Raimonds

Aizsāka 666 

Re: Raimonds
16.09.2006 19:47
cik tad tur ir no Jaunaas paaudzes? Es zinu tikai Lujânu.

Jçkabsons ir luterânis
Baðtiks ir baptists

Ðlesers it kâ ar uz baptistu baznîcu laikam piestaigaa.

kas tur veel taadi, nezinu.
Re: Raimonds
16.09.2006 19:55
es nezinu, kur kureejais pieder, bet es redzeeju video, kur LPP zieds tuseeja Jaunajaa paaudzee.
Re: Raimonds
16.09.2006 19:57
d



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:58 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
16.09.2006 20:01
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:57 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
16.09.2006 20:06
Tie baptisti ar ko man personiigi ir sanaakusi dariishana visi ir bijushi stipri diivaini. Tamdeelj ar priekshstats par vinju bazniicu kaa diivainu
Re: Raimonds
16.09.2006 20:10
ah, es vispaar neanalizeeju, kura bazniica labaaka vai sliktaaka, tas ir bezjeedziigi, jo katram sava ir vispareizaakaa, bet jaunajaa paaudzee maaciitaajs, kreklaa izmeties, dragaa gar solu rindaam un gaazh cilveekus gar zemi, kuri peec tam vaartaas kaa epilepsijas leekmee. Vot tas man vairs neshkjiet pienemami. tas ir biistami. Un ja tur iet LPP zieds, tad man ir vnk zinjkaariigs jautaajums -- kaapeec?
Re: Raimonds
16.09.2006 20:11
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:57 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
16.09.2006 20:17
jaa, patiesiibaa baptisti ir ar tikpat ilgu veesturi kaa luteraanji un visi citi protestanti.

latvijaa tieshaam par vinjiem kliist smiekliigas legjendas, kas tikai noraada uz ljauzhu aprobezhotiibu.

bet katraa sabiedriibaa var atrast 'diivainos'. gan starp baptistiem, gan luteraanjiem, gan atejistiem, gan budistiem, gan neitraalajiem utt :)

a interesanti, ,,, kas diivains bija tajos baptistos, ar ko tev naacaas satikties?



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2006 20:18 by dace.
Re: Raimonds
16.09.2006 20:19
atejisti - tas no vârda "ateja" ;) ?

ateisti :)
Re: Raimonds
16.09.2006 20:22
Re: Raimonds
16.09.2006 20:25
dace

man radaas priekshstats, ka baptistu bazniicu par saveejo izveelaas diivaini ljauzhi.
Liela dalja cilveekus shjiroja ticiigajos un neticiigajos un ticiigos taalaak "pareizi ticiigajos" t.i. baptistos un paareejos ticiigajos (tie ar veel bija pie kaut cik normlaalajiem pieskaitaami). Ateisti tika pasludinaati par zudushiem pilniibaa. Ne no vienas citas ticiibas paarstaavjiem shitaadus spriedeleejumus nav naacies dzirdeet. Un veel tie baptistu meitenju kari ceriibaa par viiru dabuut baptistu maaciitaaju ;-)
Re: Raimonds
16.09.2006 20:35
Man arii Babtisti bish diivainaaki liekaas:)))
Re: Raimonds
16.09.2006 20:39
Religion is an illusion and it derives its strength from its readiness to fit in with our instinctual wishful impulses. (Sigmund Freud)
Re: Raimonds
16.09.2006 20:42
Ai,kas man. Es neticiigais:)))
Re: Raimonds
16.09.2006 20:49
Es arî. Pilnîgi un galîgi. Un var iepûst, nekas nebûs.
Re: Raimonds
16.09.2006 20:50
Es noteikti ticu kaadam augstaakam speekam, bet maaciitaaji man tam nav nepiecieshami
Re: Raimonds
16.09.2006 20:57
,,,:

ar mani tas pats :)
Re: Raimonds
16.09.2006 21:04
Es zinu ka evolûcija ir patiesîba, bez jebkâdu augstâko spçku iesaistîðanâs :)
Re: Raimonds
16.09.2006 21:11
:-)

ja nu par evoluuciju, man "Klubaa" patika anekdote- radiija Dievs pasauli un bija apmierinaats, radiija cilveeku un bija apmierinaats. Tad radiija cilveekam sievieti, kaut kaa rezutaats vinju neapmierinaaja, bet tad atmeta bar roku, saciidams: "Nekas, uzkraasosies" ;-)
Re: Raimonds
16.09.2006 23:08
Man gluþi vienalga, kam kurð tic vai netic. Tâ ir katra privâta lieta. Taèu jauno paaudzi nespçju pieòemt nekâdâ ziòâ. Man nepatîk, kad ticîba uzmâcas cilvçkiem, kad pakïauj cilvçka gribu. Tie, kurus pazîstu no tâs "paaudzes" ir tâ kâ nozombçti. Man ðíiet, ka tas vairs nav labi.
Re: Raimonds
17.09.2006 00:04
ah, ne tikai jaunâ paaudze ir nozombçti. ir gadîjies sastapt arî daþus luterâòu zombijus, tâpat daþus katoïu zombijus, tâpat daþus adventistu zombijus, un, protams, jehovas liecinieku un mormoòu zombijus. Pçdçjâ laikâ nedod mieru viens kriðnaîtu zombijs.. Bet jaunajâ paaudzç laikam tas viss lielâkos apmçros notiek.
Re: Raimonds
17.09.2006 11:34
Vispâr tâ ir cilvçka problçma, ja viòð nespçj dzîvot, bez stingriem râmjiem, kurus ir sameklçjis reliìijâ. Tur konfesijai nav nozîmes. Fanâtiíi ir visur, arî starp ateistiem. "Jaunie reliìiskiem novirzieniem" ir jâbût agresîvâkiem, lai piesaistîtu cilvçkus no citâm konfesijâm. Lûk, ðî agresivitâte man nav pieòemama un izsauc derdzîguma jûtas. Faktiski, ja cilvçks ir fanâtiíis pçc savas bûtîbas, tad agri vai vçlu viòð atradîs tam pielietojuma punktu. Bet man nepatîk, kad tiek izmantotas cilvçka "vâjâs" vietas.
Re: Raimonds
18.09.2006 18:50
Kâds tad ir ekonomiskais piedâvâjums, idejas, redzçjums par nâkotni, svarîgiem tautsaimnici'bas jautâjumiem, kurus var pareizi risinât gudri cilvçki, kas 1. Savlaicîgi tiks pamanîti un izglîtoti. 2. Tiks piesaistîti lçmumu pieòemðanâ. 3. Paliks Latvijâ vai atgriezîsies, ieguvuði pieredzi.
Masu mçdijos kâ galvenâs valsts problçmas figurç praids, vçstniecîbas darbinieka piedzîvojumi, lemberga tiesâðana vai kratîðana un citas bezgala valsts nâkotnei bûtiskas problçmas. Tajâ paðâ laikâ tas pats NAP tiek apspriests bezgala vâji, arî Eiropas naudu ieguldîjumi izglîtîbâ un zinâtnç.
Tâtad, lai gan labâkas dzîves iespçjas ir gudri cilvçki, kas pârvalda labi izglîtotu valsti, kas raþo pieprasîtas preces, kurâs ir daudz intelektuâlâ darba, patiesîbâ tauta un politiíi rîko danèus, melno PR un apsprieþ dzeltenus tematus. ecîbas jautâjumiem? Vai tieðâm með joprojâm domâjam par to, kâ politikîs izskatâs ( Toïika frizûras savâktâs balsis)?
Re: Raimonds
18.09.2006 19:12
s



Edited 1 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:57 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Raimonds
18.09.2006 19:25
nu, vismaz ar idejâm jau vare'tu appmainîties, ja kas
nevar tacû tâ bût, ka nevienam nav nekâdu domu, kas bûtu jâdara, ka'domâjat Jûs?
Re: Raimonds
18.09.2006 21:55
Diemzheel neuztveru, kaa vareetu paust viedokli par svariiigiem tautsaimnieciibas jautaajumiem, kurus var pareizi risinaat gudri cilveeki, kas savlaiciigi tix pamaniiti un izgliitoti. Taatad nav veel pamaniiti? Un kur nu veel izgliitoshana... Un risinaashana... Te jau no Veidenbauma vareetu paciteet, ka debesiis labaaki buus...
Re: Raimonds
19.09.2006 06:13
interesanta asociâciju íçde :0

neuztvçru - tâtad nav jâpiepûas uztvert, nav jâiesaistas sabiedriskos procesos
gudru civçku mums tik daudz, ka vai nu un lçmumi arî gudri bez gala, tâlredzîgi, ar valsti visâs jomâs viss ir vislabâkajâ kârtîbâ, muïíi'ba nav valsts pârvaldes problçma nemaz :)
arî ar izglîtîbu viss kârtîbâ, visapkârt mudþ vien no intelekta milþiem, kas strâdâ valsts labâ
ari'ar ilgtermiòa (Izglîtîba) jautâjumu risinâðanu viss ir ok', skolnieki jebkur Latvijâ saòem labâko iespçjamo izglîtibu', sevisíi eksaktajos mâcîbu priekðmetos un ðo skolotâju ir parpârçm un Latvijai bûs viòu paðu Nokia duèiem
vidçjam pilsonim laikam vispaº nemaz nevajag arî nekur iesaistîties, jo visu lemj kompetenti cilvçki, ko pierâda valsts attistîbas râdîtâji visâdos salîdzinoðos pçtîjumos
Re: Raimonds
19.09.2006 09:59
Re: Raimonds
19.09.2006 10:28
darbaspçks brauc uz Îriju ;)
skolâs trûkst 200 skolotâju ;)
Latvija ir pirmâ Eiropâ ;0
Re: Raimonds
19.09.2006 10:30
Latvija ir pirmâ eiropâ arî kâdâ labâ ziòâ?

Bet es tâ îsti nesapratu - par kuru saraxtu te tiek aìitçts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 8?
Ziņa: