Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 13:20
...mana pieredze ir tâda, ka ir bijusi iespçja salîdznât un izzinât...un iemâcîties vadît sevi nav nemaz tik sareþìîti...protams,ja ir galva uz pleciem...ja ir tikai aizbâznis,lai putniòi rumpi nepiedirð,tad grûtâk...tad gan vajag meklçt paðapliecinâjumu, ka smadzenes prisutstvujut...psihoterapeits so ilûziju sniedz pârpârem...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 14:25
vichy, paðmâcîbas ceïâ, izmantojot interneta saraksti.
madcynics mums tikai pierada to, ka uz aprobezhotiem cilvekiem psihoterapeiti neiedarbojas...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 14:56
...nu ja...ja jau tikai ceturtais atrasts par derîgu...
Sadam forumu diskusijam nav pilnigi nekadas jegas ne to lasitajiem, ne poustotajiem. Ir kaut kada veida jamegjina pienjemt tas, ka ne vienmer 1 cilvekam ir taisniba un ne vienmer shis cilveks esi tu pats.

Diskusijas manuprat ir interesantas ar to, ka cilveki sniedz viens otram savus viedokljus ar specigu argumentu palidzibu. Runashana par putninjiem un dirshanu mani shaja gadijuma neparliecinaja absoluti ne par ko.

Un ja jau tev iet tik labi, ko tu vispar dari shitaja foruma?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 15:31
..visspçcîgâkais arguments ir lauznis...:))...man vienmçr ir taisnîba...:))...es tieðâm ðajâ dzîvç jûtos komfortabli...ðai forumâ atvelkos...
...nutrij, laiks iemâcîties nevis lasît savirknçtâs rakstu zimes, grupçjot tâs vârdos un pçc tam teikumos, bet arî izlobit jçgu no tiem...visvairâk informâcijas ir noslçpts starp rindiòâm...:))
viss baigi forshi
nutrija-ideaali ka tevi neskar sii smagaa probleema, bet nez ko tu dari sajaa portaalaa.
kura vieta ir rakstits ka mani neskartu kada smaga probleema? Esmu intensivaa arsteshana pie psihoterapeita, jau 3 gadus tikpat rauduliga, nervoza un nelaimiga cik vien vegjetativais distonikjis var but. ieteikumi, kurus pirmit sniedzu leedijai ir balstiti uz manis pashas atzinjam, pie kuram nonacu ilgus gadus slimojot.

Piedodiet, miljie, ka velejos aizstavet savu viedokli pret cilveku, kursh ir, acimredzot, pashos speka gados, veselaks par veselu, kam nav nepiecieshama nekada arsteshana, bet prieku sagada forumos (kuros cilveki megjina gut kaut kadu moralu atbalstu) zimeties ar to, ka vinjam gan esot gudra galva uz pleciem, bet mums - nee.

laikam ta poustoshana bus jamet pie malas, gribejas atrast lidzigi domajoshus, bet kaut kas te nogaja greizi....
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 21:36
...nutrijai...ðoreiz nopietni...atvainojos, ja tieðâm esmu Tevi aizvainojis (nosarku)...tas, ko gribçju pateikt ir viens - ja kâdam birstçs smadzençs, ka viòð ir neglâbjami slims, viòð par tâdu paliks...pozitîvisma lâdiòð, diemþçl, mûsu sabiedrîbâ ir reta lieta...paðlaik sçþu skumju mâkts, ûsas nokâruðâs, manus tuklos, sârtos vaiìeïus klâj izmisuma bâlums...mazie, resnie pirksteïi zib pa klaviatûru, mçìinot attçlot manu izmisuma pilno stâvokli...bûtu pelni - kaisîtu uz galvas :))..pasmaidîji ??...nedusmo, lûdzu...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 22:42
madcynics atvainojas... jaavelk sarkans krusts uz sienas... mosh saslimis? apeedis vecu banana split? nolaapiitie konservanti...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 22:51
Komatam gan tâ negadâs...nekad...:-)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 22:54
Kas tad veel savu princi pasargaas, ja ne mellene...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 23:05
Hm, komat, tev nepatika kâ madcynics 21:26 uzrakstîja? Manuprât jauki, es arî pasmçjos:-)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 23:09
Tev shkjita smiekliigi peec taa kaa vinjsh cilveekam uzbrauca?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 23:12
Komat, lai nu kas to teiktu...tu pati uzbrauc regulâri. Bet viòa tekstâ bija labdabîga humora dzirksts ar atvainoðanâs vârdiem, vai tad ar to nepietiek? Tev vajag cilvçku izberzçt pa zemi, lai justos gandarîta?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 23:20
Atgriezhamies pie skabargaam un baljkjiem...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.08.2006 23:23
Labs ir, komat, kad bûsi izkasîjusi to visu ârâ, tad runâsim atkal:-)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.08.2006 10:12
Paldies Tev hQuse!
Vakar nokaèâju Kurpatovu par bailçm un par vegetodistoniju. Izlasîju vakarâ to - par bailçm lîdz pusei, jo baigi nâca miegs. Zini, guvu tâdu diezgan izsmeïoðu priekðstatu par ðo tçmu.
Izskatâs, ka Kurpatovs savu teoriju par bailçm balsta tâpat kâ Pavlovs - uz nosacîjuma un beznosacîjuma refleksu. Un strâdâ ar psihoterapeitiskâm metodçm. Man ðíiet, ka tas ir ok, + paðam jâietekmç sava zemapziòa. Kad izlasîðu visu, uzrakstîðu komentu.
Vçlreiz paldies, ka padalîjies.
...Pastâstîðu kâ gâja man, jo paðam liekas ka izdevâs pietiekoði labi ar to tikt galâ un iemâcîties sadzîvot. Iesâkâs tas man pavisam pçkðòi 13 gadus atpakaï...spriedze bija darbâ liela...un pirms Ziemassvçtkiem burtiski dienas laikâ sabruku...simtomi divi...sirds auïo kâ nenormâla ...un nenormâla baiïu sajûta...principâ liekas ka mirsti...nu pirmais iespaids. Neieedziïinâðos visâs peripertijâs...sâkumâ gâju pie kardiologiem,neirologiem,arî psihiatriem...un pat pie vienas dâmîtes kas ârstçja ar netradicionâlo medicînu. It kâ labâk palika...kamçr dzer zâles...bet stabilitâtes un pârliecîbas sajûtas nebija...izmainîjâs dzîve...tâdas lietas kâ alkohols...nelietoju vispâr...jo tiklîdz iedzçru kaut glâzîti...no rîta atkal auïojoðâ sirds un bailes.
Protams visâdi padomi, ka vajag dzert tçjas nomierinoðas...skriet , sportot etc. Viss izmainîjas lîdz nonâcu pie dr.Kupèas. Nezinu, vai paveicâs vai kâda likteòa sakritîba, bet nu pacçla viòa mani atpakaï. Biju paklausîgs pacients, dzçru visu ko viòa man lika, precîzi. Pazuda pamazâm lçkmes...aizvien retâk...viena trîs mçneðos...viena seðos...paralçli varçju sâkt skriet, peldçt...braukt ar velosipçdu...atgriezâs darba spçjas...tas viss pçc astoòiem gadiem...dr Kupèa ârstçja mani kâdu gadu...bet bija pagâjuði veseli 8 gadi kopð pirmâs lçkmes. Atzîstos pçc tam kâdus piecus gadus iztiku tikpat kâ bez sirdskrieðanas un baiïu lçkmçm, pat zâles nençsâju lîdz...daþreiz tâds nu tâ kâ mazs uztraukums atgâdinâja...vecît pieci gadi atpakaï tev ðajâ brîdî bûtu baiïu lçkme. Atzîstos nepiesargâju sevi, darbs daudz un nervozs...ðoruden vecâ vaina izleca ârâ...bet biju jau gudrâks...zinâju kas tas ir ...un kâ anekdotç ka ðie jâsit kamçr vçl maziòi...
Mana perosniskâ pieredze ir tâda ka,
1) jâârstç ði baiïu sajûta intensîvi un ar stiprâm zâlçm,pat ja tas kaitç kuòìim...jo baiïu sajûta...nu to nenovçlu nevienam un kas to nav personiski izbaudîjis...diezin vai var to iedomâties...bet domâju ja cilvçks izkrît pa 20 stâva logu varbût tai atlikuðjâ dzîves mirklî viòu pâròem tâdas bailes.
2) lîdz ko baiïu sindroms ir nomâkts...nu tad ir laiks homeopâtijai...organisma tîrîðanai, tçjâm, etc.
3)Domâju nevajag sevi mocît ar ilgstoðu ârstçsanu ...apm, bet tâs zâles xanax, clonasepam, lexotanil,orap.etc...tâ ir íimija kas pieradina un bojâ kuòìi etc....tâpçc tâs nelietot...labâk ar kâdiem dabiskiem preperâtiem...alternatîvo medicînu, dziedniekiem. man liekas ka tâ baiïu sajûta daudz vairâk degradç personîbu un bojâ visu organismu...nekâ tâ íîmija. Precîzi un pareizi lietota íimija ir ïoti efektîva...un pçc tam esi formâ...tad vari iztîrît oranismu un dzîvot pilnvçrîgi...nevis mocîties 3,5 un varbût vçl vairâk gadus.
Tas ko uzrakstîju nav nekâda absolûtâ patiesîba...vienkârði tâ bija ar mani...pçc tam esmu 3 reizes kâpis kalnos, ceïojis, braucis ar laiviòam...ierâvis ðnabîti...un savu reizi nobaïlojis lîdz rîtam...protams...gluþi tas pats bezrûpîgais zellis kas pirms gadiem 13 vairs neesmu...tagad ir cita pieredze un apziòa ka iekðâ kaut kur tev tâ vaina sçþ...bet ir sapraðana, ka paðam jâpiestrâdâ lai tâ neizlauþas un atkal nesâk valdît pâr tevi.
Jâ paðlaik man ir pilni 42 gadi...aug puika un meita...bîdu mazo biznesu...un jûtos kâ pilnvçrtîgs vecis...lai gan varçja bût arî pavisam sliktâk un savâdâk...Jâ , paðam ar to ir ïoti jâgrib tikt galâ...nedrîkst palaisties un ïaut sevi þçlot...
Varbût kâdam ir pilnîgi pretçjs stâsts mançjam...vienkârði ar mani notika tâ..
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
08.09.2006 19:51
Ðî stiprâ baiïu sajûta, vai tâs nav nâves bailes, sajûtot, cik briesmîgi auïo sirds? Un nâkoðâ reizç jau bailes ir zemapziòâ un parâdoties vienam simptomam parâdâs bailes jau gluþi automâtiski? Vai tieðâm, lai tiktu ar to galâ, vajadzîgas tik stipras zâles?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 01:22
Citreiz bailes ir pa priekshu un tikai tad seko vegjetatiivaas reakcijas. Bet zaales speej shiis bailes mazinaat un liidz ar to dzeesh atminjaa nosaciito "nosaciijuma refleksu". Pie tam taas zaales nav nemaz tik stipras.
Íeíerîga doma, - bet man jau liekas, ka gudrs ârsts ar tevi pielietotu PLACEBO:), kamçr paraleeli apmeklç terapeitu.
Nopietni, tas ir pirmais, kas ieðâvâs prâta, no tâ cik cîtîgi apraksti kâ paliek pçc zâlçm un kâ sevi suìestç u.t.t., teiksim tâ, paanalizçjot tekstus no filoloìijas viedokïa.
Negribu tevi saukt par iedomu slimnieku, mums visiem tas ir ðâdâs vai citâdâs izpausmçs, kur jau beidzas paraduma robeþa. Bet uz to pusi velk, vienkârði tev tas nav kâ rîta kafijas vai vakara cigaretes nepiecieðamîba, bet kaitîgâk un bîstamâk.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 08:51
...uzsçdinât uz antidepresantiem tas pats, kas uz hard narkotikâm...tikai ar smagâkâm sekâm...un neprognozçjamâkâm...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 10:33
,,, zâles, kuras nevar tâpat beigt lietot, patiesîbâ ir narkotikas, tâtad ïoti stipras. Un kad tâs beidz lietot, nosacîjuma reflekss taèu atgrieþas?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 13:17
Dziivee esmu redzeejusi daudz vairaak pozitiivu gadiijumu nekaa negatiivu, taakaa anoniimi komenti internetaa mani nepaarliecina.
Tur taa shtelle, ka nosaciijuma reflekss taadeelj ir nosaciijuma reflekss, ka iztruukstot tam kaadu laiku, tas dzeeshas atminjaa. Bet taa punktiigi tas nav tik vienkaarshi.
Un, protams, antidepresanti ir tikai simptomaatiska terapija.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 13:36
...koma, Tu mani tracini...kur atðíirîba ??? tikai nesâc - viens gudrs onkulis, kurð nav lietojis ne vienu, ne otru, kuram tikai bijusi saskare ar lietotâjiem, teica tâ...mçrkaíi, kuri pçtîjuði lietotâjus - gan vienus, gan otrus - uz novçrojumu pamata ir izdarîjuði secinâjumus...un nesaki - vispârpieòemtâ doktrîna ir ðâda...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 14:38
madcyn

samierinies ar domu, ka Tu neesi visa pasaule

Un tas, ka atkariigiem ljauzhiem ir tendence uz atkariibu no dajebkaa taa ir Tava personiskaa probleema. Vai ne kunkuliit?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 14:57
...bumbulît koma...atkal ar argumentiem Tev tâ ðvakâk...ko Tu visu laiku brauc nost??...par to visu pasauli...ja taisa aptauju, tad òem noteiktu daudzumu kustoòu no visâm sociâlajâm grupâm, kurus tad aptaujâ un izvelk vidçjo...tâ tad arî ir tautas balss...es esmu gan pasaule...un vçl...ja es sevi uzskatîtu par atkarîgo Tevâ sapratnç, sen bûtu nojûdzies...tâ ja, saldumiò:))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
09.09.2006 15:10
yup, mad., bet Tu nevari nekaadi pienjemt domu, ka Tava nelabaa pieredze ar atkariigo "ljechiitaajiem" ir tikai Tava pieredze, nu ok, noteikti veel kaadam baram taa buus... bet ir, kuriem "ljechiitaaji" ir paliidzeejushi, un, Taviem vaardiem runaajot, "rumpiishi" jau kaadu laiku nekozh, neduras un it veixmiigi atveseljojas arii no atkariigaa dveeseles staavoklja un top par neatkariigu. Neir tas viegli, bet notiek. Un vai par to nebuutu jaapriecaajas? Man shkjiet, ka ir svariigs rezultaats. Kaut vai viens cilvis no simta, bet iisteniibaa ir vairaak.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: