kâ var kaut ko gribçt?

Aizsāka herbârija kukainis 

Re: kâ var kaut ko gribçt?
29.12.2008 14:07
Labaakais veids kaa gribeet kaut ko dariiz vai izdariit ir noticeet, ka tas pacels augstumos :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: kâ var kaut ko gribçt?
29.12.2008 14:09
Zemene, nav gan viss, lai arî no dabas viedokïa tad cilvçks nekâdi vairs nav vajadzîgs. Tâpçc jau mçs esam cilvçki, ka mums dota iespçja dzîves laikâ iegût ko vairâk, kâpçc vçrts dzîvot un baudît dzîvi. Vari ticçt, ka tad, kad bçrni ir savâ dzîvç, vairâk izjûti citas vçrtîbas. Vismaz man jaunas krâsas ir ieguvusi draudzîba mûþa garumâ, fiziska un garîga bauda, mâju izjûta... Izbaudu attiecîbas ar bçrniem kâ pieauguðiem un patstâvîgiem cilvçkiem. Un mazbçrni ir jauns piedzîvojums - par viòiem atbildîgi ikdienâ ir vecâki, tâpçc izbaudît viòu augðanu un mîlestîbu var bez stresa, koncentrçjoties uz prieku, ko viòi dod.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
30.12.2008 11:30
Ticu, kâ nu ne:-))) Tikai ar to jau visu tik un tâ nepietiek, Tevi paðu taèu pavada depresija mûþa garumâ.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
30.12.2008 12:01
Man pietiek. Sirdsmieru dod apziòa, ka nevienam nedaru pâri un nevçlu ïaunu.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
30.12.2008 12:14
Alstere, es ticu, ka paðlaik jûties harmonijâ, bet es par to, ka ar instinktiem vien nepietiek, lai pilnvçrtîgi dzîvotu.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
30.12.2008 13:31
Ar instinktiem nepietiek gan. Bet "jûtu íîmiju" tie nosaka lielâ mçrâ. Pie tam jebkuru jûtu. Ar gadiem mainâs prioritâtes. Prieku sagâdâ lietas, kurâm divdesmitgadu vecumâ pagâjâm garâm pat nepamanot tâs. Un no tâ dzîve nav bâlâka. Es Alsteri saprotu ïoti labi. Es varu salîdzinât "praktiski" , kâ bija 20, 30, 40, 50 gados. Nav tâda vecuma, kurâ es gribçtu atgriezties. Un nav mana dzîve tagad mazâk pilnvçrtîga. Drîzâk otrâdi.
herbârija kukainis
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 13:14
No atbildçm veidojas interesanta kopaina. :)

Instinkti. Dzîvesdziòasprieks.
Bet vai eksistç arî tâds pretçjs - noslçgðanâs, pasivitâtes un paðdestrukcijas instinkts? Liekas, ka tas ir manî iekðâ visu laiku. Nemitîgi, jau aptuveni 6 gadus ir liels gribçðanas trûkums, pie tam ðajos gados arvien audzis, pat labas lietas îsti negribas.
Ja eksistç, tad ko ar to darît?

Man ir 33 gadi, strâdâju intelektuâlu darbu, neprecçjies, fizisku slimîbu nav. Tikai gremoðana, asinsrite, nervi bieþi ir funkcionç disharmoniski un pârspîlçti, mugura pasâp. Nedzeru, nesmçíçju, bet daudz pie datora nosçþu. Melanholiíis esmu jau kopð bçrnîbas. Noslçgðanâs no cilvçkiem man nav tîða (spçju priecâties par draudzîbu!), drîzâk tai pamatâ ir atstumtîbas, kautrîbas un lîdzðinçjo notikumu bezjçdzîbas/neveiksmju sajûta. Objektîvi - pçdçjos pâris gados stress ir bijis lielâks nekâ parasti, pamazâm atkopjos, vismaz ceru. :)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 14:46
No pieredzes varu teikt, ka gremoðanas sistçmas traucçjumi paòem ïoti daudz enerìijas. Ja organismâ kaut kas nefunkcionç, kâ vajag, organisms mobilizç savu enerìijas resursus uz to vietu. Dabiski, ka citam paliek mazâk.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 14:55
Herbârija kukaini, ðâdu grâmatu gan ir daudz, bet iemet aci ðeit
http://www.yogahealthsecrets.com/
Tur ir pieejama e-grâmata
herbârija kukainis
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 15:04
Galvenokârt vaicâju par GARÎGO pusi - vai ir tâds paðsagrâves/skumju/utt instinkts lîdzâs dzîves un darboðanâs instinktiem.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 15:10
Varbût kâds to zina- bet man ðíiet, ka tas ir enerìijas trûkums. Un tad ir jâdomâ, kur aizplûst enerìija. Un diez vai ir iespçjams noðíirt garîgo pusi no fiziskâs.

Kâ te ir rakstîts

Happiness is in the mind, and the mind is supported by the body – a healthy mind lives in a healthy body. Your happiness depends on your mind and it depends on your body. Without physical health you can't be completely happy, and without mental happiness you can't be completely healthy.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 15:22
Ir tâds instinkts.
herbârija kukainis
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 15:24
Jâ, parunâsim tieði par ðo instinktu,
bet zinâmâs jogas patiesîbas varam citreiz... labi? :)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 17:00
K



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:31 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 17:10
M



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:33 by kachenite.
herbârija kukainis
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 17:47
Man cçloòi ir vairâki - gan ilga pârpûle (cik maldîgi ir domât, ka pie datora ir viegli!), gan atseviðíi pârdzîvojumi daþâdâs dzîves jomâs; tâdu cilvçku trûkums, ar ko atraisîtos savstarpçja harmonija un enerìija; arî pârmetumi sev, ka neesmu rîkojies gudrâk un enerìiskâk.

Rezultâts ir sajûta, ka nu ir pienâcis visu iespçju izsmçlums, ka viss man jau ir bijis (arî labas lietas), un tagad jauna jçga... vçl nezinu, kad tâ parâdîsies. Meklçju sevî. Kaut kâdu pirmavotu varbût, un tas arî liekas svarîgâkais!
Lîdzeklis ceïâ uz to varçtu bût arî psihoterapeitiska sevis apstrâdâðana (nepareizâs domas ârâ, pareizâs domas ðurp!) - svarîgi, bet svarîgâkais tomçr sajust pirmavotu.

"Zinot, kâ tas no malas izskatâs..." - jâ, liekas, ka vieglâk palîdzçt kâdam citam. Elementârâkais padoms tad ir - neapstâties, darboties.
Es tikai baidos, vai tâda "jebkâda" rosîba nav falða (jo ir robotiska sajûta).
Re: kâ var kaut ko gribçt?
01.01.2009 20:29
...uz ðodienas melanholiskipusizgulçðanâspçckodiena stâvoklî gribas piebilst - o, organismiem nav ko darît!!!...dzîves jçgu meklç!!!...visA jçga ir DZÎVOT...nevis meklçt attaisnojumu eskistencei...un visi mçginâjumi ðajâ virzienâ ir bezjçdzîgi...es, par provi, sodien kaifoju par pçcmetiena izjûtâm...laiski NEKO NEDAROT...ieblenzu debesîs un priecâjos par mçness sirpi un ultramarînu debesîs...vakar íçru kaifu no paðas jaungada gaidîðanas un un ar to saistîto rosîðanos...rît noteikti baudîðu ziemas dienas izjûtas...pçc pâris dienam noteikti bûs vçl kaut kas, kas liks sajust DZÎVI...

...ðâdi te meklçtâji man atgâdina kartupeïu izstîdzejuðos lakstus pagrabâ - bâli, slâbani, nekam nederîgi...atvaino, kukaini, bet tâ tas ir...un noòem sevi no kniepadatas, kuru pats esi sev iespraudis...:)

http://www.youtube.com/watch?v=RgWPwvDZYEE&feature=related

...iesaku...



Edited 1 time(s). Last edit at 01.01.2009 20:43 by madcynics.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 00:16
M



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:32 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 00:59
V



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:34 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 11:48
...:)...
...gribu, gribu, gribu...:)

...izèâpoju laukâ...viss balts, pûkains...ehhh...pastâvçju laiciòu, pirms darboties, kuli kasîdams...ieelpoju dzestro klusumu...un izíçziju ar savâm pçdâm balto bezgalîbu...

...ko gribçju paust???...bieþi vien darboðanâ gribu virzienâ sadirð visu to, ko DZÎVE jau mums ir nolikusi priekðâ...

...gribu...vispâr jau tizls jçdziens - pârâk kategorisks un bezkaunîgs...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 12:33
Kacenît, mugurkaulâ atrodas galvenais enerìijas kanâls. Paspaidîja, un, iespçjams, atbrîvoja enerìijas plûsmu- un radâs dzîvesprieks:)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:28
P



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:34 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:34
"gribu" vajadzeeja ielikt peedinjaas :)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:46
K



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:35 by kachenite.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:49
...eku, runcene paskaidroja...:)
...kachenît, pçcmetiena uztveres grûtîbas tiek likvidçtas ar sausvîna ðïuku...:)
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:52
:D

bieþi vien darboðanâs "gribu" virzienâ sadirð... :D

"s" ar truuka pie "darboðanâs"...

ja veel kaadas gruutiibas, zinjo, kachenite... :D



Edited 1 time(s). Last edit at 02.01.2009 15:53 by Runcene.
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 15:56
...maza piebilde...es vispâr izvairos no formas "gribu"...izemot daþus gadîjumus, par provi - es gribu dirst...:)
...es vçlos - jau skan cerîgâk...un tuvâk pie îstenîbas...
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 16:09
G



Edited 2 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:30 by kachenite.
sakne
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 18:47
Ar stibiòu pa ribiòu...

ja esi +/- pieaudzis, aprunâjie ar psihiatru, nav normâli, ka cilvis bezjçgâ murgo par dzîves jçgu, nevis DZÎVO!!!
Re: kâ var kaut ko gribçt?
02.01.2009 18:50
ja ir kaadi ljaudis, kas neko daudz nezina par cilveeka galvu, tad tie ir psihiatri... tur nu nav nekaa daraama.

ja nav un nekad nav bijushi jautaajumi par dziives jeegu -- tad gan dereetu aiziet. viens maakonju stuumeejs varees ar otru pamelst. un viens kaadu F dabuut.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: