Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 14:31
ESi kïuvusi gudrâka, tâpçc Heija vairs neliekâs saistoða, bet citam tas ir tieði tas, kas dotajâ brîdi vajadzîgs...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 14:38
Mani vçl joprojâm saista Heija, metode vienkârða, tikai tieði tâpat kâ ar visâm citâm- ar to ir jâstrâdâ. Pie tam, viòa izârstçja fiziskâs kaites, kas man ir aktuâlâk. Un viòai jau ir 80 un ir sveika un vesela- tas arî ir bûtisks râdîtâjs.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 22:12
Ârprâc un es jau viòu biju apglabâjusi, Sorry Luîze :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 22:52
Viòas mâjas lapa
http://www.hayhouse.com/index.php
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 23:04
...manai vecmammai jau 86 un nekaadas kaites... sorry Luize, nepavelk...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 23:08
Luizei viss vçl priekðâ...un redzi, cik viòa smuka :D
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.03.2008 23:14
Tieðâm smuka!
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 02:50
Kads var ieteikt no tas Kurpatova garmatas, ja uznak sliktums sirds rajona un panika + domas par to, ka tulit nomirsu, ko darit, lai nomierinatos un tas domas aizdzitu?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 12:20
Tajâ grâmatâ bija rakstiîts, ka jâdomâ apmçram tâ (ja pareizi sapratu), - nu tad, lai paliek arî slikti, nu tad davaj, sirds, apstâjies...apmçram tâ..Nevajagot izbîties, bet pretoties un tad bailes pamazâm atkâpjoties...

Tikko paòçmu grâmatu:`` BAiles mus biedç, ka, lûk, tagad visam beigas-gals klât un cauri! Bet, ja neklausa bailçm un vçrðas pie veselâ saprâta, kïûst skaidrs, ka `gals klât un cauri``-tas ir mûsu baiïu liktenis.BAiles pârspîlç, iestâsta mums visâdas blçòas, izdomâ ðausmu stâstus ar nelaimîgâm beigâm. Ja jûs sapratîsiet, ka ne tikai `slikts`, bet vispâr nekâds `gals` nerçgojas, jûsu bailçm tiks atòemtas jebkâdas iespçjas ietekmçt jûs! Tâs vairs nevarçs pateikt:``Nelien-nositîs``, jûs pats tâs ðajâ gadîjumâ piebeigsiet.Un pareizi darîsiet``

``BAiles pieprasa bçgðanu tâm nav pa prâtam uzbrukums-spçcîgs, es pat teiktu nekaunîgs un eðelonçts uzbrukum.KAd pârstâjam bçgt, bailçm gluþi vienkârði vairs nav izredzu, tâs ir kâ parazîts-dzîvo uz mûsu bçgðanas rçíina``.

``.........Baidos nomirt un ïoti labi!Nebaidîðos, bet gluþi otrâdi-kaismîgi to vçlçðos!Ja nâve grib ierasties, lai ierodas!LAipni lûdzam!...Protams, tâdâ veidâ nâvi piesaukt jums neizdosies (pat neceriet), toties bailes tiks nostâdîtas visai muïíîgâ situâcijâ!BAiles taèu cer, ka Jûs bçgsiet, un tad tâs kïûst vçl lielâkas....Nedrîkst baidîties no t''a ko Jûs vçlaties, tâpçc vçlieties briesmas-un tâs izgaisîs.Nedrîkst baidîties no tâ, ko Jûs pieprasât, tâpçc pieprasiet briesmas-un tâs atkâpsies...``
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 12:24
``Atbrîvoties no ðîm bailçm ir vienkârði-tikl;idz tâs rodas, pavçliet sev patieðâm nomirt.Nebçdziet no savâm bailçm:apsçdieties vai atgulieties uz dîvâna, ja jums tâ ir parocîgâk nomirt, un pacentieties to izdarît.Vçlu jums veiksmi-jûs uzzinâsiet patiesîbu!Jûs dzîvojat un dzîvosiet, bet, kad dzîve bûs galâ, jûs pat to nepamanîsiet!``


P.S. VAru ieskançt daïu no grâmatas un pirmdien Tev nosûtît, Disease, ja grâmata Tev nav pieejama?!
Un ja bailes ir tieði no NOMIRÐANAS ? Ko tad?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 13:04
PAr to jau arî iet runa...Pacenties nomirt!
Nûûû, tas jau tâds tejâteris vien bûtu, kâ tad es sevi varu tik traki apðmaukt :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 15:03
Tur jau tâ sâls slçpjas :)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 17:14
""Kamçr mçs esam dzîvi, nâves nav, kad nâve ir, mûsu nav." Epikûrs.
Mçs neesam vienlaicîgi. No kâ tad tik ïoti baidâmies?"

Ðo atradu Leþepjokova grâmatâ: Piedod sev un esi vesels.
Tur arî ir ïoti daudz par bailçm , stresiem, un kas no tâ rodas. Vietâm biki pretrunîgi, bet ir vçrts palasît. Zvaigznes grâmatnîcâ maksâ 2.98 LVL
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 17:17
Jâ, ðo grâmatu esmu iegâdâjusies, bet vçl neesmu tikusi lîdz lasîðanais, bet paldies, Strawberry!
Par to galvas sakârtoðanu, kura ðeit tik ïoti tiek uzsvçrta, nu nedomâju, ka visiem tiem, kam nav depresijas vai VD, tâs galvas ir baigi kartîbâ.:))) Tikai ðiem cilvçkiem nav tâdu simptomu, kuri viòus mudinâtu lîdz kaut kam tâdam vispâr aizdomâties. Vçroju savus darba kolçgus, un redzu, ka mana galva jau ðobrîd ir krietni sakârtotâka kâ vienam otram, kas par ðeit minçto kaiðu eksistenci pat nenojauð - tai pat laikâ es joprojâm esmu tikai ceïâ uz VD pieveikðanu. Man tomçr liekas, ka galvas sakârtoðana ir labs un faktiski vienîgais veids kâ iemâcîties kaut daïçji valdît pâr un vadît savu nervu sistçmu, kura tomçr vidusmçra distoniíim ir vâjâka un labîlâka, acîmredzot jau kopð dzimðanas. Bet par to galvas nebûðanu kârtîbâ jau kopð bçrnîbas - atïaujiet man ðaubîties...:)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 19:01
Laikam jau ir tâ, ka visâm galvâm nav jâbût vienâdâ kârtîbâ. Katrai galvai bûs savs atbalsta punkts un metodes, kâ valdît pâr savu nervu sistçmu. Ideâli, ja ir skaidrîba par visu, kas notiek organismâ, un kâ to var ietekmçt. Plus vçl gribasspçks un gudrîba to visu ievçrot.
Un vçl - depresija un VD pçc definîcijas ir sieviesu slimîbas (neticiet, pameklçjiet statistiku par ðîm kaitçm). Un sievietes jau no dabas ir daudz emocionâlâkas un ar vâjâku nervu sistemu. Arî tas daudz ko izskaidro.

Veèu galvâs, savukârt, bieþi ir baigais haoss, bet no depresijas un VD ne vçsts.:)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 20:05
tas ir miits, ka taas ir sievieshu slimiibas... kaa statistikas rodas, tas tachu ir zinaams... peec taa, kaadi ljauzhi vairaak meklee aarstus, psihoterapeitus utt.

viirieshi retaak atziist, ka vinjiem ir kaadas gruutiibas, retaak meklee paliidziibu... jo vecim tak kauns shvakam buut... viirieshu agraa mirstiiba ir droshs pieraadiijums tam, ka vinji ir vairaak ieaudzinaati tureet lietas sevii... viirieshi daudz biezhaak nekaa sievietes pie aarsta nokljuust uz nestuveem... taa ir statistikas otra puse...

cik smagi druumo atkariibu viirieshiem? un cik sievieteem? taa tachu nav slimiiba, bet vnk destruktiiva metode, kaa aizmirsties... no kaa tad? no savas nesakaartotaas galvas...

ko viirieshi savaa sabiedriibaa runaa tad, kad ir iedzeerushi? taada vidusmeera biroju kompaanija, kas iedzer shad un tad, atlaizh tos pashus tekstus un beedustaastus, ko daamas sheit... vinjiem buutu veseliigaak to paust arii skaidraa, un biezhaak...

un vidusmeera tauta, kurai nav nedz VD, nedz depresija, bet galvas taapat shreijaa... toties visu laiku pierakstaas pie aarstiem... nu jaa, cieniijamaak slimi, protams... endokrinologs, gastrologs, lors -- skan labaak tachu nekaa psihiatrs, bet visaam ligaam tak kaajas no galvas aug... tikai katram cilvim rumpis savu izeju atrod... bet kaapeec katram taa vai citaadi, to nosaka daudzi faktori...



Edited 1 time(s). Last edit at 30.03.2008 20:11 by Runcene.
..."un vidusmeera tauta, kurai nav nedz VD, nedz depresija, bet galvas taapat shreijaa... toties visu laiku pierakstaas pie aarstiem... nuijaa, cieniijamaak slimi, protams... endokrinologs, gastrologs, lors" - nu tieðî tâ, Runcene, un cienîjamajam un jaukajam dakterim pat prâtâ nenâk ieteikt siem ïaudîm sakârtot galvas...:)))
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 20:19
1) ir dalja aarstu, kas domaa paaraak biologjiski
2) tikai aarkaarteejos iznjeemuma gadiijumos sevi cienoshs somatiskaa profila pacients atljausies pieljaut domu, ka vinjsh ir "traks".
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
30.03.2008 21:08
Man divas ârstes ieteica doties pie psihoterapeita, bet iespçjams no 1000-ða es biju vienîgâ...
labs vakars!!!
gribeju tikai pateikt, ka iedzerot valokardiiinu, kad uznak leekme, ta leekme pariet, vismaz beidz triiceet rokas un nonjemas mazliet uztraukums. varbuut kadam noderes mans arsteshanas variants ;)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 09:13
Man piem., nepalîdz valakordîns, ja ir tâds viegls stresiòð tad jâ, bet citâdi ne.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 13:17
Tik jaanjem veeraa, ka valokordiins nemaz nav taads augu liidzeklis kaa liela daljai shkjiet. Tur iekshaa ir fenobarbitaals, kas ir trankvilizeejoshs medikaments. Tamdeelj beidzot arii korvalols un valokordiins shkjiet no 1. apriilja buus uz recepteem.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 15:01
LAbi, ka vakar nopirku :)
Sveiki! Nezinu vai man ir VD vai neiroze, bet simptomi lîdzîgi. Kâds asinszâles tçju ir lietojis?
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 15:35
Dzirdçts, ka lieto asinszâïu kapsulas, palîdzot labâk par AD!


P.S. Tikko câlî izlasîju...
``man tuva cilvçka draugs ðo grâmatu dçï(Lûles Vîlmas) ''ielaida'' vçzi, jau aizdomâs par to esot, neejot pie ârsta, jo pçc principa ''es taèu visiem piedodu'' dzîvoja un lîdz pat savai nâves gultai ðíiet ticçja, ka tas nav , jo nevar bût vçzis, jo viòð taèu to nav ''pelnîjis'' - diem''zçl nomira ar diagnozi vçzis 4.stadijâ...ticîba kaut kâda cilvçka vienpusîgiem uzskatiem, kas varbût arî atspoguïo daïu no patiesîbas tomçr ir maldi, jo tu to viòa domu tâpat uztversi ar savu prâtu un pieredzi, kas var nebût vçlamâ uztvere...un lîdz ar to var notikt ne tâs sekas ko gaidîji...diemþçl``
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
31.03.2008 16:11
,,, Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tik jaanjem veeraa, ka valokordiins nemaz nav
> taads augu liidzeklis kaa liela daljai shkjiet.
> Tur iekshaa ir fenobarbitaals, kas ir
> trankvilizeejoshs medikaments. Tamdeelj beidzot
> arii korvalols un valokordiins shkjiet no 1.
> apriilja buus uz recepteem.

..speèuks komatiòð...nu, bïa...fenobarbitâls tiek pieskaitîts pie barbiturâtiem...tâtad - nevis trankvilizators, bet miega...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: