Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Ar veìetatîvo distoniju slimoju apmeram gadu. Pirma epizode bija pag. rudenii - likas, ka tas ir saistits ar paaugstinatu spiedienu (spiediens tiesham leca diezgan augstu). Izgaju entos arstus, parbaudes, bet neviens nesaprata, kas notiek. Iegulos slimnica uz papildu parbaudem, neko nopietnu neatklaja, bet kaut ka tur palika labi bez jebkadam zalem.

Otra epizode sakas apmeram pirms 3 menesiem. Arsti ka parasti neko nevareja ieteikt, tik jaunas parbaudes.. bet bija jau tik traki, ka no majas laga nevareju iziet. Par laimi viena no portaliem pats atklaju, ka man ir VD un aizgaju pie neirologa. Vins izrakstija zales Betamaks - un tisham palidzeja jau pec paris dienam. Ne ta, ka butu ljoti labi, bet vismaz vareju jau aiziet uz universitati un darbu.

Tacu galvenais paversiens celja atpakalj uz normalu dzivi man bija viena krievu psihoterapeita gramata, ko atradu interneta. Izlasiju, un man kljuva daudz daudz labak. Isuama varu pateikt, ka so slimibu var izarstet, un nav nepiecieshams nemaz gadiem pie psihoterapeita iet (meginaju ari to, bet pec gramatas izlasishanas saprotu, ka Latvija vinji neko nejeedz).

Izlasiet pasi un redzesiet, kas viss nebut nav tik melnas kraasaas. Gramatas nosaukums ir "Sredsto ot vegetosudistoi distonii".

http://publ.lib.ru/ARCHIVES/K/KURPATOV_Andrey_Vladimirovich/_Kurpatov_A._V..html


Lai veicas! Un esmu parliecinats, ka driz tiksim atpakalj uz pekaam.
Re: Veģetatīvā nervu sistēmas disfumnkcija
23.08.2007 23:37
Izlasīju visas pieejamās-labas gan...bet daudz kas pagaisis no atmiņas.Laikam jāpārlasa,jo tieshām tur var atrast daudz ko noderīgu.
esmu laikam jauninais juusu barinaa- diagnoze man tika uzstaadiita tikai apm. pirms menesha- tagad nevaru braukt sabiedriskajaa transportaa! labi ka ir shaads forumins- ieguvu drausmiigi daudz labas informaacijas par to kas vd vispaar ir un kaa ar to var ciniities+ ieguvu veel lielaaku paarlieciibu ka taa nav mirstamaa kaite un ka tas vis ir manaa galvaa, protams sevi apmaaniit ir gruuti bet manupraat tas ir vieniigais veids kaa likvidet vd!!
To ,ka VD nav mirstamâ vaina :) sapratu tikai pçc tâ, kad 3 reizes âtrie bija pie manis paciemojuðies un 1 nedçïu pati pa slimnîcu padzîvoju.Tad pieleca:), nu labâk vçlâk, kâ nekad.
Nutrij Tev tieðâm pamatîgi jâarstçjas, ja madcynics ar pâris postiem Tevi izsita no lîdzsvara un gandrîz no foruma!!!! Neuztver kâ uzbraucienu, bet vnk apdomâ to!!! ;)


Nutrija Wrote:
-------------------------------------------------------
> kura vieta ir rakstits ka mani neskartu kada smaga
> probleema? Esmu intensivaa arsteshana pie
> psihoterapeita, jau 3 gadus tikpat rauduliga,
> nervoza un nelaimiga cik vien vegjetativais
> distonikjis var but. ieteikumi, kurus pirmit
> sniedzu leedijai ir balstiti uz manis pashas
> atzinjam, pie kuram nonacu ilgus gadus slimojot.
>
> Piedodiet, miljie, ka velejos aizstavet savu
> viedokli pret cilveku, kursh ir, acimredzot,
> pashos speka gados, veselaks par veselu, kam nav
> nepiecieshama nekada arsteshana, bet prieku sagada
> forumos (kuros cilveki megjina gut kaut kadu
> moralu atbalstu) zimeties ar to, ka vinjam gan
> esot gudra galva uz pleciem, bet mums - nee.
>
> laikam ta poustoshana bus jamet pie malas,
> gribejas atrast lidzigi domajoshus, bet kaut kas
> te nogaja greizi....
sweiki!!! arii es pats esmu saskaaries ar sho trakumu pirms gandriiiz trim nedeeljaaam man aarsts pateica ka esot vd ... un ka to var izaaarsteeta ar zaaaleeem ... saakums bija vienk aaprtaatiigs pasha pirmaaa trakakaa leekme man saakaas buudam arpus latvijas ... tad vispaar nesapratu kas ar mani notiek likaaas ka adoshu galu un bez maz jaasauc jau aatrie .. bet takaa es nebiju LV taa arii aatrie netika izsaukti... ar to ariii viss murgs ssakaaas tie nenormaaalie galvas reibonji sliktaaa duusha kordinaacijas trauceeejumi..... esmu jau bijis pie diviem aarstiem abi divi ir izrakstiiijushi kaudzi zaales dzeru un dzeru vinas bet nejuutu ka paliek labaaaak .. pat no maaajas normaali nevaru iziet kaa izeju sabiedriiibaa saakaas tie neglaabajamie reibonji sajuuta ka tuuliit kjibooonis naaak utt... daudz juus te mineetie gadiijumi... Lasot shiniii forumaaaa ariii esmu secinaaajis ka taaam zaleem liela jeega nav .. man ir 21 gads .. un nekad muuzhaaa nebuutu domaaajis ka taada probleeema skars mani ...zheel ka taas graaamatas ir ru valodaaa... buutu latvieshu valodaaa noteikti tur ir veerts ko palasiiit...un uzinaat varbuut ir metodes kuras izstraadaaajot pats vari adbriiwoties no shii murga !!!
Sveikiòi.
Es arî gribçju padalîties ar savâm sajûtâm. Man ðîs sajûtas ka mirstu un slikta dûða iekâpjot sabiedriskajâ transportâ,zòaudzoðs kakls un vçl visâdas problçmas nâk komplektâcijâ. Gribas ïoti tikt no tâ visa ïoti vaïa bet nezinu kâ?
Klau, varbût kâdam var palîdzçt ðî grâmata: "FOBIJAS", aut. Helçna Saula. varbût atradîsiet arî savu "variantu". Un kâdçl jums ârsti uzstâda tikai un vienîgi diagnozi "veìetatîvâs nervu sistçmas disfunkcija"? Visi kâ viens?
Pamatâ visiem ir agorafobija, pacitçðu:
Agorafobija(AF) parasti saistîta ar bailçm iziet no mâjas, pamest droðu vietu. nevar izmantotsab. transportu, apmeklçt ieirkðanâs centrus un citas ïauþu pârpildîtas vietas. utt, utml....
Vârdu sakot, palasiet, ja sanâk kaut kur nopirkt ðâdu grâmatu.
Nekad neticçðu, ka fobijas var samazinât íîmiski sintezçtie preparâti.
nu man vispâr nav ko teikt....man ir 17 un ârsts uzstâdîja diagnozi somatoformi veìetatîvâ disfunkcija.tâdçï vien ka ârsts nevar izârstçt man klepu un man bija galvas reiboòi...ar galvas reiboòiem tam nebija nekada sakara,jo atklâjâs ,ka man ir dzelzs deficîta ançmija smagâ formâ...bet tâpat neirologs atstâja diagnozi tâdu....
untranslated
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 21:27
Nç, iebildîðu, ka man tajâ VD periodâ, gluþi otrâdi, bail bija palikt mâjâs.. ârpus mâjas, cilvçkos, kur ir daudz jaunu iespaidu, kas novçrð uzmanîbu, man bija OK, bet, tuvojoties mâjâm, palika arvien sliktâk un sliktâk.
Vârdu sakot, VD varianti mçdz bût ïoti daþâdi.


Muriks Wrote:
-------------------------------------------------------
> Pamatâ visiem ir agorafobija, pacitçðu:
> Agorafobija(AF) parasti saistîta ar bailçm iziet
> no mâjas, pamest droðu vietu. nevar izmantotsab.
> transportu, apmeklçt ieirkðanâs centrus un citas
> ïauþu pârpildîtas vietas. utt, utml....
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 21:31
Klau, jautaajums tiem, kas mociijaas ar galvas reibonjiem- vai jums vienlaiciigi bija sajuuta, ka juukat praataa?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 22:33
...pamataa nav agarofobija... pamataa lielajam vairumam ir personiibas trauceejumi... bet no ne gjimenes aarsts, ne neirologs nediagnosticees... vinji gana lielu chupu dazhaadu slimiibu pabaaziis zem VD nosaukuma...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 22:36
Un kas tad to diagnosticees?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 22:40
psihiatrs (ar ne visi)/psihoterapeits... tie, kas to ir maacijushies...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 23:16
Mana pieredze liecina, ka psihiatrs momenta cilveku censhas uzsedinat uz zalem, un diezin vai tas ir tas labakais...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 23:20
tas ir tas, ko psihiatrs dara un ar to ir jaareekjinaas...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 23:31
...parversh cilveku daarzenii...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
04.10.2007 23:39
...tas nu ir par stipru teikts... lai gan atkariigs no doka, sekojoshi vinja favoriitzaaleem...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.10.2007 00:03
http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,289345
man vnk galva reiba u n klepus bija,man nav un nebija nekâdu baiïu ,bet mani aizveda pie psihiatra vai kas viòð tur bî...vislaik brauca man virsû ka tas nav normâli manâ vecumâ pa slimnîcâm,tipa man jâbrauc aarst;çties uz klînikâm,saaku runât pretî...ðî man pasaka paskaiti no 100 pa 7 atpakaï,2 reizes apstâjos un badâc...diagnoze-somatoformi veìetatîvâ disfunkcija un depresija....tas ir normâli?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.10.2007 10:23
No 100 pa 7 atpakaï? Nu i metode...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.10.2007 11:22
Jâ, pabaisa :) Es mçìinâju, nesanâk tâ skaitîðana tik veikli, iedomâjos, ko man uzstâdîtu :D

________________________________
http://www.freewebs.com/vd_depression/
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.10.2007 11:43
AG varçtu izmçìinât- varbût viòam arî tomçr ir ðî kaite:)
pateica ka tas nav normâli ja raiti nevar paskaitît un apstâjas skaitot:@
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
05.10.2007 21:51
...neba nu peec taa to disfunkciju diagnosticeeja... lai gan jokaini ir, ka paskaitiit nevar...
es skaitîju raiti un tikai 2 reizes apstâjos.bâc...nu kâ tâ var...un man jâdzer anti depresanti...es neesmu vainîga ja ârsts nevar izârstçt man klepu....
Labdien! Sakiet,vai ðai slimîbai varçtu bût problçmas ar âdas niezi?
Man viss sâkâs ar to,ka peldot jûrâ sâka niezçt pçc peldes âda.Nomazgâjos
pçc peldes,bet nepatîkama sajûta palika.Aizgâju pie ìimenes ârsta un viòð
uzstâdîja diognozi/veì.nervu s-mas disfunkcija/izrakstot Spitomin un Alrazolam.Âda kïuvusi ïoti jûtîga,bet ðîs zâles man nepalîdz.Varbût kâdam
ir lîdzîgas problçmas,lûdzu dalieties pieredzç.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
06.10.2007 12:50
katy

Kas tev liek dzert AD ja tu to negribi... un ej pie cita aarsta kas normaali aarstees klepu...
man ad saðpricçja slimnîcâ....un pamatîgi daudz...pçc tam neatðíîru dienu no nakts.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
06.10.2007 17:02
katy

Hmm? mani kaut kaa baigi ieintereseeja kaa tu taa vienaa raavienaa tiki no klepus aarsteeshanas liidz sashpriceeshanai ar antidepresantiem slimniicaa. Uzraksti man privaati uz e-pastu guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: