Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!

Aizsāka paties prieks 

d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 21:22 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 01:30
...nogurumu un paarstraadi nekaada nauda neiztralizeet nespeej...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 07:30
Plant,
kurâ tieði "superneto" tie jaunieði pabija? Vnk ribçtos zinât, kurp ar akûtâm sâpçm vçderâ nevajadzçtu braukt...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 10:30
Dr.asist. Raimonds Wrote:
-------------------------------------------------------

> to strawberry
> Tu nekad, atkartosos nekad nezinasi kur un kad tu
> noklusi slimnica. Tas var noklut jebkura mirkli.
> Un tados gadijumos tie nav nekadi punki. Bet,
> realas problemas. Tadas ka piemeram - traumas,
> akutas kirurgiskas saslimsanas... Tad jums
> steidzigi vajadzes kvalificeta med.palidziba. Tad
> bus loti interesanti ieraudzit jusu seju, kad
> iepazisanas ar realitati noklus pilna apjoma.
> Ceru, ka tomer jums bus kam palidzet... Bet,
> protams jusu punkus kads ari par naudu noslaucis.
> Tadu bus un ir daudz. Bet, parasti ar neko
> nopietnu vini nenodarbojas, parak problematiski.
>
> Loti prettigi izklausities,
> 01:29 : Dr.asist. Raimonds.

Man arî nav patîkami lasît Tavus tekstus, asistent. Un es ceru, ka tâ nebûs Tava seja, ko ieraudzîðu, ja nu gadîsies nokïût slimnîcâ.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 13:12
Noela, LOCâ plânveida operâciju temps arî nav normâls, íirurgi, mâsiòas skrieðus, anesteziologi nedaudz mierîgâki.
Ðausmîgs bardaks......
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 13:16
...mani tomçr uzjautrina lîdz baltajâm pelîtçm mediíu attaisnosanâs - cik mums grûti...pçc ðo tirâzu lasîðanas priekðtats par spîdekïiem vel sliktâks, kâ par puspiedzçruðos santehniki Koïu...mçrkaíi, paði darît neko lietas labâ laikam nevar...â, nu ja, un ja no ðâdas vides nâk arî rokuvadîtâji, tad ko brînîties???...likumsakarîgi, ka nekam nederîgais radîs nekam nederîgu...nabaga Latvija, no ðîs vides nâcis arî ðîs valsts prezidents...sagaidâma politika - paði vainîgi, brauciet prom no ðejienes uz îrijâm...
...varbût es maldos...:)...varbût...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 13:17
waldeks, es ïoti labi zinu kâ tur ir, tur ir vieglâk kâ daþâs citâs slimnîcâs.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 13:42
Katrai medaïai divas puses. Ðodien dzirdçju, kâ ârsts runâ ar manu slimniecîti. Viòai likâs par ðerpu, aktîvs vçl bçrnîbas gçns, kad gados vecâkus uztver kâ pamâcîtâjus. Man likâs, ka viss kârtîbâ, dakterim laba humora sajûta, lietiðía pieeja un pateikts viss nepiecieðamais. Tâtad uztveres jautâjums.
Liela nozîme nav, kura slimnîca tâ ir. Izskatâs starp uzòemðanas nodaïu un ârstçjoðo nodaïu ir bezdibenis.
d



Edited 2 time(s). Last edit at 08.12.2007 22:11 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 14:53
...asistent, visa cieòa ârstiem, kuri DARA...tâ ir, kâ Tu saki...Starp citu, Tu pareizi mani saproti...:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 14:54
mums vajadzîgi ugunsdzçsçji, gâzes avârijas dienests, dezurçjoðais santehniíis...

mûs var fatâli ietekmçt elektrîbas padeves trûkums, plûdi...
un cilvçki, kas glâbs cietuðos un pratîs novçrst nelaimi, bûs nenovçrtçjami

arî âtrâ palîdzîba-
kâ viena no pârçjâm, un cilvçki ir pateicîgi, ka ir tâdi dienesti

Raimond- bet neuzskati savu pârstâvçto dienestu par pasaules nabu!
piemçram-mans vectçvs nodzîvoja 98 gadus un ne reizi neizmantoja tâs pakalpojumus

un patiesîbâ -paðreizçjâ situâcijâ neticu, ka ÂP MANI GLÂBS, KAD TAS BÛS PATIESI NEPIECIEÐAMS
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 15:36
Ja dzîvo Rîgâ, vari justies salîdzinoði droði...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 17:25
Dr.asist. Raimonds Wrote:
-------------------------------------------------------
> to strawberry
> Slimnica ari neieraudzi, ari Latvija ne. Bet kad
> sedesi ar akutam sapem vedera, vai sadauzita auto
> vraka u.t.t. - tu lugsi Dievu lai mani kolegi pec
> iespejas atrak atbrauc un tev palidz. Tev bus
> bailes. Naves bailes. Tu tricesi no sausmam. Un
> gaidisi, katru sekundi cerot, ka paradisies balta
> masina ar sarkanu svitru uz saniem.
>
> Ari zinu kad viss paies garam. Kad tev palidzes.
> Kad tevi glabs. Tu vissu uztversi apmeram ta: "Cik
> labi ka izsprugu tam vissam vesela, cik labi, ka
> tas viss beidzas". Un atnaksi atpakal uz forumu
> lai kartejo reizi apdirst medicinu. Ar lozungu -
> es maksaju, es gribu. Vai Es esmu nodoklumaksataja
> - jums pienakas. Jus Gipopatama zverestu devat!
>
> mad. - uz tevi tas ari attiecas ;) Kaut gan,
> pedeja laika saku tevi saprast...
>


Asistent, Tu taèu laikam nedzîvo no svaiga gaisa vien? Kaut arî, ja gaisa vairs nebûtu, Tu taèu sâktu meklçt vainîgos? Tu ieej veikalâ un nopçrc visu, kas Tev vajadzîgs? Un, ja nebûtu? Neko neprotestçtu? Vai Tev neliktos, ka vajadzçtu bût? Ja ceïi nebûtu, pa ko braukt? Ja mâjas nebûtu, kur dzîvot (vai nebûtu materiâlu, no kâ cellt? )? Es vçl varçtu turpinât...Tagad savelc parelçles ar medicînu. Gluþi tâpat, kâ Tu citas lietas vçlies redzçt sakârtotas, tâ arî cilvçkiem gribas saòemt normâlu medicînisko palîdzîbu.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 17:27
Tik tagad izlasîju, ka oga jau kaut ko lîdzîgu uzrakstîja:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 17:31
greizs saliidzinaajums... jo viss nosauktais ir, jo par to maksaa... ja par maizi maksaatu mazaak, nekaa taa maksaa, nekas labs no taas maizes nebuutu...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:16
Tam lauksaimniekam, kas to izaudzç, gan neko lielu nesamaksâ, lielâkais aiziet pârpircçjiem un tirgotâjiem...tomçr lauksaimnieks ieliek tajâ sirdi un dvçseli.
Arî citiem strâdâtâjiem - mediíu fizioloìisko un citu vajadzîbu apmierinâtâjiem ne vienmçr tik daudz maksâ, kâ ieguldîtais darbs ir to vçrts.
Es domâju, ka dakterim nopçrkot nekvalitatîvu produktu, bûs gan pretenzijas, un nez vai viòð painteresçsies, cik tâ raþotâjs pelna.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:22
...par to sirdi un dveeseli gan bija varen pateetiski ;-) ...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:42
skolu vadîtâji vienâ balsî brçc, ka skolas arî paliek tukðas no skolotâjiem- tur arî 2 slodzes un algas nepietiekamas- skolotâji vasaras brîvlaikâ brauc uz îriju un norvçgiju nevis inelektuâlâs ekskursijâs, bet strâdât lauku darbus

mûsu uzòçmums cieð no kvalificçtu strâdnieku trûkuma-aktîvâkie ar visâm ìimençm sen ârzemçs, strâdâ vienkârðus darbus un pelna vairâk kâ speciâlisti ðeit,

mani kaitina, ka mediíi redz tikai sevi un grib atrisinât savu problçmu uz algu t.i.citu profesiju rçíina
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:45
...uz kaa reekjina piedaavaa to risinaat?...
...neesmu gan maniijusi prasaam atnjemt skolotaajiem un atdot medikjiem... apbriinoju tos, kas pashi sakariigi un veel skolaa ar tiem kashalotiem ciinaas...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:54
Komat, vienkârði algas ir mazas lielai daïai. Cilvçki slimojot tâpat atdod lielu daïu savu ienâkumu. Saprotams, ka tas jârisina valstiskâ lîmenî.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:56
...atgriezhamies pie argumenta, ka seetniekam maz maksaa, taadeelj arii aarstam maz jaamaksaa... bet kvalitaati gan prasam... njaaa... izdeviigi tak dziivot citaa realitaatee...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:56
sakariigas veel ir taas uchenes, kam viiri normaali pelna un kuras var atljauties pa skolu hobijot -- straadaat vienu slodzi. nav nekaads gods, ka skolotaajai pa vasaru jaabrauc uz iiriju. iisteniibaa par to arii ir ljoti skalji jaabreec, bet tikliidz skolotaaji saaks breekt, saaksies paraugpraavas par beernu sishanu vai ko tamliidziigu. es iisteniibaa vispaar nekaadu algu negribu, un te bezmaz visiem algas sen jau ir citur, mums nav nekaadas personiskas intereses -- man gandriiz visi pazinjas un skolasbiedri, kas bija medikji, ir no shiis jomas prom jebshu tirgojas ar drapeem, nav pat kam vairs liidzi just, bet riebjas shitais melnais partiju piiaars, ko vinji taisa ar savu spiedienu uz presi, kad skoltaaji, pazharnieki, polismenji, medikji un citi liidziigie prasa algas.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:58
...algas, nauda...hmm...pirms laika bastoja - tâ krietni bastoja...kkas tika ar valdîbu sarunâts...jeb kâds sarunâja..piesvieda kkâdu kâpostu mâsiòâm un vçl kâdiem...pârstâja brçkât...ko t vçl neklaigâjiet???....jeb íeska pa tievu???...jeb tie auni, kuri vada aitu ganâmpulku, ir tieðâm auni???...
...nja, intelekts laikam nav sininîms gudrîbai...:)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 18:58
strâdâju lielâ privâtuzòçmumâ un alga ir atkarîga no tâ, kâda uzòçmumam peïòa- ja neveicas- BANKRATs :) ja veicas- piíis, neviens neprasa onkolim (valstij) naudu
protams- eksistç darbaspçka cena LV tirgû, un uz tâs var uzvârîties îpaðnieks, ja grib...

bet ârstu un skolotâju algas vai tad nenâk no viena maciòa- nodokïiem?
iedos ârstiem- pietrûks skolai
varbût kaut kur kïûdos, jo ðis lietas nav mana specialitâte

ir jâbût pavisam citâdai shçmai kâ ârsti pelna naudu un kâ mes maksâjam- te nu derçja planta komenti! :)
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:04
...taa taada laba demagogjija- ja iedos shitiem, nepietiks tiem, taadeelj nedoda, nevienam... ja valsts nevara atljauties apmaksaat konkreetus mediciiniskus pakalpojumus, tad tas ir atklaati jaapasaka un pakalpojums oficiaali jaaiekljauj maksas pakalpojumu sarakstaa... bet nekaa... jums it kaa pienaakas, bet kas par to maksaas nav... un tad saakas probleemas, kukuljdoshanas un pateiciibas, jo aartsu jau tauta pabaros...
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:07
"bet ârstu un skolotâju algas vai tad nenâk no viena maciòa- nodokïiem? "

Taèu tie nodokïi ne visai tiek maksâti. Ïoooti daudzâs vietâs daïa algas ir aploksnçs un tas arî, iespçjams, tâpçc, ka tam uzòçmçjam jâizput, ja jâmaksâ nodokïi godîgi.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:11
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...taa taada laba demagogjija- ja iedos shitiem,
> nepietiks tiem, taadeelj nedoda, nevienam... ja
> valsts nevara atljauties apmaksaat konkreetus
> mediciiniskus pakalpojumus, tad tas ir atklaati
> jaapasaka un pakalpojums oficiaali jaaiekljauj
> maksas pakalpojumu sarakstaa... bet nekaa... jums
> it kaa pienaakas, bet kas par to maksaas nav... un
> tad saakas probleemas, kukuljdoshanas un
> pateiciibas, jo aartsu jau tauta pabaros...


Bet tas sanâk pat jocîgi- tâtad pakalpojumu valsts neapmaksâ, pacients dod kukuli...bet kukulis pat varbût ir lielâks, nekâ sniegtais pakalpojums patiesîbâ maksâ?
Cik bûtu jâbût ârsta algai? Un cik ir tiem, kas par operâcijâm nepârtraukti òem kukuïus?
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:14
sakne ir daudz dziljaaka, taapeec es rakstiiju, ka taa ir visas tautas dariishana. shiisnedeeljas Ievaa Andris Buikjis saka, ka 90% no privatizaacijas ienaakumiem ir aizgaajushi valsts makam garaam. nav jau vairs, kur njemt. taapeec taisa paraugpraavas, lai pashu greeki netop redzami. Daudzi gudri ljaudis ir meegjinaajushi piekljuut valdiibai, lai kaut ko sakariigu ierosinaatu, bet vinjus dzen projaam.
Re: Veldre grib ietupinât dr.Parâdnieku/ ârstiem piedoðanas nebûs/!
11.08.2007 19:32
...un tâtad - kur izeja???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 15?
Ziņa: