Kam jūs ticat?

Aizsāka enfuego 

Re: Kam jūs ticat?
11.11.2011 14:09
Ak jā jā - smaidi muļķe, laime nāk ! Labi - gaidu - jo pacietīgi !
Man jau darbdienas arī patīk - visur jāiet un jādarās, cilvēkus satieku. Kā tad Tu īpaši relaksējies ? Man jau patīk iedzert un mūziku klausīties ? Un ja vīrietis ir pa rokai - pamīlēties , protams.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
11.11.2011 14:40
ā, klāt bija - smaidi, muļķe :)

nu tas jau mans mīļais Norbekovs, (grāmata Muļķa pieredze), izlasīju, iedvesmojos un tagad gadiem smaidu :))
par brīvdienām - tāda viegla sajūta, zini, ka Vid, Darba inspekcija un tamlīdzīgie neapciemos :)))

mājās netupam, kaut kur braucam, kaut vai pa veikaliem, tad rodas kāda spontāna ideja.....bet vispār man brīvdienas patīk, ja cilvēkus nesatieku.
reizēm bērnus uzņemu ciemos, visi precējušies, lielie katli un pannas tiek stumdīti pa plīti, iemalkots rums (es gan to vienīgā dzeru :))), citi vīnus un viskijus,
sarunas un vakara nobeigumā tiek skatīta kāda jaunākā filma :)
mūzika? reizēm draudzene ielūdz uz saviem koncertiem, Eltons Džons tiek atstāts novārtā :)
Re: Kam jūs ticat?
11.11.2011 14:54
Es neesmu to Narbekova grāmatu lasījusi, tikai dzirdējusi par to - jāieraksta manā wishing list - man ir tāds garš saraksts ar izlasāmām grāmatām. Saki, ka laba - ja ?
Man jau arī patīk pie dabas. Bet kā ir ziema, tā vasarnīcā noslēdz ūdeni un vairs tur neviens nerādās. Draugam kādreiz braucu līdzi uz medībām. Tur pirtiņa un svaiga gaļa, labi dzērieni, smuki džeki , bet nevarēju izgulēties - dauzās pa nakti apkārt un tad kopš viņš vienreiz pirtī ienesa atlaisties sasalušu lapsu - man tur pirtī iet ar vairs nepatīk un tad nu medību prieki man arī atkrīt.
Oj, kā strādāt vairs negribās , bet galds nokrauts ar darbiem.
Bet nu Captain Morgan arī ir labs, novērtēju :))
Re: Kam jūs ticat?
14.11.2011 21:56
Vēl šitie nav bēiguši :)
Re: Kam jūs ticat?
15.11.2011 12:28
Es tagad jau esmu izlasījusi kādas 120 lpp noBhagavad -Gītas. Man kļūst skaidrs, ka šī reliģija nav priekš manis.
Piemēram, Dievs ir Augstākā Personība. Es vairāk sliecos domāt , ka Dievs ir likums, kosmiska likumsakarība - kas liek uzdīgt rīsa graudam, kustēties zvaigznēm un rīkoties cilvēkam.
Tālāk - viņi apgalvo, ka dvēsele ir kaut kas absolūti nemainīgs. Man atkal patīk ticēt tam, ka mēs katrs savu dvēseli varam piebarot ar mīlestību. Kā man skaidroja mācītāja - dvēsele ir kā balons kas piepildās ar garu un mīlestību - jo tas balons mūsos lielāks - jo mēs labāki - tuvāk debesīm.
Tālāk- tur apgalvo, ka karš un vardarbība ir labi, attaisnojami,jo nodrošina kārtību sabiedrībā. Tas man absolūti nav pieņemams. Tieši otrādi - man palīdz Kristus mācība par naida uzvarēšanu ar mīlestību. Ja es ļautos naidam un varaskārei - kļūtu par drausmoni. Tad paliek neatbildēts jautājums - kā izzināt Dieva prātu - kad karš ir labs un kad slikts ... utt.
Vai vēl tālāk - ja dzīvnieku upurē Dievam, tad viņa dvēsele uzreiz nākošā dzīvē pārdzimst par cilvēku. Man tas atkal galīgi neder - reliģija , kurai vajag asins upurus. Un tā man ir daudz , loti daudz iebildumu.
Pirms kādiem 10 gadiem izlasīju itāļu rakstnieces grāmatu , par sievieti, kurai 12 gadu vecumā nomira mamma un kurai bija jāieņem viņas vieta - jāēdina un jāaudzina brāļi un jāguļ ar tēvu. Kad tēvs palika bez darba - meiteni izdzina uz ielas pelnīt naudu, kad viņa tur maz ko nopelnīja - tēvs aizveda uz prieka māju, kuras apraksts man bija kā elle Zemes virsū - kurā piemēram , mirstošus sifilisainus bērnus vēl izvaro ...
Toreiz spriedu , ka aizbraukšu uz Romu un uzspridzināšu Pētera katedrāli ar visu pāvestu. Man tā bija morāla trauma un šādus jautājumus man nav atbildējusi neviena reliģija . Kur ir Dievs, kur ir Jēzus, kad piemēram, Liepājā piedzēries tēvs nosita savu meitiņu...
Domāju, ka ticība ir mierinājums , ka Dievu mēs piemērojam, pielāgojam sev . Man tas īpaši uzkrītoši bija Viljama P.Janga grāmatā Būda. Bet patiesībā vēlāk nospriedu, ka tā patiešām arī ir ... Dievu mēs katrs piemērojam savai izpratnei , savām vēlmēm un ilgām. Bet tas nemazina manu interesi. Tagad man ieteica Dīpaka Čopras - Trešais Jēzus - jau no bibliotēkas dabūju - ceru līdz Ziemassvētkiem izlasīt.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
15.11.2011 14:54
Kailumiņ, sveika.
Dievs ir pozitīvā produktīvā enerģija, Velns - negatīvā, graujošā.
Tā mana izpratne.

Tu šodien atkal pārāk filozofiska.
Nemateriālo lietu spožums ir tajā, ka tās nevar atņemt, posts - tās slikti pilda pabarošanas un apģērbšanas funkcijas :)
Re: Kam jūs ticat?
15.11.2011 16:36
Skaistulīt, Inka. Nu tur atkal ir tā, ka es ticu vairāk tam harmonizējošam ķīniešu in-jan pasaules modelim, kā kristiešu Dievs - Velns - pretstatam. Kaut gan - man par to Mela Gibsona filmu par Jēzus krustā sišanu stāstīja, ka tur esot pilnīgi fiziski bijis jūtams ļaunums - no tās filmas. Tā kā nezinu ...
Vispār latviešiem jau tas velns nemaz tik melns nebija. Tautas pasakās, mitoloģijā viņš vispār par tādu muļķīti , vientiesīti uztaisīts.
Svētdien ir svecīšu vakars un atceros, ka kādreiz folkloras kopā mēs dziedājām bedību dziesmas un tas fantastiskais bija tas, ka tās bedību dziesmas bija tādas ļoti gaišas ar tādu vieglu smeldzi. Kad ar mūsu vadītāju par to runājām - viņš teica - pareizi - latviešiem šī saule jau tikai dzīvītei, bet tā saule - mūžībai. Tur viss iet vaļā no sākuma ...
Īsta filosofija jau ir pārāk sarežģīta priekš manis. Tikai ar to apģērbšanu un pabarošanu jau arī ir tā ... ļoti filosofiski ...
Bet nu labi, tad seksīgu vakariņu :)))
mad makten seksīgs
Re: Kam jūs ticat?
17.11.2011 14:25
...čušš...abas jumpravas izšāvās...
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 11:40
Ak, debestiņ , mad , ja Tu zinātu kā man patīk seksīgi vīrieši ! Un vēl makten seksīgi .... Viss manas dzīves posts un prieks ... Eh, būtu Tu kaut kur man te pa tvērienam , piespiestu Tevi pie sienas un tā sabučotu - līdz bezelpai. Nu vienīgi , ja Tu dikti garš un apaļš, tad jau man sanāktu tikai kaisla piespiešanās tavam punčukam, bet ja esi no mazajiem maigajiem vīriešiem , tad gan Tevi tā apķertu un ar riktīgu dziļo skūpstu ... Baigi gribētos tā. ... Kaut gan man šodien baigie augstie papēžnieki , tas maina situāciju - varētu arī ar garu.
Mums vingrošanā kādi 80% ir jaunas un izlasīti skaistas meitenes, bet no tiem 20 % viena ir dāma ap 50. Es tā rēķinu, ka katra krūts vien viņai varētu svērt 10 - 20 kg , baigākā sekspistole. Es tā domāju, kas no vīrieša paliek pāri pēc mīlēšanās ar viņu ... Nu nezinu ... Tā kā mad, ēd savus kartupeļus ar sīpoliņiem, bet dūšīgi piekod klāt gaļinu - Tev jābūt stipram. Un seksīgu dieniņu :))
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 12:10
kailā, cik seksīga Tu esi? Nu teiksim skalā no 1 līdz 100.
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 12:30
es tā rēķinu - vismaz 101 , un Tu ?
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 13:42
Man kalkulators saplīsa, šobrīd nevarēšu izrēķināt. :)
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 13:55
aptuveni uzmest jau varēji arī bez kalkulatora
mad visnotaļ seksīgs
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 16:54
...johaidī, 10 līdz 20 kg uz vienu aci - tas jau ir nopietni...un interesanti...gara acīm skatu, kā šie svārsti ir iekustējušies un ...uhhh...un ja vēl četri atbalsta punkti!!!...nja...:)

...plikā, a kas ir dziļais skūpsts???...deep throat zinu, bet dziļais skūpsts???...mēle līdz mandelēm, jeb vēl dziļāk???...:)
mad smīkņādams plikajai
Re: Kam jūs ticat?
19.11.2011 17:04
...šodien ēdīšu štovētus kāpostiņus ar speķīti un miltainiem karpelīšiem...salātiņus no puraviem ar antonovku, aizdarītus ar lauku krējumu...kā mani priecē tas, ka nav jāievēro diēta...un beigās svaigi malta, smaržīgas kafijas krūze ar biezpienmaizīti...

...vai sieviete var pieņemties svarā par 200 g, ja tā notiesā kūciņu, kura sver 100 g???...
Re: Kam jūs ticat?
21.11.2011 11:55
čau, mad , baudkārīgs esi:)) Bet no tavas ēdienkartes man gandrīz nekas neder. Man patīk dzert tikai kafiju - bez uzkodām. No rīta ar pienu - tās man pirmās borkastis, kafijpauzē - kā tagad - espresso - melnu un stipru, ka pat drusku galva noreibst. Pirmās pusdienās man ir biezpiens ar brokoli, otrās - sarkanā biete ar siļķi. Vēl man ir burkāns un divi āboli. Un es to nesaucu par diētu. Apmēram tāda ēdienkarte man jau ir 12 gadus, kopš man ir sēdošs darbs pie kompja. Vienmēr cenšos izlasīt, ko pamāca Lolita Neimane. Piemēram, krējuma vietā biežāk lietoju jogurtu, kāpostus sautēju svaigi spiestā apelsīnu sulā, cepeti gatavoju ar medu ( pirmo baigi labo meža gaļu gan apdedzināju, jo biju par stipru grādus uzlikusi) , vispār gaļai sāli vairs nelietoju - tikai garšvielas. Būtu jau iedeāli , ja es pati sagatavotu tos garšvielu maisījumus - bet pagaidām reti tā sanāk. Bet man arī ļoti patīk garšīgi paēst. Tikai pa savam.
Nu lūk, seksīgais - seksīgu seksīgo pirmdienu :))
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
21.11.2011 14:43
ai, ai, Kailumiņ....biezpiens ar brokoli, veselīgi, bet tik pliekani :)

un pirmdienas ir patiesi seksīgas :))) nez kāpēc pirmdienās sanāk vairāk sapucēties, matiņi smukāki, krāsa piesātinātāka.....ā, tas laikam tāpēc, ka krāsa tika uzspodrināta pa svētku dienām :)), un acis mirdz, vaidziņi sārti!
Re: Kam jūs ticat?
21.11.2011 15:38
Zini - viss ir galvā. Man vispār patīk viss tīrais dabiskais. Man piemēram, spīd deguns , jo nekad neesmu lietojusi un nelietošu pūderi. Mierinu sevi, ka piere un acis man spīd spožāk. Matus nekrāsoju, tikai skropstas un kad atceros - lūpas.
Ēdiens man patīk izgaršot un tīrā veidā to vislabāk izdarīt. Tu pamēģini - biezpiens un sautēts brokolis - tie viens otru labi papildina. Vasarā man garšoja tomāts un siers - viss, ja bija bazilika lapiņa - tad jau idille. Svaigie gurķi man garšoja ar vārītiem kartupeļiem un tad gan drīkstēja būt lauku krējuma aizdars. Tomātus dievinu ar jogurtu un klāt piespiestu ķiploku un tad Lāču rupjmaize - dievīgi. Ir reizes, kad produkta garšas izcelšanai piemetu šķipsnu sāls, bet tā nē. Vienīgais ar ko grēkoju ir alkohols un saldumi - tur bieži pārkāpju pašas noteikto normu. Pēdējoreiz , kad ar meitu vārījām īrisines , ieēdu par daudz. Tad sajutos par daudz saldumā un apēdu vienu marinētu gurķi, bet tad man sagribējās atkal saldu garšu mutē un īrisenītes mums sanāca tik maigas, mīkstas , lipīgas . Ņēmu un apēdu vēl kādu saujiņu paštaisītās. Tā man bija vakariņas ar īrisenēm un gurķi. Bet tas tā nav pārāk bieži. Cenšos no saldumiem izvairīties. Ar vīnu jau grūtāk - patīk ļoti un jo stiprāk patīk, jo vairāk gribās. Bet tas uzreiz ietekmē izskatu un atkal nevaru pilnībā tam ļauties.
mad pieēdies un zvilnot
Re: Kam jūs ticat?
21.11.2011 19:56
...ak ta neimanē ieklausies...nekas, plikā, tā gadās...eče, ķīnieši ēd visu, kas nekustas un pie tam cep briesmīgi kaitīgajā eļlā...indieši vispār galvu iespieduši - cep tikai sviestā...austrumnieku saldumi tik saldi, ka dirsa var salipt...viņi laikam tomēr ir stulbi, ka lieto uzturā visu to, ko neimane neļauj ēst...

...ehh, kas var būt labāks par vien jēr cisk!!!...var...otr tik pat lab jēr cisk!!!...

...par vīniem...atkal viena, kura dzer gran reseva un taisa mīļotajam blovdžobu?!?...:)
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 11:11
mad, tu beidz mani apsaukāt vienreiz , riebjās lasīt, man ir labskanīgs un seksīgs vārds un to arī lieto !
Otrkārt, lasi uzmanīgi, ko es rakstu. Man ir sēdošs darbs, ja es būtu ķīniete vai indiete, kas apkopj 10 bērnus, māju, vīru un praktiski bez jebkādas sadzīves tehnikas, es droši, ka varētu ēst visu , kas nekustās un vēl vairāk un tik tā būtu slaida un laimīga. Kā var ēst tik daudz kā Tu un būt bez jebkādas iztēles , bez jebkādas empātijas ,vari man paskaidrot ?! Un iesaku Tev apņemties iztikt bez rupjībām.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 12:06
Tevī ir skumjas, Kailā...

es par nāvi domāju tikai tad (tas no iepriekš lasītās tēmas, apvienoju postus), kad krāsoju matus, vienmēr ienāk prātā doma: šī procedūra tuvina mani nāvei :)))
nu , lūk! Bet Tu taču matus nekrāso, ēd veselīgu pārtiku, Tev jābūt starojošai un laimīgai :)
...ja nu vienīgi gaļas trūkums, veģetārieši ar laiku kļūst pārāk jūtelīgi, emocionāli.....varbūt šodien man atteikties no karbonādes, lai pragmatisms, kas pārņēmis visu manu būtību, nedaudz noplok? :)

zini, Kailumiņ, vispār esmu ļoti elastīga, dzīvoju pēc dotā mirkļa sajūtām, ieklausos visā un visos, neko nenoliedzu, izdaru savus secinājumus, piemēroto piemēroju sev.....nu kaut kā tā :)
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 12:08
p.s. vīnu gan nedzeru, labāk 1 glāzīti stiprā nekā daudz žļurgas :))
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 12:39
Inka, nedzer sliktu vīnu, dzer labu un tu iegūsi fantastisku baudu, pie tam - nevis dzer , bet malko - ieņem mutē un paturi - lai katra garšas kārpiņa paspēj nobaudīt un novērtēt un tad lēnām laid sevī iekšā un jūti , kā izlīst kuņģī un aiziet pa dzīslām un tad tā pēcgarša mutē un tas augošais uzbudinājums, iekāre, reibums ... man šausmīgi patīk tas teiciens, ka vīnā saskaras debess un zeme, stiprums un maigums. Bet spirtotie ir tādi - tinkš pa galvu viens un divi un tad jau jāskatās , kur esi un kā par sevi parūpēties , ja iedzersi vēl kādu malku. Un reibums arī ir tāds - smags, sasaistošs , nevis viegls un seksīgs. Bet nu jāsaka gan - katram jau savs , ja nepatīk , nepatīk , lauzt jau sevi nevajag.
Par nāvi, nav ko gari spriest. Negribu. Man tantei ir 70 gadi , viņa uz atlaidēm nopirkusi sarkanus svārkus un tagad čīkst, ka nevar atrast pikantu džemperīti pie svārkiem . Lūk , tas man patīk. Es arī tā gribu. Un viņas vīrs man šķiet baigi seksīgs sav os 67 gados, sev gribu tādu vīru.
Un par veselību - man ir bioritmi . cikls , kā katram cilvēkam - ir kad esmu nevaldāma un pati brīnos, par ko tik priecīga un ir, kad viss šķiet pelēks un bezjēdzīgs - arī es pati un visa dzīve.
Tā kā - krāso matus un uz priekšu , katrai savs :)))
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 12:50
vīns ir melanholisks un miegains, man patīk mana mazā stiprā glāzīte uz svētkiem :))

bet kas to lai zin....varbūt pēc mēneša lasīšu Haijama rubajas un baudīšu vīnu....viss ir iespējams un nekas nav neiespējams :)
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 14:31
Ak , debestiņ, inka , nevis dzejot , bet mīlēties vajag vīnu dzerot . Haijams pagaidīs , kaut gan netraucēs, protams ...
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 15:18
atceros: reiz dzērām alu un mīlējāmies, tikpat labi bija, kā, piemēram, vīnu malkojot :))

bet Tu tomēr uzstāj uz vīnu, pie tam komplektā ar mīlēšanos :)
īpašās sajūtas, ko Tev sniedz kāds cilvēks, Tu asociē ar vīnu.....nu labi......lai tā būtu :)
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 16:12
Bet alus taču smird. Riebīgi smird, pilnīgi pretīgi, un ja vēl kādas cigaretes pīpētas , tad tur nekāda mīlēšanās nevar sanākt.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 16:26
neatceros, vai tas alus smirdēja vai nē.....laikam toreiz tas nebija svarīgi :))), bet cigaretes ...nu fui....tikai nesaki , Kailumiņ, ka Tu smēķē! :)

bet vīns man patīk komplektā ar sieriem....dažādiem, mīkstiem, cietiem, appelējušiem....nu jā, daži sieri nedaudz smird...tas gan... :)
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 16:49
Klausies, Inka, bet cik seksīgi dzīvot mūsu valstī ! Man ir sajūta, ka drīz visi tā sauktie sociāli neaizsargātie staigāsim kaili. Tā vispār ir fantastika. Bija BB, tad Parex, tad Krājbanka. Un džeki , kas pie ruļļiem tik kaifo uz nebēdu un mēs tik maksājam. Nu tiešām sexy. Es visu laiku gribu sevi piespiest pameklēt darbu kaut kur Vācijā , Šveicē , Luksemburgā, bet tas slinkums nenormālais. Norvēģijā es tik melno darbu varētu darīt, bet ja negrozīšos pati, tad var gadīties, ka ar to būs jāsāk. Kamēr valodu apgūšu. Kamēr tiešām bads un kailums piespiedīs beidzot saņemties. Lasīju, ka vēl 50 mājām Rīgā nav pieslēgta apkure, un daudzu māju apsaimniekotāji vienkārši naudu nepārskaita RS un RS prasa maksāt otrreiz. Tas ir kaut kas prātam neaptverams. Patiesībā nekas cits jau neatliek kā noreibt un pamīlēties un aizmigt, galvenais nedomāt kādā valstī tu dzīvo, kāda ir tā realitāte. Un tad tie skaistie vārdi par savu valsti ... Es savu bērnu visu laiku tramdu, lai mācās un brauc prom un es viņai tad braukšu līdzi.
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 18:27
..JezzusMarja...

...plikā, es jau vienreiz paudu, ka man jūk - pliks vai kails...

...par vīniem...vispār interesanta tā štelle...bodes vīnus var tikai dzert vai noskalot kumosu...standartizēta žļurga...agdams vai kianti par pāris lašiem - atsķirība minimāla...vīnu baudītājas...laikam būsiet smalku ļaužu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 6?
Ziņa: