Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.10.2007 23:30
Tad ieòem to beidzot, Runcene:)
...gribu veltît labâkos vârdus doc.Kupèai! Iespejams toreiz mçs viena otru galîgi nesapratâm, bet viòai ilgi pietika pacietîbas un zinâðanas, kâ likt noticçt sev, bet tomçr galavârds un rezultâts ir atkarîgs vienîgi no paða. ðajâ briesmîgajâ periodâ (7 gadi) tas likâs galîgais absurds, bet ðodien es tam redzu apstiprinâjumu! es smaidu un dzîvoju pa îstam! paldies dakterei un pârejiem 20.nod. personâlam!
Renate -

Pastâsti kaut ko vairâk par savu pieredzi! Pozitîvi piemçri uzmundrina un dod spçku tiem, kuri vçl tikai cînas! Vai tiki galâ ar zâlçm vai izmantoji arî citus terapijas veidus?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
02.11.2007 11:53
es arii zem Renates raxtiitaa paraxtos. visu cienju.
Visiem tieðâm iesaku izlasît Dr.Kurpatova grâmatu ''Sredstvo ot vegetososudistoy distonii''.Dauzkas paliek skaidrs un man palîdzçja. Nokaèât var ðeit:
http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/Sredstvo_ot_vegetososudistoy_distonii.[doc].zip
Elementâri!!!!

Baiïu lçkmes rada cilvçki mums apkârt. esmu VD distoniíis jau 2 gadus, bet 1 gadu man ir ðîs baiïu lçkmes, tagad paskaidroðu, iesaku arî V.Siòeïòikova grâmatas Izproti savu slimîbu. viss ko jums jâdara ir jâuzòemas atbildîba par savu dzîvi, t.i., laiku, izvçrtçjiet cilvçkus sev apkârt. kad esat sabiedrîba vai jûs ciena.

piemçram, kâ b bija man - esmu no laukiem, bet strâdâju aministartîvâ darbâ, kur viena kolçìe visu laiku òirgâjâs "vai tie cilvçki laukso ir normâli" atbilde:tava zemapziòa zin ka tu esi no laukiem un tev paðai nesaprotot kâpçc tu tur jûties slikti. daudzi piem., neapzinoties viens otram dara pâri

piemçram, manâ darbâ rûpîgi noklausîjâs visas sarunas un tad kâds kolçìis (varas iecelts) atkârtoja manus vârdus, it visu ko esmu teicis, tâ nejauði pa telefonu runâjos. vai garâm ejotr pie sevis murmina. tie visi ir menedzhemta triki lai ieguutu gariigui kontroli par tevi. un ljoti kaitina ka tu citos cilveekos saac saskatiit kaut kaadas savas vai stereotipiskas lietas. tad tu vnk saac baidiities pats par sevi - un tur rodas vissaadi VD rausteklji un drebulji. iipashi ja neesi nobriesis un staigaa visiem kaa kranciitis pakalj iisti nezinot ko gribi tad tas ir izplatiits biezhaak.

iesaku ruupiigi apzinaaties cilveekus sev apkaart, pakaluaiities ko vinji runaa uin tad izanalizeet zemapzinjas konfliktus,

man paliidzeeja DIEVS jo tas viss jau biibelee rakstiits, par degshanu, bailju leekeemem utt. tikai paljajies uz dievu - AUGSTAAKO ZEMAPZINJAS SAPRAATU, es ik sveetdienu klausos dieva vaardu un maaciitaajs panjem visas bailes prom un kaa biibelee rakstiits - tu saldi guleesi naktii un tevi nemociis nekaadi bezdievju uzbrukumi

pasaule ir taa iekaartota, nu pameegjini, zinot ka tavs koleegjis iet pie psihoterapeita, parunaa vinja klaatbuutnee - man liekas ka tiem indiaanjiem nav visi maajaas. vinjam buus drebulji, shausmas, un VD bailju leekems ja ilgstoði tas viuòu nomocîs. psihologiska nospieshana ir it visaas organizaacijaas un taas ir taa ceelonis
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
10.12.2007 17:45
Dievs- augstâkais zemapziòas saprâts- tas ir labs definçjums. Tikai zemapziòa mums ir tâ kâ iekðpusç, bet Tu klausies no ârpuses- kâ Tu izskaidro iedarbîbu? Vai nav tâ, ka Tev ir pilnîga uzticîba mâcîtâjam un tâpçc viòa vârdi tik spçcîgi iedarbojas uz tavu zemapziòu, uz Tavu augstâko saprâtu?
Labdien visiem...Man loti paliidz jusu sarakste.Abzinaaties ,ka es neesmu viens ar taadu kaiti,ka neesmu viens,kam jaaciinaas ar to...Paldies!
Man tikai intresee viens jautaajums,vai kaadam ir bijusas taadas, kaa spazmas no kruskurva vidus ,daadi ,ka tuksuma uzplaisnijumi no kruuskurv dalas liidz galvai.Taa sajuuta mani loti biedee...
Ko jûs teiktu ja es noorganizçtu ðî kurpatova grâmatas tulkojumu uz latvieðu valodu - tas maksâs ~ 600 Ls. Lûdzu piesakieties uz ano_nymous@inbox.lv un norâdiet savu vârdu, uzvârdu un tel. nr. Teiksim lîdz 31.12.2007. Tâ jau ir mûsu problçma ka mçs neko nedarâm, varbût ir vçrts savâkties, samaksât kaut vai 100 Ls, un uz visiem laikiem atbrîvoties no ðîs slimîbas. Tâpat par zâlçm un psihoterapiju maksâsim vairak, un ja ir cilvçki kam palîdz, tâtad palîdz un Pietiks klausîties visâdus negatîvos stâstînus un pierâdîjumus ka nekas neizdodas, kâ nekâ slimoju jau 20 gadus :D Wow un klîstu pa pasauli smirdçdams, un pierâdîdams savas kaites unikalitâti. Tâtad gaidu pieteikumus, un pçc tam ar visiem personîgi sazinâðos un noorganizçðu tikðanos, bez apðmaukðanas

man VD ir jau 2 gadus, un redzu iespçju kâ atbrîvoties, tâtad gaidu pieteikumus
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.12.2007 15:03
sestdien izlasîju Kurpatova grâmatu datorâ, 2h, bet acis sâpçja kâdu brîdi.
vai tieðâm tik slikti ar krievu valodu, ja vajadzîgs tulkojums?
ja slikts tulkojums - grâmata zaudçs.

ar VD sen atpakaï tiku galâ - izprotot cçloòus, iespçjams cînîties. Pçtot sava organisma reakcijas, vislabâk var piemeklçt risinâjumu, vienotas receptes nav. Ticiet man, neviens no malas nevar iejusties jûsu âdâ.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
11.12.2007 19:15
driizaak var piedaavaat savus pakalpojumus izdevnieciibai, kas jau 2 Kurpatova graamatas latviski ir izdevusi... krieviski nelasoshajiem -- ir blaakjiem kognitiivi biheivioraalaas terapijas self-help graamatu angliski....
Ðodien biju pie psihiatres,un viòa man izrakstîja Paroxetin Actavis 20mg.
Izlasot visas tçmas par VD un fobijâm,sapratu,ka nebûtu prâta darbs vispâr tâs sâkt lietot,jo ir daþâdas komplikâcijas un nenormâls pieradums.Ko lai daru,vispâr nevaru pârvietoties ne ar kâdu transportu,negribu zaudçt darbu.Ko jûs man ieteiktu attiecîbâ par zâlçm,kâdi bûtu ieteikumi par to lietoðanu.Vai vispâr ir kâda cerîba,ka var izârstçties ar antidepresantiem un psihoterapijas kursiem? Esmu izmçìinâjusi homeopâtiju,nav palîdzçjis.Patreiz man ir krîzes moments un esmu izvçles priekðâ,par zâïu lietoðanu.Varbût varat ieteikt labu psihiatru un psihoterapeitu par saprâtîgâm cenâm...Paldies!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 09:46
cat
Ja bail, mocies vien tâlâk, zaudç darbu, saòem invalidâtes grupu...un (nenovçlu) galu galâ nojûdzies, jo tâ nav pilnvçrtîga dzîve.
Izârstçjos ar AD un psihoterapiju. Klimaksa laikâ VD/depresija atgriezâs uz laiku, bet ne tuvu tik smagi, kâ bija kâdreiz.
Un palasi, ko Runcene raksta par ðo tçmu (meklçtâjs). Man slinkums tik gari rakstît, bet piekrîtu par 100%.
untranslated
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 14:59
Kas par muïíîbâm! Ja arî ir pasaulç tâdi supermeòi kâ Alstere, kuriem ar AD lietoðanu un atmeðanu viss tik brîniðíîgi gâjis, tad vairumam mirstîgo cilvçku tas tâ nav. AD varbût ir galçjais izmisuma variants, bet, cik vien var, no tiem labâk atturçties.
Es izveseïojos no VD pusotra gada laikâ un bez AD. Kaut gan bieþi likâs, ka nu ir tik slikti, ka sliktâk nemaz nevar bût.. (Pareizâk sakot, tikai vienu AD tableti iedzçru un no tâs, par laimi :), palika tik slikti, ka bija skaidrs, ka nav ar tiem mçsliem ko krâmçties...)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 15:23
...par vairumu gan buus paarspiileets... daudziem- iespeejams, bet noteikti ne vairaakumam...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 15:24
Alstere ir supermenis tâpçc, ka viòa ir sakârtojusi savu dzîvi. VD , depresija uzrodas vai atkârtojas no nesakârtotas dzîves un attiecîbâm, disharmonijas starp vçlmçm un iespçjâm utt. Un tad nâk ðis absolûtais vçlmju zudums, kas arî ir grûti panesams.....
Ja bûtu tikai íîmiskas izmaiòas, tad AD bûtu risinâjums, bet depresija, VD nav TIKAI íîmiskas izmaiòas organismâ.
labs psihoterapeits droði vien ir laba lieta, bet pie viòa bûs jâgrieþas n-tâs reizes dzîves laikâ. Ja kâdam tas patîk - kâpçc gan nç.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 16:10
...nu tak nevaru nociesties neiebâzies...:)
...problçmas uzsçþoties uz AD ir vairumam...Alsteres priekðâ cepusi nost...jo ne jau ripiòas un ðamanis bija tie darîtâji...katram jâmeklç savs ceïð...bet tâ ðaurâ taciòa sâkas pasam sevî...un visgrûtâk ir darboties paðam ar sevi - ta laika nav, ta krekls pa îsu, ta mazliet slinkums...
...problçmas bûtîba slçpjas galvâ...ir jâbût spieíim, kas palîdz...bet tikai palîdz, nevis aizvieto...:)
...Kurpatovu neesmu lasîjis...un laikam neizlasîðu...slinkums, maita, mâc manu dvçs'li...:)...
untranslated
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 19:20
Nu lûk, tur jau tâ lieta. ne katrs ir tâds supermenis kâ Alstere (vai, piem., viens otrs no maniem tuviniekiem..), kas tik brîniðíîgi spçj "sakârtot savu dzîvi un attiecîbas", un izdarît visu tâ, kâ vajag, un saòemties, un AD bez bailçm sâkt lietot un bez problçmâm atmest, un visu citu tik perfekti izdarît.. :)
Lielais vairums no mums, mirstîgajiem, ir parasti cilvçki ar parastâm cilvçku attiecîbâm, kuras tik viegli nemaz nevar "sakârtot", kâ gribçtos, un ar organismiem, kam AD tik ïoti par labu nemaz nenâk.. Tâpçc labâk ar tâdâm lietâm nemaz nesâkt íçpâties. (Psihoterapija, jâ, tâ ir cita lieta, tâ vismaz veselîbai nekaitç. Tad vçl palîdz masâþas, pastaigas svaigâ gaisâ, nu visas tâs parastâs lietas...)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 19:28
...parasti cilveeki... atkariigi no savaam attieciibaam, kuras nevar sakaartot, no zaaleem, no kuraam paliek atkariigi, un citaam lietaam...
untranslated
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 19:32
Tieði tâ. Un, tâ kâ no attiecîbu atkarîbas izvairîties nav vienmçr tik vienkârði (it îpaði, ja attiecîbas ir juridiski nostiprinâtas), tad labâk izvairîties no zâïu atkarîbas... :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 19:56
...nesapratu domu, kaa atkariigas juridiskas attieciibas paliidz izvairiities no zaalju lietoshanas, bet nu labi...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 20:02
ja ir viena atkarîba, tad vismaz nepievienot klât citas.....
untranslated
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
12.12.2007 21:31
Es atkal nesapratu, kas tad bija tik nesaprotams manâ tekstâ... :)) Tad man pieleca.. :))) Paskaidroju:
"labâk [IR] izvairîties" = "vçlams izvairîties" (nevis "labâk VAR izvairîties") :)


,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> ...nesapratu domu, kaa atkariigas juridiskas
> attieciibas paliidz izvairiities no zaalju
> lietoshanas, bet nu labi...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
13.12.2007 10:00
...untranslated, labi paudi...par to juridisko pusi...:)
...te jau ir tâ problçma, ka ïauþiem IR tendence bût vadâmiem, atkarîgiem, nevarðiem, negriboðiem...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.12.2007 16:33
madcynics Wrote:
-------------------------------------------------------
...bet tâ ðaurâ taciòa sâkas
> pasam sevî...

Tas ir labi teikts. Vçl labâk, ja nâk sapratne, ka cilvçks nav tikai tas, ko identificç ar prâtu, ka taciòa vijas vçl dziïâk.
Pa virsu darbojoties panâkumi var izpalikt.
VDNelaimesPutns
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
23.12.2007 08:14
Es ari ar VD mocos, jau 4 vai vairak gadus. Man tas sakas 14 gadu vecuma. Tagad man ir 18. Esmu izstaigajis daudz un dazadus arstus un vini neko vera nemamu nekonstate, kas prasitu arstesanu. Visi saka ka man tas uz nevru apmata (atrie, arsti, skolas medmasa, citi cilveki).

Es lietoju Arketis (antidepresants), betamax un vel vienas zales, bet butiba man likas ka vina sman nepalidz, tapec es centos atteikties no vinam, bet ta bija kluda... 3 diena kad nedzeru zales un man paliek sliktak ar nerviem.. sis lekmes vienkarsi ir murgs, tada sajuta ka es mirstu. :(

Dazkart kad paliek galigi slikti, kad panika parnem kontroli nakas iedzert tazepamu. Vins uzraiz nonem visus simptomus un ari garastavoklis uzlabojas.

Man ir uztaisitas neskaitamas parbaudes:
1. Asins analizes;
2. Urina analizes;
3. EKG;
4. EHO sirdij;
5. Rentgens kaklam;
6. Doplers galvai;
7. Ultrasonagrafija vedera dobumiem;
8. Encoflorogramma;
9. Kompjutertomografija galvai un kaklam;
10. Apskatijusi mani ir lors, acu arsts, neiralogs.

Vardu sakot nekas tads kas prasitu arstesanu nav atklats...

Man ir gruti dzivot ar VD... panika, sirds, reiboni, slikta dusa, dedzinasana kungi un baribas vada, asinsspiediena lekasana utt. Es gribu atteikties no tam zalem bet es nevaru, jo es jutu ka paliek sliktak. Es labak dzertu zales ja man uznaktu ta VD lekme, nevis tapat katru dienu. Vai ir zales lidzigas tazepamam kuras neizraisa atkaribu un nomierina tapat kaa tas?
Paldies jums visiem par dalīšanos savā pieredzē!!! Esmu gājusi psihoterapijā individuāli un grupu terapijā, risinot savas bērnībā gūtās psihiskās traumas, vairākkārt esmu gājusi pie neirologa, kas izrakstīja vitamīnu kūres. Bet nesapratu, kas tā par dīvainu žņaugšanu krūtīs un kaklā - domāju - sirds vai? Un elektrokardiogrammas vienmēr normālas. Vispār neslimoju. Tad vēl rīšanas traucējumi un citas pazīmes, par ko te izlasīju - bieži, stāvot rindā, uznāk dīvaina sajūta, tūlīt būs jāiepērkas, bet nevaru norīt siekalas. Vai kādreiz kafejnīcā piepeši nevaru norīt ēdienu. Stulba sajūta.. Līdz šodien "Santā" sāku lasīt par Mārtiņu Freimani, kur viņš min savas VD pazīmes, nodomāju - nu taisni tādas kā man - bail iet pāri ielai un vēl citas bailes. Tādu slimības nosaukumu pat nezināju, un neviens ārsts nebija ieminējies. Tikai par neirozi. Tā internetā nonācu līdz šejienei. Un tagad, kad paskatījos Kurpatova grāmatas, man beidzot skaidrs, kas ar mani notiek un ko darīt. Liels jums paldies!
anonîms Wrote:
-------------------------------------------------------
> Ko jûs teiktu ja es noorganizçtu ðî kurpatova
> grâmatas tulkojumu uz latvieðu valodu - tas maksâs
> ~ 600 Ls. Lûdzu piesakieties uz
> ano_nymous@inbox.lv un norâdiet savu vârdu,
> uzvârdu un tel. nr. Teiksim lîdz 31.12.2007. Tâ
> jau ir mûsu problçma ka mçs neko nedarâm, varbût
> ir vçrts savâkties, samaksât kaut vai 100 Ls, un
> uz visiem laikiem atbrîvoties no ðîs slimîbas.

Priekð sevis jau sâku ðo grâmatu tulkot un diez vai man ir vajadzîba maksât 100 LS par tulkojumu..tîri labi palîdzçja arî lasot ru
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.01.2008 13:34
Nelaimes Putninj,...man jau mazliet paari 40, bet uz sho beedu esmu uzraavies apmeeram gadu un tieshi taapaat kaa Tu, esmu izgaajis n-taas paarbaudes un visur viss ir labaakajaa kaartiibaa,...taa, ka gjimenes aarsts saka - kas "tu" galiigi nojuudzies, ka meklee sev vainu? :))) Un taa arii no malas izskataas, bet shiis leekmes sajuutas patieshaam, ir gana "druumas".
Savukaart es, uztraapiiju uz taadaam zaaleem kaa "saroxet"(varbuut kaadu butrtu kljuudaini uzrakstiiju nosaukumaa) un triis dienas taas lietojot, "aatrie" jau zinaaja manu adresi no galvas :))) Taa kaa ne vienmeer un ne visiem visas zaales der vienliidz labi. Bet kaa jau izteicos vienaa citaa foruma sadaljaa - juutot leekmes tuvoshanos, ierauju "diazepex" (recepshu zaales, bet leetas ap 40sant. :) ,saliidzinot ar ieprieksh piemineetajaam kuru cena bija ap Ls18. Un cik noprotu, tad lai arii cik daargas vai leetas zaales njem sev par paliigu, ir jaatrod iistaas un tieshi Tev piemeerotaas. Jaa, ir bijusi pieredze ar dazhaadaam kombinaacijaam, gan tieshaas iedarbiibas, gan nervu sist. uzlabojoshas - Leksotanilu, Xanaxu, Betaserksu, Klonozepaamu, Gordiussu, Tanakanu, MaggvitB6, Fluanksolu u.t.t., bet tieshi "diazepeks" ir ar viaatraako reakciju uz konkreetu gadiijuma leekmi. Un kaut gan shiis zaales neesot nekaadaas "labaas" un varot veidot "pieraduma efektu", es taas lietoju tikai leekmju reizees..... Un vairumaa gadiijumu, taas paliidz....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 8?
Ziņa: