Kam jūs ticat?

Aizsāka enfuego 

mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 13:42
...pēc sīrupa...
http://www.youtube.com/watch?v=B4bxq3qzQUU&feature=related
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 13:47
es teikšu tā:
programmē sevi tikai uz labo, neļauj prātā ieperināties domām par osteoporozi un vēl 101 sliktu lietu!
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 13:51
Inka, bet krieviski saka - doveraj no proveraj .
Man Zviedrijā tantei ir draudzene , kura tagad slimo ar osteoporozi. 10 gadu laikā no staltas dāmas viņa ir tā sakritusies, ka viņai ir tāds karkass , kas tur viņas plecus , lai tie nekristu uz plaušām un viņa varētu elpot. Un tas Zviedrijā - ar viņu medicīnas līmeni.
Laikam jau jāstiprina tas vairogs , jā un ticība un paļāvība.
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 13:52
mad, ar tādu mūziku var saķert frigidāti
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 14:16
Inka, tad lūk vēl tāds sveiciens Tev:))
http://www.youtube.com/watch?v=j1-Kevh_ZFQ
Es, piemēram, ar bārdainu vīrieti nekad neesmu ne bučojusies ne, mīlējusies. Diez kā ir ? Nu tās trīsdienītes neskaitās , bet tāda īsta. Ko par to teiksi ?
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 14:33
ha, nu Tu drusku ieņirdzi par mani :)))
nē, Demiss nav manējais!
Re: Kam jūs ticat?
15.12.2011 20:10
kailā, vai Tu kaut ko citu arī dari izņemot grāmatu un žurnaļčiku lasīšanu un baidīšanos par visādiem niekiem?
Re: Kam jūs ticat?
16.12.2011 11:41
Inka, Tu man te negražojies. Nepatīk , tā arī uzraksti, bet pati nefantazē - es neesmu mads, kas ņirdz, es vispār nekad dzīvē neesmu ņirgusi.
Lūk, sūtu Tev savu dārgumu - ja, nepatīk - vienkārši aizmirsti par to.
Bet zini - vējš to džeku matos un elektriskā ģitāra - tie ir mani rīta mikroorgasmiņi.
http://www.youtube.com/watch?v=eaKnRUfh_5I
Re: Kam jūs ticat?
16.12.2011 11:46
Muļķīti , labrītiņ. Tev mani nesaprast. Vakar klausījos Sergeju Jēgeru, sēdēju logā un skatījos uz mēnesi.
Pēc tam gludināju veļu un vēlreiz klausījos Sergeju Jēgeru. Negause esmu.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
17.12.2011 12:14
Kailumiņ, fantastisks džeks, paldies.

bet vispār es nekad negražojos :)), es esmu vēsā beibe, kuru visi apbrīno šīs īpašības dēļ, jebkurā ekstrēmā situācijā saglabāju ārēju mieru, bezemociju attieksmi. Tas dod arī iekšējo mieru, tas pats Norbekova variants - uzliec miera masku (dažreiz smaidīt ir galīgi nevietā :)) ), un , skat, pēc brīža jau jūties mierīgs un nosvērts.

Jēgers?
labāk sieviešu balsis, mana draudzene fantastiski dzied, īpaši itāļu mēlē...... kūstu!
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
20.12.2011 01:16
...bietes izšāvās...:)
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
20.12.2011 10:52
pako dāvaniņas un neskumsti tik uzkrītoši pēc mums.
bet, ja galīgi nav ko darīt - pārkrāso Vijoli :)))
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
20.12.2011 14:09
...Tu sevi pieskaiti pie bietēm???...apsveicami, apsveicami...garlaicīgi bez pašslavinošajiem intelektuāļiem...bet tas tā...

...savam blagovernijam staltradzim uz Ziemassvētkiem ragus jau apzeltīji???...ja kāposts pa īsu ar īstu lapiņu zeltu noklāt, aizej uz saimniecibas precēm, nopērc bronzas krāsu...gan jau lauķis atšķirību nemanīs...:)
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
20.12.2011 14:18
garlaicīgi bez pašslavinošajiem intelektuāļiem...bet tas tā...(c)

tā tā....mani neapmānīsi, pati redzu, ka Tev garlaicīgi bez mums :)


Kailumiņ, pietiek rosīties pa reālo dzīvi, nāc un raksti kaut ko mums!
nav svarīgi ko - Tev par visu labi sanāk.
Re: Kam jūs ticat?
25.12.2011 22:46
aļooooo kā jums tur iet ielejat man 100g Failu hostings
Re: Kam jūs ticat?
27.12.2011 11:04
Labrītiņ, Skaistā Inka. Drīz būs jāpiekrīt sarūgušajai ogai, ka mēs te nodarbojamies ar savstarpēju pašslavināšanos. Bet zini, baigi patīk. Uzraksti man kaut ko labu vēl.
Svētkos sapratu, ka man ir visīstākā četrdesmitgadnieku krīze. Man bail pat domāt kā jutīšos 50 un 60 gados. Nodrupa zobam iekšmala. Dakteris tā sataisīja, ka tagad tur ir asums. Es aizeju atkal - saku, ka man traucē tā asā mala. Viņš saka - ka nē , ka netraucējot viss, jo mutē jau nekur savainojumu nav un ja nu tomēr mani neapmierinot tā lieta, tad esot jāliek kronis un tur cita darīšana vispār. Labi, kroni negribu, eju mājās. Bet pamīlēties ar asiem zobiem nevar tik un tā. Draugs protestē. Tagad jāiet uz klīniku atkal. Un man skumji, ka dakteris droši vien domā , ka es jau veca vecene , kurai jābūt laimīgai tāpēc vien, ka vēl pašas zobi mutē. Un kas notiks , ka pa īstam tie zobi sāks krist laukā. Drausmīgi lielai pašapziņai vajadzīgs būt , lai ar to sadzīvotu.
Jā, lasu par vāciešiem. Tie šūmējās, ka viņu prezidents Vulfs sabūjis kredītu mājas iegādei uz ļoti ļoti izdevīgiem noteikumiem. Izmantojis savu dienesta stāvokli. Bet mēs ? Mūsu Andris Bērziņš ar savu par ES naudu uzcelto lauku īpašumu ? Mums visiem viss vienalga. Kā saka, visi zog un visiem labi ? Baigi tas arī nomāc. Gribās pa smuko tomēr. Un man patīk Bērziņš kā prezidents un viņa kundze man patīk, bet gribās to tīrību un taisnīgumu līdz galam. Ko teiksi Inka ?
Re: Kam jūs ticat?
27.12.2011 11:06
Jā un madam mūs vajag tik daudz, lai viņam būtu par ko atraugāties. Tas arī ir briesmīgi.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
27.12.2011 12:34
Visi zog un visiem labi?

kad mēs, radi, satiekamies - tad par šo tēmu drīkst runāt tikai 5 min. Man rados pārsvarā mazie uzņēmēji, 1 lielais, neko neesam zaguši, bīdījuši, 10% maksājuši ....... vienīgi ceļu policistiem, tas gan :)
citiem dodam darbu un palīdzam uzturēt parazītu armiju caur ikmēneša nodokļu injekcijām caurajā mucā :)
par Bērziņu - laikam jebkurš liksies labs pēc tā mīkstmieša.

par zobārstu - ja vēlies maigu, mīļu, iejūtīgu zobārstu, tad Ozoliņš:
http://www.aklinika.lv/lv//parmums.
vismaz asuma problēmu nebūs!

Katram vecumam ir priekšrocības....kaut gan 42-45 - pat negribas atcerēties šo posmu, laikam jau krīze, ne tikai hormonu vētras, bet arī personības krīze, nepieciešamība mainīt dzīvi, jo ir sajūta, ka pēdējais laiks, vēlāk būs par vēlu.......Kailumiņ, bet vēlāk būs labāk. Precīzāk - kad saproti, ka laime nav atkarīga no ārējām lietām un citiem cilvēkiem, bet tas nāk ar laiku.....un caur krīzēm......diemžēl.
Re: Kam jūs ticat?
02.01.2012 11:27
Labrītiņ Inka,
sveiciens Jaunajā gadā !
http://www.youtube.com/watch?v=b1v4BYV-YvA
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
02.01.2012 14:03
man patīk janvāris.....vasaras tuvums jaušams.....vēl tik pavasaris jāsagaida :)

http://www.youtube.com/watch?v=6ZEfZ8rQqQE&feature=BFa&list=FLRx1KQI5-Xs5OX50FHgR-aQ&lf=plpp_video
Re: Kam jūs ticat?
02.01.2012 15:45
Inka, man kaut kas daudz glamūrīgāks prasās. Ja vien es spētu saņemties un pārcelties dzīvot uz siltām zemēm !
Lūk, biju uz LNSO koncertu ar I.Rivasu. Tāds temperaments ! Knapi turējos, lai nelektu līdzi un skaļi nekliegtu - Ak, Kungs, cik skaisti ! Domāju, ka pastāvīgā saulē es atplauktu tā pa īstam.
Man te darbā visi tik par katastrofām un haosu runā , pilnīgi līdz nelabumam. Fiziski prasās kāds pozitīvims.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
02.01.2012 18:08
glamūrīgu.... nē, viņa ir skaista ar savu pašpuikas tēlu un taisnīguma izjūtu.

no glamūrīgām mutēm tik nedzīvi vārdi....bieži vien.

....bet varbūt tās ir manas ilgas - izmest miskastē lūpu krāsu un 11cm augstpapēdenes :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 21?
Ziņa: