jautājums nikam mad

Aizsāka veeze 

mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 22:46
...Mateus...varētu jau iesviest no vecajiem mailiem, bet slinkums rakāties...un bez tam tas būtu pret maniem principiem...:)
Inka@
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 23:04
iemet, iemet, man nekas nav pretī :D
un es Tavējos :)))))))))
Re: jautājums nikam mad
20.09.2011 23:07
Eu... savu privāto saraksti davai privāti... a to pēc Kas Jauns smird jau :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad mateusam
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 10:07
...O.K...man nav spiesta lieta TE čalot ar pusplānprātīgu, atraidītu kazu...ar to arī beidzu šo jauko kurš - kuru...
Inka@
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 11:56
beidzot būs atšuvies....miers mājā :)

Mateus, izskatās, ka Tev interese par manām un Ragaiņa attiecībām.....bet ņem vērā - tas ir diezgan šķebiņoši, nu kaut vai viena ainiņa - satiekamies, noplucis, kārns vīrelis bez zobiem, lai to slēptu, ūsas aizaudzētas pāri lūpām, stiepjas līdz zodam, un nevis vienkārši noskūpsta man roku, bet sāk laizīt un sūkāt katru manu pirkstu.
es patiesi esmu plānprātīga kaza, nevis vienkārši aizeju, bet cenšos ar šo pārmīt pieklājības frāzes :D
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 12:20
Godīgi sakot nē.. nav intereses :)
Man vispār vienalga kā dzīvo citi - ka tik pašiem tīk.
Un tieši tāpat man nepatīk ja kādu interesē kā dzīvoju es.
Viss vienkārši.

Arī par citu zamaročkām man nav nekādas daļas... man ir pašam savi tarakāni :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Inka@
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 12:46
tad jau Tu tāds pats kā es - ar sevi aizņemts un citus maz ievēro.
bet par to nepatiku - ja kāds interesējas par Tavu dzīvi - ar laiku tas pāriet, iestājas pilnīga vienaldzība un notrulinātība - nu lai taču ņemas!

bet ar Ragaini mums savi rēķini, jo es viņu uztvēru kā virtuālo draugu, kratīju sirsniņu, stāstīju par savām neveiksmēm ar kādu vīrieti, prasīju padomu, saņēmu atbalstošas vēstules.....bet var jau saprast viņu, sieva tepat visu vēro....jāmazgājas baltam :)
Ragainis gan gribēja tikai kreiso pišiņu, kamēr sieva pa Franciju.....un viņa to saprot pat ar savām vistas smadzenītēm.

da stulbene esmu, stulbene, kādi gan var būt virtuāli draugi.....gribēju bezmaksas virtuālo uzklausītāju, nu i dabūju :)
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 12:51
Inka@, Tu esi baigā maita.
Ja kas, man mad galīgi nepatīk, kā foruma tipāžs.
Inka@
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 13:09
Alsterīt, nē, esmu parasta analītiķe tendēta uz rezultātu.
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 15:15
Nē... tomēr maita :) Paanalizē savu pirmspēdējo postu :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 15:19
...JezzzusMarja...as apraudājos par inkas piedzīvoto...nabadzīte...:)
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 17:19
jums gan te ziepju opera...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 22:52
jaa nepajokam :D laikam izlaidu dazhas seerijas bet cik saprotu - inka=veeze, vijolite=sieva ragainim, ragainis=mad....
Vijolīte:)
Re: jautājums nikam mad
21.09.2011 23:31
inka1
Re: SIEVIETE GRIB ZINÂT VÎRIEÐU DOMAS
03.08.2007 22:38

forumu palasiiju ik pa briizham, ieveroju Madcynicu, zinaams prieks bija, paziistams cilveecinjsh, neko ljaunu nedomaajot, izmetu vinjam adreseetu fraazi, sajutu nepatiku, veel no saakuma neierubiijos...biju aizmirsusi , ka vinjam iedevu kurviiti, ja to taa var saukt, jo bija tikai taada 10 minusshu apskatiishana, veikalaa parunaajaam , pasmaidiijaam un aizgaajaam savu celju. Pat iisti atraidiishanu taadu neatceros, galiigi nesaprotu ko vinjam un Vijoliitei nodariiju. To, ka dazhiem izstaastiiju par vinja noplukusho teerpu, nekorekti no manas puses, atziishos.
Bet nu naidu sajutu no abiem ne pa jokam. Varbuut kaads savija intrigas, viss var buut :)
nu gadaas man shad tad suudaa iekaapt, labi , noslauciiju kaajas un ieshu taalaak :)
ceru, ka mani vairaak nepiemineesi, un man nebuus juus abi jaapieskata :)

...Tev pašai nav apnicis gadiem sevi par muļķi pataisīt?...man kauns Tavā vietā...paskaties datumu...un tad vēl pāris gadus pirms šī raksta Tavi kailfoto e-pastā un sludinājumi Gribu...
Negribēju vairs še rakstīt, ceru ka forumieši atvainos...:)
Šis ir mans pēdējais posts šajā tēmā.
Inka@
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 00:51
nu gadaas man shad tad suudaa iekaapt, labi , noslauciiju kaajas un ieshu taalaak :)

precīzi rakstīju :)

bet par sludinājumiem, tikai tādi plukatas kā jūs liek sludinājumus, ne es.
par muļķi pataisīt? es te nekas neesmu, ienāku gadā vai pusgadā 1 x, un šoreiz septembrī negaidīju, ka te pēc manis vēžu ģimene alkst :)
es pat varu palūgt jums piedošanu, tikai nezinu par ko, da vienalga par ko....man tak jūs abi pie kājas....bišķi žēl, ka es te biju tikai marionete, īstā vēzene, kurai pakaļā ieknābts tā arī neizlīda :)))

nākotnei - atcerieties, ka daļa tautas zin, ka jūsu vājā vieta ir Inka, gan jau tas tikts vēl izmantots....gan jau. nākošreiz spēlējiet gudrāk.....plukatas, citādi tas vilksies ne gadiem , bet gadu desmitiem :D
mad apcerīgs
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 01:36
...ej čučāt, bumbulīt manu saldeno...
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 11:05
kārtējo!! reizi ir gājis bojā jaukais tēls- gastronomisko izvirtību mīlētājs, resnis, teju simtgadnieks -madcynics...
bet paies laiks un atkal atdzims kā fēniskss, lai pārsteigtu un mulsinātu jaunās un jaukās foruma apmeklētājas :)

adminam būtu bijis pareizāk dzēst šo neglīto saraksti
mad nopietns
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 11:38
....laikam tas ir visprātīgākais...

...un tomēr - es esmu gaišais, mazliet tusnīgais un visnotaļ pozitīvais tēls...pavērtē objektīvi šo samazgu šalti......

...mums Jūrmalā ap egli saaugušas jaukas odziņas - sarkanas, pēc skata apetītelīgas...pirms tam ziedi bija balti, smaržīgi...zaļas lapas...kreimenītes...vai tik Tu nebūsi tā sārti - kārdinošā odziņa?...:)
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 16:01
mad, kāda Tev psihiatriskā diagnoze?
mad sajūsmā
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 18:30
...duraciņ, nevaid man diagnozes, nevaid...traks - jā...ciniķis - jā...un vēl vesela buntīte varen pozitīvu iezīmju...:)

...labi, ka neesmu durak po žizņi...kā Te dažiem labiem labpaticis nokrustīt sevi...
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 18:48
mad - man bija mentaala bilde ka esi tusniigs. a te saka kaarns. kaa iisti ir?
mad nopietns
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 20:49
..tusnīgs, tusnīgs, neiešu tak dristus maldināt...
Re: jautājums nikam mad
22.09.2011 23:54
a bet ūsas ira vai nava? ;D

__________________
dr.puce@gmail.com
mad smīkņādams
Re: jautājums nikam mad
23.09.2011 02:03
...ira, ira...

....tas gan neesmu es, bet priekšstatu vari gūt...:)

....http://www.zappa.com/
Re: jautājums nikam mad
26.09.2011 10:08
O , cik seksīgas sarunas :)) Es tā vērtēju - pamatskolas sešklasnieku ,septiņklasnieku līmenis. Tā teikt - pubertātes kulminācija.
Eh, skaisti dzīvot neaizliegsi :))
Re: jautājums nikam mad
26.09.2011 19:22
un citus nodirst arī neaizliegsi :) ...lai sevi saulītē paceltu ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: jautājums nikam mad
27.09.2011 11:30
Ak, Smukais Mateus, tev ar ' nekas cilvēcīgs nav svešs :)))
Vispār nesen ar meitu bijām JRT uz Mičules Smago metālu pēc G.Repšes Alvas kliedziesns. Man jau ne visai patika. Starpbrīdī aizgāju mājās , bet meita palika skatoties. Vienīgais tādu nostaļģiju gan dabūju.
Atceros kā dauzījāmies ar puišiem. Bija viens brīdis, kad meitenes lika ķēdītes ap kaklu un puiši tad bāza rokas aiz blūzītēm un rāva tās ķēdītes nost. Manas ķēdītes jau sen bija pa 10 x saplēstas un salipinātas un atkal saplēstas. Tad ķēros pie mammas krājumiem, kamēr viņa to atklāja un tad gan dabūju pamatīgu pērienu. Bet neko ... kad ķēdīšu vairs nebija , tad tāpat - puiši raustīja mani aiz aštelēm , es savukārt, mēdzu uzsist pa muguru vai plecu un tad kliegdama mukt prom. Bija kaut kāda revolūcijas jubileja un kāpņu laukumiņā bija nolikts laikam paša Ļeņina tēls. Parasti tur dežūrēja skolotāja un skatījās , lai visi izrāda klusu cieņu un apbrīnu revolucionāram. Trokšņotājus bargi sodīja. Kādā tādā reizē, kad muku no puiša , ko pati biju pagrūdusi - spiegdama un palēkdamās joņoju pa tām kāpnēm un sev par šausmām tai dežūrskolotājai ieskrēju tieši vēderā un tūlīt pēc manis arī tas puisis. Tad mūs abus tā skolotāja kratīja aiz matiem sarkana palikdama un nolika stāvēt kauna stūrī uz visiem starpbrīžiem un visu atlikušo nedēļu. Neko ... sapratu, ka kādreiz par zvanu uz stundām var arī priecāties. Ai, vispār - skaisti bija. Traki un skaisti un tik saldi nevainīgi .... Seksīgu dieniņu Mateus !!!!
mad makten seksīgs
Re: jautājums nikam mad
27.09.2011 17:49
...Tu kaut kā smalki noslīdi no tēmas...:)
Re: jautājums nikam mad
28.09.2011 13:59
Tikko izlasīju , ka Unai Gavarei būs sestais bērniņš. Apbrīnojami. Es arī gribētu, bet nu 6 man nekādi vairs nevar izdoties un vīru vajag ar naudu, lai tā dzemdētu, jo jāēd jau arī tiem bērniem. Varbūt Tu arī mad, esi daudzbērnu papiņš , un vēl skolotājs, vai policists , piemēram , ko ikdiena tur rāmjos un tad nu , ka tiek internetā , tad nu " izliekās" pēc pilnas programmas - saraksta visu, ko ne mājās, ne darbā nevarētu ne mūžam atļauties izteikt. Cilvēki jau ir ļoti dažādi un dzīves dzīvo visādas un tad nu izdarās visādi, ka citiem no malas nenobrīnīties.
mad makten seksīgs
Re: jautājums nikam mad
29.09.2011 15:30
...dzīvē neko daudz neatšķiros no virtuālā...un mani pieņem tādu, kāds esmu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 2?
Ziņa: