Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
20.09.2006 08:48
kâda tâ bûtu? braukðu copçt - ûdens padzisis, moð lîdaku laiks sâcies.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.09.2006 08:48 by Noela.
Re: Raimonds
20.09.2006 08:52
tomçr interesanti, kâ tad ir? Kam jâmainâs?
Re: Raimonds
20.09.2006 09:25
Raimonds1 - un Tev paðam kâ liekas kam ir jâmainâs?
Re: Raimonds
20.09.2006 09:30
Nu tam neiesaistîðanâs principam jau nu noteikti - tipa ne mana cûka, ne mana druva. Un tiem, kas kaut ko jçdz vai kam ir idejas nevajag tupçt savâ dârziòâ tikai. Tas paceltu to sabiedriskað diskusijas, þurnaïistikas mun informçtîbas li'meni.

nu un tâlâk, protams, gudri cilvçki, gudra pârvalde, tâlredzîgi le'mumi, laba vispusîga izglîtîba visos lîmeòôs, ne tâ, kâ tagad ( ieskaties pçdçjâ'Dienâ)
plants no cita PC
Re: Raimonds
20.09.2006 09:43
Pievienojos "taktiskajam" pulciòam.
Raimond 1 Atvadoties no ðî temata.
Ja Tu gribi izdarît kaut ko labu ðajâ dzîvç, tad nemeklç sveðas kïûdas, netçrç savu laiku, lai pierâdîtu oponentam, ka viòð ir muïíis (vai pastâv tâda iespçja, ka Tu par sevi publiski deklarçsi, ka esi nejçga?tad kâpçc kaut ko tâdu gaidi no citiem?) Ðâdas diskusijâs uzvarçtâju nemçdz bût. Tas, kas tagad notiek presç, televîzijâ ... ir mazaudzinâtu cilvçku diktâts un viòu izpratnes par diskusiju realizâcija. Ja Tev ir labas domas un Tu zini, kâ tâs îstenot, tad nâc ar konkrçtiem priekðlikumiem, aizrauj cilvçkus ar savu varçðanu, nevis netîrâs veïas mazgâðanu. Esi liels, tâpçc ka Tu tâds esi, nevis pakâpies uz sveðâm mugurâm. Paðlaik Tu ne ar ko neatðíiries no tiem, kurus nosodi. Garlaicîga diskusija

Es nestrâdâju valsts darbâ.
Re: Raimonds
20.09.2006 10:12
nebiju domâjis kâdu îpaði aizvainot, bet gan pierâdît, ka tâs proble'mas ar kompetenci un ilgtermiòa domâðanu ir reâlas
tas, ko me'diju mums pasniedz un tas, ko sola politiíi un par ko diskutç politologi un visâdi padomdevçji daïçji ir tik pr_isks nevis analizçjoðs un iedvesmojoðs mûsu paðu dçï

man paðam bija iespçjas nevis 2000. gadâ, bet gan 5 gadus âtrâk pamanît tâs izglîtîbas politikas kïûdas, bet es pats nezin kâpçc to neizdarîju, lai gan pazîmes tam, kas tiek lemts aiz slçgtâm durvîm, bija

es apzinos, ka neviens poltiíis nekad neteiks vçle'tâjiem - bet kur tad jûs paði bijÂT, bet dialogam diemz''el ir vakjadzîga analîze un kïûdu izvçrteðâna nevis Milþu cîòu sviests
Re: Raimonds
20.09.2006 10:16
Pierâdît? eh.. pirms vçlçðanâm visi (potenciâlie lçmçji) grib viens otram kautko pierâdît. Vai tieðâm nav vçl apnicis? Pie tam òemot vçrâ ka partiju ta daudz, a tie solîjumi ar nelielâm izmaiòâm ui cik lîdzîgi.
Kâda jçga strîdçties un kautko pierâdît?
Sviests tas viss ir.
Re: Raimonds
20.09.2006 13:54
He, nu tad vajag iet par gaishregji kaadaa ziileeshanas salonaa, ja jau var nojaust, kas notiek aiz kaadaam tur sleegtaam durviim...
Re: Raimonds
20.09.2006 14:05
Mosh var pie reizes paregjot aiz kam tieshi tagad draud Stradinju kliinikai maksaatnespeeju izsludinaat?
Re: Raimonds
20.09.2006 14:08
baigais negatîvisms :)

ja es vienkârði apgalvoðu, ka kâds pieïauj lielas kïûdas, Jûs taèu man neticçsiet, vai ne

starp citu - vajg taèu izmantot brîvâs , pie politiíiem nesaistîtâs radio, tv un avîþu un interneta iespçjas arî starpvçlçðanu laikâ

Piemçrs. Radio iet pÂRRAIDE PAR ÌIMENES ÂRSTIEM UN ZVANA PÂRSVARÂ PACIENTI UN KLÂSTA, CIK NEPAREIZI VIÒI ÂRSTÇTI UN TE... PÇKÐÒI... BRÎNUMS...PIEZVANA NOELA UN RUNCENE UN PASAKA, KA KONKRÇTI ÐEIT ÞURNÂLISTS UN CIENÎJAMAIS PACIENTS MALDINA AUDITORIJU
Re: Raimonds
20.09.2006 14:14
Runcene zvana uz radio! he, he... Runcenei pietiek un paari paliek ar sho forumu. Uz radio zvana penshi, kas seezh maajaas un kam nav kompja.... un brangi eceejas savaa starpaa...
Re: Raimonds
20.09.2006 14:15
Pareizi reiz otto teica- neko neteikshu, tuuliit atradiis kaadu tanti, kas govi paardevusi, lai man samaksaatu (citaats var buut nepreciizs).
Re: Raimonds
20.09.2006 14:19
Raimond - kâ Tev paðam tagad liekâs - vai bija vçrts uzsâkt politisko aìitâciju un ideju smelðanos ðeit vai nç?

Un vçl - man liekas Tev nervi par ðvakiem lei varçtu cietu ìîmi darboties tautas labâ. A varbût es kïûdos. A varbût man vienalga.
Re: Raimonds
20.09.2006 14:35
patiesîbâ jau man bija interesanti un teikðu tâ - potenciâlo vçlçtâju vajag kaut nedaudz cienît un domât, ka tas spçj panest kaut nedaudz mçrenu kritiku un iesaistîties domu apmaiòâ

par gudras politikas iespçjamîbu - politiíiem un þurnâlistiem ir kaut kâds priekðstats par STATISTISKÂ VIDÇJÂ VÇLÇTÂJA sprieðanas spçjâm un tipiskajiem maldiem, tiek izveidots produkts ( sakârtotâja tçls, sazagto labumu izdalîtâja tçls utt utjpr) kas prakstiski nav reâls un kam ir maz sakara ar realitâti

tad nu ðis vidçjais viedoklis, kuram tiek mçrîts kaut ka'ds statistiskais piekritçju skaits, tiek tv, radio, presç izstâdîts un kaut kâda vidçjâ masa balso

ðitam viedoklim nav nekâda sakara ar problçmu analîzi, argumentu un faktu cîòu,kïu'du analîzi (kas ir nu kaut vai piecminûtçs slimnîcâs )

tâtad potenciâlais politiíis nemaz neriskç cilât kaut kâdus apðaubâmus problçmajautâjumus, izzinât, ko domâ DARBÎGS, AKTÎVS UN INFORMÇTS vçlçtâjs, jo riskç tikt nesaprasts un no politiskâ procesa gan pirms, gan pçc vçlçðanâm sanâk bezformas masa
Re: Raimonds
20.09.2006 14:38
Brrrrr, es ðito sauktu par garîgo caureju-
Hroniska slimîba politiíiem
Re: Raimonds
20.09.2006 14:59
kuru punktu, cienîtâ, nesapratât?

Ielasieties rûpîgi.
Re: Raimonds
21.09.2006 07:01
ir diezgan liela atðíîrîba starp politisko teâtri un tâ reþisoru tekstu un tieðâm svariìu ilgterminâ jautâjumu apsprieðanu.
Re: Raimonds
21.09.2006 08:00
Raimonds1 - bet ko tieði tu vçlçjies panâkt ar ðo diskusiju? ka te tagad varçs smelties idejas? Bet tu taèu ievçlçts neesi, a solîjumus partija jau sarakstîjusi.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
21.09.2006 10:18
...íçía politikas paraugstunda...pie trauciòa, kur zacei íilavas bundþiòâ...uz avîzîtes smalki servçtas..
Re: Raimonds
21.09.2006 10:44
man noteikti ir slçpti nodomi :)

tie ir ðâdi:
1. Kaut nedaudz uzlabot sabiedriskâs politikskâs diskusijas lîmeni un samazinât to primitîvo tekstu straumi - iedosim miljonus, sakârtosim, attîstîsim vai arî sazaguðies, atòemsim, sadalîsim un dzîvosim labi ( pat ierçdni bez tiesas piespriestiem atlaiðanas pabalstiem nejçdz atlaist, mijonus atnçms :)) utt
2. Noskaidrot tos jautâjumus, kas liekas svarîgi pie normâlas diskusijas nepieraduðam vçwlçtâjam.
3. Mazâ auditorijâ izzinât iespçjamâs saturîgas domu apmaiòas problçmas - viena noteikti ir iestrçgðana uz to, ka nav jau kïu'du, ierçdòi strâdâ ok un ka tomçr visu laiku jâdomâ par pierâdîjumiem saviem tekstiem.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
21.09.2006 11:06
...kâds mçríis ðiem nodomiem??...
...uzlabot, noskaidrot un izzinât vispârçji formulçjumi...

...mazliet atgâdina slikta biznesa plâna kopsavilkumu...
plants no cita PC
Re: Raimonds
21.09.2006 11:28
Bet man tâda sajûta, ka mani ieskaita deìenerâtu kategorijâ, kuru beidzot kâds aplaimoja, ïaujot izteikt savas primitîvâs domas un apsolot tâs izlasît.

"Noskaidrot tos jautâjumus, kas liekas svarîgi pie normâlas diskusijas nepieraduðam vçwlçtâjam"
Re: Raimonds
21.09.2006 11:32
aha, man arî tâda pati sajûta. tipa - nu, mîïie mazuïi, nokâpu es no debesîm, pirms kâpju atpakaï stâstiet savu sâpi.

Man personîgi ðobrîd aktuâls ir jautâjums kâdâ vçzî es varu ieplânot budþetu uz gadu, ja tas reâli nav iespçjams pat uz 1 mçnesi. Ja man kâds gaiðreìis varçtu pastâstît ko es darîðu nâkamnedçï - bûðu ïoti pateicîga.
plants no cita PC
Re: Raimonds
21.09.2006 11:34
Pa manam, plânot tagad neko nevar, var tikai prognozçt. Prognozçm ir sava ticamîbas pakâpe...
Re: Raimonds
21.09.2006 12:05
es plânot vispâr neko nevaru -man visi darbi atkarîgi no tâ vai es kautko atrodu vai nç, un attiecîgi arî izmaksas mainâs drastiski. Un tagad no nâkamâ gada man tas ir jâparedz. Pilnîgs èau.
Re: Raimonds
21.09.2006 12:13
Muuzhu dziivo, muuzhu maacies, Noela ;-)
A izmaksas paredzi maksimaalaas cik tik ir ceriiba dabuut. Noteereet jau nav maaksla ;-)
Re: Raimonds
21.09.2006 12:14
nu es jau te tiku nosaukts par visu ko un man tika piedçvetas visâdas îpaðîbas tikai tâpçc, ka esmu kandidâts, bet kad es pasaku, ka politiskâ diskusija masu mçdijos ir nekvalitati'va un, ka manupra't, vçle'tâji tiek maldinâti ar pseidoproblçmâm un pseidorisinâjumiem, tad ir visâdas saju'tas

ja Jûs tieðâm domâjat, ka var pateikt- tai nozarei mçs iedevâm tik miljonus, balsojiet par mums un mçdiju moderators neuzskata par nepiecieðamu precizçt- cik no tâ aprij inflâcija un ko par ðo naudu nozare'var izdarît - kâ tâ ir kvalitatîva saruna, tad nevajag brînîties par sekâm
Re: Raimonds
21.09.2006 12:26
,,, - notçrçt ta nav problçma, bet es neredzu jçgu tam, ka valsts iestâdes gada beigâs iepçrk visâdus bezjçdzîgus sûdus ka tik nauda notçrçta.Un tas atkârtojas gadu no gada. Nesaprotu kâpçc nevar uzkrât to piíi. Lai sakrâjot nopirktu kâdu dârgâku aparâtu.
Mçs neko plânot nevaram. Tas apmçram bûtu tâ kâ mâxliniekam gadu uz priekðu jâizdomâ kâdâ krâsâ jams to puíi zîmçs - sarkanu, dzeltenu, vai vispâr nezîmçs, tâ vietâ zîmçs koku.
Re: Raimonds
21.09.2006 12:27
Vai Tu vari atbildçt, kâpçc valsts pasûtijums, iepçrkot zâles no ârvalstu firmâm, kâ galveno kritçriju ir izvirzijis cenu, nevis kvalitâti?
Lîdz ar to man ir pamatotas baþas ne vien par ârstçðanâs efektivitâti, bet pat par zâïu (ne)kaitîgumu?
Re: Raimonds
21.09.2006 12:47
Valsts apmaksaataam zaaleem par kriteeriju ir cena un tas ir pareizi, citaadi pirks 10x daargaakus analogus (te nu es zinu ko runaaju).
Jau taapat par zinaamu samaksu visu ko tai sarakstaa var iedabuut (protams no tirgotaaja ne no pacienta viedoklja).
Par to kaitiigumu- nu atklaati kaitiigas zaales jau nu gan neiepeerk. bet teereet valsts naudu origjinaalpreparaatiem un tam ko valsts budzhets nevar pavilkt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: