Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
21.09.2006 12:53
varbût tâpçc, ka to tagad lasîs 5 cilvçki, nevis dzirdçs 10 000 valsts radio brîvajâ mkrofonâ :)

es tikai vienu reizi esmu tv dzirdçjis diskusiju par generic medikamentiem, kas ilga 15 sekundes, laikam tautai tas neliekas aktuâli

ja kâ speciâlisti redzat, ka kaut kâds jautâjums tiek lemts ðíeºsâm, tad piedalieties informçðanâ.
Re: Raimonds
21.09.2006 12:55
Oi, Raimond, es Tev traktaatus varu sarakstiit par to kas ir nepareizi. Taadaa diezgan ikdienishkjaa, zemaa liimenii. Tikai- who cares?
Muuspilseetas Domes darbonjiem tas ir pie vienas vietas, a lai mani izkjengaa pa aviizeem man nu toch nevajag...
Re: Raimonds
21.09.2006 12:55
Ðis jautâjums man radâs pçc ðîsdienas sarunas ar kâdu firmas pârstâvniecîbu, kas þçlojâs, ka testçðanas rezultâti piem. antibiotikâm, kas raþotas Indijâ vai kur citur lîdzîgâs valstîs, mçdzot bût vnk GRAUJOÐÎ.
Paði ârsti neslçpjot saðutumu

BET...ðis zâles esot iekïautas attiecîgâ registrâ un viss...
Re: Raimonds
21.09.2006 12:59
;-) Veel ir juataajums vai tie ir objektiivi dati vai origjinaalpreparaata razhotaaja gaudas par zaudeeto tirgus dalju. Turklaat daudzi lielie razhotaaji pashi razho zaales Indijaa, iepako Vaacijaa un visur instrukcijaa Tu lasiisi ka zaales razhotas Vaacijaa ;-)
Ja nu par kvalitaati- tas buutu darbs muusu instituucijaam paarbaudiit. Liidz shim vinji tic iesniegtajiem analiizhu sertifikaatiem par katru seeriju. Neesmu dzirdeejusi, ka te uz vietas ko paarbaudiitu.
Re: Raimonds
21.09.2006 13:02
Nç, tâ runâ testçðanas laboratorijas, vismaz Stradiòos tâda ir
Re: Raimonds
21.09.2006 13:07
Un kas ir tas, kas tais rezultaatos ir graujoshs?
Re: Raimonds
21.09.2006 13:20
Jau iepriekð teicu-neatbilstoða kvalitâte, vai mediíim jâskaidro, ko nozîmç pârâk liela, vai neatbilstoði maza antibiotiku deva un kâdas var bût sekas,
ko nozîmç citu vielu piemaisîjumi...untml.
Tas taèu loìiski, ja òemam jebkurus preèu it kâ analogus, tad lçtâkais bûs tomçr sliktâkas kvalitâtes.
Re: Raimonds
21.09.2006 13:24
;-)
It nemaz nav logjiski, jo peec references cenu ievieshanas medikamentu izveelee kompenseejamo zaalju sarakstam vienai un tai pashai firmai ir viena un taa pati aktiivaa viela no viena un taa pasha konveijere, bet 2 dazhaadaas kaarbinjaas ar diviem dazhaadiem nosaukumiem un diezgan ieveerojamu cenu starpiibu ;-) Tas ir bizness.
Re: Raimonds
21.09.2006 13:27
kur ir problçma to rakstu uzraksti't un visos medicînas diskursos visos portâos kopçt iekðâ?
Vçlçtâji domâ daþâdi – kâds varbût domâ, ka vajag atòemt miljonâriem viòu miljonus, sadalît un tad visi dzîvos labi. Vienkârði aprçíini liecina, ka sadalot 600 miljonus 2,4 miljoniem cilvçku, katrs dabû pa 250 latiem, kas taèu neko bûtîbâ dzîves lîmeni neuzlabo. Savukârt eksaktâs izglîtîbas uzlaboðana, kas pçc 10-20 !!!! gadiem dod papildus nodokïus, jo tas skolnieks raþos kaut ko, ko varçs pârdot pasaulç – tas taèu principâ daudzus neinteresç un nekâdu saistîbu daudzi nesaskata. Tâpat specifiskâs medicînas problçmas - daudziem liekas, ka visi dakteri ir slikti un pieprasa naudu 25 stundas diennaktî. Tas, ka uz neatliekamo un ìimenes ârstiem pieteicâs laikam 5 ðogad - tas ir zinâms tikai speciâlistiem. Informçjiet! Vai Jums tieðâm liekas, ka mûsu mçdiji, visâdas sab organizâcijas diskutç par ties''am svari'gâm lietâm?
plants no cita PC
Re: Raimonds
21.09.2006 13:31
kad bûs pilnmçnes? Vai man var kâds pateikt, jeb nç?
Re: Raimonds
21.09.2006 13:34
paskaidrojiet, lûdzu, tam ir kâda ietekme uz politikas procesu?
Re: Raimonds
21.09.2006 13:36
,,,
Tev ir izcils talants kaut ko pierâdît un bezgalîgi diskutçt.
Es pateicu, ka slimnîcâs valsts ir gâdîgi iepirkusi sliktas kvalitâtes zâles.Viss.
Labâk neslimosim!

Viss.
Re: Raimonds
21.09.2006 13:38
Raimond

Tu no tiesas tici, ka kaadu interesee cik cilveeku pieteicaas uz gjimenes aarstiem? Uzsaac sho diskusiju un 98% kliegs, ka tie jaalikvidee vispaar.
Neatliekamajos savukaart mums buus paramedikji, jo aarsti paaraak daargi izmaksaa (baidos pat iedomaaties, ko cer savaakt un izmaaciit par paramedikji, lai straadaatu par Ls140 uz rokas.
Re: Raimonds
21.09.2006 13:39
oga

Nu un taa instituucija kaut ko dariija lietas labaa vai tikai Tev pa kaktiem pasuudzeejaas?
Re: Raimonds
21.09.2006 13:42
,,,
Pa kaktiem gan, pie kafijas :)))
Bija piecîgi, ka paði tai reìistrâ tikuði
plants no cita PC
Re: Raimonds
21.09.2006 13:42
Pa manam vistieðâkâ. Ir ievçrota tendence, ka politiíu aktivitâtes korelç ar mçness fâzçm. To paðu saka arî man pazîstamie ârsti: ir pacientu grupas, kas mçness fâzes ilustrç ar savu uzvedîbu : aktivizçjas, ìenerç daþâdas idejas, kïûst apâtiski, tad atkal sasparojas nu mazum kas. Arî es, bûdams vienkârðs cilvçks ar ierçdniecîbas pazîmçm, sajûtu sava organisma reakciju uz mçnesi. Kad ir pilnmçness, nâk miegs
Re: Raimonds
21.09.2006 13:45
bet brieþiem seksuâlâ aktivitâte
plants no cita PC
Re: Raimonds
21.09.2006 13:45
Spalîðiem pastaigu laiks
Re: Raimonds
21.09.2006 13:51
paldies
es tieðam runâju par to, ko esmu papçtîjis sîkâk

nav tolerances pret jaunâm idejâm nu nemaz :)
kas attiecas uz interesi - paskaidroðu, kâ ðo neinteresi var izârstçt- tâtad notiek nekvalitatîva diskusija radio, ko dzird 10 000 pensionâru - par ielaistiem vçþiem
visa saruna virzâs uz to, ka ârsti ir bezatbildîgi
5 minu'tes pirms beigâm man izdodas uzdot jatâjumu - cik pçc pasaules datiem pats pacients ar nepareizu dziîvesveidu vai nelikðanos ne zinis ir to vçzi veicinâjis
atbilde laikam bija 40%
stereotips, ka visâ vainîgi ârsti vismaz 100 klausîtâjiem ir nojaukts
Re: Raimonds
21.09.2006 14:08
plants - man ðíiet ka pilnmçness vilksies lîdz pat vçlçðanâm. rudens un pilnmçness - bîstams savienojums.
Re: Raimonds
21.09.2006 14:21
Rît ir saules aptumsums.
madcynics uzjautrinoties
Re: Raimonds
21.09.2006 14:55
...beidziet,lûdzu, âzçt Raimondu...nu tak iekarsis ne pa jokam...vâku rauj nost...
Re: Raimonds
21.09.2006 15:45
Raimond1, kaapeec ar visiem runaa kaa ar kliiniskiem gadiijumiem?

A pilnmeeness tieshi uz veeleeshanaam buus, oi, oi... mees te veel sho to laikam redzeesim....
Re: Raimonds
21.09.2006 15:56
jâ, nepatîk tautai runât par lietu :)
interesanti, kas pçc madcynics doma'm bûtu politiíiem un tautai jâdara???

es te tikai skatos, ka pat taustiòus pazîstoðâ publika arî ne pârâk vçlas lietu bûti'bu analizçt :)

tad ko var gribçt, ja kâds cits lasa vienu avîzi un klausâs vienu radio????
Re: Raimonds
21.09.2006 16:01
ðodien ir prâta aptumsums.
Re: Raimonds
21.09.2006 16:04
Raimonds1 - a kâda jçga mums ar tevi te kautko analizçt, ja tu reâli neko nelem? es jau raxtîju - ievçlçts tu vçl neesi, a solîjumus partijas jau sarakstîjuðas - neredzu jçgu diskutçt. Smuki runât gan mâki, bûsi politiíis - iemâcîsies vçl vairâk. bet runât jau mçs visi mâkam.
Re: Raimonds
21.09.2006 16:24
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:56 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
21.09.2006 16:43
d



Edited 3 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:56 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
21.09.2006 16:44
Latvijas laboratorijâm mçdz bût starptautiska akreditâcija.
Un par zâïu neatbilstîbu jau ir bijuði reâli fakti - atcerçsimies Baltkrieviju.
Bet par ârstu profesionâlo solidaritâti- cepuri nost, vienmçr piesegs otra kïûdas!


Un citi speciâlisti Latvijâ saòem eiropas algas?!



Edited 1 time(s). Last edit at 21.09.2006 16:47 by oga.
Re: Raimonds
21.09.2006 16:46
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:56 by Dr.asist. Raimonds.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 9?
Ziņa: