
Bankas Baltija lietâ - tauta gribçja uzvârîties. Daïa pilsoòu arî uzvârîjâs. (Cik tur pelòu solîja? 80%? Tak ar prâtu ar jâdomâ, ne tikai ar maku).
Un tajâ brîdî, kad ðâda varka reâli spîd, lielâkajai daïai ir vienalga kas bûs vçlâk, metâs tik tâdas avantûrâs iekðâ.
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 14:40
Nevar neprofesionâlis profesionâli izpildît kâdu darbu. Pat, ja ir liela gribçðana. Katrâ vietâ, arî valsts pârvaldç ir jâstrâdâ savas nozares speciâlistiem nevis aktîvistiem. Var gadîties, ka îstermiòâ kâdai problçmai tautas masas redz vienu risinâjumu, bet patiesîbâ, lai tâ lieta darbotos ilgtermiòâ, jâpieòem nepopulârs lçmums. Un ðo lçmumu atrast, pamatot un par to atbildçt var tikai profesionâlis. Tâpçc priekðvçlçðanu ideju vâkðana forumâ liekas diezgan utopiska. Jebkura saimnieciska lçmuma pamatâ ir jâbût ekonomiskiem aprçíiniem nevis politiíu koíetçðanai.
Re: Raimonds
19.09.2006 14:41
ja te tika skaitïots, kas ir Raimonds1 (man negribas visu sho diskus. lasiit), tad laikam
ðis vai?
Re: Raimonds
19.09.2006 14:51
nu pa vidu tam sarakstam taèu ir, 5simt kurais tur
""Katrâ vietâ, arî valsts pârvaldç ir jâstrâdâ savas nozares speciâlistiem nevis aktîvistiem. ""
tieði ar speciâlistiem jau ir problçmas - jo tie speciâlisti
1. Ir banâli nekompetenti
2. Tiklîdz apogrozâs valsts darbâ, tâ norotç uz privâto biznesu
3. Neuzskata par pienâkumu patstâvîgi izglîtoties
4. Sakarâ ar 1995. gada izgli'tîbas kïûdu neorientçjas dabaszinâtnçs nekâdâ lîmenî
5. Nesadarbojas ar citu ministriju ierçdòiem problçmu risinâðanâ, ja to kûrç cita partija

nu un vai tieðâm ir tik slikti, ka starp visiem 1000 kqndidâtiem nav neviena , kas vçl valstij labu un kam ir idejas
nu un tie , kas nav politiíi - kas Jums traucç dibinâties, zvanît uz Bez tabu vai LV radio vai internetâ klâstît kompetentu viedokli, lai uzlabotu vispârçjo diskusiju lîmeni
Re: Raimonds
19.09.2006 15:04
;-)

Kursh no tiem speciaalistiem beidzis skolu peec 1995. gada reformas?

Bet par to zvaniishanu- paaris reizes smagi aplauzos un vairaak ciinjaas ar veejdzirnavaam iesastiities neveelos. Savi nervi daargaaki.
Un kompetents viedoklis internetaa- ir gan veerts laiku teereet...
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 15:06
Raimonds 1 vai par speciâlistu var nosaukt to, kuru Tu raksturo p.1?
p.2 saknes meklçjamas tur pat, kur mediíu aploksnes
p.3 neatbilst profesionâïa pazîmçm
p.4 ïoti ðaurs pielietojums tautsaimniecîbâ
p.5 aktîvistu invâzijas rezultâts.
Piedod, bet rodas iespaids, ka Tu te vicinies ar maija lozungiem.
Re: Raimonds
19.09.2006 15:07
tur visi tajâ vçl valstij labu, protams.
Bet savs labums visiem tuvâks.
Ir tâda lieta kas saucas pârbaude ar naudu. Ïoti reti kurais ðo pârbaudi iztur.
Re: Raimonds
19.09.2006 15:11
nu bet drîz jau nâks jaunâ maiòa, profesionâli uzpildîti ar paðapziòu, bet neorientçsies da nekâdâs sfçrâs, tik biznesa vadîbu apguvuði

starp citu - reizçm internetâ tieðâm uzraksta tieði komentâros kâds, kurð tieðâm orientçjas lietâs, no to viedokli protams pçc tam piefrizç un savâc prðèiki un pauþ kâ savas partijas viedokli

kas attiecas uz me'diju politiku - protams, ka ir neertâs tçmas, ko viòi nelaiþ çterâ vai avîzç, seviðíi par mçdiju sleeptajiem procesiem, slçptajâm kampaòâm un ârzemju padomu kvalitâti nu un paòem telekarti :)
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 15:32
Ja cilvçks ir profesionâls savâ jomâ, tad viòð nekad nenoliegs profesionâïu esamîbu citâs nozarçs. Paðreizçjâ jaunatne ir ârkârtîgi gudra un apdâvinâta. Viòiem ir iespçjas, kas pçc definîcijas nebija dotas manai paaudzei. Biznesa vadîba ir ïoti nopietna lieta, ðo zinâðanu esamîba nevienam netraucç. "Vadît " ir mâksla, tâpat kâ "ârstçt", "mûrçt", "dziedât". Nav labi kâdu noniecinât, îpaði laikâ, kad katrs cilvçks var kïût par potenciâlu vçlçtâju.
Re: Raimonds
19.09.2006 15:42
plants laikam ir kâds speciâlists?

neorientçðanâs dabaszinâtnçs nav vajadzîga 21. gadsimtâ ??????????????
esmu pârsteigts

noniecinðana vai notikumu analîze?
pozitîva domâðana vai vienas partijas reklâma?
nestrîdçsânâs un jauka izturçsânâs vai nevççsânâs runât par problçmâm un vçlçtâja uzskatîðana par labticîgu ...nu to?
Re: Raimonds
19.09.2006 15:43
demagogs...
Re: Raimonds
19.09.2006 15:55
komats :)
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 15:59
Protams, ka esmu profesionâlis savâ specialitâtç. Ja tâ nebûtu, sen bûtu bada nespçks uznâcis. Par manâm zinâðanâm man maksâ algu.
Analîze nozîmç neieinteresçtu faktu un likumsakarîbu izklâstu, nevis emocionâla viedokïa pauðanu. mana "analîze" râda, ka jaunatne ir gudra un izglîtota. Tad, kad no varas aizies pçdçjais komjaunietis bûs labâk, kad pionieris, bûs vçl labâk, kad arî oktobrçni tiks lîdz pensijai, var gaidît pârmaiòas. Mans dçls lîdz ðim brîdim laikam skaitâs oktobrçns, iestâties paspçja, izstâties nesanâca, jo to organizâciju likvidçja.
Re: Raimonds
19.09.2006 16:06
""...nozîmç neieinteresçtu faktu un likumsakarîbu izklâstu, nevis emocionâla viedokïa pauðanu.""

Labi, nepolitisks, neieinteresçts viedoklis - Þurnâls ""Enerìçtika un pasaule""
pe'dçjais vai pirmspçdçjais numurs, enerìe'tiíu ðefa pârdomas par valsts energç'tikas politikas dokumentu, kur atrodamas 1000 kârtîgas skaitïu kïûdas.

Es neteicu, ka jaunatne bûtu slikta, es teicu, ka ðî 1995. gada kïu'da, ko MÇS VISI KOPÎGI NOGULÇJÂM maksâs valstij miljardus.
Re: Raimonds
19.09.2006 16:17
plants

Es veel joprojaam pionieris ;-)
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 16:19
Diemþçl nevaru komentçt to Enerìçtikas pasauli.
bet pieïauju,
-ka to rakstu gatavoja kâds padotais
-ka þurnâlists kaut ko sajauca
-ka kïûme gadîjâs tipogrâfijâ
-ka lasîtâja rîcîbâ nav pilnîga informâcija, lai izdarîtu pareizos secinâjumus.
-cik skaitïiem jâb'\ut publikâcijâ, lai tur atrastos 1000 kïûdas.
Secinâjums: apgalvojumam 0 ticamîbas

Diez kâds ir valsts iekðzemes kopprodukts, ja tas spçj pavilkt "miljardus" vçrtu kïûdu.
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 16:41
Komat, kâ tur bija:
vzveites kostrami sinije nochi, my pionery deti rabochih?
Re: Raimonds
19.09.2006 16:54
plant

Nu, manos laikos jau latviski dziedaajaa: mees pioniiiiiieri, straaaaadnieku beerni ;-)
plants no cita PC
Re: Raimonds
19.09.2006 16:59
Vo vo. Un es te mocîjos, bet nevarçju atcerçties latvieðu valodâ. Pat tulkot mçìinâju, bet ar to meldiòu nesavienojâs.
Re: Raimonds
19.09.2006 17:10
Es taa punktiigi tik shito rindinju vien atceros ;-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 10?
Ziņa: