Vai vîrieðiem patîk cacas?

Aizsāka mur 

vienaldziigaa
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
27.09.2008 11:48
:))
ir jau dazaadas domas. neuzskatu sevi par cacu, bet par koptu. Tur jau taa probleema, ka vinjas ir arii raksturaa uzreiz iedomiigas un baigi krutaas.. bishk vajag nolaisties uz zemes!! 4ist tad nevajag skatiities uz vinjam :D
Man pashai ir geela nagi, bet kas tur slikts? patiik, ka sakoptas rokas... bet neatbalstu tur kkadas zin matu pieaudzeeshanas, skropstu, u.t.t. un par make-up vispaar nerunaasim, kuru sabliezj uz sejas taa, ka, ja pieskarsies, manliekas pirkstu nospiedumi tur paliks!
protams, iisteniibaa daudzas jau to saka aiz skaudiibas. tikai nju nez...man vinjas ir vienaldziigas, esmu kaada esmu un man ir labi ;)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
28.09.2008 17:54
Luuk tieshi taas, kuras skalji bljauj es neesmu caca ir cacas ;) Njemot veeraa, ka nekur nav defineets kas ir caca, tad no shaadaam sievieteem vareetu radiit sho definiiciju. Liidziigi kaa piedzeeries vnm apgalvo ka nav piedzeeries ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
28.09.2008 21:22
...mateus, ievçro, ka kazai - sakoptas rokas - asociçjas nevis ar labu, perfektu manikîru ar nopulçtiem vai kvalitatîvi nolakotiem nagiem, nevainojamu roku âdu, bet ar gelu vai akrilu...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
29.09.2008 01:17
:D toch.... nepiefikseeju :D
Ir redzeeti gadijumi... akrila nagi bet zem tiem netiirs... .. bet nu jaa - galvenais akrils = koptas rokas ;) :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
29.09.2008 11:00
...he, he...turpinot loìisko rindu - noplûkta peþa...bet viegli iesmakusi...un vienalga skaitîsies kopta...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
30.09.2008 12:00
fuuuuuuuuuuuuuuuui :D:D:D
mad nu i fantaazija Tev.. es nedadomaatos :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
30.09.2008 16:11
...klas tur ko dadomâties...sûrâ dzîve râda, ka daudziem kustoòiem domâðana ðâdi ir iestellçta...;)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
30.09.2008 16:58
paldies dievam ka es esmu kaut kaa nodistanceejies no tuvas paziishanaas ar shaadiem kustoniem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
30.09.2008 18:28
...he, he...es arî veiksmîgi izvairos no ðâdâm te...bet paziòas strâdâ tajâ sfçrâ, kur tâdas gribi vai negribi ir jâapkalpo...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
01.10.2008 00:56
tjip atnaak uz petenes vaksaaciju 2 dienas nemazgaajusies? :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
01.10.2008 13:42
...mhm...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
02.10.2008 17:29
fuj... ar hlorku noberzt ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.10.2008 10:55
...bet kâds taèu viòas drâþ ar!!!...un ne tikai...:)
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.10.2008 11:38
kâda kuram gaume- redz, Napoleons savai Þozefînei sûtîjis ziòu: nemazgâjies, bûðu pçc 3 dienâm;

un vçl- no kâdas ginekoloìes stâsta-
kâdai sievietei viòa aizrâdîjusi par netîrîbu, bet ðî atteikusi: "vîrs neïauj mazgâties, citâdi neesot sievas smaka";
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.10.2008 18:07
Ir vaksâcijas kabineti, kuros ir pieejama duða. Jo galu galâ clv tieðâm var atnâkt ne pa taisno no duðas, bet pçc darba dienas (un es te domâju darbu, kas ir likumîgs un nav amorâls :P).

Ogas teksts makes sense. Ir gadîjies clv, kas vakarâ pçc nogurdinoðas dienas nelaida duðâ, vnk fiziski turot ciet un velkot uz gultu. Turklât tieðâm prata darboties orâli.... Hmmmm....
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.10.2008 18:42
...nja...te jumpravas jauc divas lietas...ir dabîga sievietes smarþa...kas tieðâm ir mmmmm...:)...es restîtes gultâ vilcçju saprotu...:)...ir abu kaisles smarþa...nja...:)...bet ðî dabîgâ un kaisles uzklâjas slâòiem???...:)
Spier
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.12.2008 15:34
Nja prieks ka daudziem cacas berniba ir uztaisijusas iedomatu traumu un tagad atriebjas..pasiem smiekli nenak par savu stulbumu? Daba NAV kategorijas! Tas ir cilveku iedomatas lai varetu spregat..
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.12.2008 19:41
hm. nesapratu.
Re: Vai vîrieðiem patîk cacas?
03.12.2008 22:11
Es domaaju, ka to saprata tikai 1 cilveeks? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 3?
Ziņa: