Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!

Aizsāka paties prieks 

Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:37
pakaïâ mçs esam un ârâ netiekam :(

raimondam, plantam un komatam jâpiesaka vizîte pie Zatlera
madcynicu nevar sûtît- sâks par daudz sulîgi izteikties..
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:39
ievçrojama algu paaugstinâðana. un pakalpojumu groza diferencçðana atkarîbâ no nomaksâtajiem nodokïiem. un arî tas dos jûtamu rezultâtu pçc gadiem 10 âtrâkais, nç, tas pat pârâk optimistiski... ðai paaudzei nâksies vien pieciest kâ ir...



Edited 1 time(s). Last edit at 11.08.2007 19:40 by ,,,.
d



Edited 10 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:22 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 01:54
...asistent, Tev sanâktu, ja brauktu atpakaï uz Latviju, patramdît lapseòu pûzni...tvairâzît, kâds reveranss sanâca...:)

...man te attâli paziòas nodarbojas ar medicînas aparatûras piegâdçm...nesen pie reizes nopirka sev jaunus Merðus...krutâkus, ka vairs nevar...viòu sadarbîbas partneri jeb medicînas aparatûras ieguvçji, arî brauc labos autiòos...kuri nopirkti par kretîniski mazo medicînas darbinieku aldziòu...

...ðajâ pasaulç visâdas lietas notiek...pat neiespçjamas...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 01:56
...likumiigos 10% veel neviens nav atceelis...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 06:37
Raimondam viena dziesma un tâ pati vairs nav jauna...
ja viòam dotu varu- visa Latvija sastâvçtu no labi apmaksâtâm âtrâs palîdzîbas brigâdçm, kas apkalpotu deìenerçto bezdarbnieku sabiedrîbu un daþas miljonâru ìimenes

Dzîvojies vien pa Somoju, fantazç un tieðâm nebrauc atpakaï- baudi labâk to, ko somi sastrâdâjuði!
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 11:43
...komatiò. likumîgos???...nu ja...:)
...kâpçc nepieïaujat domu, ka izgâj'ðâs zabastovkas dzinçji tâpat nesaòçma brangu kuðíi, lai tikai nomierinâtu sabuntojuðos medicînas darbinieku prâtus...
...varbût ir vçrts pameklçt savâ vidû nekrietneïus nevis noraut savas dusmas un neapmierinâtîbu uz sirdzçjiem???...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2007 11:43 by madcynics.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 17:10
Ekonomika ir pârâk jûtîgs organisms, lai to ârstçtu ar ceïa rulli un aukstu duðu. Esoðâ inflâcija ir viens no "kreiso" naudas plûsmu apliecinâjumiem. Cilvçku daïai ar pirktspçju viss kârtîbâ, bet iekasçtie nodokïi par to it kâ neliecina. Tâtad naudiòð iet savu ceïu, to kuru viòð uzskata par nepiecieðamu, nevis to kuru viòam uzspieþ. Ârsta algu var salîdzinât ar ko grib, bet normâlâ variantâ nevar bût, nu nevar bût un viss, ka viena cilvçku grupa saòem atbilstoði pasaules standartiem, un daïa citu - dzîvo rezervâcijas apstâkïos. Ideâlisms ir sakârtot vienu nozari un atstât visu pârçjo kâ ir. Mçs atrodamies tur, kur pârçjâs valstis sen jau bijuðas, dod dievs, lai neaizejam îstenu banânu republikas ceïu. Ja tâ padomâ, tad iedzîvotâju skaita ziòâ, Latvija nevelk pat uz kârtîgu lielpilsçtu. Kur problçma, nesaprotu. Manâ prâtâ ekonomiku varçtu sakârtot, laikâ kamçr man vçl nav iestâjusies pensija.
Plant, nadirs.
Neviens neprasa pasaules algu.
(ASV vidçjâ íirurga alga gadâ ir 700 000 $ )
Prasa tikpat cik celtniecîbas firmâ saòem santehnií, ja nezini neviens labs santehniíis bez 1000 mçnesî nestrâdâ
Domâju, ka ïoti adekvâti prasa.
Man tomçr liekas, ka par smadzeòpoda operçðanu vajadzçtu samaksât vairâk kâ par poda pieskrûvçðanu.
Es vismaz neïautu, lai manas smadzenes operç ârsts, kurð par to saòem 2 ls. stundâ.
Bet varbût es kïûdos.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 19:27
Cik man zinâms, tos smadzeòpodus arî bez 1000Ls neoperç. Un santehniíis par vienu podu neprasa 1000Ls.
Ja sasakries ar ekonomiku , tad arî zini, ka Latvijas nodokïu slogs ir ap 80 %.
Tâ kâ ir tikai normâli , ka viòus nemaksâ.
Arî inflâcija ir tikai lielais bubulis, kâ var noturçt cenas/algas pundur valstiòâ kurâ nav robeþu, nav ierobeþota cilvçku migrâcija mazâkas nekâ 1 h lidojuma, vai 5 h maðînas brauciena attâlumâ.
Smadzeòpodus 90 % gadîjumos izoperç apdauzîtiem bomþiem, no tiem pârçjiem 10 % daþi íirurgi arî paòem.
Par 1 podu stabili paòem 25-30 Ls , tas ir 10 vairâk nekâ valsts novçrtç smadzeòu operçðanu.
Pie tam tâ maksâ arî VALSTS par santehniía darbu !!!!!!!!!!
Varçtu painteresçties cik tâmç bija poda pieskrûvçðana VVF dzîvoklî.
:)
d



Edited 7 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:21 by Dr.asist. Raimonds.
Kamçr ârsti un skolotâji nepiesolîs no savâm aplgâm 10% ministriem atdot, algu pielikums nespîd :(
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 20:47
Moljer
vari nepiekrist cik gribi, bet ir tâ kâ ir. Ârstiem, kas palîdz manai ìimenei, es maksâju daudz vairâk nekâ santehniíim. Cik podus Tu savâ dzîvç esi nomainîjis? 100? 200? Es divus. Bet pie ârstiem grieþos daudz vairâk. Manai ìimenei ârstçðanâs izdevumi ir daudz lielâki nekâ podu nomaiòai. Un tâ ir visiem, kas var maksât gan par podiem, gan par smadzençm. Un ðtatos Tevis nosauktie speciâlisti arî visi nesaòem Tevis nosaukto summu.
Par nodokïiem arî vienreiz jau rakstîju, nav tâ kâ Tu saki. Katru latu apliek ar nodokïiem tikai pie tâ kustîbas. Ja tas aizkustâjâs uz algas pusi, tad tie bûs ar to saistîtie, ja aizgâja uz veikalu, tad citi. Tu bâz vienâ maisâ bez maz vai visus esoðos nodokïus. Tad ciparam jâbût lielâkam. Nodokïus nevar mehâniski saskaitît. Kaut gan man, kâ nodokïu maksâtâjam tas bûtu vienalga, jo kabata man viena. Valsts pârtiek no nodokïiem, lai viòai veicas, es tikai gribu, lai no tâ, kas paliek man es varu dzîvot atbilstoði manai izglîtîbai un kvalifikâcijai un padarîtajam darbam.
Ja Tu pârmet valstij par nodokïiem, tad zâìç zaru, uz kura sçþ arî medicîna. Patiesîbâ es Tevi pat apskauþu, jo Tu vari brçkât par mediíu algu, ari pareìot ðîs nozares izputçðanu, man pagadîjâs izvçlçties specialitâti, kur varu tikai apskaust santehniíus, jo neviens nekad neiedomâsies cepties par manu darba samaksu.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 20:54
...atkal bla, bla, bla...ko darît???...spriedelçt visi prot...:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 21:18
Spriedelçt prot ne visi. Tiesât gan. Jâdomâ, ka Tev ir risinâjums, tikai Tu mums to nesaki. Davai, bliez, pa punktam un ar pamatojumu. Nevis konstatç, ka sûdîgâk vairs nevar bût, bet secîgi un loìiski. Var bût kâds izlasîs un îstenos.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 21:38
...plant, aiz kam tâds uzbrauciens???...
...es ar interesi sekoju itam tematam...un visu laiku brînos - gvalte liela, bet naudas kâ nav, tâ nav...:)...re, kâ celtnieciòi - kâ tilta bûve, tâ astoòi jauni miljonâri klât pie jau esoðajiem...kâ smalkas aparatûras iepirkumi, tâ kâdam parâdâs jauns meseris...bet vainîgi pie ðî te bardaka ir pacienti, lamâti tiek tie, nabadziòi...redz, nesaprot, maitas, ka dakteris pârslogots, un ar nesapratnç plaði ieplestâm acîm atvadâs no veselîbas un kâposta...pie tam ar vainas sajûtu - redz, patraucçju svaidîto, atòçmu viòam laiku...asistentam shçma galvâ ir, bet kâ pieslçgt pie baroðanas - nav...kgan dþeks nikns, varbût piegriezîsies Somijâ strâdât savam vçderam, atgriezîsies Latvijâ îstenot savas idejas...slikti tikai as, ka ja brauks, tgad vajadzçs kâdu lokomotîvi no mediíu vidus, kurð savukârt, nabadzîbas spiests, galviòâ vispirms sarçíinâs SEV pienâkoðos procentus, un tie nebûs 10...

...ko gribu teikt???...sâciet ar sevi, sprîdîði...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 21:39
...â, plant, plâna nav...:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 21:50
pâris gadus atpakaï, cînoties par savu darba algu savâ uzòçmumâ gandrîz uzrakstîju atlûgumu. Aizsûtîju savu CV uz iestâdi, kas saistîta ar veselîbas aprûpi. Izgâju trîs pârrunu kârtas, ðie bija ar mieru mani òemt. Bet mans darba devçjs likvidçja mûsu problçmu un tas otrs darbs nebija tik saistoðs, lai tur ietu. Pçc gada, ðiem trûka kaut kâda vadîtâja, zvana atkal. Sporta pçc aizgâju. Pârsmçjos. Otrajâ kârtâ ar mani runâja mans potenciâlais vadîtâjs. Ðis apskatîjâs CV, uzdeva n-tos jautâjumus un beigâs saka - bet Jums taèu jâpretendç uz manu amatu. Mini trîs reizes, vai mani bija ar mieru òemt? Tâ beidzâs mana darbîba veselîbas aprûpes sistçmas uzlaboðanâ.))))
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 22:25
...O... ðis ir riktîgais pastâsts...:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 22:28
Nopietns un nedzirdçts stâsts.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 22:44
Tâ i gudra netieku, ar ko Plants îsti nodarbojas.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 22:55
Viens no tiem, kuri der visam un reizç neder nekam.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 22:58
Man rodas aizdomîgums pret divu slodþu strâdâðanu. Es esmu izspiesta kâ citrons, ja 3-4 dienas strâdâju pa 12 stundâm...a divas slodzes- tas ir 16 stundas...



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2007 22:59 by strawberry.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 23:09
...medikji meedz straadat arii briivdienaas... mans grupasbiedrs shomeenes straadaa 18 diennaktis... 18x24=432... pat 2,5 slodzes sanaak... OK, pienjemsim, ka sotaku stundu meenesii nogulj no darbalaika (lai gan noguleetu dazhas arii tikai slodzi straadaajot, taapat defektiivs tas miegs)...ne aiz briiva praata... nez kaada kvalitaate?...
... un mellenes darbs 12 studas, no kuraam 8 dazhaados forumos... citrons, njaa...

un plantam

moljer taisniibu saka. ne par absoluutiem cipariem "iet" runa, bet gan par proporciju... es laikam, paldies Dievam un vecaakiem, jauna veel, straadniekiem naakas vairaak maksaat ka aarstiem...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 23:12
Komat, tas tikai liecina, ka varu darît vairâkus darbus reizç. Atnâktu Tu pie mums pastrâdât, uzreiz aizlaistos...(es jau sen esmu ieòçmusi zemo startu uz laiðanos, bet vçl arvien tupu :D),
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 23:18
Es saprotu, ka moljçram pârsvarâ taisnîba.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 23:20
mellene

...tas liecina, ka darbaa slodze tev par mazu, neko citu... kur tev veel dos darbu shitaa nestraadaat...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
12.08.2007 23:29
Nuja, Komat, tikai man mâjâs arî ir dators un bieþâk es esmu pie mâjas datora.
Bet man bija daudz labâks darbs un tas bija veselîbas ministrijas paspârnç...tik toreiz man gribçjâs lielâku algu (aploksnes man neviens nedeva), tâpçc aizgâju:( Nu i tâpçc man ir aizdomas, ka veselîbas darboòi nemaz tik daudz nestrâdâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: