Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

man ïoti labi palîdzçja arttherapy, visiem iesaku:)!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
07.03.2008 16:11
Kur Tu to arttherapy dabûji?
Pie speèukiem:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.03.2008 17:55
...tas ir - ar kapu grâbeklîðiem pa smilðu kasti???...un tad pçc kompozîcijas nosaka cik dziïas tavas nepiepildîtâs seksuâlâs tiekmes pret kaimòu Amâlijastanti???...
labi, ka ne pret paða mâti, vai tçvu,
nesatraucies, ne jau visi ir tik aprobeþoti:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.03.2008 21:36
...nesatraucies, goga, ne Tu pirmais, ne pçdçjais no tiem paðiem...starp citu, tâ arî manu izzinas kâri neapmierinâji...kas ar Tevi notiek???...vai ar sapraðanu arî grûti???...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.03.2008 16:37
man VD vairâk par gadu,nekâdas zâles nelietoju ,daþreiz balderjâòus,bet arî pa retam . Vasarâ un rudenî gandrîz pat biju par to piemirsis,ka man tâda ir,tikai tagad sâk likt par sevi manît -laikam jau pavasaris,tâpçc! Padzerðu vitamînus,un viss atkal bûs normâs ,tikai tâs sâpes krûtîs un zem lâpstiòâm atgâdina!
Nu ko lai saka esmu tajâ iekûlusies tik dziïi ka nu vairs nezinu kâ no tâ tik laukâ!Sâkaâs viss pirms pusotra gada.Es pati pçc dabas esmu pozitîvisma iemiesojums, lai man bûtu bijis kâdreiz slikts garstâvoklis-nu ïoti reti, stress- es vispâr nekad nestresoju, mani nekad nesatrauca ne 2 skolâ, ne arî kas cits!vienvârd sakot es biju laimîga, aktîva meitene...un tad sâkas..vienâ vakarâ darbâ noìîbu 3 reizes pçc kârtas kas beidzâs ar nokïû;sanu slimnîcâ...kur nogulçju divas dienas un mani izrakstîja ar diagnozi ìîboni;)(smieklîgi) pagâja nedçïa braucu uz veikalu iepirkties kur atkal noìîbu, draudzene teica ka esot raustîjusies un acis esot bijuðas vâïa.un tad viss sâkâs uz darbu vairs nevarçju aiziet, visu laiku bija nerealitâtes sajûta, svîðana, reiboòi, vâjumi.u.t.t. un ïoti daudzas citas nepatîkamas sajûtas....esmu gulçju slimnîcas, esmu izmeklçta no kâju pirkstiem lîdz galvai, bet nekâ nopietna...vienîgi pçdçjais ko man pateica ka esot slikta encifologramma, bet daktere teica ka negribot man jaunai metienei dot tadas zales ( man ir 22) Nu ta luk es tagad cinos, bet nekas nemainas! Es tieðâm cenðos cînîties un turpinât dzîvot, esmu nomainîjusi labâku un veselîgâku darbu, izðíîros ar savu draugu dçï kura bija ïoti daudz pârdzîvojumi un stresi, mçìinâju saprast ka tâs ir tikai manas iedomas un ka bus labi, bet nu nepaliek man labak!Man visu laiku nau lidzsvara sajutas, tiesa nozime es stavu uz lidzenas vietas bet man sajuta ka es kritu, tas pats ir sezot.visu laiku man ir zvaigznites gar acim it seviski pret gaismu, sap ari acis spoza gaisma...un ak dievs tas ir tik nogurdinosi ta cinities ka tu nejuti rezultatus, tad atkal nak virsu domas ka akut kas varbut nau taja kermeni labi!Es esmu pozitiva bet nekas nesanak!Ludzu varbut kadam ir kads labs arsts zinam,sapigakais ir tas ka godigi esmu izmetusi pa siem gadiem nu jau kadus 2000 ls, bet nekaaa.Tagad stradaju(censos, svistosam rokam, un sirdij skali sitoties), meginu iet veikalos, kaut ari ir slikti,ar kajam gan neparvietojos vispar visur ar masinu, kad iedomajos ka butu jaiet pa centru ar kajam vai jabrauc ar sabiedrisko mani parnem panika! aaaa...viena no galvenajam lietam kas man liekas divaini kad iedzeru alkoholu un apreibstu viss ir o.k. es eju un tusejos un vis ir kartiba, kapec ta?vai tad iedzerot atbrivojas nervi un vis man ir o.k. Vai varbut man vajadzetu aizdomaties par epilepsiju???Ai...mani ir tik daudz sajutu no visa sita!Paldies ja kads man var ka palidzet!=)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.03.2008 15:07
Mani tomçr darîtu aizdomîgu tâ encefalogramma un reâla ìîbðana. Pa n-tajiem gadiem ne reizi negadîjâs noìîbt, lai ari nezin cik reiþu likâs: tûlît, tûlît.
Par ko var 2000 Ls iztçrçt?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.03.2008 15:24
pie VD encefalogrammaa meedz buut izmainjas, attieciigaas, VD raksturiigaas, nemaaceeshu gan siikaak neko uzrakstiit. un ljaudis gjiibst reaali. kaa kuram tas ir.
Pusootra gada laika esmu dzerusi entas zales, guleju entas reizes slimnica, plus masazas, psihoterapeits, psihiatri...un vel viskaut kas + pedeja reize kad tiku slimnica bez rindas gailezera neirologijas dienas stacionara, kur izmeklejos 2 nedelas un visas proceduras bija bez rindas nu tad tur luk es atstaju aptuveni 700-800 ls =( Ar to ìîpðanu ir tâ ka agrâk ìîbu, bet nu vairs ìîbusi nçesmu tikai liekas ka ìîpðu vai vienkâºði neprovoceju sevi lai ìîptu, pati jau vairs nesaprotu.Domaju vasarâ atkal taisît encifologrammu tad jau redzes, bet ka talak dzivot!???
Mani vairâk satrauc tas zvaigznites kas visu laiku ir un ta lidzsvara sajuta ar parejo jau saku sadzivot!=((((
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.03.2008 16:46
ar padomu doshanu ir taa smagi, it sevishkji shaadaa jomaa, kad vaina galvaa...

droshi vien vispirms praatiigaakais buutu paartraukt izmekleeties, jo neatradiis Tev neko.

tad buutu jaasaak mekleet, kaadeelj VD Tevi vajaa. Tavs skatiijums uz lietaam, Tavas attieciibas, Tava dziive, kaada taa ir bijusi liidz shim, kaada taa ir tagad. uz ko ir shiis reakcijas.

visu laiku jau Tev droshi vien slikti nav... tajos labaakajos briizhos mierigi paseedi un padomaa PATI, kaa taalaak dziivot un ko Tu vareetu PATI sevis labaa dariit, jo liidz shim taa ir bijushi njemshnaas ar paliidziibas mekleeshanu no malas, kad kaads nu naaks un Tevi izvilks no taam ziepeem laukaa. Tagad arii Tu jautaa, lai Tev iesaka aarstu. lai visu laiku kaads gudraaks kaut ko naak un paliidz. shii attieksme jau vien ir baigais slazds.

VD nav taada klasiski aarsteejama slimiiba, buutiibaa slimiiba arii taa nav.
Te ir daudz rakstiits, arii graamatas ir par sho teemu, veel viens aarsts neko nedos.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.03.2008 17:08
tad buutu jaasaak mekleet, kaadeelj VD Tevi vajaa. Tavs skatiijums uz lietaam, Tavas attieciibas, Tava dziive, kaada taa ir bijusi liidz shim, kaada taa ir tagad. uz ko ir shiis reakcijas.(c)

It kâ nekâ sareþìîta, tikai jâatrod cçlonis.

paliidziibas mekleeshanu no malas, kad kaads nu naaks un Tevi izvilks no taam ziepeem laukaa.(c)

Es domâju, ka katram savâs problçmâs ir tâda cerîba. Bet beigâs izrâdâs, ka no malas var pateikt tikai kaut ko. Ârsts- kas redzams ar aparâtiem, kâdas zâles var lietot, bet kuras beigu beigâs cçloni nerisina...
Un tad savâ ziòâ kâ panaceja tiek minçta psihoterapija. Labi, tas ir saprotams, cilvçks var neredzçt cçloni, psihoterapijâ ir iespçja lîdz tam aizrakties, bet mainît to- tas ir visgrûtâkais...Un ðíiet, ka ðajâ vietâ psihoterapija vairs ir palîdzçjusi tikai daþiem.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
14.03.2008 18:05
nedriiksteetu psihoterapiju uzluukot kaa panaceju. taada attieksme arii ir slazds. ar taadu pashu ceriibu, kaa metas pie neirologa, psihiatra, kardiologa, var mesties arii pie psihoterapeita... luudzu glaab, luudzu paliidzi, luudzu izvelc laukaa... buus velti izmesta nauda. "biju pie daudziem psihoterapeitiem, bet neviens nepaliidzeeja". nelaime ir tajaa vaardaa "nepaliidzeeja".

un tas visgruutaakais, taa mainiishana ir jaadara pasham... ceelonju saprashana, apzinaashanaas un atklaasme par to, ka tie vairs iisteniibaa nekaa nevar ietekmeet manu dziivi shodien, ljoti spaarno uz sho mainiishanu.

uz ceelonju saprashanu ved arii zinaashanas, ne tikai psihoterapija, zinaashanas par ceelonjsakariibaam, kuras var izlasiit kaadaa graamataa, piemeeram, ieguut no citu pieredzes, veerojot pasaules un lietu kaartiibu, izjuutot to visu ne tikai ar praatu, bet taa kaa izgarshot, tachu katram shii zinaashanu kolekcija arii ir jaavaac pasham, jo katram tur apakshaa ir savs staasts, taatad arii savs celjsh laukaa.
Re: Veģetatīvā nervu sistēmas disfumnkcija
15.03.2008 13:06
Nu ir tada lieta ka angiovegetodistonija,kas saistita ar asinsvadiem-te tie strauji paplashinas, te sashaurinas un cilveks gibst.

Manuprat nebutu slikti paradities LORam, lai izslegtu kkadu vidusauss problemu, kas ari sastita ar lidzsvara traucejumiem.

Bet pie tadas "parastas" VD, gibshanas gan nav dzirdetas, sajuta ka tulit,tulit ja,bet reali,nu nezinu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
15.03.2008 15:54
Man ðíiet dîvaini tâ reâla ìîbðana, slikta encefelogramma, zvaigznîtes gar acîm un tâ nepârtrauktâ lîdzsvara nebûðana..hmm, varbût bez VD, tur vçl kaut kas ir? Varbût tieðâm kâ vijolîte saka par tiem asinsvadiem, bet gan jau tur kaut ko var dar;it?!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 00:36
Man ari ir nepartraukti slikti (spiez galvu, sirdi, vajums, trauksme, panika, bailes, slikta dusa, dedzinasana zarnas, reiboni, elpas trukums, kaut kadi punktin gar acim, aizcietejumi, doma par navi, slimibam utt). Dzivoju UK. Vakar izsaucu atros. 3 minusu laika no izsaukuma ieradas tb maza atras palidzibas masina. Parbaudija pulsu, asinsspiedienu, izklausija sirdi, uzdeva jautajumus. Pec tam 5 minusu laika ieradas Ambulances masina un teica, lai braucot lizdi uz hospitali. Masina vini velvienreiz izmerija asinsspiedienu, pulsu, parbaudija ar EKG, cukura limeni noteica un tada gara. Hospitali atkartoja visas tas pasas funkcijas + refleksus parbaudija, acis, ausis ar kautk kadu aparatu. Vardu sakot pateica ka viss ir normas limeni un es varu atgriezties majas.

P.S. Man 18 gadi. Mocos ar sito saizi 4 gadus. :(

Vienu gan varu teikt es pat isti nepaspeju nolikt mobilo pec izsaukuma, kad pie manam durvim klauveja atrie. :) Un arsti seit ir laba limeni. Ik pec 3 min parjauta ka jutos, ir laipni, jautri. Pat neatlava ar kajam ieiet hospitali, bet ieveda ar nestuvem.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 00:45
"Nu ir tada lieta ka angiovegetodistonija,kas saistita ar asinsvadiem-te tie strauji paplashinas, te sashaurinas un cilveks gibst. " tupuma kalngals (sorry!) vijoliites un pieguleetaaja sapratnee... aizveesturiski termini bez nekaadas nojeegas par etiologjiju, patogjeneezi un simptomaatiku...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 13:51
angiovegjetodistonija jau taa pati somatoformaa disfunkcija vien ir. tautaa VD lieto iisuma un skaidriibas labad, jo dakteri papiiros raksta jauno diagnozi, bet ljaudiim biezhi saka pa vecam. vecaa diagnoze ir nepreciiza.

neviens distonikjis nestaigaa apkaart ar taadaam mashiinaam, pie kaadaam piesleedz ljaudis noveeroshanai intens. terapijaa un reanimaacijas nod., bet, ja staigaatu, sho to konstateetu -- elposhanas paaatrinaashanos, spiediena svaarstiibas, tahikardiju. varbuut veel kaut ko. asinsvadu spazmas arii ir. jautaajums ir par intensitaati. taa nav, ka tad, kad distonikjim naak virsuu miriens, nav nekaadu konstateejamu izmainju, tikai, nonaakot slimniicaa peec gjiibiena publiskaa vietaa, neko vairs neatrod. ja nu vien tahikardiju, aukstus sviedrus, jo parasti vismaz diazepaamu iepumpee. asinsvadu spazmas stabili ir pazudushas.

un atkaartoju veelreiz -- encefalogramma distonikjim ir izmainiita. tikai agraak taadas vinjiem neviens netaisiija.

ja cilveeks ir kaartiigi izmekleets, nav iemesla domaat, ka ir kaada slepena slimiiba.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 15:08
UK neveins arsts isti nevareja iebraukt, kas ir Somatoforma vegetativa disfunkcija. >.> Itka pirmo reizi dzirdetu tadu diagnozi. :(
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 15:19
tur jau arii aarsti (tradicionaalaa izpratnee) ar to nenodarbojas, jo nav jau nekaa aarsteejama. vai nu psihiatrs, vai psihoterapeits. vai abi divi. vai abi vienaa personaa.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2008 15:20 by Runcene.
Re: Veģetatīvā nervu sistēmas disfumnkcija
16.03.2008 17:52
He,he...tieši tādu reakciju, par savu tekstu, arī gaidīju.:DDD

Un mīkstpēdiņ, tas termins :piegulētājs, mjā, tev ir problēmas šajā jomā?Apmeklē psihoterapeitu, ko mokies?

...pat netaisos te strīdeties, jo kur gan mums, zemes tārpiem, pacelties līdz jūsu apgarotajiem augstumiem, jūs tak visu zināt,par visu esat kursā, a mēs, zin dzīvojam me˛ā,sē˛am kokā un ēdam banānus..:)

...te gan laikam nav medicīnas zinātņu konfernce, lai mētātos ar medicīniskiem terminiem un iedziļinātos visā līdz saknei...te tā - po prostomu.:))

Runcene-man NEKAD nav bijusi izmainīta encefalogramma, par laimi laikam.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
16.03.2008 20:39
...oi, bïa, komatiò, kas ta notiek, ka cepies par piegulçðanu???...
...raugi, bumbulît, neatgrûstu mani tik raupji, varbût arî varçtu mçs abi ar vijolîti kkâdâ vîzç Tev izlîdzçt...Tev, komatiò, tak nekas nav pret dzimumtieksmes apmierinâðanu seviðíi netiklâs formâs???...
Santaxx.. ta reala gibsana diez vai ir saistita ar VD. tacu viss parejais gan tai piedien par to, ko darit lietas laba - palasi manus ieprieksejos postus. man tas viss ir ljoti palidzejis. esmu izkulies no dziljas vd krizes
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 01:18
...jaa, nav mediciiniska konference, taapeec angiina jaasauc par multibreedijaam aknaas un personiibas trauceejumi par asinsvadu spazmaam...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 10:52
...ak ta VD jau tiek piepulcinâtS pie personîbas traucçjumiem...smags gadîjums, bumbulît, Tev trâpijies...
...ja ir tâ,kâ tu saki, tâtad lielumliela cilvçces daïa ir praktiski civilizâcijas atkritumi...jebðu otrâs vai treðâs ðíiras kustoòi...un ierîci, kura ir ar defektiem, mûsdienu pasaulç testç un izmet mçslainç...nu un kas, ka ierîce sastâv no gaïas???...tâ jau viens solis lîdz cilvçknîðanas teorijâm...kaut gan komatiòð te mums ir viena no vistolerantâkajâm...:)
Saulstariòð
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 12:00
Man, taapt kâ visiem seit, arî ir ðî problçma, nu jau 3 gadus mokos.:(((

VD -

Tu raksti, ka esi izkûlies no dzilas VD krîzes. Varbût padalîsies pieredzç par to, kâ Tu to paveici?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 13:21
...tikai kaarteejais pieraadiijums tam, ka njefiga vijolju paari snejeedz, kaut arii pashiem liekas citaadi... personiibas trauceejumiem nav nekaada sakara ne ar tresho shkjiru, ne cilveeku niishanu... un nevis VD piepulcinaata personiibas trauceejumiem, bet daudziem, kuri sakaas sirgstam ar VD, patiesiibaa ir personiibas trauceejumi... bet nav jau nekaads jaunums, ka izpratnes par lietu jums nav, neskatoties uz vijoles ciitiigajaam aarpuskaartas konsultaacijaam ar psihiatru...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 14:03
...komatiò, Tu mani priecç...man patîk Tavas uztveres ipatnibas...un ar kaifu palasos Tavus tekstiòus...brîþam pat sajûtu Tava domâðanas aparâta èîkstoòu, ar pûlçm sagremojot informâciju...tâ gadâs, ja nav savu domu...ir tikai ieprogrammçtais...
...kâ tur Freids teiktu???...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: