Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 16:40
Brasilia Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tajâ grâmatâ bija rakstiîts, ka jâdomâ apmçram tâ
> (ja pareizi sapratu), - nu tad, lai paliek arî
> slikti, nu tad davaj, sirds, apstâjies...apmçram
> tâ..Nevajagot izbîties, bet pretoties un tad
> bailes pamazâm atkâpjoties...
>
> Tikko paòçmu grâmatu:`` BAiles mus biedç, ka, lûk,
> tagad visam beigas-gals klât un cauri! Bet, ja
> neklausa bailçm un vçrðas pie veselâ saprâta,
> kïûst skaidrs, ka `gals klât un cauri``-tas ir
> mûsu baiïu liktenis.BAiles pârspîlç, iestâsta mums
> visâdas blçòas, izdomâ ðausmu stâstus ar
> nelaimîgâm beigâm. Ja jûs sapratîsiet, ka ne tikai
> `slikts`, bet vispâr nekâds `gals` nerçgojas, jûsu
> bailçm tiks atòemtas jebkâdas iespçjas ietekmçt
> jûs! Tâs vairs nevarçs pateikt:``Nelien-nositîs``,
> jûs pats tâs ðajâ gadîjumâ piebeigsiet.Un pareizi
> darîsiet``
>
> ``BAiles pieprasa bçgðanu tâm nav pa prâtam
> uzbrukums-spçcîgs, es pat teiktu nekaunîgs un
> eðelonçts uzbrukum.KAd pârstâjam bçgt, bailçm
> gluþi vienkârði vairs nav izredzu, tâs ir kâ
> parazîts-dzîvo uz mûsu bçgðanas rçíina``.
>
> ``.........Baidos nomirt un ïoti labi!Nebaidîðos,
> bet gluþi otrâdi-kaismîgi to vçlçðos!Ja nâve grib
> ierasties, lai ierodas!LAipni lûdzam!...Protams,
> tâdâ veidâ nâvi piesaukt jums neizdosies (pat
> neceriet), toties bailes tiks nostâdîtas visai
> muïíîgâ situâcijâ!BAiles taèu cer, ka Jûs bçgsiet,
> un tad tâs kïûst vçl lielâkas....Nedrîkst
> baidîties no t''a ko Jûs vçlaties, tâpçc vçlieties
> briesmas-un tâs izgaisîs.Nedrîkst baidîties no tâ,
> ko Jûs pieprasât, tâpçc pieprasiet briesmas-un tâs
> atkâpsies...``


Izklausas kaa sausmu stasts. >.>

Apgulies un npmirsti. A ja paistam nomirst no itaa ka iedomajies ka tu mirsti? o.o
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 16:40
Nu tad jau viòð sen bûtu uz receptçm...ei, kâda starpîba, eju vingrot....
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 16:41
Nevarot no it kâ iedomas nomirt ;) Neesmu pârbaudîjusi un negrib ar` :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 17:12
Brasilia Wrote:
-------------------------------------------------------

> P.S. Tikko câlî izlasîju...
> ``man tuva cilvçka draugs ðo grâmatu dçï(Lûles
> Vîlmas) ''ielaida'' vçzi, jau aizdomâs par to
> esot, neejot pie ârsta, jo pçc principa ''es taèu
> visiem piedodu'' dzîvoja un lîdz pat savai nâves
> gultai ðíiet ticçja, ka tas nav , jo nevar bût
> vçzis, jo viòð taèu to nav ''pelnîjis'' -
> diem''zçl nomira ar diagnozi vçzis
> 4.stadijâ...ticîba kaut kâda cilvçka vienpusîgiem
> uzskatiem, kas varbût arî atspoguïo daïu no
> patiesîbas tomçr ir maldi, jo tu to viòa domu
> tâpat uztversi ar savu prâtu un pieredzi, kas var
> nebût vçlamâ uztvere...un lîdz ar to var notikt ne
> tâs sekas ko gaidîji...diemþçl``


Tas ir tad, ja uzlasa vienu fragmentu un vairâk neko. Lûles Vîlmas grâmatâs ir pietiekoði sîki aprakstîts, kas un kâ notiek. Tomçr, protams, tas viss ir jâizlaiþ caur savu sapratni un slimîbas gadîjumâ arî jâkontrolç, kâ tas darbojas, vai ir uzlaboðanâs.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 18:39
Sodien biju pie arsta (UK). Vins pateica, ka asins un urina analizes ir normalas. Talak vins mani nosutija pie neirologa, kur man taisis tas doplera, eho un tada gara analizes. Vins uzskata, ka viss bus ok, bet drosibas labad parbaudis. Zales vins nekadas neizrakstija un teica, ka mana vecuma nekadus antidepresantus vai trankvilizatorus nav velams dzert. Vel vins mani nosutija pie psihologa.

Vardu sakot seit UK viniem savadaka arstesanas metode. Zales vini seit neizraksta pa labi un kreisi. :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 19:45
Disease, cil ilgi UK jâgaida, lai tiktu pie neirologa un eho un doplera?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 19:53
...njaa, nebuutu trakais caalis pateicis, i nezinaatu, ka fenobarbitaals ir barbituraats ;-)... atshkjiriibu starp trankvilizators un trankvilizeejoshs mani?... jebshu taapeec visiem saprashanas truukumu paarmet, ka pasham ar to shvaki?...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 22:43
barbituraatus nevajag jauniem cilvjiem... kumulee organismaa un paliek stipri vien ilgaak nekaa nejaukie xxpaami...

diez ko nu tantiites tagad dariis, ja uz recepteem... nabaga gjimenes aarsti...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 22:48
PAr to, ko no câïa.lv nocitçju, -tas atkarîgs,kâ cilvçks saprot to, kas grâmatâ rakstîts..ir gadîjies apspriest lîdzîgas grâmatas,-katram sava sapraðana par konkrçto tçmu...
es labak reizi nedeljaa vai ka sanak iedzeru uz nakti 20 pilienus valokardiinu neka entos gadus sezu uz antidepresantiem un lexotaniila....
nakamnedelj saksu iet uz viziteem pie psihoterapeita....
apnicis jau buut slimai....
man viena pazinja, kurai bija epilepsija tika no tas valja pateicoties tam aarstam, un galvenaa lieta, ko vinjs saka ir taa, ka cilvekam sava slimiiba esot miilja un pirmaam kartaam vajagot padariit vinju par neveelamu.....
ceru, ka izdosies!!!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 23:40
Bet epilepsija jau nav paihosomatiska saslimðana, astma gan!

LAi Tev veicas, siiciite ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.04.2008 09:22
Taa kaa man uz doto bridi neko katastrofalu nekonstate arsts, tad buss vien japagaida kads menesis kamer mani parbaudis. Protams, ja ir kaut kas nopietns, tad tas parbaudes taisis atri un neko nevilcinas.

Btw galvu, sirdi var spiezt + reiboni uz VD pamata? Jo es izmeru asinsspiedienu un rada man augstakais - 137/74, bet sajutas ir tadas itka butu 160/90.

Asinsspiediena aparats man ir tads kuru liek uz rokas augsejas dalas. Protams vins ir automatisks.
Aha, man galva reiba kâdu pus gadu, arî sirdî spieda. Bet nu tas garâm. Tieði tâ, tas no VD. Turies!
mad no kautkurienes
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
01.04.2008 10:43
...komatiò, bumbulît, man tak gribas pakasîties ar Tevi...vai't nejûti kaisli, pasleptu starp rindiòâm???...vat tad Tevi pavasaris atstâj vienaldzîgu???...:))
Vai kâds no ðeit visnotaï pieredzçjuðajiem ïaudîm var padalîties ar pârdomâm - vai kaut kas tamlîdzîgs var bût bçrnam, kuram ir 9 gadi? Visas pazîmes ðobrîd liecina, ka uz to pusi velk. Ðobrîd gan vçl nav pabeigtas visas pârbaudes, tâdçï pagaidâm ârste ðo diagnozi izsaka tikai kâ minçjumu. Bçrnam panikas lçkmes.
var buut arii 9 dagu vecuma, man vd sakas apmeram 11-12 gadu vecumaa.
tacu izarstet so slimibu jau berniiba ir vieglaak, pietiks tikai ar paris reizem pie psihologa. lai veicaas!!!!!
Sakiet, vai kāds ir ticis normāli uz kājām nelietojot medikamentus?Negribu palikt par dārzeni.Varbūt joga vai baseins palīdzētu, bet problēma jau sevi dabūt uz turieni..
Man 26, pēdējā laikā ir diezgan traki, bailes, ka vilcienā kāds sēž pretī, bailes palikt vienatnē ar svešiem cilvēkiem, trīc rokas un galvā spiediens.
Vai kādam te līdzīgi iet?
nu te visiem laikam kkas liidziigs tikai man ir ljoti reti kaada leekme!
Bet ljoti maz normaala miega un necieshama trauksme ( nespeeja koncentreeties, skrienoshas domas)
abra-kadabra
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.04.2008 20:53
Iesaku adatu terapiju, man palîdz.
Gribçju pajautât, man it kâ visi saka ir VD, Biju latvijâ pie ârstiem un tagad UK, UK viòi pârbaudîja uz kardiogrammas un teica ka nav perfekti bet manam vecumam normâli (20), kad prasîju lai izdara vçl citus izmeklçjumus, teica ka nav jçgas, ka viss kârtîbâ. Lieta tâda, vai kâdam no jums ir tâ ka liekas ka sirds apstâjas un momentiòu un tad it kâ viss iekðâs notirpst un ar tâdu kâ grûdienu atsâk strâdât, man tâ ir diezgan bieþi, it seviðíi vçl ja kontrolç kâds pulss, ðodien sporta zâlç, atkal tâ notika, it kâ pie slodzes sirds skrçja âtrâk kâ parasti, kas ir normâli, bet tad vienâ momentâ apsâjâs uz mometiòu, un otreiz kad baudîju pulsu atkal tas notika un apsâjâs gan puls gan krûtîs dîvaina sajûta bij.
zin kas labi paliidz !
nebaudi pulsu un uzsmeekjee ! un veel skrien ! iedomaajies ka gribi mirt !
un gariigais baigi uzlabosies!
ja uzsmçíçju tad paliek vçl sliktâk:) ja iedzeru nâkamajâ dienâ mirstu nost:) un lieta tâda ka kad pierod un sâk ignorçt gan sâpes gan aritmiju tad pçc laiciòa parâdas kaut kas pilnîgi jauns kas liek atgriezties panikas lçkmçm, jo liekas ka sirds slimîba progresç, lai gan tas viss ir galvâ:)
Cik pazîstamas izjûtas es izlasu katra rinda. Viss uzrakstîts gluþi kâ par mani. Nav ko piebilst. Esmu gajusi tam cauri vairâkas reizes....un uzvareju ES.
Bet ir reizes, kad panika joprojâm nak virsû, tad âtri metos ar kâdu parunat,pazvanît vai ko citu. Uz brîdi palîdz un ïauj sakârtot domas un nomierinâties. Ta man ieteica ârsts, kad saucu nakts vidû pie lekmçm. Vins teica-ja jûti ka nâk spiediens un uztraukums, novçrs savas domas uz ko citu,kaut vai pazvani kâdam. Es saku kam lai zvana divos naktI? Zvani kau uz izziòâm 1188 un jauta vienalga ko. Tâ vienreiz arî izdarîju, jo nevarº taèu katru nakti modinât ìimeni un tuviniekus. Viòiem tas ar laiku paliek vienaldzîgi! Un tâ par manu sarunu biedru naktîs kïuva 1188. Kâ saki -pçc doka ieteikma un bez receptes!!!
Es iesaku ðâdi pamçìinat novçrst domas no savaûtâm un panika atkâpjas,domas koncentrçjas.Vçl Volidols zem mçles...
Man ir vçl daþi labi paòçmieni, bet par tiem citreiz.
Es arī mocījos ar VD pāris gadu,gāju adata terapiju,homeopātiju,nelīdzēja,bailes kļuva ar vien spēcīgākas.Aizgāju pie psihoterapeites,dzēru seroxat gadu,palīdzēja.zāles nelietoju kādus 7 mēn.,vis kārtībā,lēkmes nav,sliktumi arī nekādi tikai palikušas mazliet tās bailes,man liekas ka palieku viena,ka tajā brīdī arī paliks slikti ar sirdi.Visu laiku uztraucos par sirdi.Ārsti teikuši ka ar sirdi man vis kārtībā,bet vienalga ka jūtu ka parādās satraukums sirds sitas straujāk tad man satraukums vēl lielāks un tad liekas ka nomiršu.Vau jums arī tā visu laiku jadomā par sirdi?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
13.04.2008 18:39
Jâ, man tâ ir...tiklîdz jûtu, ka sirds sâk sisties straujâk, sâku nervozçt...kaut arî zinu, ka, piemçram, vingrojot ir normâli, ka sirds sitâs straujâk, vienalga, man tas ïoti nepatîk...pârstâju vingrot, lîdz sirds nomierinâs...citreiz dzeru Valakordînu, patreiz man izrakstîja Anaprilînu (beta blokators), kas laikam bloíç kaut kâdus nepareizos impulsus, kas iet uz sirdi
Tu arī visu laiku ieklausies savā organismā?Katrs dūriens man liek uzreiz satraukties,itsevišķi ka jūtu sids pārsitienu,man teica ka tas ir normāli,ka tas nekas nav,bet man paliek bail,sāku uztrauktis,ja esmu mājās viena tad pavisam traki.Kādreiz nevarēju iziet uz ielas viena,mājās ari ņevarēju viena palikt,bija traki,itkā vairs tā nav,bet vienalga tas ir tā iesēdies galvā un neiet arā.Baidos darīt visu to kas paātrina sirds darbību.Uztraukums parādās pa katru sīkumu,pašai nāk dusmas par to,bet tas uznāk automātiski.Sabiedriskā transportā arī nejūtos pavisam labi,nejūtos droša.Pagājušo gadu lidoju ar lidmašīnu uz Rīgu,saņēmos domāju ka būs labi,bet tiklīdz iekāpu sāku nervozēt,bija viena doma,ja nu tagad man paliek slikti ko tad,itkā izturēju,bet domāju ka gals vienreiz būs klāt,ka nu tiešam nomiršu.Galvenai ka slikti man vairs arī nav bijis kaut vai tāds satraukums.Vai jums arī tā?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.04.2008 07:14
kaa ir ar taadu VD simtomu kaa pastiprinaata sviishana naktiis , daudzas naktis esmu pamodies galiigi slapjsh, shonakt ar pamodos, jutos kaa ar uudeni apliets
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.04.2008 09:42
Nezin par to svîðanu naktîs...es svîstu pa dienu!
man svīšanas nav,tikai tad ka satraucos.Vai jums sirds pārsitieni arī ir?Kā jūs tos uztverat?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.04.2008 20:14
ir paarsitieni ... nu censhos tad sevi mierinaat un visu norakstiit uz VD, ne vienmeer izdodas, bet itkaa vieglaak ir kad zina ka tas ir VD.

kaadreiz kad man tiko saakasa visas shiaas nebuushanas, tad diezgan biezhi liku pirkstus pie miega arteerijas vai kur tur jaaliek, un meeriju pulsu, un tieshi tad kad meeriju, lai gan nebija tam pamata, arii saakaas, sirdsklapes un visi krenkji, tagad vnk nemeeru pulsu, nedomaaju par to
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 17?
Ziņa: