Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!

Aizsāka paties prieks 

Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 19:02
Moljer, es atturçðos rakstît to, ko dzirdçju par tâm piecâm stundam, jo klât nebiju. Viòu apskatîja ðíiet ka èetri speciâlisti. Iespaidi nav patîkami. Pieòemu, ka uztvere bija saasinâta, jo sâpes un bailes tieðâm esot bijuðas lielas. Ârstiem noteikti bija savs iespaids par maniem jaunieðiem. Jocîgi likâs, ka pie visas savas noslogotîbas un noguruma, vienai no dakteriem tomçr atradâs spçki nolasît meitenei morâli par pîrsingu nabâ.
Nemaz nepârspîlçju, ja nu tikai drusciò.
Kurð ârsts un kura mâsa vai sanitârs strâdâ tikai 1 slodzi ?
Kuram ìim ârstam iecirknî ir tikai noteiktais skaits slimo ?
Eiropas standarts viena mâsa uz 4 slimajiem mums ir tâls neaizsniedzams sapnis, naktî paliek viena uz 30 slimajiem, pat reanimâciju ndaïâs nevar izpildît ðo standartu.
Aizbraucam uz Igauniju paskatamies kâ ârsti strâdâ
Tikai 1 slodze
Pçc deþûrçtas naksts mâjâs.
Operçt beidz 3 dienâ, jo darba laiks beidzas 4.
No kâ rodas kvalitâte - no miera, no domâðanas, no slimo apsprieðanas
Latvijâ tas faktiski nenotiek , jo tam nav laika.
Igaunijâ ârsta alga - apmçram 1000Ls uz rokas, aploksnes dodot ïoti reti
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 19:11
Molers galiigi nepaarspiilee, un tas, ko tagad raksta Plants, tikai apstiprina Moljera teikto. Jumti brauc medikjiem no shaada darba rezhiima...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 19:12
Es nekad mûþâ nestrâdâju uz vienu slodzi. Parasti divas. No mana darba ir atkarîgi daudzi cilvçki. Manas kïûdas viòiem bûs sâpîgas. Ne mirstamas, bet sâpîgas un ierobeþojoðas. Mans darba devçjs pat domâs nepieïauj, ka manâ darbâ kïûdas ir.
paði vainîgi, ka jumts aizbrauc, nevajag tâ strâdât
Pilnîgi piekrîtu, ka tikai paði vainîgi.
PILNÎGI.
Savu kundzi jau piespiedu uzrakstît atlûgumu skolâ.
Arî visus savus draugus mediíus cik varu mçìinu pierunât pamest valsts darbu, vai samazinât tâ apjomu lîdz minimumam.
Ârstam pçc 35 gadu vecuma valsts medicînâ nav ko darît, tikai privâts darbs - 8 h dienâ, par normâlu samaksu.
Bet tie debîliíi stâsta, ka tâ nevarot, kas tad palîdzçðot slimajiem
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 19:57
Es arî pçdçjo gadu laikâ strâdâju vairâk nekâ atïautas virsstundas Darba likumu kodeksâ ( un uz veselîbu tas atstâj iespaidu, a naudu ta vajag, lai kaut tiem paðiem ârstiem samaksâtu:-))) Ja kâds darbinieks ir slims, man ir jâpadara arî viòa darbs. Un par to samaksâ tikai tad, ja aizstâjamais darbinieks ir priekðnieks. Tâda kârtîba, man ðíiet, velkas lîdzi no padomju laikiem un daudzâs vietâs.
Kur aitas, tur cirpçji:(

Plant, kas tad Tu vçl vari bût, ja ne grâmatvedis? Divas slodzes normâlâ darba vietâ ir 16 stundas:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 19:58
starp citu, par sho teemu ir gana daudz peetiijumu -- par ts health and helping professions un augsto risku tajaas, ja iet ar domu -- es glaabshu... shausmiigi biistama pieeja. izniicinosha gala rezultaataa.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:00
O.K. :)
tâ jau cita runa!
kad man kâdreiz savajadzçsies ârstu- nepaþçloðu naudu, ieðu pie tâda, kam laiks, kas spçj atbildçt par savu darbu un dos man èeku.

man tieðâm nevajag tâdu ârstu par 0,50 Ls pçc 2 stundu gaidîðanas rindâ, lai izrakstîtu slimîbas lapu saaukstçðanâs gadîjumâ laika trûkuma dçï pat nepaceï acis uz mani....
Nauda tevi samaitâjusi, Moljer :(
Mani nemaz.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:03
zâlît
ideâlisti nav vajadzîgi, vajag labu servisu, nevis þçlastîbas dâvanas
Es gan ar naudu, gan bez esmu vienâdi pretîgs
Tâs ir mantras, kuras tu noskaiti ikreizi, lai sevi nomierinâtu
Paldies dievam, ka es neesmu ârsts, bet tuvu ârstiem stâvoða persona.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:09
MOljeram piekrîtu, to visu LOC redzçju bez pârspîlçjuma.
Mani pâròem ðausmas iedomâjoties, ka mani vai kâdu manu ìimenes locekli oprçtu ârsts, kas 24 h nodeþûrçjis 1 slimnîcâ, sadzçries 1 kafijas un ar sarkanâm acîm un trîcoðâm rokâm strâdâ nâkoðajâ dienâ.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:15
Tur jau ir tâ lieta, ja iedod aploksnîti, tad var tikt pirmajâ pieciniekâ uz operâciju galda.
Pofig kurâ pieciniekâ tu tiec, ja vecis pa nakti 4 sadurtus bomþus izoperçjis, tad ir pilnîgi vienalga, kurð tu viòam no rîta esi pirmais, vai piektais.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:21
Ne jau par sevi iet runa, bet par pârçjiem, kuri paliek rindas beigâs.
Tu domâ ka operçjot pirmo plâna darbu, pçc diennakts darba, viòð ir pieskaitâms, zombçts trusis, kas îsti nesaprot kur atrodas un ko dara :)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:31
Nç, es runâju tikai par tiem, kuri nakti pavada pie sievas sâniem :)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:35
Labi, ka tagad zinu, Moljer, pie skaidra saprâta nekad neïauðu sevi griezt.
vinjiem jau taapat slodze liela, pa 16 stundaam.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:38
Zombçtais trusis paòem aploksnes, sabâþ kabatâ, a vakarâ brînâs, kur tik liela nauda gadîjusies:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 20:39
Moljers aizrâvâs nedaudz:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 22:39
waldeks - kâ reiz LOCâ ir 99% plânveida operâcijas (ja nu kâda bruka iesprûst) un plâna pacienti, un viens deþûrârsts uz slimnîcu, vienîgi mâsu tâ pamazâk (intensîvâ neskaitâs, tâpat poliklînika neskaitâs, poliklînikâ ârsts pieòem 30 - 40 cilvjus dienâ un vispâr daþreiz brînos kâ pçc tik ilgiem gadiem jamie vçl pie pilna prâta). Tur jamie nav tik pârstrâdâjuðies, kâ nodaïâs/slimnîcâs, kur kuru katru brîdi kautkas var notikt.

Moljers visu pareizi saka, bet tas attiecas uz tiem, kam tâ medicîna sirdslieta ir. tie, kuriem tas ir peïòas avots (ir arî tâdi keksi -tiko no augstskolas, bet deguns gaisâ un prasîbas pret pacientiem augstas, ar ðitâdiem sastopoties tieðâm medicînas darbinieki var izsaukt riebumu kâdu laiku), tie ir cita ðlaka pilnîgi, un tos nezinu pat kâ var pârmâcît - tipisks mûslaiku produkts.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
10.08.2007 23:26
Katrs cilvçks, jebkurâ vietâ saskata to, ko grib redzçt. Bet nu Moljeram stâvoklis slimnîcâs noteikti ir labâk zinâms nekâ man.
Mana jaunatne ðodien pabija, kâ lai to saka, ârstniecîbas superneto. Par ârstçðanu neòemos spriest, bet gan jau pçc laika viedoklis bûs. Pagaidâm pâragri par to vispâr spriedelçt. Dod dievs, lai meitçns âtrâk izveseïojas.

Strawberry
Neesmu es grâmatvedis ))))
Bet grâmatvedîbu nedaudz zinu. Nedaudz un teorçtiski, prakses nav.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 00:03
zaaliite jorojaam naivi tic ideaaliem ;-) Skaisti, bet naivi...

man dazhi bijushie koleegji shomeenes straadaa 16-18 diennaktis, jo atvaljinaajumu laiks... es negribeetu taada anesteziologa/reanimatologa rokaas traapiities... un tas pat vairs nav naudas deelj... vienkaarshi- vai nu vinjsh straadaa, vai neviena anesteziologa/reanimatologa slimniicaa diennakti nav... a kaa tad slimniica bez aarsta?...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 10?
Ziņa: