Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.

Aizsāka bellite12 

Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 11:30
Bellīt, Tu iztulkot niku "madcynic" māki? Paņem vārdnīcu un pamēģini! Kas ir MAD un kas ir CYNIC angļu valodā?
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 11:41
Sorry, Kachenite, bet es domāju, ka Tu uz manis to teici. Un man angļu valoda tagad nav prātā.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 12:25
Kāpēc Tev liekas, ka Tevi visi apsaukā?
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 12:36
Parasti tā ir, ka apsaukā mani.
Bet es nesaukāju pretī, jo ja es saukātu pretī, tā nebūtu es, kas tā darītu, jo apsaukāt nav manā garā.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 12:52
Labdien!Skataties info par atkarībām www.managimene.lv pie G.Trimdas rakstiem.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 13:13
Bet Jūs dr. Guncat labāk iečekojiet www.kristuspasaulei.lv sadaļā viseo un Jūs tur ieraudzīsiet pazīstamu cilvēku - mani.:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 13:20
Njā tajā www.mamagimene.lv pie dr. G.Trimdas rakstiem foto ir tā neko.:) Nē nu nevajag jau mani pārprast, bet nu jauka bilža izskatās pēc Norvēģijas Fjordiem.:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 15:16
...bellīt, kas Tev nepatīk apzīmējumā - ciniķis???...manuprāt, ja cilvēkam nepiemīt šī te iezīme, tad viņu savā varā pārņem liekulība...kura, diemžēl, bieži vien ir sinonīms - audzināts cilvēks...:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
19.08.2009 18:34
Bellīt, ar svu pastāstu negribēju teikt, ka nevajag palīdzet-vajag, bet tikai tad ja redzi, ka tas cilvēks, kam palīdzi, arī kko dara lietas labā.Jo jārēķinās ar kāpumiem un kritumiem, kas parasti ir neizbēgami, bet palīdzēt, kamēr pats grūtdienis sēž un vaimanā cik viņam grūti, kā viņš nevar tikt ar dropi galā, tai pašā laikā ierujot pa sotakam atklāti vai paslepus, uzsēdies Tev uz pleciem un nokāris savas kājeles gaida kamēr TU VIŅAM PALĪDZĒSI, bet pašam pat prātā neienāk ka palīdzēt viņš var tikai un vienīgi pats sev-tad ļauj viņam apdirsties tā, ka maz neliekas.Protams Tev būs sāpīgi skatīties, bet...Savādāk nekā nebūs.
Man gan ir paziņas, kas gāja uz AA, mja-tagad nedzer jau n-tos gadus, bet tusēt ar tādiem es negribu, jo jāklausās par to kā alkohols degradē, cik dzert ir slikti, ka to dara tikai idioti, a pašiem slienas gāžas pa visām malām un acis drudžaini spīd.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
12.09.2009 00:47
madcynics rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...viens mērkaķis, kurš iedomājās sevi par
> narkologu, mēgināja iespiest man rokās
> receptīti...tas būtu sūds, bet sekojošie
> vārdi mani sajūsmināja - kad uznāks
> vēlēšanās iedzert vai iedurties, uzēdiet
> tabletīti un piezvaniet man...tam ākstam pat
> neienāca prātā, ka šīs slāpes ir
> KONSTANTAS...

Izsaku atzinību par drosmi.

Tās metodes, ko esmu apguvis, māca meklēt to pozitīvo funkciju, ko negatīvā rīcība (šeit - atkarība) veic. Un tā - vai apzināties, kas ir tas, ko citādā veidā neprotat risināt?
Un - vai esat mēģinājuši meklēt palīdzību 12 soļu grupā?

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
...pret alkoholu un cigaretēm? Kā ar to cīnīties?
12.09.2009 01:05
No manām zināšanām - daļa no atkarības problēmas parasti ir, ka viņam apkārt ir līdzatkarīgie, kas palīdz viņam palikt tādam, kāds ir.
http://www.narcomania.lv/pub/index.php?id=22&gid=7

Tāpēc viens no nedaudzajiem soļiem, kā alkohola atkarīgam cilvēkam palīdzēt, ir pārstāt viņu "appuišot" un "izručīt", ja tas darīts līdz šim. Taču - tas viss obligāti apvienojumā ar pozitīvu attieksmi. Saskatot viņā to, kāds viņš kļūs, izrāvies laukā no atkarības.

Nereti vien ir redzēts, kā paša māte burtiski tur pie rokas jau pieaugušu vīrieti, neļaujot viņam pašam būt noteicējam savā dzīvē. Ja tā, tad viņam jāpārceļas projām, lai cik tas mātei sāpīgi.

Cik saprotu, Jūs esat ticīgs cilvēks. Kāda ir viņa attieksme pret Dievu? Un - vai esat lūguši?

* * * * * *
Ļaujiet sev bût laimîgiem.
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
12.09.2009 10:12
Baltais Minka, kā Tu uzminēji, ka esmu ticīga?
Nu jā, bet brālis jau sen kā nedzīvo pie mammas. Jā, esmu ticīgs cilvēks, bet brālis nav ticīgs, bet es esmu lūgusi par viņu.
Baltais Minka Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> No manām zināšanām - daļa no atkarības
> problēmas parasti ir, ka viņam apkārt ir
> līdzatkarīgie, kas palīdz viņam palikt tādam,
> kāds ir.
> http://www.narcomania.lv/pub/index.php?id=22&gid=7
>
>
> Tāpēc viens no nedaudzajiem soļiem, kā
> alkohola atkarīgam cilvēkam palīdzēt, ir
> pārstāt viņu "appuišot" un "izručīt", ja tas
> darīts līdz šim. Taču - tas viss obligāti
> apvienojumā ar pozitīvu attieksmi. Saskatot
> viņā to, kāds viņš kļūs, izrāvies laukā
> no atkarības.
>
> Nereti vien ir redzēts, kā paša māte burtiski
> tur pie rokas jau pieaugušu vīrieti, neļaujot
> viņam pašam būt noteicējam savā dzīvē. Ja
> tā, tad viņam jāpārceļas projām, lai cik tas
> mātei sāpīgi.
>
...Sievas arī to pašas bieži vien dara...un tas ir pat nomācošāk nekā māte, jo līdzatkarīgā sieva iedomājās sevi par VIENīGO patiesības ruporu un neapzināti ar šo te presingu dara visu, lai kodējs vai baudītājs zemapziņā sameklētu sev attaisnojumu vai nu pieliet bieti līdz nemaņai vai ieņemt saibas, iešņaukt, iedurties...summējot - ieiet gastroļos...

...12 soļu grupa???...fufelis...man pazīstamiemie džeki kā dzēra, tā arī dzer pēc siem soļiem...daži pat vēl trakāk...viens jau nostrēbies līdz baltajām pelītēm no sorugatu lietošanas...un tas pēc Minesotas...

...Mārtiņš Vērdiņš reiz izteica labu domu - jā, esmu kodējs un tāds arī pallikšu...tikai...manā varā ir gribēt vai negribēt...un es NEGRIBU...negribu problēmas,kuras saistās ar šo visnotaļ interesanto nodarbi, negribu būt puslopa paskatā, negribu...un nedaru...:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
17.11.2009 20:21
Guncat, kā Jums vispār iet?:) Ziniet, man ļoti labi iet.:) Jūs esat pārliecināts, ka Jūs esat Gunārs Trimda? Es tāpat jautāju. Wnk gribējās zināt?

P.S. zinu, ka nav pa tēmu šis ziņojums.:)
Re: Jautājums Guncat!!!! Ja grib citi arī var atbildēt.
23.11.2009 20:11
Piekrītu tiem, kas saka ka tur nevar palīdzēt.
Palīdzot otram neārstējamā lietā(alkohols) tu pats kļūsti par viņa vergu.Līdzatkarība ir drausmīga lieta.
Jābrīdina,nedaudz jāpagaida .Ja nav rezultāta jābēg prom. Jo ātrāk un tālāk , jo labāk.
Runāt par humānismu,līdzjūtību ir liekulība.

Cilvēks pats izlemj savu likteni.
......
par dzersanu
24.11.2009 11:27
Pats esu lūdzis gan palīdzības gan visko, bet reāli tas ir līdz nākamajai reizei, ka jau te kautkas minēja. Man gandriz sabruka visa mana dzīve delj tā visa - gimene darbs un vis parejais. Un ar katru reizi arvien trakāk un trakāk vis bij, Viens pats diezvai tiks gala ar to problemu, man gadijuma bij taa ka kodu katru dienu gadu kādu, pretīgi atcerēties rītus un visu pārējo, tad tas vis aizgaj par taalu, gimene solijas pamest mani, dabūju balē pa bieti kārtīgi, tad sāku domāt un man palīdzēja radi, dzīvoju pie viņiem pāris dienas - pohas bij lielas, gan morālas gan fiziskas, man gribējas dzert vēl un vēl lai to visu aizmirstu. Tad es sapratu ka es dzeru vnk lai aizmirstos utt, lai nebutu grūti, bet tā jau var lāpīties mūžīgi, - man vnk nelava dzert, man pateica ja gribi dzert - nerādies tev neviens nepalīdzēs - un es nedzēru - gulēju un domāju, raudāju, ienīdu sevi, un tici man taas morālās pārgāja pēc 2 dienaam, jo skatījos vinam acīs un domāju skaidru galvu, vienkārši ir jāsaprot tas ka dzerot tu neko neiegūsti, bet tika izaudē, un nedzerot tu neko nezaudē un iegūsti - cieņu, skaidru prātu, rīcības spējību, pašcieņu. Pēc tam iestājas tāda laba sajūta un saproti cik forši tomēr ir skaidrā būt - normāli uz darbu var aiziet, nav kauns iet uz ielas-gluži pretēji lai citi redz ka esmu skaidrā, pie stūres var sēdēt - visu var darīt, un tad arī atieksme mainīsies no citu puses un ar laiku sapratīsi kāds kretīns un MELIS esi bijis. Nu karoče sevi ir jāpārprogramē - visu veco āra un jauno iekšā. Un nevilkt pagātni līdzi, bet gan domāt par nākotni. Un nekad vairs nedzert - NEKAD. Jo ir cilveki kuri var dzert un ir kuri nevar vispār, pat ne 1nu pilīti. jo tad aiziet 2 un 3ša un jumtiņš atkal ir prom. Zini kāds gandarījums jau ir pēc nedēļas nedzeršanas uj :) un salidzinu tās sajutas ar sajūtām, kad dzēru, cita dzīve cits skats uz dzīvi. Ir loti daudz lietas 100 reiz labākas par alkoholu. Alkohols sagrauj cilvēku - fiziski gan MORĀLI. Pilnīga degradācija un dezorientācija. Cita domāšana pilnība, kā cits cilvēks. Un tā lūgšanās un solīšana vis pedejie 100gr vis es vairs nekad neko, - PUPU MIZAS - MELI, piedod man es vairs ne es ta negribeju utt, Gribēji jo dzēri, pats zinot kādas tam sekas, un citi cilvēki kuru cienju/uzticibu esi zaudejis - atgustama ir tikai ar darbiem nevis vardiem, japarada tas ka tu vari nedzert un but NORMĀLS. nu ja visu to saprot tad atmest nav grūti - tur nav ko atmest - nem un nedzert un vis, tas vis ir galvaa, labi pirmas dienas ja galigi mirsti nost moz ka pat vajg pa kadam alinam, bet 1nu divus ne vairak un viss nakamaja diena tad gan viss. ta bij man, bet katram jau savādāk. CEru un ludzu ka vairs nepieskāršos tai lietai. nu neiet runa par sampaniesa glazi jaungada via alus kausu janjos - bet vienu un simboliski un viss, un tikai tad ka jau esi izkulies no alko varas ārā. PAskataties no malas uz dzerajiem, ja jaus dzerat jus izskataties tiesi tapat un cilveki doma taapat. pašam jāsagrib, vari kodēties vienalga ko darit, ja nesapratīsi, ka drīz mirsi ja turpināsi - neatmetīsi. Atvainojkos par pareizrakstību, nesu Latviesu valodas lilveks Tas ka tavs draug jau ludz palidzibu, jau laikam ir solis, ka vins sak saprast ka labi nebūs, bet tas ir diemzel tikai 1mais solis no 100 ko vins vel savārīs sūdus. Principā vislaik jāgruzī un jābut blakus un kautvai fiziski jaizliedz dert, vinu nedrikst atstāt, tad apbuurtais ''APLIS'' cirkulēs tālāk.
....
Re: par dzersanu
24.11.2009 11:30
Iesaku - palasit dzērāju grēksūdzes kkur netā bij - un paskaties kā var sagraut sev dzīvi neatgriezeniski tā ka baisi metas.
Re: par dzersanu
24.11.2009 15:57
manuprāt, te minēta vienīgā jēdzīgā rīcība šādam gadījumam:

http://psihoterapija.lv/bazes-seminari-atkarigo-cilveka-radiniekiem/

un nevis kaut kādi tur mēģinājumi "palīdzēt". bet es nepiekristu Mazdakterim, ka tā ir liekulība. naivums, lētticība, līdzatkarība, arī mēģinājumi manipulēt, bet ne nu liekulība.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: