Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 15:35
madcyn

Kura dalja konkreeti tev nepatika? ka ir liels daudzums cilveeku, kuri ir lietojushi antidepresantus bez vai ar nebuutiskaam blakneem un atmet tos bez probleemaam? Nu zheel, ka Tev gadiijaas citaadi, bet vai tas ir pamats paarstaat tos razhot?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 15:41
KARLSONS rakstiija par taadu dr. Kupèu... ljoti gribeetos uzzinaat, kas taa ir un kur vinju mekleet?!... :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 15:50
Psihiatre. Pienjem Tvaika ielaa un kaut kur vinjai arii ir privaatprakse. Manupraat gudra daktere.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 16:26
,,,tas nosacîjuma reflekss, iztrûkstot tam kâdu laiku, nedzçðas no atmiòas...patiesîbâ bûtu interesanti, kâ vispâr tos var izdzçst. Man paðai ðíiet, ka vienîgais veids ir saprast, kas notiek, kâ tas notiek, un tad cilvçkam paðam ir jâatrod paðsuìestijas veids un arî pieeja (filozofija), kas ïauj mainît uztveri.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 17:09
...strwbry...nekas nav jâsaprot...vnk nav jâdara...:))...Roncenît, mâjas pelît manu, principâ Tev visnotaï piekrîtu...tâ tas ir, kâ saki..tikai...ja nedzîtu galvâ tiem paðiem atkarîgajiem - jûs nabadziòi, slimi...laikam apçduði bûsiet kaut ko nelabu...ai, ai, ai...kâ mçs jûs tûdaï ârstçsim...slimi gan bûsiet, nabadziòi, bet nekas...ârstçsim jûs - daudzi âtrâk un ar daudz mazâkiem izdevumiem savâktu sevi...nievâjoðâ attieksme no sabiedrîbas puses pret narkomâniem...valdîbu lîmenî mâkslîgi radîta problçma...Timotijs Lîrijs un LSD...starp citu - frizçtavâ palasîjos LILIT...tur plaðs raksts par ðo rumpîti saistîbâ ar tçmu...arî tieði par veìetodistoniju..beigâs - ðtampienm piesâtinâtie prâti nespâj bieði saskatît virspusçjas, acîmredzamas lietas...atvaino, protams...:).
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 17:20
mellene

dzeeshas. Nekur taalu jau cilveeki nav no tiem Pavlova sunjiem.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 18:08
Madcynics, man nekad nav bijusi pienjemama shada pieeja, kaa Tu apraxti (ak, juus nabaga slimie, mees juus saaarsteesim). Taa tieshaam nekas nav daraams. Vienaa citaa forumaa lasiiju par viena kaartiiga kodeeja pieredzi -- psihoter. bijis pirmais, kas vinju nebija nosaucis par alkashu. Un nebija taa iztureejies, it kaa vinjsh taac buutu. Tas buutu po sovetski, kad cilvis bija s.uuds. Un par sabiedriibu -- a par ko taa shobriid nenjirgaajas... Un par valdiibas liimeni -- ja politiski ieliktenji vada nozares, kur pie psrs bija vismaz speciaalisti attieciigajaa jomaa, kaut arii komunisti...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.09.2006 12:54
...JEBKURAM ATKARÎGAJAM TIEK AR VARU IEDZÎTS GALVÂ - SLIMÎBA...tâtad slims???
...VD UN LÎDZÎGU KAIÐU LIKVIDÂCIJAI (speciâli nesaku ârstçðanai) PÂRSVARÂ TIEK LIETOTI NE TIE ÎSÂKIE UN EFEKTÎVÂKIE CEÏI...PIELIETOJAMIE MEDIKAMENTI PÇC BÛTÎBAS RADA NARKOTISKAJIEM LÎDZEKÏIEM LÎDZVÇRTÎGU ATKARÎBU, TIKAI AR DAUDZ NEPROGNOZÇJAMÂKÂM SEKÂM...jautâjums - tad kâda ir ðîs sfçras doktrîna???...un kâpçc???...kâds pats sev ir uzdevis ðos divus jautâjumus???...jeb farmakoloìisko firmu intereses stâv pâri visam...???
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.09.2006 15:03
Tas ir arî citâs medicînas jomâs, ja reiz esi saslimis, tad dzer zâles un sadzîvo ar slimîbu. Ja kaut kas nopietnâk- nu tad grieþam.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.09.2006 16:57
madcyn nu gan ir vajaashanas maanija...
Nu vegjetatiivaa nervu siteema reagjee uz muusu emocijaam, uztraukumiem un to laikam nevar noreguleet. Nu laikam deelj skolas vien var sachakeert nervus piemeeram.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.09.2006 21:42
...nea, komatiò, manu zelta gabaliò...vnk mçìinu izspiest argumentçtas atbildes uz slidenien jautâjumiem...nu nesanâk...man tâpat ir viss skaidrs...hmm...lecîgi sanâca (kasu pliko pakausi)...formulçðu tâ - vismaz paliela daïa...vai labâk ???...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.09.2006 21:47
speciâli Siikaa...
Ir ...laikam Dr.Katlapas privâtprakse...tâ saucâs tas pasâkums...nu varbût tagad jau savâdâk...atrodas uz Bruòinieku un Brîvîbas ielas stûra...ieeja ir no Bruòinieku ielas...pretî ir Dailes teâtris..neatceros precîzi adresi..tad kad es ârstçjos, viss tas pasâkums atradâs Brîvibas ielâ 85, bet tagad pârcçlies tur. Vislabâk ir piezvanît pa telefonu 7316362. Tur visu pateiks un visu sarunâsi.Un par manis pieminçto Dr.Kupèu varu teikt, nu ar mani viòai sanâca labi...es tieðâm strauji atlabu...un man arî viòu ieteica viòas bijuðie pacienti. Domâju viòa savâ lauciòa ir viena no spçcîgâkajâm...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.09.2006 22:18
karlsonam:
liels paldies, ceru, ka man izdosies vinju samekleet un es ari tikshu uz pekaam :)
Man arî sâkuðâs daþâdas veselîbas problçmas tie sirds pârsitieni un reizem arî sirds klauves jau vairâkus gadus, Bet patreiz jau klât nâk vâjumi esmu pieòçmusies svarâ ,jo kad nervozçju gribas çst. Gribçju svaru nomest. bet sâkâs jaunas problçmastâda kâ kòudoòa kunìî un nespçks k''ajas negrib klausît iekâ viss tâ kâ tricinâs. Vai arî tâdas izjûtas var bût ðai problçmai.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.09.2006 17:33
Izjuutas var buut visaadas. bet lai uzstaadiitu shaadu diagnozi cilveeks ir gana labi jaaizmeklee un jaaizsleedz fiziska vaina.
MAN IR TÂDA SAJÛTA, KAD NEKAD NETIKÐU NO ÐÎS KAITES ÂRÂ. JO TÂLÂK JO TRAKÂK. VIENI SIMPTOMI BEIDZAS, OTRI SÂKAS. TÂ GRIBAS DZÎVOT NORMÂLU DZÎVI. GRIBAS NEDOMÂT TÂS STULBÂS DOMAS KA MIRÐU, KA NEREDZÇÐU VAIRS DÇLIÒU.
VAKAR GALVASREIBOÒI, ÐODIEN ÐAUSMÎGAS SÂPES RÎKLÇ RIJOT, VAIROGDZIEDERA RAJONÂ. VAI TIEÐÂM TAS IR UZ NERVU PAMATA. BET JA NU KAS TIEÐÂM NOPIETNS.
KAD SÂKU SLIMOT AR VEÌETATÎVO SISTÇMU, MAN LIKÂS, KA NEVIENAM NAV TIK SLIKTI UN NEVIENAM NAV TÂ KÂ MAN. KAD ÐODIEN AIZRAKOS LÎDZ ÐAI SAITEI, ATRADU LÎDZÎGOS SEV, KÏUVA KAUT KÂ VIEGLÂK, JO NEESMU VIENA.
TANTE PÂRDZÎVOJUSI TO'PAÐU, BET ÐOBRÎD PILNÎGI VESELS CILVÇKS, CENÐAS MAN PÂRLIECINÂT, KA TAS KAS MANI TAGAD MOKA IR VAIROGDZIEDZERIS PAPLAÐINÂJIES NERVU IESPAIDÂ. BET MANS PRÂTS NETIC UN NETIC, JA NU KAS NOPIETNS. TAS IR NEPRÂTS,ÐODIEN NOKAÈÂJU KURPATOVA GRÂMATU, CENTÎÐOS IEDZIÏINÂTIES TAJÂ.
CILVÇCIÒI, VAI TAS TÂ IR> MAN IR TIKAI 23. GADI UN MOKOS JAU PUSGADU. KÂ LAI TIEKU NO TÂ LAUKÂ....
Es esmu pusaudzis un man si problema moka jau 2 gadus. :(
Es arî domâju,ka neviens tik slikti nejûtas kâ es,bet izrâdas ar ðo kaiti slimo daudzi.Pasakiet kâds kâ lai tiek no tâ murga ârâ????Dzeru seroksâtu,pa retam leksotanîlu.Labâk ir,bet tikuntâ uznâk lçkmes.Cik ilgi zâïoties,jau 2gadi dzeru ripas.Vispâr kâds ir izârstçjies?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
21.01.2007 19:23
Ar ripaam vien diez vai kaads ir izaarsteejies
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
21.01.2007 19:32
Mani ari ir piemeklejusi si kaite nu jau kadus vaiarak ka 2 gadus! Bija sausmigi sakuma, nenormalas lekmes, domaju ka prata sajukshu no visam domam kas galva naca! Bet k-ka saku kepuroties, dzeru zale , satiku savu isto virieti, (kas man sobrid ir ka atbalsts visam) un censos dzivot savadak! Saku skriet krosu pa vakariem, eju auksta dusha, skatos tikai jaukus raidijumus pa tv,mazak lietoju alkoholu, nesmekeju utt! Un jutos labak!
Galvenais novelu visiem esiet un centieties but dzivespriecigaki,nedomat par slikto,atrast ar ko nodarboties!
Turieties!! :)
Nu man jau ar ðitâ figòa vairâk kâ 3 gadus moka, bet esmu iemâcîjusies sadzîvot.

Protams dzeru zâles - mazliet antidepr. + lexotanil,kad galîgi sûdîgi un galenais darbs ar sevi, un protams nedomat par slikto,bet atrast ar ko nodarboties, kas patîk.
Tâ kâ ðo tçmu sen atpakaï atvçru es, tad gribu padalîties savâ pieredzç. Kâ jau ieprieíð rakstiju, ðîs ðausmas piedzîvoju pçc pilnas programmas. Bet tâ kâ arî es esmu jauna, man negribçjâs visu mûþu dzert antidepresantus. Un tâ ar septembra mçnesi esmu pârgâjusi uz homeopâtiju, kaut gan ar lielu neticîbu, tomçr spçru ðo izðíiroðo soli. Sâkumâ lietoju gan homeopâtiskâs zâles gan ik pârdienas antidepresantu (divas nedçïas). Pa ðo laiku man ritîgi slikti ir bijis 2 reizes, bet tad es uzreiz iedzçru 1/4 Clonazepam (ko vel ðodien nçsâju lîdzi somiòâ kâ glâbçju) un viss norimâs. Ja jûtos nedaudz sliktâk iedzeru kâdu Sedatif tabletîti (arî homeopâtisku) un atkal viss ir labi. Es domâju tâ, ja jau 5 mçneðus esmu jutusies pietiekoði labi, tad ir vçrts mçìinât pâriet uz homeopâtiju, kautgan tas prasîs ilgâku ârstçðanâs laiku, bet tomçr nebûs tik kaitîgs organismam. Es iesaku pamçginât, pie antidepresanta var atgriezties jebkurâ laikâ.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.01.2007 11:31
Vai pie ðî stâvokïa var bût ilgstoði paaugstinâta temperatûra tâ ap 37,2 ; 37,4? Vai kâdam tâ ir?
Jâ, man bija. Ne visu laiku bet lçkâja, tad ir tad nav. 37.1 -37.2
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.01.2007 13:27
Man laikam nebja t!
Un vai nespçks un cikla traucçjumi pie visiem ðiem murgiem ar var nâkt klât
Nu, man ir ssi kaite jau kopsh jauniibas. Saakumaa taa praktiski neizpudaas nekaa. Diagnoze uzlikta, un viss. Tad , laikam ritot, ieveeroju, kam diemzeel ciitiigi jaaieveero dienas reziims - laikus jaaiet guleet, lai buutu darbspeejiiga un pat dziivotspeejiiga naakamajaa dienaa. Tas veel nekas. sakaas asinsspiediena probas, tas ar nekas. Bet stipri veelaak - peec skirsanaas no viira - saakaas arii taa trauksmes sajuuta, taas bailes, ko te mi neeja. Un taa nu patiesi ir baisa lieta! Tacu paargaaja. Velaak (peec gadiem) saaka atkaartoties. nu, un peedeejoreiz dakteri keeraas pie antidepresantiem. Domaaju, ka siis zaales nevar veerteet viennoziimiigi. Taas paliidz un arii aarstee, jo nevaru noliegtr, ka man bija arii depresiivs noskanojums - peec darba vai nu guleeju, vai blenzu vienaa punktaa. Citiem skita, ka vnk esmu slinka. Lietoju antidepresantus (efexor) gadu, likaas viss ok, nometu... Bet pakaapeniski atgriezaas miega trauceejumi, saaku lietot kaut ko citu, skiet Zoloft - pieneemos svaraa un zaudeeju jelkaadu interesi par seksu;). Tas neapmierinaaja ne mani, ne viiru, un daktere izrakjstiija Welbutrin un veelaak Rexetin. nu, Welburtin dod sparu un neuzbaro, bet peec ilgaaka laika nevari guleet - ir siim zaaleem taada blakne. Tad meginaaju atmest arii Rexetin, jo to dariit ieteica pati daktere - vinjai likaas, ka ar mani viss OK. Un nu es teiksu,miiljie cilveeki, taas zaales nu ir tikpat ljaunas kaa narkotikas! Ja no visaam iepr. mineetajaam tiku valjaa bez jelkaadam gruutiibaam, tad no siim - nekaadiigi! buutiibaa tas ir Seroxat. Saakaas galvassaapes un saapes kaajaas - nu iistas lomkas! Lai hgan nu jau pusgads kaa taas nelietoju, saakusies baisa hipertonija, un man tomeer ir aizdomas, ka siis jaukaas zaales buus pie vainas! Jaa, depresijas vairs nav (jo arii taa bija subdepresija), bet kaut kas tur galvinjaa ir sagaajis griistee.
Tagad lietoju o.5 xanax, jo pilniibaa no zaaleem veel atteikties nevaru. Tacu es neesmu no atkariigajiem cilveekiem - apmekleeju arii psihoterapeitu un zinu, ka kaadu riitu man siis zaales vairs nebuus jaalieto. Jaa, to tabletiiti lietoju tikai no riita.
Vnk gribeeju pabriidinaat no SEROXAT un REXETIN, jo tas ir viens un tas pats medikaments. neveelos teikt,ka visiem buus taadas ziepes kaa man, bet...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 6?
Ziņa: