Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija
17.07.2006 09:59
Vel joprojâm cînos ar savu disfunkciju. Vçlçjos uzklausît citu pieredzi ðajâ nepatîkamajâ kaitç. Man ðî problçma parâdîjâs gadus 3 atpakaï. Sâkumâ lîdz nonâcâm lîdz zâlçm kuras piemçrotas man pagâja gandrîz gads. Tad jutos labi, pçc gandrîz gada zâïu lietoðanas daktere ieteica mçìinât pakâpeniski atteikties no zâlîtçm. Tâ arî dariju, bet pçc diviem mçneðiem atkal jutu, ka sâk viss atkârtoties un atsâku lietot zâles. Pa laikam uznâk sajûta, ka nomirðu un tâ doma neliek mieru, tad pâriet, bet tagad man ir tâ, ka pa dienu itkâ viss labi, bet tiklîdz eju gulçt, tâ nâk galvâ visâdas domas. Tagad pçdçjâs dienas man ir bailes ka neizdaru sev kautko neapzinâti. Moca bailes ka varçtu izdarît paðnâvîbu neapzinâti. Es ïoti labi apzinos, ka tas ir tikai manâ galviòâ, bet ïoti grûti to pieòemt. Es nevaru saprast vai tas nekad nebeigsies, vai tas atkal ir tâds mirkïa vâjums. Tad kad iedzeru 1/4 daïiòu Cloanezipam tad paliek labâk un tâdas domas galvâ nenâk.Ikdienâ dzeru 1/3 tabl. Zooloft. Vai Jums arî kâdam tâ ir bijis un vai kâds ir arî pilnîbâ atbrîvojies no ðîs kaites? Lûdzu padalîeties pieredzç un varbût kâds varçtu ieteikt kâdu ïoti labu ârstu kur pakonsultçties.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.02.2011 21:44 by puce.
ðeit par to ir jau runaats, runaats un runaats. Pameklee mekleetaajaa. Tur Tu arii aradiisi tos, kas ir atbriivojushies vai censhas ar to sadziivot :)
Aprakstîtie simptomi nav veìetatîvâ disfunkvcija, bet pçc psihiatriski traucçjumi (depresija, uzmâcîbas).
Manuprat, pie tadam domam ka raksta Binnia, var nonakt ilgaku laiku palietojot psihiatrijas zales. Es ari saku ar galvassapem un sirdsklauvem, bet - jo dzilak meza, jo vairak malkas. Dazbrid cinos ar tik divainu garastavokli, kads man savu muzu nebija bijis, pirms nebiju "uzsedusies" uz sim zalem.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 11:51
Ko tad jûs man iesakiet? Man jau sâkumâ arî bija vienkârði slikti, sâpçja galva slikta dûða, ik pa laikam sâpçja vçders, bija sirdsklauves. Izgâju lielu un padziïinâtu izmeklçðanu, bet nekâ viss ir kârtîbâ. Tad man uzstâdija diagnozi Veì. disf. Tad man izrakstija Zooloftu, un man bija labi, bet lîdz ko viòu nelietoju un paiet kâds mçnesis man atkal sâk palikt slikti. Es tak nevaru nedzerzâles, ja jûtos briesmîgi.
To Cloazepamu es iedzeru 1/4 tabl. tikai tad kad ir ïoti kritisks stâvoklis, apmçram reizi mçnesî. Tâ sajûta ka jûku prâtâ un nomirðu itkâ ir pagâjusi, bet tagad tâs ðausmîgâs bailes no tâ ka es varusev nodarît mani ïoti biedç.
Varbût man bûtu jâiet pie psihiatra nevis neiraloga?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 11:53
Sabînei:

Vai arî tu lieto zâles jau ilgstoði un ir bijuða lîdzîgas sajûtas?
Tev ar vairogdziedzeri ir viss ok? Manam draugam ir uzstâdîta diagnoze veìetatîva distonija, un ir problçmas ar vairogdziedzeri, mçs domâjam kas ko izprovacç vai tâ distonija vairogdziedzeri vai otrâdi, man liekâs ka distonija vairogdziedzeri... Vçl kas, viòam mâjâs ir diezgan nospiedoða situâcija, ir grûti sadzîvot ar vecâkiem (vajâdzçtu jau sen tîties prom, bet nu tas cits stâsts) kad aizbraucam kautkur citur viòð ir pavisam cits cilvçks, nav tik grûti vakaros iemigt, nav sirds klauves un baiïu sajûtas. Tas laikam ir atkarîgs no tâ cik pozitîvas sajûtas saòem tajâ vietâ.. bet mâjâs ir briesmîgi vakaros.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 13:04
Binnia:

Ja Tu jau shiis zaales lieto, tad nenoliedzami psihiatrs pratiis ar taam labaak straadaat.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2009 15:25 by Runcene.
Ja, ar patraukumiem lietoju zales jau cetrus gadus, jo lidzigi, ka Tu, pagaidam netieku ar so visu gala. Ari man ir bijusas lidzigas sajutas ka Tu apraksti, tad, kad reiz bez saskanosanas ar arstu pameginaju atteikties no sim zalem pavisam. Starp citu, arstejos pie psihiatra (tas par tavu jautajumu), bet tas, ka redzi, man ir maz ko lidzejis. Nesen, uzklausot forumiesu viedokli, saku apmeklet psihoterapeitu, varbut tas palidzes. Pati esmu izmeginajusi visu ko - sakot ar adatu terapiju un beidzot ar jogu - nekas ta isti nav lidzejis. neko
Ja, ar patraukumiem lietoju zales jau cetrus gadus, jo lidzigi, ka Tu, pagaidam netieku ar so visu gala. Ari man ir bijusas lidzigas sajutas ka Tu apraksti, tad, kad reiz bez saskanosanas ar arstu pameginaju atteikties no sim zalem pavisam. Starp citu, arstejos pie psihiatra (tas par tavu jautajumu), bet tas, ka redzi, man ir maz ko lidzejis. Nesen, uzklausot forumiesu viedokli, saku apmeklet psihoterapeitu, varbut tas palidzes. Pati esmu izmeginajusi visu ko - sakot ar adatu terapiju un beidzot ar jogu - nekas ta isti nav lidzejis.
kaza-taa ir vistiiraakaa vegetatiivaa disfunkcija, taa ir paarslogotaa vegetatiivaa nervu sisteema, kas taa liek justies.24 gadus censos sadziivot, kad domaaju pozitiivi, tad gadu miers, bet paiet zinaams laika streekis un domas lien galvaa, tad arii saakaas atkal visas siis bailes un vainas....Es taados gadiijumos iesauju mazu roozaa tabletiiti ko sauc par Leksotaniilu.Katrs otrais slimo ar so vainu, statistika graujosa, gadsimta slimiiba.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 14:31
Man vel ir doma mçìinât ar homeopâtiju, bet nezinu kur bûtu labâk griezties? Jâizmçìina jau ir viss citâdi nezinu kâ tikt uz strîpas.
Es arii meeginaaju.....neizteiksos, atgriezos saakuma punktaa.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 14:56
Vai tu domâ, ka homeopâtija nevar tikt galâ ar ðo kaiti? Izlasiju par
Homeopâtijas Asociâcijas prezidente Benita Limba
Ârsts homeopâts - neirologs pieòem ARS, varbût ir vçrts pamçìinât.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.07.2006 16:08
Interesantâkais ir tas, ka pazîstu vienu sievieti - optimisma iemiesojums, jautra, sabiedrîbas dvçsele, turîga, laba ìimene, vispâr visvisvis. Iepazinu tuvâk, izrâdâs - viòai ir ðî VD gadiem. Man jau likâs, ka tie ar VD slimie ir tie èîkstçtâji, bet nç!
Bet autorei - te ir BEZJÇGÂ bijuði topiki par ðo tçmu, neslinko, meklç!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.07.2006 11:05
Man liekas, ka vajadzçtu izveidot atseviðíu mâjas lapu, lai dalîtos pieredzç.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
18.07.2006 12:33
tos kurus tas neskar, tie nesaprot, bet varu pateikt, ka nekas pat;ikams tas nav, kâdreiz varçtu tikai pasmieties, bet tiklîdz tas skar tevi, tâ tu saproti...
es ar to mokos "tikai" 6 mçneðus, zâles îpaði nekâdas vçl cenðos nelietot, jo pagaidâm negribas, bet reizçm tâs lçkmes gan uznâk, arî izgâju pârbaudes pçc pirmâs pavisam nopietnâs lçkmes un 2 ârsti pateica - veìet nervu sist.
tagad cenðos nelietot alkoholu (pçc alkohola nâkoðâs 2-5 dienas ir pagrûtas) un novirzît domas, jo manuprât ïoti daudz kas notiek mûsu galvâs, gan paðam tâs lçkmes vairâk uznâk vakaros vai pat no rîtiem, kas par citi neko nedomâ, pa dienu strâdâjot tâs domas var novirzît, un arî nesen pçc zobârsta apneklçjuma 3 dienas sâpçja zobs (diezgan stipri) un neko citu kâ par zobu sâpçm nespçju domât - un pârsteidzoði novçroju - par problçmâ ar VNS pat aizmirsu...
bet par ðo problçmu tieðâm diezgan plaði ir aprakstîts iepriekð... pats gan taisos aiziet pie homeopâta, bet laikam jau sprieþot pçc izteikumiem, lielas cerîbas nav...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
19.07.2006 11:34
gribçju jautât, vai citiem arî tâ ir...
pagaidâm vçl cenðos nekâdas zâles nedzert ne pa dienu ne uz miegu vakarâ...
jâ, vakaros reizçm ir pagrûti aizmigt, bet pie tv tas sanâk ïoti ok...
man pârsvarâ "jocîgi" uznâk bieþi no rîtiem, es pats to skaidroju ar to, ka zâles nedzeru un pa dienu uzkrâtais stress un uzbudinâjums pa nakti nav pilnîgi izgâjis un no rîta tas aktivizçjas vai diena spirmajâ pusç, kad aizeju uz darbu un aizmirstos, tad paliek OK, vai kâdam ir tâ?
tas pats reizçm uznâk arî dienâ vai vakarâ, kad esmu bezdarbîbâ...pat ðíiet ka noìîbðu...kad izdodas sevi kaut kâ nodarbinât tad ir Ok... (palîdz arî pasçdçt pie datora vai skatîties TV...)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
20.07.2006 12:56
man te viena paziòa sâka iet uz bibromasâþu un uzprasîja par veì nervu sist un esot teikts, ka palîdz... vai kâds ir mçìinâjis un vai tieðâm var palîdzçt???
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
20.07.2006 14:34
...



Edited 1 time(s). Last edit at 28.03.2009 15:26 by Runcene.
Man arii ir ðâda kaite, man arî ðad tad uznâk bailes, un visvairâk , ja man vienai kaut kur jâbrauc!!!!! bet ja kâds vçlâs padalîties vai izrunâties, vajadzçtu man liek;as saraxtîties! mana adrese e pasta ir sinda23@inbox.lv! ja kaads vçlâs droði raksiet.
Tas laikam ir tagad topa pasaakums, jo arii man peec viena testa uzraada so disfunbkciju un patiesiibaa taa arii ir visu laoiku esmu taada rauduliiga utt., bet cik saprotu man tas ir no paarslodzeem vai arii no hormoneneem kuras palietoju kaadreiz jo ap to laiku arii paliku taada nekaada. Pagaidaam neko specifisku neemu dzeerusi un netaisos to dariit uzlabojumi tajaa metodee paraadaas arii lietojot tiiri tikai paartikas piedevas manaa gadiijumaa attirosas plus magnijs kalcijs un tad veel passajuutas uzlabosanai iesauju ladzu lai labaak guljaas un stradaajaas...
hmma
Binnia
27.07.2006 22:37
homeopats palidz. Bet citigi jalieto tie graudini, ari sports, ipasi udens aeroika vai peldesana. var tikt gala. Turies.
hmma
Binnia
27.07.2006 22:38
no homeopatiem varu ieteikt dr. Kalsnavu,
Man arii taa ir. Aarsteejos pioe psihiatres. Nupat jau vinja gribeeja saakt zaales mazinaat, bet, taa kaa bija loti daudz darba, tad atlikaam. Un tikai tagad saprotu, ka pasreiz nu juutos labi - peec gandriiz pusotra gada regulaaras zaalju lietosanas! Noteikti par aatru nedriikst no zaaleem atteikties, un tas jadara lotoi pakaapeniski. Nezinu gan, kaa man ar to veel ies.
Man shii ir jau otraa kriize. Pirmaa prasiija vismaz 3 gadus. Tad kadus 3 gadus bija OK.
Diemzeel aciimredzot shii kaite var atkaartoties. Tagad vienubriid arii piekeeru sevi, ka bail vienai kaut kur taalaak doties.

Domaaju, ka tikai ar homeopaatiju smagos gadiijumos cauri netikt (es meeginaaju).
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2006 17:16
es tagad iesaku homeopatiju un ceru ka tiksu gala, tad jau redzes...
MAn arii ir shii probleema..bet peedeejaa laikaa shiis leekmes ir katru dienu, visvairaak tad, kad esmu cilveekos, kaut esmu sabiedriska ljoti, bet neko nevaru padariit-ne no kaa peeksnji ssaak sisties sirds, kamols kaklaa, triicu..vispaar baismiigi:( Zaales dzert nedriikstu, ja nu vienigi kaut ko dabiigu,homeopaatiju?
Re: Veģetatīvā nervu sistēmas disfumnkcija
29.07.2006 00:16
Agrāk domāju,ka es viena tāda...izrādās,ka ļoti daudzi ir tādi...man jau šis posms velkas 16 gadus,ar kāpumiem un kritumiem...esmu mēģinājusi visu ko,pašlaik 8mēnešus dzēru antidepresantus-jā bija labi,varēju viena pa centru staigāt...bet ļoti nāk klāt svars un tādēļ pārtraucu dzert...redzēs kā būs...bet tas,ka zāles nav atrisinājums ir fakts...pašlaik uzsāku citu ārstēšanu,liekas būs O.K. Tikai maksā padārgi.
Turaties mīlīši...kam tā nav bijis,nekad nesapratīs šīs sajūtas,šo murgu,bailes u.t.t.Bet kā teica mans psihiatrs-kamēr nesapratīsi,ka no tā nemirst-labāk nebūs...
Pati esmu tāda,ka nezinātājs nekad pat neiedomāsies,ka man var būt slikti...nekad nezaudējiet dzīvesprieku un optimismu...mani pat ir saukuši par simulanti...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.08.2006 10:28
Vijolît: vai vari uzrakstît kâdai metodei esi pievçrsusies? Starpcitu arî es esmu pieòçmusies svarâ un domâju , ka tas ir no antidepresanta. Esmu jau drusku iemâcijusies ar sevi strâdât, kad jûtu nâk virsû sliktumi sâku pie sevis klusi skaitît, skaitîðana palîdz arî iemigt, kad liekas miegs nenâk un daþâdas domas jaucas pa galvu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
17.08.2006 10:37
Binnia, ieklausies vijolites teiktaja un galvenais pati nenokar galvu, jo tiklidz padosies un nodosies dazadam zalem, ta vares teikt ka esi padevusies, jo ta vaina ir tikai pasas galva, jo es vienubridi pameginaju it ka dabigas nervu zales Notta, un jutu ka saku pierast, tagad tikai lietoju homeopatiju un palidz, lai gan laikam jau ne no tam zalem, bet no ta ka pats galve daudz ko esmu izmainijis, jo vel nesen ari nevareju aizmigt, gaju gulet pie televizora ieslegta, lai vispar aizmigtu, bet tagad jau pat vairs nav jaskaita aitas...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 24?
Ziņa: