Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
02.10.2006 15:13
s



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
02.10.2006 15:17
îpaði tas redzams salîdzinot algas :D
Re: Raimonds
02.10.2006 15:20
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:54 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
02.10.2006 16:19
Nauda ir jânopelna. Liela nauda ir jâpelna ar raþoðanu, maza - ar pakalpojumiem.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
02.10.2006 19:01
...tâ nu tas ir...jânopelna...kuri no ðeit esoðajiem raitajiem dirsçjiem ir naudas pelnîtâji???...piesakaties, reâlie naudas pelnîtâji!!...nç, ne jau tie, kuri parakstâs algu sarakstâ, bet tie, kuri apstiprina ðo sarakstu un samaksâ valstij nodokïus...jeb te vairâk tomçr brçcçji - man nemaksâ???
Re: Raimonds
02.10.2006 19:33
Ko tad pats ðeptç, ko?
Daþi jautâjumi
1. Atïauja nemâcîties eksaktos bija kïûda vai nç?
2. Kâds vispâr par to protestçja vai nç - atìidâs, kad jau trûkst speciâlistu nozarçs?
3. Tagadçjâ politika risina ðo jautâjumu vai nç?
4. Vairâk pelna raþotâji, seviðíi raþojot medikamentus, elektroniku, maðînas, programmatûru- preces ar pievienoto vçrti'bu - pareizi vai nç?
5. Valstî ir pârpârçm humanitâristu, kam nav darba, bet trûkst metinâtâju, celtnieku un inþenieru- pareizi vai nç?
Vai te iespçjamas kaut kâdas atbilþu vari';acijas?
Re: Raimonds
02.10.2006 19:49
Debesis ir zilas, vai ne?
Mâkoòi ir balti, vai ne?
Saule ir silta vai ne?
Utt Utj
Re: Raimonds
02.10.2006 19:57
Raimonds1 a tev nav vel apnicis sevi reklamçt?
Re: Raimonds
02.10.2006 20:21
Reklamçt :) baigi esmu iepaticies, visi applaudç :)
tad jau jâsaka jums ir taisnîba, mçs esam gudri, vareni utt
Noela, ko teiktu par jautâjumiem - kâ tur îsti ir ar tâm atbildçm - jeb tâs tâdas pïâpas, nesvarîgas un Jûsu necienîgas :)
Re: Raimonds
02.10.2006 20:25
Re: Raimonds
02.10.2006 20:45
...pat negribas komentçt..
Re: Raimonds
02.10.2006 22:04
Labi, Noela un madcynics, ka'tad Jûsuprât bûtu pareizi, kas tad ir galvenâs problçmas, padalieties izjûtâs :)
Re: Raimonds
02.10.2006 22:09
...man ar negribas komentçt..
Re: Raimonds
02.10.2006 22:59
...pçdçjais man koments par ðo tçmu...tik ilgi, kamçr mass media no ðinderiem un kustoòiem, kuri pârtiek no maitas, slepkavîbâm, bçrnu meðanas pa logu, asinîm, krâpðanas, nelietîbas un vispâr negâcijâm, un tik ilgi, kamçr ïauþi, atplçtuði savas mutîtes kâ tâdi putniòi ligzdâs, kâri netvers katru sûdu, ko pirmie tiem pasvieþ, kamçr slinkie domât un reâli STRÂDÂT neizprâgs vai neaizvâksies uz îrijâm, anglijâm un citâm leiputrijâm, kamçr ðeitpalicçji nesâks cienît paði sevi, NEKAS KARDINÂLI NEMAINÎSIES...atmodas laikâ saujiòa rumpîðu aizvilka aiz sevis praktiski visus...laikraksti skandçja - dajoð straòe ugïa...un gâja..un darîja...
...parâdi man kaut vienu latvieðu valodâ iznâkoðu laikrakstu, kura nelietu samazgas un negânîtu valsti...starp citu - mûsu valsti...krieviski tas pats...
...nç, meloju...dienas bizness...ðíendçjâs, bet velk laukâ paralçli negâcijâm arî labo..pie tam - proporcionâli ar + zîmi vairâk nekâ ar -
...ja manipulçtu ar ïautiòiem ar pozitîvo ievirzi - viss bûtu vairâk vai mazâk normâli - cilvçki vismaz kaut cik cienîtu sevi...uz doto momentu redzu apbiþotos- vaîî, cik sûdîgi...man nedod...cûkas valdîbâ neiedeva...tas jau ir domâðanas kroplums...òem pats, âzi...neïauj dirst kaut vai darba devçjam sev aiz apkakles...bet ïauj...da nu...'
..knapi noturçjos, lai nesâktu mâtes vârdiem...
Re: Raimonds
03.10.2006 11:20
nu un ko mçs kopâ ar Noelu, Runceni, komatu un citiem varçtu darît, lai tâ nebûtu, jebðu mums negribas neko darît?
Re: Raimonds
03.10.2006 11:37
Jaamaacaas vien buus no citaam "sliktajaam" zemeem, jo USA pedofiili seezh vai nu cik tur muuzha ieslodziijumus vai naavinieku kameraa gaida savu rindu. Viss. Bet tiesas procesi ir smagneeji, un lietu gruuti pieraadiit.
Re: Raimonds
03.10.2006 11:48
viòiem ir pilnîgi cita tiesîbu sistçma - balstîta uz precedentiem.
Re: Raimonds
03.10.2006 14:33
citâ tçmâ
ko varçtu darît, lai tauta iesaistâs lemðanas procesos
Re: Raimonds
03.10.2006 22:25
d



Edited 6 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:53 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
03.10.2006 22:50
Izlasîju vismaz 4 ðî ziòojuma redakcijas.
Lielâkâ muïíîba, kâdu vien var iedomâties, ir diskusijâs aizskârt cilvçku nacionâlâs jûtas vai reliìisko pârliecîbu. Tikpat liela muïíîba nievâjoði izteikties par lietâm, kuras lîdz galam nesaproti. Tas par esoðajiem 40gadniekiem.
Re: Raimonds
03.10.2006 22:58
man arî jau 40 :)

bet nu tâ pakïauðanas sistçma strâdâ, nesen pa TV1 gâja runa par tâdu lietu, kâ darba droði'ba, atïâvos uzjautât darba inspekcijas vadîtâjai, vai viòai ir priekðstats, cik piemçram metâlpastrâdç vajadzçtu lînijas kontrolierus, lai visus uzòçmumus paºbaudîtu
iznâk, ka nav kas pârbauda
bet cilvçkiem vajag algu un viòi klusç un klausa lielo brâli
(p.s. nâkotne rûpniecîbâ
, bet problçmas ignorçjam
Re: Raimonds
03.10.2006 23:15
Nu jâ, metâlapstrâde vçl nav galîgi iznîkusi, vajag vçl kâdus kontrolierus uz turieni aizsûtît.
Re: Raimonds
03.10.2006 23:23
...murgs...abi Raimondi - vnk pizdec!!!!...it seviðíi dr. ASS ist (kâ var sajaukt nikâ angïu un vâcu valodu :))...ðitâdi kâ ASS ist, kuri vadâs tikai no - viena tante teica...nja...
Re: Raimonds
04.10.2006 08:41
kontroljautâjums metâlrûoniecîbas specam - vai koìenerâcijas un siltumsûkòu kopçjâ sistçmâ var iegût ap 200% no kurinâmâ enerìijas :)

pameklç infu un atbildi pçc bûtîbas

tieði tas darba òçmçja fîlings darba vietâ, arî droðîbas trûkums - gan fiziskâs , gan sociâlas ir viens no izbraukðanas uz îriju imesliem
plants no cita PC
Re: Raimonds
04.10.2006 09:47
Zini, kaut kâ neticas , ka Tev varçtu bût 40 gadi.
Ïoti neticas.
Re: Raimonds
04.10.2006 10:47
kâpçc neticas??? :)
pie viena - ar ko nodarbojies ?
Re: Raimonds
04.10.2006 10:49
kâpçc izdomâji pamest medicînu (ja pareizi sapratu - biji mediíis) un pârvâkties uz politiku?
Re: Raimonds
04.10.2006 11:12
neesmu pametis, strâdâju pie jauna depresijas modeïa un simptomu somatizâcijas
neesmu pârvâcies uz politiku vçl :)
plants no cita PC
Re: Raimonds
04.10.2006 11:15
Ar ko nodarbojos? Nu kâ kad. Palasu vienu avîzi, paklausos vienu râdio, paskatos vienu pâaraidi TV. Darbâ ietiepîgi klusçju, ja nu kâds iedomâjas, ka runâju pretî. Tâpçc, tâlâk, no grçka, klusçju. It kâ esmu arî priekðnieks, zinâmâ mçrâ. Darba droðîbu ievçroju - rakstu ar labo roku (kaut pârmâcîts kreilis), sçþu pareizâ ergometriskâ pozâ. Darbâ paþarnieku smilðu kastes nomainîtas ar ugunsdzçðamajiem aparâtiem, tâpçc izjûtu nelielu diskofortu - nav kur paslçpties, ja kas. Nu tâ, pelçki pavadu savas dzîves norieta dienas - bez iniciatîvas, prieka un atklâsmçm. Eju tur kur visi iet.
Re: Raimonds
04.10.2006 11:28
un ko tad pats - zinu visu, esmu gudrâks, slçpjos aiz nika, komentçju visas tçmas, kaut varbu't neesmu ne nieka pçtîjis nevienu jautâjumu

varbût par valsts iespçja'm labâk attîstîties?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: