Kam jūs ticat?

Aizsāka enfuego 

mad iezviedz
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 13:32
...būtu smalkāks, dirsā līstu...tas no sērijas - smaidi, maita, laime nāk...starp citu, šī ir pareizā forma izteicienam, kuru samaitājušas un piefrizējušas smalku ļaužu jumpravas...

...pārejais???...plikā, Tavas problēmas un Tu pati šajā vietā principā esi pie dirsas visiem dristiem...tajā skaitā arī man...bet par tik, par cik Tu te maucies iekšā ar paštīksmes pilniem postiem...nja...gribi lai Tevi ignorē???...tā arī nevaid problēma...Tavs mērķis patracināt???...ari garām...kkāds mērķis mums visiem ir, ja jau esam šajā vietā un laikā...es šeit viemaz atvelkos no cita, te pairgodamies, ko esmu jau noformulējis un pavēstijis dristiem....bet kāds ir Tavs vēstijums???..gribi pateikt visiem, ka esi intelektuāla, pilnasinīga kaza ar slābām kājām???...cits vai citi nav, kam to visu izklāstīt???...bet kārtīgi nopisties ta gribas...
...ar pliko viss klārs...nekāda noslēpumaina un ēteriska būtne Tu neesi...tā - liels nekas, kam gribas būt ievērotam...

...inka, Tu arī seit...klau, saldumiņ, Tu taču pa šejieni ni un ni...jebšu tomēr klusītēm, pa deķa apakšmalu, slepus...par vienu gan maldies - sekss plikajai gājis secen...
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 14:10
..inka, Tu arī seit...klau, saldumiņ, Tu taču pa šejieni ni un ni...jebšu tomēr klusītēm, pa deķa apakšmalu, slepus...par vienu gan maldies - sekss plikajai gājis secen...(c)


saprotu, ka Tev mani gribās bieži, bet mācies iztikt ar to mazumiņu, ko es te pienesu.....Tu taču vari ik pa brīdim atvērt dr.lv lapu un pārlasīt manus tekstus .....bet vai tas mazinās Tavas ilgas? varbūt norobežojies , mēģini neredzēt manus postus.......kaut gan - ja pazudīs Kailā, tad es arī....tikai viņa spēj saistīt manu uzmanību :)
tāpēc ieteikums - tāds fizikāls - par ķēdes reakcijām: mēģini šeit noturēt Kailo, un līdz ar to es te arī ienākšu.....un varbūt pat kaut ko ierakstīšu :)
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 15:11
Ak mad, mad ... mana vienīgā cerība,ka tava pēcpuse ir tīri nomazgāta , bet ja nopietni ...
Mums apkārt esošie cilvēki ir mūsu spogulis.
Piemēram, kad mazdakteris kritizēja Bībeli , pirms tam atzīdamies, ka to nemaz nav lasījis, man tas bija kā sevi redzēt. Vai kad viņš ar lepnumu pieminēja bērnus un mazbērnus, bet ne sievu - atkal tomēr tur biju es, kas tēvu no sava bērna dzīves ir izslēgusi automātiski ... un tā par katru ...
Starp citu, mazdakteris, jau diagnozi man uzstādīja - femina vulgaris, tā kā ar savu konstatējumu par ēteriskuma iztrūkumu manā būtnē esi jau nočammājies. Būtu tu smalkāks un iznesīgāks, es pat justos glaimota par tavu uzamnību , seksulīgais madiņ, bet tā ...
Vai varētu tā būt, ka tu , mad, esi daudzkārt vairāk seksuāli norūpējies , kā es ? Vismaz par to vai man ir bijis vai nav bijis sekss , kreņķis tev tomēr tā kā ir . Traki vispār, ka tā :)) Bet nu saņēmies gudrulīt, turies seksīgi :))) Un smaidi, laime nāk:))
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 15:16
Inka, Tu nu arī esi koķete, protams :))
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 15:51
bez komentāriem, aizskakāts topiks, kas nav kur citur flirtēt jums!
mad uzjautrinās
Re: Kam jūs ticat?
07.11.2011 18:03
...kāda ironijas deva...pie tam no abām...par šņukstēt sāku...
Re: Kam jūs ticat?
08.11.2011 10:44
Labrītiņ , jāpiekrīt enfuego. Bet es tiešām nejūtos vainīga.
Ja es vēlu seksīgu dieniņu, tad nedomāju, lai vīrieši visu dienu nēsātos apkārt ar erektētiem loceklīšiem un sievietes slapjām biksiņām. Es ar to domāju tādu vitālu un enerģisku dieniņu , par spīti , ka līdzņemāmās pusdienas un launags palicis mājās uz galda, vai atcelts izdevīgais komandējums, vai ziņās izlasu atkal ko jaunu , kā pie varas esošie mūs apzog utt. utjprj. Vajag kaut kur ņemt spēku , lai par spīti visam - būtu smaidīga. Un katrs jau mēs pats izvēlamies , ko ieraugām, kam pievēršam uzmanību un ko komentējam un ko nē.
nu lūk, svētīgu dieniņu es katru rītu saku bērnam, tā kā jums visiem - lai iet atkal seksīgu dieniņu :))
Re: Kam jūs ticat?
08.11.2011 13:15
"seksīgu dieniņu" neiebraucu, tas ir jauns teiciens?
Re: Kam jūs ticat?
09.11.2011 10:24
Ņem vērā, enfuego, ka jau pirms 2 000 gadiem seno romiešu zinātniskā padome secināja, ka zem šīs saules nav nekā jauna. Bet pasaules pop.zinātniskie žurnāli pagājušā gadā bija pilni ar rakstiem, ka tik ilgus gadus pēdējie neatšifrētie ķīļraksti beidzot ir izlasīti un tie nozīmē - seksīgu dieniņu. Lūk , tā kā varam secināt, ka šis teiciens ir apmēram 6 000 gadu vecs. Un seksīgu dieniņu ! :)
Re: Kam jūs ticat?
09.11.2011 15:01
jājā kaņešna;-)
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 11:14
M&M ballē pie sātana Volands pārvērš pīšļos nabaga Berliozu un aizsūta viņu nebūtībā pavadot ar vārdiem - katram pēc viņa ticības.
Nesen iznāca M.Talbota grāmata Hologrāfiskais Visums.Tajā autors arī apgalvo un pat cenšas pierādīt, ka mums katram ne tikai šīszemes , bet arī pēcnāves dzīve būs tāda , kādu to esam paši izdomājuši , kam mēs katrs ticam.

Savukārt par hinduismu un budismu un to daudzajiem novirzieniem - iekopēju manuprāt, viena zinoša puiša spriedumus - Pārdzimst alkas - tieši alkas ir tas, kas veido jaunu personību, to var lasīt pie Sarvepalli Radhakrišnana - sankhāra dhamma, jeb noslieces rada jaunu personību, kurā saglabājas iepriekšēja raksturs, tendences, noslieces u.t.t. Tā nav nekāda dvēsele un par tām apziņas daļiņām ir ļoti dažādi, tomēr kopumā, cik zinu, budisti absolūti noliedz kaut ko tādu. Tomēr es ticu, ka dzīvei ir daudz nopietnāka jēga nevis tikai tāda, ka ieslēgties sevī un mēģināt pārdzimt labākā esamībā. Es ticu, ka dzīve ir liela dāvana un tā ir pilna jēgas, tā ir ļoti nozīmīga gan Tev pašam, gan apkārtējiem. :)
Tā kā , vajag vairāk lasīt, izzināt šo pasauli un darīt to seksīgi , lūk :))
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 11:33
Es šīs mitoloģijas nepazīstu. Davai ne šeit tikai.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 13:14
Kailumiņ, kad mums trūkst seksa vai vienkārši pieskārienu, mēs lasām Bībeli, Muldaševu, Nidālu, Dao meditācijas un vēl 101 tamlīdzīgus darbus.
primitīvi.....bet patiesi, ne velti Buda saka - nav vērts daudz domāt, prātuļot, filozofēt, pirmā doma ir pareiza, mācies noķert 1.domu.
man pirmā doma lasot Tavu tekstu bija - seksa vai pieskārienu trūkums :))
uzdevums - saskaiti, cik reizes Tev šodien kāds pieskārās, testēsim, vai pietiekoši :))
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 13:17
kad sievietēm trūkst seksa viņa paliek niknas, vai nodarbojās ar mastrubāciju.
fox
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 13:28
Inka, zini ko Jungs saka par šitādu pirmo domu-to, ko Tu "redzi" citā, visdrīzāk ir Tevī pašā -projekcija.:)
Man ļooooti patika Holigrāfiskais visums, izlasīju vienā setā, dzirdeju, ka ir arī teātra izrāde par šo tēmu Jaunajam Rīgas teātrim, tas tā, ja interesē kādam.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 13:50
fox, piekrītu 100% Jungam, atceros savu ēterisko Dao periodu, salīdzinu un piemēroju Kailajai :))
un viss tas notiek sekundes desmitdaļā :)
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:08
Es Hologrāfisko visumu lasīju kādus divus - trīs mēnešus , jo man visu laiku bija jādomā līdzi. Man raksturs tāds, ka vislaiku man ir iebildumi, pretenzijas , bet tie iebildumi tādi - bez zinātnes pamata, vairāk emociju un intuīcijas līmenī. Zināšanu pašai nav, bet iebildumi ir. JRT starp citu , šodien tirgo biļetes uz decembri , pasūtīju dāvānām saviem radiem.
Un vēl man šķiet , runa ir par izrādi Kopenhāgena - par dieviem izciliem fiziķiem.
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:11
Jā un par mīlestību un cilvēku izcila grāmata ir Fromma - Mīlēšanas māksla. Kunst des Liebens es lasīju vāciski. Es grāmatas vairs nepērku sev - man mazs dzīvoklis , man vajag telpu brīvu, bet to grāmatu gribu kā Bībeli - ik pa laikam pārlasīt. Tā ir audzinoša. Rekomendēju.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:14
es kā fiziķe-liriķe iesaku šo:
Mīlestības teorijas pamati
http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/index.html?shop_id=216246

izcila!
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:17
Un inka, ja trūkst seksa , tad tas ir jādabū, nevis jālasa dao, vai nidāls. Seksuāls apmierinājums ir viens no tavas veselības pamatakmeņiem - tu nevari to izraut un tā vietā iebāzt ne Bībeli, ne dao, ne vēl ko citu. . Visam ir sava vieta, nemāni sevi un necenties mānīt mani vai naivo enfuego .
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:22
Kailumiņ, es esmu veca tantiņa, kurai par seksu interesēties ir nepieklājīgi, bet tajos laikos, kad man trūka pieskārienu, sekss it kā bija, tad es lasīju Dao meditācijas utt.
tagad esmu pragmatiska būtne, kas uz visu noskatās no malas :)
fox
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:27
Inka, tīri intereses pēc, cik tad gadu ir "vecai tantiņai", vai ta pari astoņdesmit, vai?:)))
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:28
Inka - savu vecumu tu nosaki pati. Ja Tu jūties kā veca tantiņa - tad tāda esi. Man arī ir jau gadiņi un sabiedrības spiediens, ka neesi vairs 16 gadīga un tāpēc lūzere - ir milzīgs. Bet es eju vingrot un sevi baroju ar emocijām - apjūsmoju īstas skaistules, kaifoju, ja es varu izstiepties, izlocīties, bet jaunules nevar , pašapziņas uzturēšanai pamīlējos ar kādu nepieklājīgi jaunu, izmantoju savu pieredzi, lai kompensētu aizgājušo pirmo jaunību . Tāpat uznāk mendeļi, kad kādā situācijā sev saku - ai es par vecu, tad sevi pati aprāju - un pupiņi uz priekšu , dupsītis atpakaļ un dzīvoju kā ir. Tā kā nevajag šito - veca tantiņa. Aizmirsti tādu leksiku.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:39
ar to gadu būšanu grūti tikt galā, tas nu ir tas mans vājais punkts :))

varbūt tāpēc, ka 43 izskatījos uz 33, 50 izskatījos uz 43, tagad 54 gados izskatos uz 54.
biju kā tāds skuķis un skuķa domāšana.....tagad tas nepiestāv, tagad jākļūst nopietnai, dēlam jau pāri 30, tuvinieki gaida adekvātu uzvedību, grib redzēt dāmu, bet es neesmu dāma, iekšēji tas pats skuķis ar dažām vizuālām izmaiņām, nākusi klāt vienaldzība pret seksu, bet kāre dauzīties un ampelēties kā agrāk nepāriet :))
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 14:44
augums man tagad labāks kā jaunībā, fiziskās pūles ir nesušas rezultātu, seju varētu piekoriģēt, bet nav motivācijas.

Kailā - eto mi davno prohodili - posts 14.28.:)
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 16:43
man šķiet, ka ir svarīgi dzīvot kā tu gribi, kā Tev ir labi, samērojot vēlmes ar iespējām.
Reiz kaut ko savai meitai pārmetu - ar domu , kā es tevis dēļ te upurējos , un kā tu to nenovērtē un viņa man pateica- bet es jau tev neko tādu nelūdzu ... tad man bija , ko padomāt ....
Ja sekss tevi neuztrauc, kāpēc pārdzīvo par saviem gadiem ? Mani drīzāk uztrauc,ka es jau pensijā esot arī gribēšu mīlēties , gribās būt smukai un mīļai omītei , bet kas vēl pa gultu dauzās - nu gan nezinu vai akkurāt gribu , saka jau ,ka vajag veselībai, bet nu cik tad var, es atkal domāju.
Nu kā būs tā jau dzīvosim, protams. Tā lūk, skaistulīt :)))
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 19:01
Kailumiņ, kritīsies tev hormonu līmenis, un kļūsi tāda pati kā es - remdena :)
par meitas vārdiem - arī ir bijusi tāda saruna sen atpakaļ, un tāds pats pārdomu brīdis :)

iespējams, tur tas suns aprakts - viss ir bijis, nekas pārsteidzošs nenotiek.
bet par to dzīvošanu,kā grib - tieši tā arī daru :)), bet pamācītāji saka, ka vajag citādi - atbilstoši statusam un iespējām, elegantāk un izsmalcinātāk.....
mad smīnēdams
Re: Kam jūs ticat?
10.11.2011 22:18
...reveransi, reveransi...nav slikti, bumbulīši...

...tomēr nevarat pārsist pušu enfuego...klau, enfuego, a ko nozīmē - mastrubācija...es vēl saprastu - maztrubācija...tur varētu būt kāda saistība ar mazām trubām...bet savādāk...man grūta galva...

...turpiniet tālāk...interesanti...
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
11.11.2011 14:03
Kailum, laime nāk /inka Tev atgādina, lai darbos tas nepiemirstos/ :)

un man ir klāt laimīgās dienas, nu gandrīz klāt :)) brīvdienas ir manas laimīgās dienas, pilnīgs bezstress un relaksācija....:)
Re: Kam jūs ticat?
11.11.2011 14:06
Pirms gadiem lasīju kā Māra Svīre ar savu Vladimiru katru gadu plostojot pa Daugavu. Riktīgā plostā un pāris dienas tā laižoties pa upi uz leju un vakarā iedzerot konjaku un tā. Toreiz satraucos, ka tas taču bīstami - stipra straume, atvari, un konjaks jau reibina pa stipro. Kaut kā neesmu to aizmirsusi. Bet man tas šķiet ļoti skaisti, es arī tā gribu, kaut gan tik bīstami tomēr nē. Labāk pa mazu upīti un bez konjaka uz ūdens. Vakar gribēju uz jūru , bet draugs mašīnu pārdeva, ar taksi jau nebrauksim. Un vasarā baigi gribēju uz nakts koncertu Rundāles pilī. Vivaldi spēlēja. Atkal nebija ne kas aizved, ne kas līdzi brauc. Bet gribās visko tādu smuku.
Kolēģei šodien baigi smukie jaunie zābaki un soma arī riktīgi smukā klāt piepirkta. Un tā es arī gribu.
Bet mēs laižam uz tuvējām ārzemēm , man māsīca tur dzīvo - tirgo gleznas, varbūt mums ar meitu kaut ko smuku ietirgos, varbūt tikai pastāstīs kaut ko - redzēs.
Nu lūk, tā kā visiem seksīgu seksīgo nedēļas nogali :)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: