Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)

Aizsāka Eduardsc 

Ko ieteiktu pēc stanozolol(injecējamais)kursa, taisīt pct?Ar klomīdu?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
25.04.2010 11:07
tieši tā - klomīds.
Tā varētu būt ka stanozolol rosina lielāku ēst gribu, vai tas placebo efekts?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
07.05.2010 18:38
kāpēc ne... :) ja arī mazliet placebo, kas tur slikts.. ari uz diētas jāēd daudz, tikai pareizi :)
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
08.05.2010 08:20
Eduardsc Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā varētu būt ka stanozolol rosina lielāku
> ēst gribu, vai tas placebo efekts?


ķīmija paātrina vielmaiņu. ne tikai stanaza. tapēc arī gribās rīt.
Ko sakāt par kursu tikai ar sustanon? Vai labāk kaut ko likt vēl klāt?Paldies jau iepriekš.!
Waterlo :)))) ..
TU dzivniek -matis !!!Skatos pa dzivi priblatnonijs esi ,ka tu ar cilvekiem runa aun ) ? Tu no sevis baigo farmas specu iedomajies esi ? Tu cik es palasu vienus sudus vien dzen krievu protallus parlsijies sava interpritacija te galigi garam iesaki cilvekiem uz stanazolola solo taisit pirmo kursu ,un 600 mg /ml decas tev kkur dzimusas ,bet tas viss ir sikums -salidzinajuma ar taviem pontiem...
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
01.08.2010 13:00
Pilnīgi iespejams, ka Tev ir taisnība un esmu auns, bet tomēr lasi uzmanīgāk... neteicu ka ir 600mg/ml ;)
Citēju speciāli Tev, ja nu nespēsi sameklēt:"2ml var būt 100mg/200mg/400mg un arī 600mg" Pievērs uzmanību pirmajiem 3 simboliem citātā "2ml" ;) Tātad... (skaidroju tālāk) 1ml - 50mg/100mg/200mg/300mg Ja nezini, ka ir pieejami 10ml flakoni ar 300mg/ml ... nu tad Tu esi tieshaam zinosh ;) :))
EduardsC .. Kadu laiku atpakal taisiju kursu sust 250 mg nedela + metans 3 tab diena , pecak nomainiju metanu uz stanazolol tab pa 6tab diena ,jo no metana galva sapejau un principa 80 % kursa nosedeju uz sust+stan bija man personigi labakais variants gan speka gan gain zina + 10 kg pa 2 menesiem - iesaku tev tadu variantu ..
Sprice paldies ka padalies pieredzē. Nu es tā domāju darīt, sustu sākumā vienu pašu min 8ned un beigās pieslēgt klāt stanozolol.Nevaru izdomāt kā labāk, jo man vajag masu vismaz +10kg.Ar pliku paiku un treniņiem es tik pat kā visu laiku stāvu uz vietas +-90.kg.Ar ko taisiji pct ?ar klomīdu?un cik ilgi?Ja kads lasa tad ieraksta savus vienus no pirmajiem kursiem.!
Būtu ļoti noderīga informācija.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
05.08.2010 23:07
Nu mans pirmais bija susts + metāns :D
+16kg
peec tam katrā kursā +3 +4 ;) Tas saucas aizdirsu receptorus.
Tālāk jau darīju kā vajag... tikai pa vēlu protams, daudz laika vējā.
Tagad vispār neredzu jēgu ķimiķot un indēt sevi, ja nestartēju sačos (laikam driiz buus 2 gadi bez ķīmijas). Sveru ap 88kg un ir ok shobrīd http://jekabsons.lv/privaatie/2_k.jpg ja atkal iedomāšos ka gribu gatavoties... domaju ka ņemšu Omnadrenu un deku attiecīgi 500mg un 200mg nedēļā uz 8 nedēļām.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 05.08.2010 23:08 by Mateus.
pirmais kurs stanozols 6 nedelas pa 50 mg diena.
speku vareja jau just pec 3. dienas, svara izmainas bija minimalas, lai gan paraasti no sada kursa esot +5 kg
(pasa vaina- esana reizem iesu++kaja, lai gan centos 6-7 edienreizes + geineris pec trenina).
blaknes- 1. - 2. nedela nedaudz sajutu krikstesanu locitavas. sajutu nelielu libido kritumu :(. pec kursa uztaisiju analizes, un ar alat, asat viss bija kartiba (aknas). Ta ka secinu ka blaknes panesu tiri ok.
rezultati - liels speka pieaugums -20 kg pie bazes vingrinajumiem (pec kursa ,protams, rezultati nedaudz kritas) svars pienemas kadi 2 kg.
beigu secinajums- + esmu apmierinats ar to ka saku ar aas kurs nav stiprs un ir augsts anaboliskais indeks
- uzticejos ieteikumiem un iekritu (kursa zina)- kadu laiku nacas dzivot ar nedaudz zemaku testo limeni ,protams, pec kursa ar pct viss atjaunojas, ta ka esmu macijies no kludam un nakoso kursu nemsu uz testa bazes.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
06.08.2010 20:37
Cik vieniibas testo bija pirms kursa un cik peec?
Principaa taa nav iisti normaala reakcija peec stanazas. Liidz shim taadu nebiju ne dzirdeejis ne izjutis.

Principaa jau baigi feini no vieglajiem ir njemt propu un stanu kopaa. A no taadiem leetajiem masovikiem klasika - susts deka :)

No Stanazas akna reti kam reagjee. Kaa ari analizes jaataisa kaadu meenesi peec peedeejaas ripas. Uz kursa esot ja normaali njem iekshaa uz kaada 3 4 kursa akna saaks reagjeet un atraadiit to analizees. Bet tas viss siikums, kameer nav patalogjiski.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Taisiju visparejo asins ainu pec kursa kadas 3 nedelas, bet testa analizes tur nebija ieklautas.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
07.08.2010 13:20
Principā ja taisa analīzes tad ALAT ASAT protams vajadzīgs, bet tapat arī testosterons, LH, FSH.
Un tad attiecīgi no analīzēm var skatīties kā korektāk PCT taisīt. Ir gadijumi kad to nevajag vispār, ir gadijumi kad vajag vairāk nekā vairumam cilvēku.

Neesmu līdz galam šo posmu izpratis un kad pats lietoju visus sūdus, gāju pie sporta ārsta šitās fiškas skatīties. Kā arī 2x taisīju skalošanu ar ringeru, sterofundinu, glikozi. Vel laba fiška ir plazmofarēze. Tad iztīries toč no visiem sūdiem asinīs un izvadi liekās pienskabes utt utjp.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
no kadam devam var dabut seca un tren dick?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
08.08.2010 11:14
decka dick var dabut ari no 200mg nedēļā :) Tas viss ir ļoti individuali.
Ari no trena, ir cilvēki kuriem no zirga devas nav ne testosterona bedres nekā. Viss ir ļoti ļoti individuāli. Ideāla versijā (ideālā) mēnesi pēc pēdējās injekcijas taisa visas analīzes un tad skatās kas ar testo notiek. Bet nu reāli 99.9% ka būs vajadzīgs i HCG i klomids.

Man pašam no dekas ir bijušas dīvainības ar libido - te ļoti augsts, te ļoti zems. Bet nekā vairāk. Tai pat laikā man no metāna jau pie mazām devām, 2-3 nedēļu laikā akna sāk kārtīgi reģēt. A citiem arī pie devas 80mg dienā ne silts ne auksts un viss ok.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
08.08.2010 12:47
shoulder Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> no kadam devam var dabut seca un tren dick?

kādi nah deka-tren-diki? no hvz kādiem padomju laikiem deka+metāns ir klasika. pie tam, aptiekā pirktasis metāns un retuha, nevis pašreizējie pagrabā ražotie un ar rokām bērtie sūdi. un nekad nevienam nekādi diki nebija. tagad visi salasās pa internetiem visādas hujnjas un čakarē paši sev smadzenes.
Tad ko labāk ņemt no testosterona prepiem?Deku, sustu, omnadrenu?Esmu jau internetā palasījis, bet tā īsti arī nesapratu, kāda atšķirība, jo visi jau testosterona prepi, varbūt kāds varētu maz liet apgaismot, ja nav grūti.Būtu pateicīgs.Mateus varbūt no tevis ari varētu dzirdēt kādu viedokli ar ko labāk sākt?
Protams tas jau atkarīgs no organisma un kā tas reaģē, tad varbūt sākt ar klasisko variantu ko teica proteīns deca-metāns?
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
10.08.2010 01:08
Ar ko sākt?
Ar stanazu :D
ja gribi durt - props+stanaza
pēc tam omka vai susts ar deku, ja ar iekšām viss ok un uz metanu nereagjee ne akna ne nieres ne zhultspuuslis, metaatu var tam visam klaat mest buus vsp psc efekts

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
12.08.2010 23:25
Pašam doma sēsties uz Stanaza un Test. Propa !
Domāju ņemt mazās devās!
Stan 40 mg ED !
Prop 50 ml EOD

aa, ja reāli lietoju to kombināciju, tad var strādāt ar lieliem svariem, pēc idejas saites eļļotos no propionāta un traumām nevajadzētu būt, bet kā tur īsti ir ?

1. kurss, ja kas !



Edited 1 time(s). Last edit at 12.08.2010 23:46 by Empha.
Pamēģini Fast Rip no Bio Chem. 10ml, 200mg uz mililitru, 1ml sastāv no 65mg Masterona, 65 mg Trens Acetāts un 70mg Testosterona propionāts, reāla bomba.
Re: Stanozolol is commonly refered to as winny (winstrol)
15.08.2010 00:29
Fast Rip ir konkrēti labs preps. 2 paziņas pirms laiciņa neliela žāvējās uz analoga. Abi pārlaimīgi apmierināti ar iedarbību.
Bet tas NOTEIKTI nav iesāceju preps.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Arī paprovēju Fast Rip, kursa beigās baigi labi, preces izskats muskuļiem uzreiz. Skatos, te ar viņu jau apspriež :))
Nu tā es atkal jūs traucēju.Negribas kļūdīties, tāpēc jautāju!Varu dabūt Nandrolonu decanoate 10мл/250мг un gribu vēl pielikt klāt Метан 10мг/таб.Tas būs mans pirmais nopietnais kurss, gribēju jautāt vai tas kurss nebūs par stipru?Domāju nedēļā 250mg deku un 30mg metānu.Un pct ar klomīdu, vai vēl kas klāt jāliek, lai viss atjaunojas?Paldies, cerams kāds varēs atbildēt.
Kas Tev tur pirmajā kursā bija? Vajadzētu varēt iztikt ar Deku mierīgi. Nākamo kursu taisi ar Metānu klāt.
Nu pirmais, ja to var saukt par pirmo kursu bija stanozol 50mg katru otro dienu, injicējamais, bet pārtraucu jo sāku žūt kas man galīgi nav vajadzīgs un + vēl locītas sāpēja.Tgd domāju deku nedēļā pa 1ml\250mg.cik domā min laiku vajadzētu deku laist?A un piemēram varu arī Testosterona propionātu laist, bet deka laikam labāka ja?Es netā lasu infu, bet jo vairāk lasu, jo vairāk neskaidrības.A un pct ar klomīdu pietiks vai vēl kas klāt jāņem?Paldies waterloo ka atbildi :)
Tagad ar Deku vari kursu taisīt. 6-8 nedēļas pa 2ml nedēļā būs OK. Beigās Klomids jāņem kā minimums. Propiku vari laist nākamā kursa beigās, pēdējās nedēļas divas. Šajā kursā vari paņemt atkal Stanu, pēdējās trīs nedēļas. Locītavām nevajadzētu sāpēt, jo būs Deka.
Nu es domāju ka min 8.ned, jāskatās kā organisms reaģēs.Nebūs par daudz sākumā jau 2ml\500mg deka ned?
Ko vēl liek klomīdam klāt, kad taisa pct?Negribas atraut testa bedri.Jā un pēdējās 3.ned pieslēgšu klāt 50.mg stanu katru otro dienu.Pats arī esi mēģinājis deku?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 20?
Ziņa: