Medikamenti

Aizsāka ups 

mad uzjautrinās
Re: Medikamenti
19.02.2010 14:20
...sju, sju, sju reizēm neiedarbojas...eče, bumbulīt, esi sasparojies, jo zemapziņā gribi dzīvot un pierādīt kaut vai tam pašam madcynics, ka viņam, mērkaķim, nav taisnība...ar ko arī apsveicu...

..par pozitīvismu...esmu vispozitīvāk noskaņotais rumpis, kādu Tu būtu saticis...mans dzīves moto - ir treknāks ēsts un ar nav pļūtīts...tikai atšķirībā no citiem, redzu parādības mazliet savādak...ciniskāk, ja gribi...kaut vai teksts - tev palīdzēs...palīdzība ir kaut kas nesavtīgs...pstrpists vai peits sniegs palīdzību erzaca formā, kā pakalpojumu, un viņam ir dziļi uzdirst no stāvas kraujas Tavām problēmām..viņš par to saņem kāpostu...ar to viss izteikts...tātad - viņš sniegs konsultāciju, kā pašam tikt laukā no sūdiem, nevis palīdzēs...palīdzēt var tuvākie (arī ne vienmēr) un Tu pats sev...un tikai...

...ir vērts padomāt???...dzīve ir skaista...ar visiem sūdiem, ka laiku pa laikam uzpeld, ar kārtīgu drāzienu mašīnā, Rīgas centrā satrēguma stundās, ar piedzeršanos, ar kaifošanu, ar ziemas dienu, kura savā skaistumā liek aizrauties elpai, ar zilu aci pēc tusiņa kādā klubā..ar..ar...novērtē to visu, āzi...
jomajo
Re: Medikamenti
19.02.2010 14:54
Aleluja!
kā kulaks uz acs
jomajo
Re: Medikamenti
19.02.2010 15:12
Bet katrai monētai tomēr ir divas puses un tas , kuram nav bijusi depresija nekad nesapratīs to, kuram tā ir. Un daudziem depresija ir labojama problēma.
Runas par to, ka- kam jāmirst ir jāmirst uokošā nāvē,n pošļi viņi visi!... ir diezgan divkosīgas. Madcynic ja nu tev nejauši gadītos kaut kur salauzt, piemēram, abas kājas - tā ka viss- vai nu kāds palīdz vai jāmirst nost lēnā un m nez kā tu tad uztvertu teicienu par dabisko atlasi?
Un ja tad kāds ārsts saštellētu tev tās kājas kopā par samaksu, vai tad tu neuztvertu to kā palīdzību? Tam ārstam tak maize ar par kaut ko jāpērk.

Pilnīgi visām lietām var pieiet no dažādām pusēm un spriedelēt ar var mūžigi.
jomajo
Re: Medikamenti
19.02.2010 15:16
shit! kaut kā teksts pārbīdījies iepriekšējā postā. "okošā nāvē"- tam jābūt rindiņu zemāk :))
Re: Medikamenti
19.02.2010 16:56
To jomajo
Trapits! Tiesi tas, ko es domaju, bet nespeju izteikt. Man "sap" prats, dvesele, nezinu ka pateikt, un kad cilvekam kas sap, loti sap, ir velme, lai tas beidzas, sanemt palidzibu, kaut vai ar to lauzto kaju, bet, ja tev nav palidzibas un ir mokosi, nafig jopcik gribas vienalga ka, lai tas tik atrak beigtos. Bet, depresija tu esi blaviens tik bremzets, apatisks un vienkarsi galva tuksa, ka tu pat nespej izdarit neko normali. Kapec pasnavibas domas nak, es naf nezinu, varbut izbesija cinities, jo tados brizos tu cinies par dzivi, bet kapec tev veleties cinities par dzivi, ja tajos brizos tev ta ir tik mokosa un nakotne liekas tuksa un bezjedziga? Te varetu runat un runat, bet nu jus visi katrs pa savam dodat labus padomus, tas ir forsi. Arstam es pazvanisu, pagaidam turos, lasu gramatas un cinos ar so dualitati starp instinktu dzivot un neinstinktu mirt, paslaik stipraks pirmais motoriski, bet domas - otrais.
lilo
Re: Medikamenti
22.02.2010 12:05
Ups,iesaku dr.Sandru Pūci (29409000),vinja ir zinošs prihiatrs-psihoterapeits!Esmu savulaik izvilkta no pilniigaas bedres!!!TURIES!!
zinuzinu
Re: Medikamenti
22.02.2010 22:21
lilo,
Cik veca ir dr. Sandra Pūce, un cik viņa prasa par vizīti, vai viņa arī ir psihoterapeite? Mans ārsts ir vīrietis, bet nespēju būt pret viņu tik atklāta, kā ja tā būtu sieviete. Arī vecumam ir nozīme, jo pie jaunas čirkas , kura tikai samācījusies gudrības , bet nav pašai savas pieredzes un domu, arī nav jēgas iet!?!
Re: Medikamenti
22.02.2010 22:49
40 ar astīti
Zanīte
Re: Medikamenti
23.02.2010 21:31
Garīgās veselības aprūpes centrs "Veldre" Veldres ielā 1 a, Rīgā, LV 1064

Vadītāja Sandra Pūce 6 7819736

Reģistratūra 6 7819748

Par velti konsultēs. Pie noteiktām diagnozēm zāles ar atlaidēm (valsts kompensē).
Ir dienas stacionārs - viss par velti.
mākonītis
Re: Medikamenti
23.02.2010 22:35
tur rakstīts (cenrādī),ka viens tāds pakalpojums maksā ls15.00 tā ir taisnība?

http://www.gvva.gov.lv/lv_pakalp.htm

kur tad tavs par brīvu?
Re: Medikamenti
23.02.2010 22:49
nezinu, kas tas par cenrādi...

Veldres, Tvaika un Ļermontova ielā viss ir par velti, ja ir psihiatrijas diagnoze (sākot ar veģetatīviem traucējumiem un beidzot ar ...)

Pūcei vēl ir privātprakse vai pat divas, loģiski, ka tās nav par velti, bet ne jau Veldres ielā.

Ministru kabineta 19.12.2006. noteikumu Nr. 1046 „Veselības aprūpes organizēšanas un finansēšanas kārtība” 10.6. punkts nosaka, ka psihiski slimas personas, saņemot psihiatrisko ārstēšanu, ir atbrīvotas no pacienta iemaksas.

avots: http://www.gvva.gov.lv/index.php?+smIx+saiYqHajF64SenW
mākonītis
Re: Medikamenti
23.02.2010 23:02
"psihiatrijas diagnoze" izklausās daudzsološi. tātad man jāiet atpakaļ pie vecā psihiatra,jālūdz diagnoze un tad jāiet uz tvaika ielu un tad man kaut kas būs par brīvu,ja vispār būs protams.. reāli šis prieks bez šīs saucamās diagnozes izrādās dārgās nekā man pie vecā,kur bija jāmaksā 10 ls par apmeklējumu vai ne? ehh baigā jēga tad griezties..

ps: neuzskatu,ka psihiatrija var prasīt vairāk pa 10 ls jebkurā gadījumā,tvaiku ielas ārstiem par daudz sakāpis galvā..
Re: Medikamenti
24.02.2010 00:33
..mākonīt, par velti tikai putniņi čivina...un arī tad ne vienmēr...bet tas tā...
...kāpostu var maksāt par KVALIFICĒTU pakalpojumu...citiem vārdiem - ja klients saņem gribēto...un šeit rodas mazītiņš jautājums - vai kāposta saņēmējs ir spējīgs dot to, ko kaposta nopogātājs grib saņemt???...
mākonītis
Re: Medikamenti
24.02.2010 00:44
es nedomāju,ka tu mani labi saproti,es tikai gribu rakstīt , ka tik lielas cenas nedrīkstētu būt.es zinu cilvēku ar patiešām smagu diagnozi un viņš iet privāti , ne uz psihiatrisko slimnīcu. un te jau ne par kādu kāpostu runa vairs neiet,te iet runā par īstu ārstēšanu.. piedod bet šķiet,ka tvaika ielas dakteriem pašiem nav kaut kas tā ar galvu kārtībā un tev madcynics.. neapvaino mani,ja nezini labi?
mākonītis
Re: Medikamenti
24.02.2010 00:59
turklāt ne visi grib iet uz kaut kādu psiheni,kur tev un piekritējiem būtu īstā vieta. ir cilvēki,āmuriņ,kas izvēlas ārstēties privāti,jo viņi,es atkārtoju : viņi negrib tikt kaut kādos reģistros vai sabojāt savus dokumentus,tāpēc cilvēki izvēlas ārstēties privāti,ne tāpēc,ka viņi būtu simulanti,bet tāpēc ka tā ir ātrāk un nav tik lielas bīstamības kļūt par pamuļķi.atkārtoju mascynics : ja tu vēlies iet uz tvaiceni,laipni lūdzu.bet nedirs citiem,kas domā savādāk uz galvas. ok?to es atkārtoju šeit visiem slimajiem tajā skaitā : ups (us),jomajo un vēl nezin ko.iegūstiet dzīvi stulbie cilvēciņi
Re: Medikamenti
24.02.2010 07:32
mākonīt, kas ar tevi? chill down
mad smīkņādams
Re: Medikamenti
24.02.2010 09:01
...mākonīt, mākonīt...asinis Tev pielējušas acis tiktāl, ka reaģē neadekvāti uz ārejiem kairinājumiem...nomanu, ka baltsvārči Tev pamatīgi sapisuši prātu...
...ierauj labāk mēriņu, sadauzi mājās traukus ( vēlams nevajadzīgos ), izraudies kādam uz pleca, nošmucējot pleca īpašnieka balto pletkrelu ar kosmētiku un asarām, nodrāzies ar šā pleca īpašnieku, bet tā pamatīgi, lai kājas kopā nevar salikt, beigās pievelc bieti līdz pusnemaņai, izgulies un otrā rītā caur galvassāpēm pazaveries uz dzīvi...
fox
Re: Medikamenti
24.02.2010 09:54
Vai tad 10 ls šodien ir daudz? Datortomogrāfija maksā 40 bez nosūtījuma.
Un nākamais, cilvēks jūtas slikti, domā par pašnāvību, bet pie daktera iet kauns, uz Tvaika ielu kauns. A sievietēm pie ginekologa nav kauns iet. Kurā vietā tad parādīsies reģistri? Kad gribēsiet kandidēt uz deputātiem, kad gribēsiet kļūt par avio pilotu, vai zemūdenes kapteini. Ja neizveseļosieties, tad ar vai bez reģistra, dzīve būs diezgan nomācoša. Un, ja vēl ir iespēja tikt pie daktera par brīvu, tad nu vispār.
Re: Medikamenti
24.02.2010 10:56
Sava zina, fox, tev taisniba. Un, tapec jau, ka ir zaudeta si dzive lidz ar depresiju, ir jaiet pie arstiem, lai vismaz atgutu kadu dalu, makonit, saprati?
mākonītis
Re: Medikamenti
24.02.2010 11:14
ups es neesmu [ret iešanu pie ārstiem.bey gan par cenām ko viņi uzliek,jo manuprāt ,ja psihiatrs pieņem psihiatriskajā slimnīcā apmeklējumi pacientiem būtu jābūt daudz daudz lētākiem,nevis Ls15.00,tas manuprāt ir pārāk dārgi.un man fox arī Ls10 ir nauda.mad es atzīstu,ka mani izprovocēt ir diezgan viegli piedod,bet šī kārtība pat psihinē man šķiet mazliet par stulbu,ehh
Re: Medikamenti
24.02.2010 11:17
Nu bet tak slimnīcā ir par brīvu. Ej privāti- maksā.
fox
Re: Medikamenti
24.02.2010 11:44
Protams, es to nedomāju tā. 10 ls ir nauda.
Re: Medikamenti
24.02.2010 12:02
nu kas par vētru ūdens glāzē...

mākonīti, tā ir vecā mājaslapa. nav Tvaika ielā nekas jāmaksā, arī Veldres ielā ne, Zanīte taču raksta, un es to arī zinu, bet Tu esi noņēmusies ticēt iedomām. un kāpēc tad iet pie psihiatra? nav ko darīt? kaut kādas sūdzības taču ir? un tad jau arī ir diagnoze...

Bet, nu, pardon... gribi par velti, bet baidies no reģistriem... Tu domā, ka ar Tavu nervu sistēmu būtu labi tapt par zemūdenes kapteini vai nēsāt ieroci? reģistri jau ir arī tāpēc, ka valsts uz to pamata piešķir naudu. tāpat, ja grib zāles ar atlaidi. finansējums zālēm no zila gaisa nebirst. psihiatrija Latvijā jau nu vēl ir baigā haļava, redzēt Tev psiheni Rumānijā...

i ribku sjesķ, in na *** sesķ... tā tas nenotiek.

es pati viskautkur savulaik esmu bijusi, diagnoze papīros ir veģetatīva disfunkcija, nekas nav bijis jāmaksā, ne 10, ne 15... citādi ir ar privātpraksēm, bet Ls 10 ir lēti. ja Tu to sauc par naudas kāšanu, tad es saku, ka Tu vēl naudas kāšanu neesi redzējusi.

parakājies vēl pa arhīviem, vēl dabūsi kādu "interesantu" info... daudzās valsts iestādēs ārstiem ir tiesības praktizēt arī privāti, citi līgumi utt. tāpēc arī tas cenrādis.

un var taču piezvanīt un pajautāt, nav ko tracināt tautu.
Re: Medikamenti
24.02.2010 12:10
ja ģimenes ārsts kādu sūta uz jel kādiem izmeklējumiem, tad viņš arī ir "reģistros", jo tas ir nepieciešams atskaitēm un tam, lai darbotos valsts finansējums. ja par valsts naudu iet pie ginekologa, tad cilvēks ir reģistros. vai pie urologa. ar visām "intīmajām" diagnozēm un personas kodiem...

privātpraksēs taču arī ir ambulatorās kartes, kuras kāds var nospert un publicēt internetā... un vēl viskautko var izfantazēt.

ja grib būt pilnībā neuzskaitīts, tad jau jādodas dzīvot uz kādu citu planētu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 6?
Ziņa: