Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 17:02
nu man ir bijis taa ka tajos briizhos kad ir slikti gribaas izstaastiit to draugiem, bet es kaut kaa noturos un neizstaastu, man liekas ka ja kaadam izstaastiishu tad pieraadiishu pie taa un tik liidz buus kaut maazaakie sliktuma taa tik zvaniishu kaadam un kratiishu sirdi utt


lielaakaa daljaa cilveeku vardi kas saakas ar sakni psih ( psihologs, psihiatrs, psihoterapija) saistaas ar kaut ko vaajpraatiigu un kaut ko debiilu, ka pie shiem cilveekiem iet tikai trakie utt


tiko ,palasiiju vienu rakstu netaa par VD aarsteeshanu, tur tik mineeti daudz un dazhaadi medikamenti, trankvilizatori un taadas lietas bet par psihoterapiju nevien vaarda
Es varbūt ātrāk arī tā domāju,biju aizgājusi pie psihologa viņa man uzreiz pateica ka tās ir panikas lēkmes un zāles būs jadzer vismaz gadu,padomāju ka neesmu jau traka gadu rīt tabletes,bet nepalika labāk,mocījos šausmīgi,nezināju vairs ko darīt,tad aizveda mani pie psihoterapeita viņa pateica ka tas ir ārstējams,mirstama vaina nav,izrakstija seroxat gāju pie viņas uz seansiem runāties un tā tikai tiku uz pekām
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 21:14
nu man ar saakumaa teica ka taa ir trauksme utt, ar ieteica eersties pie gjimenes aarsta lai izraksta ko nomierinoshu, bet es neaizgaaju un man liekas labi vien ir, jo noteikti izrakstiitu tos pashus liidzekljus ko te daudzi lieto un mokaas ar atmeshanu

tiki uz pekaam? Tu te nemitiigi runaa par sirds paarsitieniem utt
umpaci !
alkohols reaali shito slim. saasina !
esmu par to paarliecinaajies!
un jo vairaak tu dzer jo tev turpmaaakaas dienas buus suudiiigaakas!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 22:38
nu saasinaashanaas vareetu buut no lieliem daudzumiem? nu kad ir diezgan daudz izdzerts vai nu alus vai degviins un ir pamatiigs zhvingulis?

vai arii ja piemeeraam izdzer 3 alus skatoties hokeju ? shad un tad ir reizes kad gribaas un pat vajag iedzert, bet jauniibas duulumaa jau ne vienmeer sanaak ietureet meeru kaa saciit jaasaka, apetiite rodas edot
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 22:47
MAn jau no vienas ðampja glâzes nelâgi paliek, kur ta no trîs aliòiem vçl!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 22:53
jaatziist ar ka shad un tad jua paliek nedaudz jokaini no domas vien ka tuulinjsh tiks izdzerts viens alinjsh

jaateic arii tas ka tieshi tas ka naakamais riits peec palielas alkohola lietoshanas ir smags un veel dazhas dienas arii, liek vairaak tureeties pretii alkoholam, bet ne vienmeer tas izdodas
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.04.2008 22:53
A vispâr kâpçc jâdzer? :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.04.2008 07:46
iedzert jau var un mazaas devas pat vajag jautaajums ir kaapeec jaapiedzeraaas? :)
Re: Veģetatīvā nervu sistēmas disfumnkcija
29.04.2008 13:01
Par to dzershanu...nelietoju shmigu daudzus gadus-domāju mirshu, ja iedzershu, bet tad pamēģināju un nenomiru:) Man nav nekadu problēmu pieliet "bieti" līdz lopiskam stāvoklim.Un sūdīgi nākoshā dienā nav, jo dzeru labu shmigu, un ar īpashām "pohām" nekad neesmu sirgusi.Nākoshā dienā pat labāk izskatos, lai cik tas dīvaini nebūtu, laikam tāpec, ka esmu atpūtusies,patusejusies u.t.t..Vienreiz pat sanaca tā kartīgi, vienā lielā jubilejā, piedzerties, izdejoties, laikā, kad lietoju AD...nu tiekot mājās, gultā sāka nedaudz kājas raustīties, tad gan drusku sabijos, bet nekas, normāli.:))
Un kāpec jāpiedzeras? Laikam jau nav, bet ja gribas un ar to nav problēmu...? Man dažkārt patīk tā, un ja kādam nepatīk, lai nedzer.
umpaci,tie sirda pārsitieni tikai šad tad man traucē un neliek mieru,bet kā man bija sākumā ar tām lēkmēm un sliktumiem,no tā es esmu tikusi vaļā,atmest zāles man nebija nekāda problēma,nesaprotu kāpēc citi tā mokās,galvenais atmes pamazām,uzrei nevar nekādā gadījumā.
Es vispar nekad neesmu lietojis alkoholu un netaisos to darit. :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.04.2008 23:01
Pareizi, Disease. Nav taèu nekâda labuma, tikai kaut kâds ierasts rituâls cilvçku sugai, kad tâ grib kaut ko nosvinçt, vai citâdi neprot atslâbinâties.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.04.2008 12:33
taisniiba strawbery


ir jau forshi uz taam paaris stundinjaam buut iereibusham, jautraakam, skaljaakam, nu katraa zinjaa buut taadam kaads neesi ikdienaa, bet tas nav to veerts lai te tagad 4. dienu gristos galva, siekalas skrietu mutee, galva kaa spainis utt, un sazin cik ilgi veel turpinaasies
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.04.2008 12:39
jaa, umpaci...

daargi tas dazhkaart maksaa... varbuut i nebuutu uzpeldeejusi vajadziiba shite saakt posteet, ja neielaistos ar to zveeru... dziivee visaadi iziet un veel izies, ir un buus zaudeejumi, ir un buus izjukushas draudziibas, ir un buus vilshanaas... rumpim ir veseliigaak par to izrunaaties/izbeedaaties, nevis nosliicinaat taas beedas...

ir un buus prieki arii galugalaa, kur nu bez tiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2008 12:40 by Runcene.
Padalîðos savâ ðausmîgajâ pieredzç. Vakar sadzçros nenormâli vînus un ðodien bija atgadîjums, ka eju pa ielu un pçkðòi it kâ sirds apstâjâs. Nezinu vai tieðâm tâ bija, bet pulsu nevarçju sataustît uz kâdâm divâm sekundçm. Sajûta bija tâda, ka galva uzvârîsies, jo kïuva nenormâli karsti, bet tieði galvai. Pçc tam it kâ "atlaida" un sajutu sirdi sitamies ïoti âtri. Man kolçìi saka, ka paìiras no vîniem esot smagas. Un ja vel òem vçrâ VD - vâks.. Man vel cits jautâjums - vai kâdam no jums nav tâ, ka vislaik koþ zobus? Nu tâ - it kâ bûtu baigias spiediens galvâ un gribâs sakost zobus vai trît zobus?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.04.2008 16:52
es tik praatoju vai ja nebuutu tajaa vakaraa dzeeris, vai butu savaadaak, jo pirms tam es jutos labi, nebija nekaadu sliktumu, es jau pusgadu esmu atmetis smeekjeeshanu, bet tajaa vakaraa sapiipeejos uudenspiipi, vai no taa ar vareeetu buut kaadas sekas? un vai teiktais ka uudenspiipe ir mazaak kaitiiga kaa parastaa cigarete ir taisniiba?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.04.2008 18:51
Man vel cits jautâjums - vai kâdam no jums nav tâ, ka vislaik koþ zobus? Nu tâ - it kâ bûtu baigias spiediens galvâ un gribâs sakost zobus vai trît zobus?
__________________________________________________________________

Ir, ir, pat lasot Tavu postu man bija zobi sakosti un tikai pçc Tevis rakstîtâ to piefiksçju :)
Butiba ar to VD ir ta.. pirms tu sac lietot alkoholu vai esi iedzeris kafiju tu jau doma par to ka iedzersi un tev paliks slikti un tapec ari paliek slikti. :)

Jo es saubos ka no vienas kafijas kruzes var aiziet ar sirdi (ja sirds ir vesela). Citi dzer litriem kafiju diena. :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 10:08
Disease, taisniiba, veel neesmu attaisiijis alinju kad man jau shad un tad paliek sklikti :D
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 10:12
Kafija paâtrina sirds darbîbu un pie trauksmes nebûtu vçlams lietot, ne tçju-melno, ne kafiju, es piem., izdzeru vienu krûzîti dienâ îtu kafiju, pçc tam kâdas 3 bez kofeîna...Viendien sanâca tâ, aizgâju pie draudzenes ciemâ, ðî man uztaisîja baigi stipro kafiju, izdzçru un pçc tam tik bij sliktumi, trauksme, svîðana utt lîdz panikai
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 10:22
man arii savulaik ir bijis slikti no vienas kafijas kruuzes... tas bija sen, bet es pieradu dziivot bez kafijas. shad tad iedzeru pie kaadas tortes ciemos, bet nejuutu vajadziibas.

ja VD ir viena laba iipashiiba, tad, ja neljaujas kaardinaajumam, izzuud vajadziba peec maaksliigiem stimulatoriem. vismaz man.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 10:47
njaa, pateicoties VD un sirds paarsitieniem jau pusgadu nesmeekjeeju :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 12:13
Vot ar to gan es vçl neesmu tikusi galâ
u Jā, smēķēšanu atmetu pat ilgi nedomājot, kad parādījās simptomi.. Arī kafju un enerģijas dzērienus nelietoju, pat melno tēju. Atceros, ka īsi pirms simptomu parādīšanās ļoti bieži dedzināja barības vadu pēc enerģijas dzērienu lietošanas. Bet tad uzzināju, ka arī tas ir simptoms un sapratu, ka laikam tas ir bijis priekšvēstnesis. Par sliktumiem no kafijas - jā bija! Biju uz svarīgu tikšanos un mani cienā ar kafiju. Es iedzeru vienu malku tīri aiz pieklājības un šausmas klāt. Neatceros pat īsti kā beidzās tikšanās, jo vislaik tik domāju, ka tik neatslēgtos..
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 13:58
Ar un bez VD
Kopsh jauniibas dzeru kafiju 3-4 kruuzes dienaa
Dzeru shampi, cik veelos. Nekas cits negarsho. Nu sausie viini veel. Parasti paar meeru nedzeru.
Piipeeju. Zinu, ka labi nav;)
VD neietekmeeja ne uz labo, ne slikto pusi.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 15:31
Alstere, cik cigaretes dienâ izpîpç?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 16:10
Daudz, ap 15;) Sirdsapzinjas nomierinaashanai piipeeju pashas vieglaakaas.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.05.2008 17:10
Ahâ, nu es arî apmçram tikpat, tikai diezgan stipras, brûno Kent
arii es esmu viena no jums.. :( bet jautajums ir shaads-vai juus lasat kadas gramatas, vai apdomajat,ko darat neparezi vai meklejat celoni, kadel viss shis saacies? jo pashlaik es nedaru neko, jo nesaprotu, ko iisti dariit... zaales lietot, vai pie psihoterapeita, vai pie homeopaata, vai pie psihiatra.. itkaa jaiet pie neirologa, bet vinja tad mierigaa-neko man nesaka, tjip visas analizes kartiba, neko neiesaka...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: