Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 20:58
...tas tiesa, ja informaacijas galvaa nav nemaz, kaa tev, tad savaam greizajaam domaam vietas no tiesas ir dafiga... tik vot jeega no taam domaam...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.03.2008 22:20
...bumbulît manu problemâtisko...nesatraucies, tas Tev pâries...pârietu âtrâk, ja tâ kârtîgi uztaisîtu kâdu seksa sesiju...tad kâ, palîdzîbu nevajag???...:)
Saulstarin, mekletaja atrodi manus ieprieksejos postus.
Tas varbut skan nedaudz divaini, bet sobrid, atskatoties uz gadu, kuru nomocijos ar vd, tas patiesiba bija ta verts (nevienam gan to negribetu novelet). Varu drosi teikt, ka tagad dzivi speju baudit cita kvalitate
Saulstariòð
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.03.2008 09:59
Taisnîba jau laikam vien bûs tam vecajam teicienam - Kas íîvçjas, tas mîlçjas. Tas par ,,, un madcynics. lasu un vrînos - nu tâ ka tadi amzi bçrni...:))) Nu metaties tak vienreiz kopâ un miers mâjâs!!!:)))))
Saulstariòð
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.03.2008 10:14
VD -

Ja ir tâ, ka Tu ðeit raksti - ka joprojâm lieto Seroxat...


"Re: par sirds sapem
Iesûtîjis: VD ()
Datums: 30-01-2008 12:15


Bella, kad pats busu ticis lidz galam no sis kaites valja (sobrid jau vairakus menesus jutos gandriz 100% OK, vienigi lietoju vel seroxat), noteikti iepostoshu garaku pieredzes aprakstu."

...tad Tu nevari teikt, ka esi no krîzes laukâ. Varbût ðobrîd Tev tâ liekas, bet, atceïot zâles, nepatîkamajiem simptomiem ir tendence atgriezties. Esmu gâjusi tam visam cauri. Ja Tu bûtu izkïuvis no krîzes bez zâlçm - tad gan bûtu vçrts uzklausît Tavu pieredzi.
Saulstariòð
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.03.2008 10:43
VD -

Vai Tu gadîjumâ neesi tas puisis, kas ârstçâs pie Kurpatova klînikâ St.Pçterburgâ?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.03.2008 14:59
Man arî interesç tas Kurpatova klients, kâ tur beidzâs vai sâkâs tâ ârstçðana?
Esmu gan tas pats :)
Klinika ir ok, arsti ari. bet ar si briza zinasanam un pieredzi varu teikt, ka vairakas lietas vinji sauj garam. Man klinika palidzeja isterminja, bet es saubos, vai tas 5 vizites klinika bus veids, ka atbrivoties no vd pavisam.

kad busu par visiem 110% atbrivojies no vd un zalem, tad ar iepostoshu garaku pieredzes aprakstu. bet sobrid skaidri zinu, ka to var izdarit, un kas tieshi ir darams

p.s. gribetu zinat, kada citiem pieredze ar seroxat, bet ar vienkarshu ripu rishanu no simptomiem man neizdevas tikt valja (varbut tikai samazinat)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
19.03.2008 20:13
Kads zina latinisko vai anglu tulkojumu Somatoforma Vegegativai Disfunkcijai?

Partulkoju angliski, bet sejienas arsti nezina tadu diagnozi.
anxiety disorder
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
20.03.2008 11:32
VD ()
Datums: 19-03-2008 01:46

p.s. gribetu zinat, kada citiem pieredze ar seroxat, bet ar vienkarshu ripu rishanu no simptomiem man neizdevas tikt valja (varbut tikai samazinat)
_____________________________________
Ar Seroxat-neko labu nevaru teikt, tikko kâ parâdîjâs VD, sâku lietot Seroxat, pirmais mçnesis bija Ok, bet pamazâm un ik pa laikam simptomi atgriezâs
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
21.03.2008 22:54
jau 2.dienu esmu saauksteejies, ir iesnas, neliela temperatuura, nu viss kas vien var buut pie saauksteeshanaas... un arii 2.dienu ir taada kaa smaguma sajuuta muguras pusee, apmeeraam nieru rajonaa, nav traka taa sajuuta, bet nu nekad taa nebiju pie taa piedomaajis, tagad ir taada sajuuta itkaa butuu taa muguras dalja iesmeereeta ar tiem sporta kreemiem ar sildosho efektu . parakaajos internetaa un uzdoros taadai lietai kaa nieru veezis, tur bija mineeti simptomi kaa temperatuura, kas man pashreiz ir utt. cik pamatoti buutu par sho visu satraukties, ja man ir VD, un vai shiis sajuutas nieru rajonaa var buut norakstaamas uz VD ? ar urineeshanu un paareejaam lietaam viss itkaa ir ok
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.03.2008 12:46
ja esi saauksteejies, tad paguli, dzer teejas, C vitamiinu. pie nelielas temperatuuras neko citu nevajag. ja nu vien deguna pilienus uz nakti, lai var labaak guleet.

seedeet internetaa un mekleet nez kaadus nieru veezhus ir viena vieniiga sevis mociishana. ja Tu palasiisi mediciinas enciklopeediju, tad uzzinaasi, ka visas slimiibas saakas apmeeram vienaadi.

bet par VD Tev vajadzeetu nopietni padomaat... neuznjemos teikt priekshaa, kas Tev buutu jaadara, bet peec Taviem postiem ir skaidrs, ka taa Tev pamatiigi traucee dziivot. kas Tev tur ar to skolas psihologji?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.03.2008 18:20
nu lasot citus postus, citiem tas traucee dziivot pamatiigaak, nevareetu teikt ka es neesmu speejiigs vispaar neko dariit. uz skolu es eju, cik vien varu tik sportoju, censhos par to visu nedomaat, bet, jaa VD, neljauj dziivot pilnveertiigu dziivi, jo biezhi vien ir jaasatraucas par veseliibu un visiem tiem VD simptomiem. vnk gribeetos dziivot taa, kaa pirms viss shitais saakaas.

nu pie psihologjes peedeejo reiz esmu bijis kkad decembrii. ir taa ka dazhu briidi juutos pilniigi labi, bet dazhreiz viss sajiet galiigi deeli, par laimi labo dienu ir krietni vairaak kaa, to kuraas ir VD.


ljoti labraat jau gribeetos iet uz konsultaacijaam pie vinjas, bet tagad tas gruutaakais liekas iesaak taas konsultaacijas, ieeit kabinetaa un pateikt ka veelos tikt galaa ar VD. pirmaas reizes kad es biju pie vinjas, tad vinja rakstoroja ka man esot paaaugstinaats trauksmes liimenis, kas taa arii bija, vinja arii ieteica griesties pie gjimenes aarsta, lai shis man izraksta ko nomierinoshu, es neesmu bijis pie gjimenes aarsta, jo negribaas ka izraksta veselu kaudzi ar zaaleem, varbuut pat taadas ar kuru atmeshanu te leila dalja mokas, shad un tad iedzeru kaadu tableti novopassit, neko vairaak.

otrs ir tas ka man ir taa kaa nedaudz bail, no apkaartreejo reakcijas ka es apmekleeju psihologu, runa ir vairaak tieshi par vienaudzhiem, kuriem liekas, ka psihologa viziite ir kkas aarkaarteejs, ka tas kursh apmeklee psihologu ir psihs un debiils utt. kad pirmo reiz biju pie psihologjes tad vinja teica, ka esot diezgan drosmiigi ka es esot griezies pie vinjas, jo daudzi manaa vecumaa un ar taadu probleemu ( kaa probleemu es mineeju skjirshanos no draudzenes, kas radiju trauksmaino staavokli, tachu taa nebija galvenaa probleema, peec shii gadiijuma VD tik saaka izpausites un trauceet, bet tai saknes noteikti ka ir dziljaak ), neko nedara vai meklee mierinaajumu alkohola vai nedod dievs veel kaadaas vielaaas. droshi vien jau ka es ar taa domaatu, ja pasham nebuutu ar to jaasaskaras, lai gan jau agraak, psiholgjiju kaa paliidziibas liidzekli cilveekiem neesmu apsmeejis

vienaa graamatraa es lasiiju, ka pa priekshu pasham sev ir jaaatziist, ka ir kaad probleema, un tikai tad to var izklaastiit kaadam citam, jo ja nav veeleeshanaas pasham sev paliidzeet, tad neviens cits ar nevarees paliidzeet... veeleeshanaas ir pasham sev paliidzeet, esmu mekleejis un lasiijis lteratuuru par shiim teemaa, meegjinu dabuut graamatas tieshi par VD utt, bet tieshi sanjemshanaas apmekleet psihologu ir gruutaak, dazhaadu iemeslu peec, vienu no tiem jau es minjuu, sabiedriibas attieksmi
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.03.2008 23:06
Betvarbût Tu vari apmeklçt `ne skolas` psihologu vai kâdu psihoterapeitu?



P.S. Vçþa meklçðanas ir VD îpatnîba, tâ kâ nesatraucies, vari jau droðîbas pçc pârbaudîties, ja tas Tev lîdz (man ne, jo neticu ârstiem).
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
22.03.2008 23:30
ne skolas psiholgu? iisti nesapratu ko tu ar to domaaji

nu shii psihologje nav tikai skolas pedagogs, kuram ir vnk jaaseezh un jaaklaussaas tiinju probleemas, shis cilveeks straadaa arii ar cilveekiem ar atkariibu no alkohola utt.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
23.03.2008 14:04
Brasilia droshi vien domaaja psihologu, kas nepienjem skolaa, bet savaa praksee, kur Tevi neviens vienaudzis nevar redzeet...

Umpaci, mees visi ik dienas saskaramies ar izveeleem. Taa buus vienmeer. Dazhas no taam ir diezgan gruutas.

Tev tagad ir izveele starp to, ka Tevi nesapratiis, un starp to, ka Tu vareetu justies labaak...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
23.03.2008 19:50
nu jaa ar to nesaprashanu noteikti ka buutu visstrakaak, jau jau vienaudzhos lielu izbriinu un jokainus skatienus izraisa, tas ka es vakaraa ieeju veikalaa un nopeerku taas dienas '' Latvijas Aviizi'', tad kur nu veel tas ka es eju pie psihologa
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
23.03.2008 20:20
Nezinu, vai Tevi tas nomierinaas, bet visi shajaa sadaljaa rakstoshie kaut kaadaa meeraa ar to buus saskaarushies...

Man bija notikums pirms daudziem gadiem... ar 2 paziistamiem ljaudiim kopaa staigaajaam vienaa Riigas parkaa. Pateicu vinjiem, ka lietoju zaales vegjetatiivu trauceejumu mazinaashanai. Vinji aciimredzami saaka nervozi saskatiities. Uzdeva visaadus diivainus jautaajumus. Par trauku pleeshanu, piemeeram... Vai zinu, ar kaadu trolejbusu man jaabrauc... Man "laimiigaa" kaartaa sareiba galva. Naacaas apseesties uz solinja. Bet par vaacamo paarveertos nevis es, kas buutu saprotami, bet tie 2... Nezinu, ko vinji domaaja, kas tagad notiks -- vai ka kokaa kaapshu, vai ka trakoshu, uz galvas staaveeshu... peec meenesha tikaamies vienaas viesiibaas. Shie pavilka mani aiz pogas malaa un teica, ka es peec trakas nemaz neizskatoties... Es teicu, ka neesmu traka... Shie pavisam apjuka :D Sviests.

Diemzheel izgliitiibas truukums shajaa zinjaa tautaa ir briesmiigs... jaunam cilveekam ne visai lielaa pilseetaa tas vareetu buut stipri nepatiikami. To var saprast, bet sevis labaa naakas reizeem pienjemt, ka ne visi visu sapratiis, bet ka tomeer jaadziivo ir sev un savaam vajadziibaam.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
23.03.2008 22:07
Smagi Runcene. Man ir laimeejies, jo arii savas nedienas neesmu sleepusi, bet nekad neviens nav mekleejis manii "trakuma" paziimes. Tie, kas nebija nekad ar to saskaarushies parasti saciija "es to nevaru saprast, bet pienjemu, ka ar tevi taa ir". Tas ljoti paliidzeeja.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.03.2008 12:23
MAn atkal ðíiet, ka retais vispâr saprot par ko iet runa...Saka, jâ, jâ, saprotu, bet acîs redzams, ka nekâ (un nav jau tâ, ka katram pretîm nâcçjâm stâstu par savu kaiti)


Umpaci, tâ arî domâju, kâ jau Runcene rakstîja, -psihologu, kas nepieòem skolâ, lai vienaudþi neredz! Un, ja kas ârzemçs skaitâs stilîgi, ja Tev ir savs psihoterapeits :)))))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.03.2008 12:44
Tad varbuut man vajadzeetu uzsaakt jaunu modes kliedzienu jaunieshuu viduu :)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
25.03.2008 13:25
Pamçìini! :)
Ar VD ir traki! Nomociijos 2 gadus. Nekas neliidzeeja! Izmeegjinaaju mainiit vidi, kaa man to ieteica psihologs - aizbraucu ar draugiem uz aarzemeem pastraadaat meenesi un ticat vai nee pusgadu nodziivoju bez satraukuma un pat biju aizmirsusi par to! Straadaaju tagad par graamatvedi- un jau otro needeelju juutu ka atkal nav labi! Taada sajuuta ka pie visa vainiiga ir vide kas man apkaart! Juutos nomaakta, bail no taa ka atkal saaksies sliktumi un reibonji.... Nesaprotu kaa no taa lai izvaros?
es mainîju vidi, taèu man tas nepalîdz!es labprât aizbrauktu uz ârzemçm pastrâdât, taèu es pat veikalâ nevaru ,ierîgi ieiet kur nu vçl ârzemes, tagad sâku dzert jaunas zâles un cenðos izprast sevi, gribas sâkt iet dejot, bet bail ka tur paliks slikti, pareizâk sakot slikti man ir visu laiku, bail ak tur ìîpðu, bet smieklîgi 22 gadu vecumâ mammu lûgt lai atbrauc lîdzi=)man ieteica izlasît grâmatu transsçrfings!?!!!
Bubuciite Wrote:

> to ieteica psihologs - aizbraucu ar draugiem uz
> aarzemeem pastraadaat meenesi un ticat vai nee
> pusgadu nodziivoju bez satraukuma un pat biju
> aizmirsusi par to!


tieshi taa, es aizmirsu tad, kad piedzima 1.beerns, ruupju bezgala, kaada veel tur VD var buut.
VD attiistaas tur, kur tai labveeliiga augsne. vislabaakais dakteris VD aarsteeshanaa ir nesaprotoshi tuvinieki, kuri kaartiigi izlamaa nevis juut liidzi.
VD ir ar sevi aiznjemto slimiiba, atveriet acis - gribeetu teikt, bet maniem vaardiem nav noziimes, tas ir jaadara tuviniekiem.


bubuciite, kafijas pauzee pabizo pa kaapneem uz augshu, leju reizes piecas. kaut kad sen taa dariiju.
starp citu, reizeem organisms atrod pats mehaanismu, kaa sevi savest kaartiibaa.
atceros, kaadreiz es vienmeer skreeju no darba uz maajaam tajos posmos, kur cilveeki celjaa negadiijaas:), un taa bija kaut kaada psihologjiska prasiiba nevis fiziska.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.03.2008 18:55
sveiki. esmu jauniòais. cinos tikai gadu ar VD, bet jau esmu noguris. viss sâkâs pçc ðíirðanâm, jo ðausmîgi pârdzîvoju, un re - rezultâts, ðî kaite:( daudz serfoju pa internetu, zçmâk ir linki. vâr bût kâdam noderçs.
iesâku ielâdçt grâmatu- Aleksandras Vasiljevas. "Vegetososudistaja distonija. Simptomi i efektivnoje lechenie". Ielâdçt var no ðeienes
http://bookz.ru/authors/vasil_eva-aleksandra/vasilevaalksa01.html

pats lîdz galam neesmu izlasîjis, bet jau no pirmâm lpp sapratu, ka ðeit var atrast daudz padomu, kâ dzîvot ar diagnozi un mçìinât cînîties.

http://anti-vsd.narod.ru/vsd.html
http://www.depressii.net/
http://pan-club.narod.ru/nauka.htm
http://www.antivsd.ru/
Bûðu priecîgs ja kâdam kaut drusciò palîdzçs vismaz kaut kas.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
26.03.2008 19:02
kâds ir dzirdçjis par tâdu ârstu homeopâte-neiroloìe Dzintra Tinte ? Pati viòa ir no Kuldîgas, bet regulâri brauc uz Rîgu pieòemt pacientus. Gribu pierakstîties. Kâ ir ar to homeopâtiju, kas var padalîties ar pieredzi?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
27.03.2008 22:30
k.Matilde

nez, nez... ar sevi aiznjemto slimiiba....

kaadaa griezumaa skataas uz to aiznjemtiibu... es driizaak to "aiznjemto" liktu peedinjaas, jo man zinaamie distonikji ir ar pasaules glaabeeja sindromu, nevis ar sevi aiznjemti.

cilveeki, uz kuru pleciem vai nu visa dzimta vai darbavieta karaajas... vai nu tieshi taa vai apmeeram... es arii esmu no tiem... kad es saaku sevi "atvilkt" no visiem, kurus vaacu, un atljaavos saakt buut aiznjemta ar sevi, saakumaa bija dumpis, bet pamazaam ljaudis pierada...



Edited 1 time(s). Last edit at 27.03.2008 22:31 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 4?
Ziņa: