Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
06.10.2007 17:02
Katy, man ir pamatotas aizdomas, ka tâpat vien ðâdas zâles neðpricç. Ja ðpricç, tad tur var sanâkt tiesu darbi.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
06.10.2007 17:41
Bez VD ir arii daudz nopietnaakas kaites. Ka VD pie klepus simptomiem diagnosticee ar atpakaljskaitiishanu, nav gadiijies dzirdeet.
Mja
Re: ,,,
06.10.2007 22:18
Komatiò, ko nozîmç personîbas traucçjumi? Arî ðizofrçnija?
man klepus jau ir 2gadus.paasinâs lîdz elpas trûkumiem,bet tam varbût ir iemesls astma.bet organisms astmas zâles nepie;nem tâpat kâ antibiotikas ar tâm arî ir kâ ir.es jau neesmu vainîga ,kad mani pirms 2gadiem nozâïoja ar antibiotikâm tâ ka niere tagad jâoperâ ârâ,ir gastrîts un varu ilgi turpinât.

un tas psihoterapeits mani nokaitinâja,vnk ja pasaka ka tevi tûliò sûtîs uz jelgavas klîniku ârstçties jebkurð,paliktu emocionâls un impulsîvs.beigâs viòð uz manis bïâva un es uz viòa....pçc tam lai es nomierinâtos man ieðpricçja un tas dr.izrakstîja tipa lai bûtu mierîga.


un sazâïoðana ar antibiotikâm atstâja savas pçdas organismâ.vienalga pie kâdas slimîbas organisms to neuzrâda asinîs.pie strutojoðâs angînas-analîzes-perfektas,pie smaga plauðu karsoòa,kur plauðâs strutas analîzes perfektas...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
07.10.2007 11:57
kau ko Tu katy fleitç... lai kâds nomierinâtos, viòam neðpricç antidepresantus...
nu neko es nefleitçju.ðpricçja un tâ bija.nezinu kapçc to darîja,bet to darîja,lai gan pa to visu tagad bûs smagi tiesu darbi...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
07.10.2007 14:23
Zinot tikai vienas puses notikumu interpretaaciju, kaut ko pateikt gruuti. Neliekas, VD, bet citi trauceejumi.
Atgriezoties pie VD, jau kaut kad ieprieks rakstiju un ieteicu visiem VD sirdzejiem izlasit Dr. Kurpatova garamtu "Sredstvo ot begetosudistoi distonii"

http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/_Kurpatov_A._V..html
Man si gramata ljoti palidzeja, bet ne izrasteja. Kops samazinaju antidepresantu devu atkal atgirezas simptomi.. galvas reibonji, giibsanas sajuta..

Nakama menesa beigas esmu pierakstijies uz arstniecibas kursu Dr. Kurpatova klinikaa St.Peterburgaa. Kad busu atpakalj, padalishos ar pieredzi
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 08:32
Katy!
Tie nevar bût antidepresanti! Neesmu dzirdçjusi, ka AD ðpricçtu, drîzâk tie bûs bijuði kaut kas no trankvilizatoriem vai tml. un vçl jo vairâk tâpçc, ka AD iedarbojas tikai pçc vairâkâm dienâm, kâda jçga bûtu tos ðpricçt?Placebo?Diez vai!!!

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 08:34
Visszini! Obligâti pastâsti kâ Tev gâja, es tâ kâ ar apsvçru domu par pierakstu pie Kurpatova, bet laikam tâ viòa grâmata + psihoterapija tik daudz man palîdzçja, ka pagaidâm, tas nolikts otrâ plânâ :)

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 10:26
Es arî izlasîju kaut ko interesantu. Nopirku grâmatiòu "Tibetas saudzîgâ medicîna", ko ir sarakstîjis vâcu ârsts. Un, lûk, ko viòð raksta:
"Visas ðîs sûdzîbas mçs drîzâk apzîmçtu ar vârdu "veìetatîvs" un turpinâtu meklçt kâdu dvçseles cçloni. Izòemot homeopâtus, mums ârstiem nav pret to ârstniecîbas lîdzekïu. Savukârt tibetieðu ârsti saskata ðajos simptomos noregulçjamus ðíidruma traucçjumus.Lîdz ar to lieki kïûst jautâjumi par dvçseles stâvokli.
Interesants fakts: saskaòâ ar 1991.gadâ veikto pçtîjumu par vajadzîbu pçc psihoterapijâ nodarbinâtiem psihologiem ,Vâcijâ 5.3% visu vâcieðu ir nepiecieðama psihoterapeitiskâ ârstçðana, kas gadâ izmaksâtu lîdz 13 miljardiem eiro. Daudz lçtâk izmaksâtu tibetieðu medicînas metodes, îpaði jau ievçrojot, ka psihoterapeitiskâ efektivitâte, sprieþot pçc pieredzes, nav ïoti liela."
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 14:41
shiis divas teorijas par vegjetatiivajiem trauceejumiem un tamliidziigaam lietaam ir ljoti senas.

ir daudz diskuteets par sho, daudz striidu, daudz karu. daudz literatuuras, rakstu zhurnaalos utt. arii sheit, muusu forumaa, shiis divas idejas saduras. ap taam arii galvenie striidi, bet pashos pamatos shaadi kari ir neaugliigi, jo tie ir religjiski kari. iz maniem veerojumiem ir taa, ka ljaudis, kam simpatizee taa vai cita religjija, ir ljoti kareiviigi noskanjoti pret psihologjiju, psihoterapiju utml. kristietiibaa, piemeeram ir vienmeer bijusi shaushaliiiga agresija pret hipnoterapiju, kas bija arii pie psrs, kad hipnoter. bija bezmaz vieniigaa psihoter. metode.

no sava pasaules skatiijuma cilveeki arii tad izveelas metodi.
ir laikam tak pareizi, ka nav ko naakt sveshaa bazniicaa ar savu biibeli.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 15:02
No sava pasaules skatîjuma cilvçks izvçlas (vaineizvçlas) reliìiju, bet citâdi cilvçks vienkârði grib bût vesels un izmçìina pieejamâs( zinâmâs) ârstçðanas metodes.
Puteni -

Man arî ta bija - pçc nedeïu ilgas peldçðanâs Vidusjûrâ. manuprât, to sauc par paaugstinâtu jûtîbu. Vai Tavegilu esi pamçìînâjis? Man toreiz pietika ar vienu tabletîti (iesaku iedzert uz uz nakti, lai nav visu dienu jâstaigâ kâ apdulluðam).


Strawberry -

Varbût zini arî, kas ir domâts ar ðiem ðíidruma traucçjumiem?

Pie sevis esmu novçrojusi, ka man veìetatîvie traucçjumi parasti saasinâs pçc vîrusa infekcijâm, tâpçc neesmu pârliecinâta, ka ðo paasinâjumu cçlonis meklçjams dvçselç.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.10.2007 16:42
strawberry Wrote:
-------------------------------------------------------
> Es arî izlasîju kaut ko interesantu. Nopirku
> grâmatiòu "Tibetas saudzîgâ medicîna", ko ir
> sarakstîjis vâcu ârsts. Un, lûk, ko viòð raksta:
> "Visas ðîs sûdzîbas mçs drîzâk apzîmçtu ar vârdu
> "veìetatîvs" un turpinâtu meklçt kâdu dvçseles
> cçloni. Izòemot homeopâtus, mums ârstiem nav pret
> to ârstniecîbas lîdzekïu. Savukârt tibetieðu ârsti
> saskata ðajos simptomos noregulçjamus ðíidruma
> traucçjumus.Lîdz ar to lieki kïûst jautâjumi par
> dvçseles stâvokli.
> _________________________________________
> Mana mâjas lapa
> http://193.238.221.201/masq/reiki/

Man ar` nepielec, kas domâts ar `síidruma
traucçjumiem`?? Tâ kâ limfa, tâ kâ asinis vai udens?? Nesaprotu, bet neapstrîdu!


p.S. Kâda ðíirba kâdiem lîdzekïiem panâkt atrisinâjumu???
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 01:39
Brasilia

...mellenei beerniibas trauma uz naudu... joprojaam nevar sagremot, ka kaads citam naudu maksaa, kas vinjaspraat ir lieki...

P.S. zinu gana labus homeopaatus, kad ar "VD" diemhzeel netiek galaa...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 09:22
Toties man nav VD, Komat, ar visâm traumâm:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 09:53
...kâda var bût trauma komatiòiem, ja traumçt ta nav ko....
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 10:32
Strawberry!
Kâpçc Tu tusç pa VD tçmâm, ja Tev nav VD?


Nothing personal ;)

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 10:42
Tâpçc, ka man gribçja pieðût VD, es Tev to rakstîju, starp citu:)
Vçl joprojâm domâju, ka daþam, kam ir ðâda diagnoze, patiesîbâ ir citas, bet nediagnosticçtas veselîbas problçmas. Tibetieðu pieeja arî to apliecina.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 12:24
apreekjina vadiitaas valstis (apdroshinaashans kompaanijas) Rietumeiropaa, kaa arii ASV un Kanaada neizdotu ne grasha, ja psihoterapija buutu bezceriigs pasaakums. ir valstis, kur apmaksaa noteiktu sesiju skaitu, ir vietas, kur sedz 3/4 uz visu terapijas laiku. ne jau aiz zheelastiibas, bet taadeelj, ka valstij izdeviigaaks ir straadaajoshs un nodokljus maksaajoshs pilsonis, nevis invaliids. lieki piebilst, ka pilsonim arii no taa tiek liels labums.

un neviena apdroshinaashanas kompaanija neljauj hipohondriskam cilveekam nepaartraukti izmekleeties. taa ir, kaa Kurpatovs raksta. citaas valstiis apdroshinaashans kompaanijas, faktiski jau aarsti pashi, vnk noblokjee sho bezgaliigo izmekleeshanos, un suuta pie psihoterapeita, kuru ariidzan apmaksaa.

mazliet mulsina vien, kaa tas var straadaat, ja psihoterapiju uzsaak briivpraatiigaa piespiedu kaartaa, jo galu galaa ar to terapeitu tak ir jaaveido attieciibas un ar vinju ir jaasadarbojas. bet sisteema straadaa.

a pie mums katrs var izmekleeties tik, cik maks ljauj. es neesmu samaksaajusi ne tuvu tik lielu summu par savu psihoterapiju, cik viens otrs man zinaams pilsonis she pat muusu zemiitee par tomograafijaam, rezonanseem un analiizeem. un taa bezgala.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 12:32
Runcene, acîmredzot tie psihoterepeiti ir pietiekami profesionâli,lai veidotu ðîs attiecîbas.Tas nav tik daudz atkarîgs no mistiskas saskaòas ,kâ pie mums tiek reklamçts.
Ja ar ìimenes ârsta nosûtîjumu, tad par visiem ðiem izmeklçjumiem nekas diþs nav jâmaksâ. A ja par savu naudu, tad katrâ valstî var izmeklçties ,cik lien.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 12:34
...un tad nâk psihoterapeitu sadakterçtais rietumzemju pilsonis ar zîmogu uz sejas - es esmu tâds pac, kâ visi citi...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 12:48
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 12:57
saskanjai ir noziime arii tur. cilveeku intervee, liidz vinjam piedaavaa variantus, no kuriem peecaak ir iespeejams arii atteikties. tad meklee citu terapeitu, liidz atrod to, pie kura cilveeks paliek. nav tur nekaadas mistikas. taa ir realitaate. Latvijaa patlaban tas vnk ir cilveeka pasha rokaas, jo valsts psihoterapijaa neiesaistaas.

manas shaubas vien ir tiiri paardomu liimenii par to, kaa straadaa psihoterapija, ja izveele par labu shai metodei tiek administreeta no augshas.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.10.2007 17:47
Nu nezinu kaa tas tur darbojas bet visaadu tizlenju tur aarzemees ir taa ka biezs... un protams ka valsts ir ieintereseeta lai tos rumpiishus apstraadaatu jo ir vajadziigi paklausiigi straadaataaji nevis kaut kaadi briivdomaataaji kas nepakljaujas totalitaarismam... tas vien ko ir veerts kaa jenkju policistiem jaaiet ljechiities pie psihoterapeita katru reizi kaa ko briesmiigaaku ierauga vai pashaudaas...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.10.2007 22:39
Tieðam, nu es atceros, ka Tu to rakstiiji!!
Kâpeec Tevi te par melleni dçvç? ÏAudis, vAi tad zemenîte nebuutu jaukâk? :)

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.10.2007 00:15
Îstenîba vaina ir pârâk mazâ Zolofta devâ.Ja dzersi vienu tableti dienâ , viss normalizçsies.Sprieþu pçc paða pieredzes :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.10.2007 09:16
Brasilia, to jau tikai Komats, varbût vçl kâda viòas domubiedre (neesmu tâ precîzi piefiksçjusi)- viòas domâ, ka strawberry nozîmç mellene...ko padarîsi...:-)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.10.2007 16:29
bija reiz taada mellene... vinja izdomaaja buut strawberry. kaut kaa shkjiet, ka mellene vinjai tomeer labaak piestaav. taada maza, tumshi zila, un meditee... diezgan gruuti iedomaaties mediteejoshu zemeni... bet, kaa jau augsheejais koments veesta, laikam jau tieshaam vaina mazajaa zoloft devaa, ja Brasilia shito nevar saprast :D

ja lieto 1 tableti dienaa, viss normalizeejas...

P.S. sorry, ozo, nothing personal...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 13?
Ziņa: